Články k osobnosti

Tim Allen

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tim Allen »
 

Kutil Tim po 30 letech: Tim Allen prodával drogy, hrozilo mu doživotí, ale nakonec vzal rozum do hrsti

 
Je to téměř třicet let od odvysílání prvního dílu oblíbeného seriálu Kutil Tim, který slavil úspěch po celém světě. Do hlavní role kutila Tima Taylora byl obsazen herec Tim Allen (67), který má i po třiceti letech stále šmrnc.
15.11.2020 22:36 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Tim Allen (5 článků) , Tim Allen (6 článků)

Poznáváte je? Takhle dnes vypadají kutil Tim a jeho věrný parťák Al

 
Sitkom Kutil Tim patřil v devadesátých letech k těm nejpopulárnějším. Zábavné scény z osobního i pracovního života Tima Taylora v podání Tima Allena, které americká televize ABC začala vysílat v roce 1991, diváky mimořádně bavily.
08.11.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Tim Allen (6 článků)

Hvězda seriálu Kutil Tim skončila ve vězení: Herec měl přítelkyni chytit pod krkem a škrtit!

 
Za mřížemi skončila hvězda seriálu Kutil Tim! Zachery Ty Bryan, který si v seriálu zahrál nejstaršího syna Tima Allena Brada, měl škrtit svou přítelkyni. Devětatřicetiletý Zachery, který je otcem čtyř dětí, se měl se svou přítelkyní pohádat a zničehonic ji chytit pod krkem. Žena však dokázala utéci a zavolat pomoc.
18.10.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Brad Allen (1 článek) , Tim Allen (6 článků)

Probudil jsem se mrtvý! "Pohřbený" Kutil Tim se ozval »ze záhrobí«

 
„Dovedete si představit mé překvapení, když jsem se jedno krásné ráno vzbudil a dozvěděl jsem se, že jsem mrtvý?!“ napsal na twitter populární »kutil« Tim Allen (67).
13.08.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Tim Allen (5 článků) , Tim Allen (6 článků)

Tim Allen zešedivěl: Kutil Tim se tak zamotal do kokainu, že mohl sedět dodnes

 
Tim Allen, českým televizním divákům nejlépe známý ze seriálu Kutil Tim, slaví 67. narozeniny. Jeho sitcom z 90. let byl velmi populární v mnoha zemích světa, Česko nevyjímaje. Proto ho tvůrci chtěli na obrazovky vrátit, Allen se ale rozhodl, že už se nevrátí a odmítl nabídku za takové peníze, z jakých se běžnému člověku protočí panenky.
13.06.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Tim Allen (5 článků) , Tim Allen (6 článků)

Recenze: Vánoce nebudou! Místo nich Luther a Nora Krankovi míří na pláž. Jenže...

 
Pamatujete na komedii Vánoce naruby z roku 2004 s Timem Allenem a Jamie Lee Curtisovou? I pokud ano, přesto vás nejspíš překvapí, že jako odbočku od svých běžných příběhů ji napsal John Grisham (65), známý hlavně jako autor napínavých románů ze soudního prostředí.
19.01.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , John Grisham (11 článků) , Jamie Lee (16 článků) , Jamie Lee (7 článků) , Jamie Lee (6 článků) , Tim Allen (6 článků)

Herci Timu Allenovi hrozil doživotní trest vězení, jeho otec zahynul.

