Thomas Morgenstern

skokan na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Thomas Morgenstern »

Poslední skok, tentokrát do života. Morgenstern skončil kvůli pádům

Trojnásobný olympijský vítěz ve skocích na lyžích Thomas Morgenstern ukončil v 27 letech kariéru. Rakouský reprezentant přiznal, že jeho rozhodnutí ovlivnily dva těžké pády, které ho potkaly v minulé sezoně a hodně poznamenaly jeho psychiku.
26.09.2014 13:50 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků)

Vážný pád je minulostí. Morgenstern pojede do Soči

Skokan na lyžích Thomas Morgenstern nechybí v rakouské nominaci na olympijské hry. Trojnásobný olympijský vítěz bude v Soči závodit přibližně měsíc poté, co se vážně zranil při těžkém pádu v tréninku na závod Světového poháru v letech na můstku Kulm.
27.01.2014 14:00 |

Morgensterna po těžkém pádu propustili z nemocnice a čeká ho rehabilitace

Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern byl šest dní po těžkém pádu v tréninku na závod Světového poháru v letech na můstku Kulm propuštěn z nemocnice v Salcburku.
16.01.2014 11:10 |

Morgenstern už viděl svůj skok na videu. Podívejte se na další DĚSIVĚ PÁDY!

Sotva Thomas Morgenstern utekl hrobníkovi z lopaty, už pomýšlí na to, že bude startovat na olympiádě v Soči. A to přesto, že svůj hororový pád už viděl na videu. Trenér rakouských skokanů Alexander Pointer drží dvojnásobnému vítězi Světového poháru místo v olympijském týmu, lékaři start rakouského skokana nevyloučili.
13.01.2014 16:00 |

DOBRÉ ZPRÁVY! Morgenstern se po hororovém pádu uzdravuje, možná stihne i Soči

Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern se zotavuje po těžklém pádu v tréninku na lety na mamutím můstku v Kulmu. Podle lékařů už pominula akutní fáze jeho zdravotního stavu, zranění také s největší pravděpodobností nezanechá trvalé následky. Úplně vyloučena zatím není ani Morgensternova účast na zimních hrách v Soči
13.01.2014 11:35 |

Další neštěstí na sněhu: Trojnásobný olympijský vítěz ve skoku na lyžích je v ohrožení života a hrozí mu, že nepojede do Soči! U tohoto pádu budete zavírat oči!

Trojnásobný "olympijský vítěz":http://www.extra.cz/tema/olympiada Thomas Morgenstern se během svého tréninku na světový šampionát ošklivě zranil. Vyletěl na mamutím můstku, ale hned po odrazu ztratil kontrolu nad svými "lyžemi":http://www.extra.cz/tema/lyze. Přetočil se ve vzduchu, dopadl na záda a hlavu a jeho bezvládné tělo se zřítilo dolů z kopce.
10.01.2014 18:50 |

(AKTUALIZOVÁNO) Trojnásobný olympijský vítěz Thomas Morgenstern měl další těžký pád. Při tréninku na Světový pohár v letech na lyžích v Kulmu se ve vzduchu přetočil a dopadl na záda a hlavu. Sedmadvacetiletý Rakušan ztratil vědomí.
10.01.2014 15:45 |

Bojovník Morgenstern: Král můstků byl propuštěn z nemocnice, čeká ho rehabilitace

Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern byl šest dní po těžkém pádu v tréninku na závod Světového poháru v letech na můstku Kulm propuštěn z nemocnice v Salcburku. Trojnásobný olympijský vítěz se nyní přesune na soukromou rehabilitační kliniku v Klagenfurtu, kde bude pokračovat ve zotavování po těžkém otřesu mozku a zhmoždění plic.
10.01.2014 14:55 |

Matura skončil v Ga-Pa jedenáctý. Kraloval Rakušan Diethart

Český skokan na lyžích Jan Matura skončil jedenáctý v druhém závodu Turné čtyř můstků v Ga-Pa a připsal si nejlepší výsledek sezony. S velkým náskokem nečekaně vyhrál jednadvacetiletý Rakušan Thomas Diethart, jenž se tak dostal do průběžného vedení v Turné. Druhý byl dnes jeho krajan Thomas Morgenstern, třetí místo obsadil vítěz úvodního závodu v Oberstdorfu Simon Ammann ze Švýcarska.
01.01.2014 18:20 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Simon Ammann (8 článků) , Jan Matura (48 článků)

