Články k osobnosti

Thomas Vinterberg

  herec, scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Thomas Vinterberg »
 

Wes Anderson i Kate Winsletová. Cannes odhaluje program, i když festival fyzicky nebude

 
Festival v Cannes odhalil svůj program. Nové filmy představí třeba Wes Anderson, Steve McQueen, François Ozon, Thomas Vinterberg a Kate Winsletová. Festival se letos fyzicky konat nemůže, nadále ale funguje „virtuálně“.
04.06.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Wes Anderson (30 článků) , François Ozon (13 článků) , Thomas Vinterberg (8 článků) , Kate Kate (394 článků)

RECENZE: Kursk. Velké drama se odehrává i na souši

 
Film dánského režiséra Thomase Vinterberga Kursk měl světovou premiéru na loňském Mezinárodním filmovém festivalu v kanadském Torontu a vzbudil nejen velký zájem, ale předem také trochu údiv.
17.01.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Vinterberg (8 článků)

Drama o ponorce Kursk nabízí ukázku

 
Na internetu je trailer k filmu Kursk o zkáze ruské ponorky, který natočil uznávaný režisér Thomas Vinterberg. Jeho drama o falešném obvinění a stádní mentalitě Hon dostalo nominaci na Oscara.
11.12.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Vinterberg (8 článků)

Katastrofa ponorky Kursk ve filmu. Putina tam nakonec nedali

 
Režisér Thomas Vinterberg uvedl v neděli v Římě snímek Kursk o katastrofě ruské ponorky, o které informovala v roce 2000 média po celém světě. Velké pochybnosti vyvolává postup ruských úřadů ohledně údajné snahy o záchranu námořníků. Informace o neštěstí jsou navíc tajné.
22.10.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Vinterberg (8 článků)

Thomas Vinterberg: Lidi mohou nahradit jiní lidé, to je brutální

 
Porota Meryl Streepové na právě skončeném Berlinale ocenila Stříbrným medvědem za nejlepší ženský herecký výkon Trine Dyrholmovou a jeden z nejpůsobivějších filmů hlavní soutěže, drama dánského herce, scenáristy a režiséra Thomase Vinterberga Kollektivet (Komuna).
28.02.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Vinterberg (8 článků)

Zkázu ponorky Kursk natočí Vinterberg

 
V produkční společnosti Luca Bessona EuropaCorp vzniká film Kursk. Drama o ponorce má režírovat dánský režisér Thomas Vinterberg.
22.01.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Luc Besson (29 článků) , Thomas Vinterberg (8 článků)

Nová DVD: Sedmero krkavců, Daleko od hlučícího davu, Školní sraz a Maggie

 
Tento týden vychází pohádka Sedmero krkavců v originálním, zábavném podání režisérky Alice Nellis s Marthou Issovou v hlavní roli. Podle slavné předlohy Thomase Hardyho natočil dánský režisér Thomas Vinterberg film Daleko od hlučícího davu. Jack Black organizuje abiturientský večírek v komedii Školní sraz. Arnold Schwarzenegger zachraňuje svou dceru v zombíckém hororu Maggie.
10.11.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (610 článků) , Jack Black (44 článků) , Thomas Hardy (2 články) , Alice Nellis (120 článků) , Martha Issová (302 článků) , Thomas Vinterberg (8 článků) , Black Jack (31 článků) , Jack Hardy (1 článek)

Dánský herec Thomas Bo Larsen: Z nedorozumění je snadno hon na čarodějnice

 
Ovacemi vstoje odměnilo publikum v karlovarském Thermalu dánský film režiséra Thomase Vinterberga Hon. Po ocenění v Cannes tak představitel druhé hlavní role Thomas Bo Larsen zažíval další velký úspěch. Když jsme se o pár hodin později sešli, ještě z něj sálala radost a říkal, jak úžasný to byl zážitek.
03.07.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Thomas Vinterberg (8 článků)
« Předchozí 1 Další »