 
Americký herec a komik Tim Allen, známý jako Kutil Tim, to neměl v mládí a dospívání úplně jednoduché. V 11 letech letech zabil jeho otce opilý řidič a matka tak zůstala s šesti dětmi sama. Přestože se za nedlouho znovu provdala, pravděpodobně to Tima ovlivnilo natolik, že se v dospívání ocitl na šikmé ploše. Za obchodování s drogami mu hrozil doživotní trest vězení.
13.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Tim Allen (5 článků)

Zemřela hvězda seriálu Kutil Tim: Prohrála boj s dlouhou těžkou nemocí…

 
Pamatujete si na seriál Kutil Tim? Vedle Tima Allena, který ztvárňoval hlavní roli, si zde zahrál také herec Mickey Jones (†76). Ten však ve středu odešel z tohoto světa.
08.02.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Mickey Jones (3 články) , Mickey Jones (3 články)

TOP 4 vánoční filmy, které byste si neměli nechat ujít

 
Vánoční filmy k těmto svátkům neodmyslitelně patří, o tom nemusí být sporu. Během toho uklízení, do kterého se v tomto čase většina hospodyněk pouští, pečení hromady cukroví, nad kterým strávíte dlouhé hodiny, zdobením domácnosti, kdy lezete po oknech a věšíte na ně řetězy nebo lepíte papírové dekorace, si zkrátka zasloužíte na pár hodin hodit nohy nahoru, vypnout, udělat si šálek kávy a pustit si něco v televizi. A nejlépe uděláte, když celou tu sváteční atmosféru umocníte tím, že si pustíte vánoční filmy. V těch to totiž dýchá vánočními kouzly, samozřejmě nechybí chvíle plné smíchu a ženami tolik oblíbená romantika. A na co byste se měli podívat? Tipy na vánoční filmy, které musíte vidět! Každý z nás má určitě nějaké oblíbené vánoční filmy, na které se rád podívá a především které může vidět i 100x dokola a stále vás nepřestanou bavit. I my pro vás máme tipy na 4 vánoční filmy, které podle nás k těmto svátkům už tak nějak patří. Tak si je nenechte ujít! Santa Claus Santa Claus je film staršího data, pochází totiž z roku 1994, ale i přesto patří mezi nejoblíbenější i v současné době. Hlavní roli si zde střihl Tim Allen, který se z pozice špičkového manažera hračkářství jednou (ne)šťastnou událostí stane Santa Clausem. Přichází celá řada komických situacích, během kterých si Calvin zvyká na svůj nový životní úkol a především jej čeká ten ze všech nejdůležitějších: roznést dětem dárky! Přežít Vánoce Ani tento film niž nepatří k nejmladším, ale podle nás prostě stojí za to. V hlavní roli zde uvidíte Bena Afflecka, bohatého a životem otráveného Drewa, který si pronajme rodinu, aby s ní mohl strávit Vánoce. Vrací se zpět do domu, ve které vyrůstal. Protivný host po obyčejné rodince chce, aby dělali přesně to, co k Vánocům patří. Vánoční komedie plná humoru i vypjatých... Čtěte více Příspěvek TOP 4 vánoční filmy, které byste si neměli nechat ujít pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.12.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (273 článků) , Tim Allen (10 článků) , Tim Allen (5 článků)

To je proměna: Takhle dnes vypadají synové seriálového Kutila Tima, poznali byste je?

 
Příběhy nepříliš zručného domácího kutila Tima přilákaly v 90. letech k televizním obrazovkám milióny diváků, i proto se stejnojmenného seriálu natočilo přes 200 dílů. Hlavní představitel Tima herec Tim Allen (58) se ve filmech a seriálech objevuje dodnes a navíc se kromě prošedivělých vlasů téměř nezměnil. Jeho seriálová manželka Jill, kterou ztvárnila Patricia Richardson (61), zůstala také téměř stejná , jak jste se mohli díky Super.cz nedávno přesvědčit. Kdo však musel projít radikální změnou, byli jejich tři synové - nejstarší Brad (Zachery Ty Bryan), Randy (Jonathan Taylor Thomas) a nejmladší Mark (Taran Noah Smith). Podívejte, jak dospěli.
13.04.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Tim Allen (10 článků) , Patricia Richardson (2 články) , Noah Taylor (1 článek) , Mark Taylor (1 článek) , Mark Taylor (1 článek) , Mark Taylor (1 článek) , Mark Taylor (1 článek)
« Předchozí 1 Další »