Články k osobnosti

Tom Martin

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tom Martin »
 

Souboj rivalek, které se nemůžou vystát: Stojí za to více Nela, nebo go-go tanečnice Iveta?

 
Nela Slováková (28) v posledních měsících zažívá šťastné období. Je zamilovaná do hokejisty Lukáše Kozáka (27), který by blonďaté krásce snesl modré z nebe. Ještě nedávno přitom válčila se svým expartnerem Martinem Balážem. Tomu ale smutno po Nele rozhodně není. Brňačku v posteli dávno nahradila pohledná tanečnice Iveta Kindlmanová (22), o které se Nela nevyjádřila zrovna nejlépe. Která ze slečen vám připadá sympatičtější?
09.11.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Za pár piv a potraviny vyhráli auta. Martin a Věra převzali od ministryně výhry v Účtenkovce

 
Tomu se říká klika. Nemuseli vsadit ani korunu, přesto odjíždějí v nových autech. Martinu Demelovi (40) a Věře Sobkowiak Havlové (47) stačilo jen odeslat doklad o svém nákupu. „Manžel koupil jen pár piv za 50 korun, poslal doklad do Účtenkovky a vyhrál auto. Jezdit s ním ale budu já. On si nechá 15 let staré audi,“ řekla se smíchem výherkyně 9. kola Věra Sobkowiak Havlová (47) ze Stříbra.
27.07.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Elitní reportér Nicholson: Zavražděný Kuciak si se mnou psal o italské mafii na Slovensku

 
Týden před svou smrtí si slovenský investigativní novinář Ján Kuciak (†27) psal s kolegou, novinářem na volné noze, Tomem Nicholsonem, který přispívá do různých slovenských deníků. Řešili spolu činnost italské mafie na Slovensku, podle nich tam Italové čerpali eurofondy. Nicholson se domnívá, že tohle byl důvod, proč byl mladý novinář a jeho přítelkyně Martina zavražděni.
27.02.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Vem si mě! Martin přerušil koncert filharmoniků a požádal Lucii o ruku! Řekla ano...

 
Tomu se říká love story! Martin z Blanenska vymyslel dokonalý plán, jak požádat snoubenku Lucii o ruku. Hezky veřejně a tam, kde se oba cítí příjemně. Při hudbě jejich srdcí, totiž na koncertě brněnských filharmoniků. Povedlo se!
28.08.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Publicista Zvěřina zdvihá varovně prst nad plánem vlády. Opět se mluví o šrotovném

 
Tomu, že vláda zvažuje podpořit prodej nových aut zavedením šrotovného, se v komentáři dnešních Lidových novin věnuje publicista Martin Zvěřina.
10.09.2016 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Radikální proměna: Z blondýnky Martiny Gavriely je černovláska. Jak se vám s vlasy jako uhel líbí?

 
Moderátorka Martina Gavriely  (36) je k nepoznání. Každý ji zná jako sexy blondýnku, která ozdobila titulní stranu Playboye, nafotila plno svůdných fotek nebo moderovala reality show Hotel Paradise. Tomu je ale konec. Z Gavriely je černovláska.
11.12.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Při nákupech přístrojů do nemocnic prý neselhává systém, ale jen jednotlivci. Babišovy nápady na změny jsou prý nesmyslné

 
Krade se vytrvale v českém zdravotnictví, jak opakovaně naznačuje ministr financí Andrej Babiš (ANO), nebo se rezort daří stabilizovat, jak tvrdí ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček? V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize o tom diskutovali ředitel VZP Zdeněk Kabátek, náměstek ministra zdravotnictví pro zdravotní pojištění Tom Philipp (KDU-ČSL) a ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Martin Pavlík. Hovořili o drahých přístrojích, drahých lécích i o dopadech na pacienty.
23.11.2014 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15378 článků) , Svatopluk Němeček (373 článků) , Zdeněk Němeček (6 článků) , Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků) , Tom Tom (81 článků) , Tom Martin (1 článek)

Jen pro odvážné: Je jim dohromady 140 let, ale tři známé české herečky řádily se striptérem jako zamlada

 
Tomu se říká narozeninové překvapení. Když tři známé herečky Michaela Dolinová  (50) , Veronika Jeníková a Anife Vyskočilová  (40) kývly na nápad, že jim jejich kamarád Martin Žifčák, který se stará o jejich účesy, uspořádá narozeninovou oslavu, protože mají letos všechny kulatiny, netušily, co se bude dít.
25.10.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Dolinová (149 článků) , Veronika Jeníková (64 článků) , Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků) , Michaela Martin (23 článků)

Nové knihy: Rhodes, Nesser, Olczak, Harper i Hunterová

 
Z bohatší nabídky letních novinek vybíráme neobyčejnou prózu britského autora Dana Rhodese, dva detektivní příběhy švédských prozaiků Håkana Nessera i Martina Olczaka a historický román Američana Toma Haqrpera. Pozornost si zaslouží láskyplný příběh Evie Hunterové, což je pseudonym irských spisovatelek Caroline McCallové a Eileen Gormleyové. Jako prémie tři komiksy.
11.07.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (125 článků) , Tom Harper (9 článků) , Daniel Martin (126 článků) , Tom Harper (11 článků) , Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Martin Staszko v neděli vydělal v pokeru milion za dvě hodiny!

