Články k osobnosti

Tom Tom

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tom Tom »
 

Dobrodruh si postavil plavidlo ve tvaru velryby: Chce v něm přeplout celý Atlantik!

 
Tom McClean (73) ze Skotska je opravdový dobrodruh! Bývalý člen elitních britských jednotek SAS si vlastníma rukama postavil plavidlo, které připomíná velrybu. Dokonce ji pojmenoval stylově Moby. Skot nyní plánuje, že na podomácku vyrobené lodi přepluje celý Atlantik!
01.03.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Online vřava ve zničeném New Yorku: Dojmy z bety Tom Clancy’s The Division

 
New York se změnil ve město děsu a zmaru. Budovy jsou rozpadlé, v ulicích hoří auta a pobíhají v nich zoufalí lidé žadonící o to, abyste je nezabíjeli nebo jim dali kus žvance. Těch pár desítek, které přežily. Velké jablko zasáhl děsivý virus, který z města udělal nehostinné místo. Zároveň jde však o atmosférické reálie, které jsou učebnicově parádní pro videohru. Vítejte ve světě propracované online vřavy Tom Clancy’s The Division, kterou jsme si zahráli v uzavřené betě. Vězte, že o této hře ještě uslyšíte.
30.01.2016 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Gisele Bündchen nelení. Nazdobila stromek týden před Vánocemi

 
Supermodelka Gisele Bündchen má vánoční přípravy za sebou. Týden před Štědrým dnem nazdobila vysoký vánoční strom, který s manželem Tomem Bradym vztyčili ve svém domě v Massachusetts. Brazilská kráska dostala privilegium usadit na špici hvězdu. Tom ji u toho vyfotil a snímek zveřejnil na Facebooku.
18.12.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Gisele Bündchen (297 článků) , Tom Tom (89 článků)

Kaňkovský (KDU-ČSL): Rozdíly v kvalitě zdraví obyvatel nezpůsobuje kvalita péče, ale špatný životní styl

 
Náměstek ministra zdravotnictví Tom Philipp a poslanec Vít Kaňkovský diskutovali se studenty Vysoké školy polytechnické v Jihlavě nejen o financování zdravotnictví.
05.12.2015 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Beatboxer zbořil internet: Vidělo ho 43 milionů lidí, teď míří do Prahy

 
Jeho beatboxové vystoupení v rámci konference Tedx Sydney vidělo na Youtube.com více než 43 milionů lidí. Nyní v rámci evropského turné potěší umělec Tom Thum i české fanoušky.
04.11.2015 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Tom a Bob zkouší retro: „Pitralon smrdí jako Primalex!“ A co gothaj a mléko v pytlíku?

 
O více než 25 let zpět se včera vrátili zákazníci Lidlu. Na jeho pultech totiž našli potraviny z časů socialismu. Žvýkačka Pedro, paštika Májka, rumové pralinky. Retro potraviny v původních obalech! Otestovali je taky Tom a Bob z pořadu Bang!, kteří řadu z výrobků ani nezažili... Co říkali na gothaj nebo mléko z pytlíku?  Podívejte se na video!
20.10.2015 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Nicole Kidman o svatbě dcery vůbec netušila

 
Nejenže Nicole Kidman vůbec netušila o tom, že se její dcera vdává, ale navíc v době, kdy Isabella Cruise vstupovala do manželství, byla nedaleko ní. Jenže nebyla pozvaná stejně jako otec Tom. Ten o svatbě věděl a celou ji platil. Protože byla zčásti scientologická. Australská herečka přesto všechno tvrdí, že má z nejstarší dcery obrovskou radost.
12.10.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (299 článků) , Tom Cruise (952 článků) , Tom Tom (89 článků)

Ministr Dienstbier se sešel se zástupci české krajanské organizace

 
Patnáctičlennou delegaci organizace American Friends of the Czech Republic vedl její prezident Tom Dine. Schůzka se uskutečnila v budově Úřadu vlády v pátek.
11.10.2015 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Syn Petra Nečase, který si raději změnil jméno: Agresivní menšina je slyšet, ale nezvítězí. Od komunistů bych kšeft nevzal

 
Tom Gracy je mladý muž velmi úspěšný v designérském světě. Jeho webové stránky získaly za mořem významné ocenění American Design Award. Navrhl také tričko pro kampaň: Jsem hrdý/hrdá na naše vojáky, čímž ukázal, že považuje za důležité i mnohé společenské otázky. Není se možná čemu divit, když si uvědomíme, že Tom Gracy je pseudonym pro mladšího syna expremiéra Petra Nečase Tomáše.
10.10.2015 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9307 článků) , Tom Tom (89 článků)

Nejlepší lék na strach z létání? Kvalitní sex noc předem

 
Lidé se snaží fobii z létání tlumit různě. Sázejí na hypnózu či sedativní prášky. Jenže bývalý stíhací pilot pracující v současnosti jako terapeut pro osoby s fobiemi z létání Tom Bunn má prý osvědčený recept. Ten je navíc velmi levný, příjemný a má jen samé pozitivní účinky. Je to sex. Podle něj kvalitní milování před odletem pomůže zmenšit úzkostný strach z létání jako nic jiného.
18.09.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Robert Pattinson způsobil poprask na svatbě: Dvacet družiček ho žádalo o společnou fotografii

