Články k osobnosti

Teri Hatcher

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Teri Hatcher »
 

"Zoufalá manželka" šla s pravdou ven. Teri Hatcher a její trauma z dětství

 
Jedna z představitelek oblíbeného televizního seriálu „Zoufalé manželky“, kterou herecké kolegyně a lidé z filmového štábu považovali za povýšeného a nesnesitelného člověka, se rozhodla před pár lety otevřít svou tajnou komnatu.
09.04.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Zoufalá manželka Teri Hatcher slaví 56. narozeniny: S botoxem nepřirozeně omládla

 
Hvězda Zoufalých manželek Teri Hatcher slaví 56. narozeniny, ale s přirozeným stárnutím se rozhodně neztotožnila. Aby si zachovala mladistvý vzhled, obrátila se na odborníky a nechává si napíchat botox. Dnes je na každém, kolik let kalifornské rodačce uhodne. Není to totiž příliš poznat přes onen napíchaný botox ve tváři...
08.12.2020 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Usušila slzy a připila jí na zářnou budoucnost: Lois ze Supermana je pyšná na svou krásnou dceru

 
Herečka Teri Hatcher  (55) , známá ze seriálů Superman nebo Zoufalé manželky, je pyšná na svou dceru. Dvaadvacetiletá Emerson v pondělí promovala na Brownově univerzitě.
31.05.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , Emerson Emerson (1 článek) , Emerson Emerson (1 článek) , Emerson Emerson (1 článek) , Emerson Emerson (1 článek)

Zoufalá manželka slaví narozeniny: Teri Hatcher se z krásky změnila v botoxovou dámu

 
Svého času byla Teri Hatcher velmi půvabnou ženou, avšak odmítla se smířit se stárnutím a k nepřirozené kráse si pomáhá botoxem. Právě dnes slaví rodačka z Kalifornie pětapadesáté narozeniny. Těžko říct, jestli je věk u herečky, která se proslavila v seriálu Zoufalé manželky, vůbec poznatelný vzhledem k množství botoxu ve tváři.
08.12.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Lois a Superman na jednom pódiu: Hvězdám oblíbeného seriálu to po letech stále sekne!

 
Herečka Teri Hatcher (53) se zúčastnila newyorského comic conu, aby hovořila o slavné televizní show Superman, která běžela na televizních obrazovkách od roku 1993 do 1997. V show ztvárnila slavnou Lois Lane. Na pódiu se k ní připojil i herec Dean Cain (52), který ztvárnil Clarka Kenta alias Supermana. Oba vypadali skvěle a fanoušci je nadšeně zahrnovali dotazy.
08.11.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , Dean Cain (4 články) , Lois Lane (7 článků)

Pamatujete Supermana a jeho lásku Lois? Neuvěříte, jak vypadají dnes!

 
Od natáčení slavného seriálu Superman už uteklo více jak dvacet let. Představitelé hlavních rolí Teri Hatcher (52) a Dean Cain (50)na sebe ale nezapomněli. Před nedávnem si dali rande a opět se spolu vyfotili. Jak jim to po tak dlouhé době sluší, se podívejte v naší fotogalerii.
24.06.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , Dean Cain (4 články)

'Zoufalka' Teri Hatcher má krásnou sedmnáctiletou dceru, která jako dobrovolnice pomáhá sirotkům s AIDS

 
Americká herečka Teri Hatcher (50), kterou si asi každý spojí se seriálem Zoufalé manželky, má pouze jednoho potomka, ale o to povedenějšího... Je jí ještě ani ne osmnáctiletá Emerson Rose Tenney, kterou herečka počala během manželství s kolegou Jonem Tenneym (53).
16.08.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , Jon Tenney (1 článek)

Seriálová hvězda (52), která bojovala s anorexií, odhalila tělo v šatech s výstřihem téměř až do pasu

 
Ze sestavy Zoufalých manželek byla Lynette sice tou nejméně nápadnou, ale Felicity Huffman dokáže po padesátce zazářit přinejmenším stejně jako její seriálové kolegyně Marcia Cross, Eva Longoria a Teri Hatcher. Dvaapadesátiletá herečka zavítala na udílení Critics' Choice Television Awards v Los Angeles, kde dokázala, že se ani po ukončení natáčení Zoufalých manželek ve světě šoubyznysu neztratí.
20.06.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , Marcia Cross (21 článků) , Felicity Huffman (6 článků)

Vyžehlené vlasy a kožené kalhoty se ‚zoufalkou‘ Teri Hatcher udělaly před padesátkou divy!

 
Podařený start do další životní etapy čeká za pár týdnů herečku Teri Hatcher. Mezi padesátnice vstoupí ztřeštěná hrdinka ze Zoufalých manželek s novou mladistvější image. Poprvé ji představila během úterního charitativního galavečera Fulfillment Fund Stars Benefit v hotelu Beverly Hilton. Náramně si tam rozuměla s komičkou Kathy Griffin, které by asi také nikdo nehádal jejích třiapadesát.
20.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , Kathy Griffin (5 článků) , Kathy Hilton (3 články)

Kam se poděla krása bývalé Bond girl a hvězdy Zoufalých manželek?

