Články k osobnosti

Tiff Needell

  automobilový závodník, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tiff Needell »
 

Japonec jezdí legálně v provozu se závodním Porsche 962 !

 
Chris Harris nedávno vymámil z Porsche Musea extrémně cenný závodní speciál a testoval jej na zkušební trati. To ale nebylo nic ve srovnání, s tím co vám ukážeme dnes. V Japonsku má jeden pán legálně přihlášené Porsche 962C s nímž si jezdí i na nákupy do supermarketu. Na videu je vidět, že jezdí se svým závodním šperkem na kolech i za deště a tankuje na běžné místní čerpací stanici. Šťastný muž. Tohle by asi v Evropě neprošlo.... S konkrétním modelem se továrnímu týmu Porsche podařilo v roce 1987 zvítězit na 24h Le Mans a to především díky novému třílitrovému motoru, který byl výkonnější a spolehlivější. Přiložili jsem staré video z roku 1989, které dokumentuje testování 962C na závodní trai. Za volantem je populární Tiff Needell.
10.10.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Tiff Needell (2 články)

Jeden neúspěšný anglický závodník a dvě špičková kabria

 
Tiff Needell už se zabydlel v redakci Evo magazínu a tentokrát přináší opět jeden zábavný a povedený track battle. Proti sobě byla postavena dvě úžasná auta. Nádherný Aston Martin DBS Volante a svalnatý Mercedes SLS AMG Roadster. Které z nich by jste brali vy?
22.06.2012 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Tiff Needell (2 články)
« Předchozí 1 Další »