Články k osobnosti

Tippi Hedren

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tippi Hedren »
 

Vyrostla mezi lvy a tygry: Melanie Griffith (62) se rozpovídala o slavné matce (90), známé z Hitchcockova hororu

 
Melanie Griffith  (62) zavzpomínala na sociálních sítích na své dětství. Na Instagramu se pochlubila sérií snímků se slavnou matkou Tippi Hedren (90). Tippi se proslavila hlavně rolí ve filmu Ptáci od Alfreda Hitchcocka a v průběhu kariéry byla nesčetněkrát focena s divokými zvířaty.
28.06.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Griffith (116 článků) , Alfred Hitchcock (95 článků) , Tippi Hedren (7 článků)

Herečka Tippi Hedren žije se 14 lvy a tygry: Máma Melanie Griffith mívala i desítky šelem

 
Tippi Hedren (90), kterou si lidé mohou pamatovat z legendárního hororu Ptáci, má skutečně velmi neobvyklou zálibu. Už na konci šedesátých let si v Africe zamilovala velké kočkovité šelmy a později je sama začala zachraňovat a žít s nimi. O zálibě matky Melanie Griffith (62) promluvila její vnučka Dakota Johnson (30).
25.05.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Griffith (116 článků) , Dakota Johnson (73 článků) , Tippi Hedren (7 článků)

Hvězda Padesáti odstínů vyvedla babičku: Legendární herečka neztrácí šmrnc ani v 88 letech

 
Dakota Johnson  (29) si zvolila profesi, která se, mimo jiné, vyznačuje velmi konkurenčním prostředím. Konkrétně v jejím případě nejde jen o kolegyně herečky, které chtějí stůj, co stůj uspět, ale vyrovnat se musí i se srovnáváním s ženami z vlastní rodiny. Vždyť její babičkou je Tippi Hedren, známá z Hitchcockových filmů Ptáci nebo Marnie, a matkou pak Melanie Griffith.
25.10.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Griffith (116 článků) , Dakota Johnson (73 článků) , Tippi Hedren (7 článků)

Slavná herečka tvrdí: Alfred Hitchcock mě sexuálně obtěžoval

 
Šestaosmdesátiletá americká herečka Tippi Hedren vydává své paměti. Kniha, která bude na pultech obchodů od listopadu, obsahuje také šokující informace o jednom z nejslavnějších hororových režisérů Alfredu Hitchcockovi. Věhlasný filmař prý Hedrenovou sexuálně obtěžoval, když spolu pracovali.
04.11.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Alfred Hitchcock (95 článků) , Tippi Hedren (7 článků)

13 úžasných fotek, které jste nikdy neviděli: Malá Melanie Griffith vyrůstala jako dítě s obřím lvem!

 
Jsou to fotky z roku 1970 a patří mezi vzácné skvosty. Domácnost herečky Tippi Hedren měla ve svém středu "namísto psího mazlíčka pořádně velkého lva jménem Neil":http://www.extra.cz/neuveritelne-muz-se-mazli-s-divokymi-lvy-a-obavani-zabijaci-se-tak-promenuji-v-roztomila-kotata a z té doby vznikly naprosto neskutečné fotky.
10.10.2014 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Griffith (116 článků) , Tippi Hedren (7 článků)

Herečka z Hitchcockových Ptáků si v 84 letech troufla na šaty s takovýmhle výstřihem!

 
Šarm herečce Tippi Hedren neschází ani dnes, na první pohled je všem jasné, že zamlada musela být tato dáma výjimečně krásná. Její půvaby učarovaly dokonce i mistrovi v oboru hororů Alfredu Hitchocockovi, jenž ji obsadil do hlavní role svého nejslavnějšího počinu Ptáci. Stále vitální herečka se nevytrácí z povědomí lidí, jelikož občas zavítá na významnou společenskou akci jako například nedávno na osmou výroční BritWeek Launch Party na britském konzulátu v Los Angeles.
02.05.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Tippi Hedren (7 článků)

Neuvěříte svým očím: Téhle herečce z Hitchcockova hororu Ptáci je 82 let!

 
Vzpomínáte si ještě na krásnou blondýnku Melanii z legendárního hororu Alfreda Hitchcocka Ptáci? Před 49 lety ji ztvárnila americká herečka a bývalá modelka Tippi Hedren, která v lednu oslavila 82. narozeniny. Ač je to jen stěží uvěřitelné, tato šmrncovní dáma se skutečně narodila roku 1930. Herečka, celým jménem Nathalie Kay ‚Tippi‘ Hedren, si zahrála hlavní roli ještě v dalším z Hitchcockových filmů, a to v thrilleru Marnie, kde se představila po boku Seana Conneryho.
04.04.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Sean Connery (111 článků) , Alfred Hitchcock (95 článků) , Tippi Hedren (7 článků)
« Předchozí 1 Další »