 
Tomu se říká zaměstnání - milion korun za necelé dvě hodiny. Nejúspěšnější český hráč pokeru Martin Staszko, který v roce 2011 na pokerovém turnaji WSOP vyhrál neuvěřitelných 100 milionů korun, si poradil se všemi soupeři v nedělním večerním turnaji na PokerStars a na své konto si připsal tučných 56 399 dolarů (1,1 milionu korun).
28.04.2014 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Lékařské odbory chtějí, aby vláda do července vyřešila problém s přesčasy

 
Lékařské odbory vyzvaly vládu, aby do 30. června přišla s návrhem řešení problému nadměrných přesčasů lékařů. Žádají i stanovení minimálního odměňování doktorů. Po jednání sněmu Lékařského odborového klubu - Svazu českých lékařů (LOK) to novinářům řekl šéf odborů Martin Engel. Podle náměstka ministra zdravotnictví Toma Philippa se na návrzích pracuje, část práce lékařů by například mohl převzít zdravotnický personál.
28.04.2014 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Tomu neuvěříte: Gavriely si nechala naplést dětské vlasy ze svatého přijímání, které představují oběť bohům

 
Moderátorka Martina Gavriely  (34) má mladého přítele, muzikanta Marcuse Trana, a proto chce vypadat co nejlépe a mladistvě. Před dvěma týdny si nechala kolem očí a do čela napíchat botox, chystá se na rýhy kolem rtů, a nyní si nechala naplést vlasy dlouhé až do pasu.
24.09.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcus Tran (156 článků) , Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Skandál v Brně: Úředníci utratili 150 milionů za nefunkční informační systém

 
Brněnským magistrátem otřásá skandál. Zdejší radní utratili 150 miliónů korun z městské pokladny za informační systém, který ovšem nefunguje. Záhy tedy pořídili další drahý informační systém. Tomu se říká plýtvání peněz daňových poplatníků, hodnotí situaci pro ParlamentníListy.cz politolog Martin Bastl z Masarykovy univerzity. Podle něj se zdá, že si brněnští radní zakládají na pěkný malér.
30.03.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Pohřeb oběti cikánského barona: Kamarádi kamioňáci naposledy zatroubili Martinovi V. (†34)

 
„Všichni syna znali a měli ho rádi. On žádné nepřátele neměl, jen jednoho idiota!“ nebral si servítky táta ubodaného bývalého vyhazovače Martina (†34). Tomu v sobotu v poledne přijeli naposledy do Moravských Budějovic zatroubit kamarádi kamioňáci.
02.03.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (20 článků) , Tom Martin (26 článků)

Osvobozený gauner se přišel vysmát okradenému důchodci. Tomu se Zeman vyhne

 
Nově zvolený prezident Miloš Zeman (SPOZ) prohlásil, že agendu prezidentských milostí převede na ministerstvo spravedlnosti, jak učinil už Václav Havel. Amnestie nehodlá vyhlašovat vůbec. Podle komentátora Martina Zvěřiny pro Lidové noviny je to od budoucí hlavy státu prozíravý krok.
04.02.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5098 článků) , Miloš Zeman (22241 článků) , Tom Martin (20 článků) , Martin Havel (140 článků) , Tom Martin (26 článků)

Zázračný šéf policie Červíček. Během půl roku splatil milion a sám o tom neví

 
Dalším provinilcem, který má nesrovnalost v majetkovém přiznání, je nový policejní prezident Martin Červíček. Tomu během půl roku zmizel dluh přes milion korun. Jde o chybu, brání se šéf policie a ukazuje na personální útvar ministerstva vnitra. Má to však podstatný háček, je totiž pod dokumentem podepsaný.
27.09.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (316 článků) , Tom Martin (26 článků)

Zázračný šéf policie Červíček. Během půl roku splatil milion a sám o tom neví

 
Dalším provinilcem, který má nesrovnalost v majetkovém přiznání, je nový policejní prezident Martin Červíček. Tomu během půl roku zmizel dluh přes milion korun. Jde o chybu, brání se šéf policie a ukazuje na personální útvar Ministerstva vnitra. Má to však podstatný háček, je totiž pod dokumentem podepsaný.
27.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (316 článků) , Tom Martin (26 článků)

Odpůrce gayů v ČR podpořili neteř bojovníka za práva černochů Kinga i rabíni

 
Konzervativní Akci D.O.S.T. blízkou prezidentu Václavu Klausovi podpořila v jejich odporu k Prague Pride homosexuálů řada osobností, hlavně z USA. Například neteř černošského vůdce za občanské svobody Martina Luthera Kinga Alveda Kingová, několik rabínů, bývalý šéf většiny ve Sněmovně reprezentantů Tom DeLay či exkandidát na prezidenta USA a bývalý guvernér Arkansasu Mike Huckabee.
13.08.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9345 článků) , Tom Martin (20 článků) , Tom King (1 článek) , Tom Martin (26 článků) , Martin King (27 článků)

Nechutný hyenismus! Okradli hrdinu, který zachránil dvě děti

 
Martin Tománek se zachoval jako hrdina, teď však musí bojovat s lidským hyenismem. Před týdnem mu vyhořel dům, který od té doby musí chránit před zloději. Ti do něj chodí v noci rabovat.
03.08.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (26 článků)

Hrdina z Letovic zachránil už druhé dítě. Vlastního syna vynesl z plamenů

 
Martin Tománek z Letovic, který před dvěma měsíci ubránil malou holčičku před zuřícím pitbullem, dnes v noci zachránil další dítě. Z plamenů vynesl Vlastního syna.
30.07.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Martin (26 článků)
« Předchozí 1 2 Další »