 
Tom a Sarah Lenihanovi z Irska mají zážitek na celý život. Jejich svatby se ttiž neplánovaně zúčastnila hvězda Twilight ságy! Jak k tomu došlo?
04.09.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (392 článků) , Tom Tom (89 článků)

Už dnes vyjde nový pořad BANG! Tom a Bob nikoho nešetří: "Trocha legrace nikoho nezabije"

 
Tomáš Plíšek (20) a Bob Kříž (21) jsou z tzv. „generace YouTube,“ chytré telefony nebo malé sportovní kamery mají pořád s sebou a točí všechno zajímavé, co se kolem nich děje. V novém pořadu pro Blesk TV si vezmou na paškál společenské události, o kterých čteme každý den. Ovšem oni vám je podají po svém - originálně.
26.07.2015 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Klán (KSČM): Jako Tom a Jerry

 
Článek je komentářem k ostrému startu služebního zákona.
02.07.2015 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Kámoši jak hrom jsou Babiš a on...!

 
Když na ně nemíří kamery, vypadají jako kámoši, kteří se právě podělili o svačinu a erotický zážitek. Něco jako televizní Tom a Jerry. Andrej Babiš a Miroslav Kalousek se na společné fotce zubí z poslanecké lavice.
21.05.2015 05:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17409 článků) , Miroslav Kalousek (6835 článků) , Tom Tom (89 článků)

Kdyby vypukla jaderná válka, USA by ji prý přežily. Ale Rusko ne

 
Vysokoškolský profesor Tom Nichols se na serveru The National Interests zamýšlí nad tím, jak by mohla začít jaderná válka a která z mocností by pravděpodobně zůstala „stát na nohou“ po jejím konci. Budou to Spojené státy, nebo Rusko? Autor předestírá chmurnou vizi se stovkami tisíc mrtvých, zničenými Spojenými státy a Ruskem...
10.05.2015 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Against Me!: Punk nutí myslet vlastní hlavou

 
Loňské šesté album americké punkrockové kapely Against Me! nazvané Transgender Dysphoria Blues nevznikalo lehce. Během nahrávání sestavu opustili dva členové a na studio spadl strom. A zpěvačka Laura Jane Grace, jež se narodila jako Tom Gabel, se stala ženou, kterou se od dětství cítila být. Nejen o tom poskytla Právu rozhovor. Against Me! nyní pokračují v nové čtyřčlenné sestavě a ve středu 15. dubna vystoupí v pražském Lucerna Music Baru.
14.04.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Ta nejvíc úchylná odpověď v historii všech televizních soutěží! Z tohohle by Rosákovi upadl knír!

 
Špatná odpověď není v koloběhu televizních soutěží nic výjimečného. Ale takovou, jakou předvedl Tom ze Spojených států amerických, jste zaručeně ještě neslyšeli!
07.04.2015 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Jungle: Na albu uslyšíte i řev z boxerského zápasu

 
V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 23. března britská skupina Jungle. Josh LloydWatson a Tom McFarland, hlavní tvůrčí postavy projektu, loni zaznamenali úspěch s eponymním debutovým albem, jež bylo nominováno na Mercury Prize. Do Čech přijede sedmičlenná sestava poprvé. Rozhovor Právu poskytl Tom McFarland.
20.03.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Milionář přejel a následně umlátil železnou tyčí vrátného k smrti: Neotevíral vrata dost rychle!

 
Kontroverzní indický podnikatel Muhammad Nizam (39) další velký problém. Jeho předchozí prohřešky, kdy nechal malé děti řídit Ferrari po městě nebo když zatkli malajskou filmovou hvězdu Shine Tom Chacka přímo v jeho bytě se čtyřmi modelkami a hromadou kokainu, jsou proti tomu, co vyvedl nyní, jen slabou kávou. Z majitele tabákového koncernu, hotelů a zlatnického řetězce na Středním východě se nyní stal vrah!
20.02.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (89 článků)

Dva čarodějové vstoupili do gay manželství během pohanského rituálu

 
Kde jinde by mohli vstoupit do manželství během čarodějnického rituálu dva gayové než ve vlasti Harryho Pottera. Tom Lanting a Iain Robertson tvrdí, že jsou oba mágové, kteří spolu žijí už dvanáct let. Svůj vztah se rozhodli potvrdit také civilním sňatkem a vstoupili do manželství. Čarodějové z Edinburghu, kde žije také autorka Harryho Pottera Joanne K. Rowling, si vystrojili pohanskou svatbu plnou bylin a mystiky.
25.01.2015 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Iain Robertson (1 článek) , Harry Potter (1401 článků) , Joanne Rowling (67 článků) , Tom Tom (89 článků)