Články k osobnosti

Henry Thomas

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Henry Thomas »
 

V dnešní době bych jako dětský herec neuspěl, říká hvězda E.T. Mimozemšťan

 
Henry Thomas je úspěšný americký herec, který se objevil ve spoustě filmů a seriálů. Všichni ho ale znají hlavně jako Elliota z trháku E.T. – Mimozemšťan. Stále aktivní herec dnes na „Ítýho“ vzpomíná nejen s nostalgií.
06.09.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Henry Thomas (7 článků)

Kultovní film E.T. - Mimozemšťan vyšel před 38 lety: Z malého Elliotta vyrostl průšvihář

 
Dnes je tomu přesně 38 let, co diváci mohli poprvé vidět snímek E.T. - Mimozemšťan. Nezapomenutelný film Stevena Spielberga milují diváci všech generací po celém světě. Děti, které byly hlavními hrdiny, jsou dnes dospělými osobami s mnohdy úspěšnými kariérami. Výjimkou není ani Henry Thomas, který ztvárnil rozkošného Elliotta. Podívejte se, jak se změnil.
11.06.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (184 článků) , Henry Thomas (7 článků)

Z Elliotta z filmu E.T. vyrostl průšvihář: Henry Thomas (48) byl zatčen za řízení v opilosti

 
Snímek E.T. - Mimozemšťan vznikl v roce 1982 a herci, které si kdysi diváci zamilovali jako roztomilé děti, už dávno vyrostli. Například takový Henry Thomas (48), který si v kultovním filmu zahrál hlavní roli Elliotta, se stihl stát pěkným průšvihářem. A tresty za podobné prohřešky se ani hvězdám nevyhýbají...
10.12.2019 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Henry Thomas (7 článků)

Opilá hvězda filmu E.T. – Mimozemšťan skončila ve vězení

 
Herec Henry Thomas (48), který se proslavil rolí Elliotta ve filmu E.T. – Mimozemšťan, skončil ve washingtonském vězení. Police v Oregonu ho zatkla, když ho opilého našla spát za volantem uprostřed křižovatky.
24.10.2019 10:33 |

podobné články

Osobnosti: Henry Thomas (7 článků)

E.T. volat domů? Představitel Elliota skončil za mřížemi!

 
Proslavila ho role chlapce Elliota ve slavném filmu E.T. – Mimozemšťan, teď má ale herec Henry Thomas (48) trochu jiné starosti, než jak zachránit vesmírného kamaráda. Zatkla ho totiž policie! Kvůli čemu?
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Henry Thomas (7 článků)

Zemřel husí bisexuál: Žil 24 let s labutím samcem a 6 let i s jeho družkou

 
Houser jménem Thomas žijící na Novém Zélandu byl už za svého života tamní mediální hvězdou. Samec bílé domácí husy se totiž před třiatřiceti roky zamiloval do samce labutě černé Henryho. Táhli to spolu čtyřiadvacet let do Henryho smrti, mezitím začali žít ve třech a vychovali desítky labutích mláďat. Thomas podle novozélandských médií na počátku února zemřel. Novozélanďané jeho smrt oplakávají.
15.02.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Henry Thomas (7 článků)

Na Jobsovu smrt reagovali politici, odborníci i obyčejní lidé

 
Politici, odborníci i obyčejní fanoušci informačních technologií dnes reagovali na zprávu o středečním úmrtí spoluzakladatele společnosti Apple Steva Jobse. Někteří se snažili najít v dějinách srovnatelnou osobnost a pak nejčastěji padala jména Thomase Edisona nebo Henryho Forda. Agentura Reuters nabídla výběr těchto reakcí.
06.10.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Henry Ford (7 článků) , Henry Thomas (7 článků)
« Předchozí 1 Další »