V sobotu vítězství, v neděli hrozivý pád. To je víkend rakouského skokana na lyžích Thomase Morgensterna (27) v německém Titisee-Neustadtu. Zkušený borec neustál doskok, spadl, praštil se do hlavy a na chvíli ztratil vědomí.
15.12.2013 17:25 |

Kranjec vyhrál odložený závod SP v letech na lyžích v Kulmu

Slovinec Robert Kranjec vyhrál v neděli v rakouském Kulmu/Bad Mitterndorfu odložený závod Světového poháru v letech na lyžích před domácím Thomasem Morgensternem a Andersem Bardalem z Norska.
15.01.2012 13:20 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Anders Bardal (9 článků) , Robert Kranjec (3 články)

Rakušan Morgenstern se stal Skokanem roku 2011

Rakouský skokan na lyžích Thomas Morgenstern byl v neděli oceněn titulem pro nejlepšího skokana roku 2011.
01.01.2012 22:05 |

Skokan Koudelka zahájil Turné čtyř můstků sedmým místem

Úvodní závod Turné čtyř můstků v Oberstdorfu skončil absolutním triumfem rakouských skokanů na lyžích. Vyhrál Gregor Schlierenzauer, druhý byl vedoucí muž Světového poháru Andreas Kofler a třetí místo obsadil obhájce celkového prvenství v Turné Thomas Morgenstern.
31.12.2011 12:05 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Andreas Kofler (5 článků) , Gregor Schlierenzauer (18 článků)

Koudelka byl v Engelbergu sedmý. Vyhrál Bardal

Nor Anders Bardal vyhrál sobotní závod Světového poháru skokanů na lyžích ve švýcarském Engelbergu před Rakušany Martinem Kochem a Thomasem Morgensternem.
17.12.2011 16:15 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Martin Koch (9 článků) , Anders Bardal (9 článků)

Skokan Hlava skončil v Harrachově třináctý, premiérově vyhrál Němec Freitag

Český skokan na lyžích Lukáš Hlava skončil třináctý v druhém závodu Světového poháru v Harrachově. Z výhry se poprvé v kariéře radoval dvacetiletý Němec Richard Freitag. Druhý dnes skončil Rakušan Thomas Morgenstern a třetím místem umocnil úspěch Němců Severin Freund.
11.12.2011 15:40 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Lukáš Hlava (35 článků) , Richard Freitag (6 článků)

Koudelka skončil v posledním závodu letní GP skokanů na lyžích na třetím místě

Vítězem letního turné Grand Prix se stal Rakušan Thomas Morgenstern, který v pondělí v Klingenthalu nestartoval.
03.10.2011 19:30 |

Thomas Morgenstern mistrem světa

Největší favorit, olympijský vítěz ve skoku na velkém můstku z Turína 2006 a vítěz letošního ročníku Světového poháru Thomas Morgenstern nezklamal očekávání fanoušků a naprosto suveréně vyhrál závod Mistrovství světa na malém můstku.
26.02.2011 17:10 |

Morgenstern ovládl podruhé v kariéře SP skokanů

Světový pohár skokanů na lyžích vyhrál tři závody před koncem sezony Thomas Morgenstern.
13.02.2011 19:00 |

Skokan Matura skončil v Sapporu čtvrtý, Koudelka byl šestý

Českým skokanům na lyžích vyšel výborně druhý závod Světového poháru v Sapporu. Jan Matura skončil těsně pod stupni vítězů a čtvrtým místem si vylepšil osobní maximum. Roman Koudelka byl šestý. Zvítězil Rakušan Andreas Kofler, jeho krajan a lídr seriálu Thomas Morgenstern byl třetí.
16.01.2011 13:40 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Andreas Kofler (5 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků)

NEČEKANÝ ÚSPĚCH: Skokan Koudelka si dolétl v Harrachově pro BRONZ

Český skokan na lyžích Roman Koudelka zazářil na domácí půdě, když v Harrachově skončil třetí. Závod vyhrál Thomas Morgenstern.
09.01.2011 16:45 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Wolfgang Loitzl (1 článek)