 
Dlouho se všichni podivovali nad senzační vizáží herečky Teri Hatcher, ale nic není věčné. Ztřeštěná smolařka Susan ze seriálu Zoufalé manželky, kterou asi nejvíc zviditelnila role novinářky Lois Lane v seriálu Superman, se poslední dobou mění téměř před očima. Herečce se kvapem blíží padesátka a zásahy plastických chirurgů se na jejím výrazu začaly nehezky podepisovat.
21.05.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , Lois Lane (7 článků)

Zoufalka Teri Hatcher běhá tak hodně, až je kost a kůže

 
Sportem ku zdraví. Ale nic se nemá přehánět, potom totiž můžete vypadat vyzáble a to nikoho moc neohromí. Ženské tvary jsou pořád sexy!
06.03.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Zoufalka Teri Hatcher to skoro v padesáti s honbou za mládím přehnala. Vyběhala se až do vyzáblosti

 
Faldy děsí herečku Teri Hatcher stejně jako vrásky. A zatímco s důsledky stárnutí v obličeji nechává bojovat odborníky ovládající práci se skalpely a jehlou, se změnami na těle zápasí sama. A že Teri neponechává nic náhodě, je patrné na první pohled. Svědčí o tom absence mimiky ve tváři a to, že denně naběhá několik kilometrů po okolí svého domu v Los Angeles.
06.03.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Teri Hatcherová: Jsem zajištěná, ten pravý už může přijít

 
Herečka Teri Hatcherová, kterou proslavil seriál Zoufalé manželky, čeká na toho pravého. Podle ní je čas, aby přišel. Jak uvedla, sama se cítí šťastná a navíc zajištěná, a tak nevidí důvod, proč by láska nemohla vzplanout. Další články k tématu: Teri Hatcherová vzala na galavečer svou dceru, je krásná po mamince Teri Hatcherová se nemůže obléct, trpí záhadnou nemocí Teri Hatcherová zůstává v Zoufalkách, vydupala si 8 milionů za díl
18.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Teri Hatcher chce film Zoufalé manželky

 
Zatím se ale nikdo do filmové podoby příběhu nehrne.
02.08.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Zoufalka Teri Hatcher bojuje se stářím: Stojí to za to?

 
Americká herečka Teri Hatcher (47) bojuje se stářím jak se dá a to predevším s pomocí plastického chirurga. A omlazující zákroky se na ní už nesmazatelně podepsaly!
03.08.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Zoufalka Teri Hatcher to vzala zkrátka, má nové mikádo

 
Zapomeňte na zoufalou manželku Susan! Teri Hatcher (47) se snaží ze své bývalé role vymanit a omladit se. A to jak jinak, než účesem. Americká herečka shodila dlouhé vlasy a nechala si setříhat mikádo.
28.06.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Kdo je tahle turistka? Zoufalka Teri Hatcher se vydala na výlet, bez make-upu byla téměř k nepoznání

 
Americká herečka Teri Hatcher (47), kterou můžete z televizních obrazovek znát jako “Zoufalku Susan“, je známá tím, že horlivě pečuje o svou kondičku a zdravý životní styl. Dlouhonohá tmavovláska byla nedávno spatřena v Beverly Hills, kam se vydala na dlouhou túru, aby zdokonalila svou už tak velmi štíhlou postavu.
10.05.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Šok pro fanynky: Mike ze Zoufalých manželek zemře!

 
Velký šok si připravili tvůrci seriálu Zoufalé manželky pro své diváky. V poslední sérii totiž nechají zemřít jednu z oblíbených postav a to instalatéra Mika, kterého ztvárnil charismatický herec James Denton (49). Tomu hrála seriálovou manželku Susan Teri Hatcher (47).
14.03.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků) , James Denton (4 články)

Lidé si moji sexualitu špatně vykládají, říká Lily-Rose Deppová

 
Herečka a modelka Lily-Rose Deppová (16) si postěžovala, že si lidé špatně vysvětlili její loňskou iniciativu. Dcera Johnnyho Deppa (52) a Vanessy Paradis (43) podpořila kampaň, která propaguje práva sexuálních menšin a toleranci vůči nim. Lily-Rose ale říká, že to neměl být její coming out.
04.11.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)

Dcera "zoufalky" Teri Hatcher je nádherná kočka. Svou krásou slavnou matku výrazně zastiňuje

 
Z dcery herečky Teri Hatcher (46) vyrůstá krasavice. Emerson Rose (13) svou matku, představitelku jedné z postav ze seriálu Zoufalé manželky, od dětství doprovází na různé večírky a filmové akce. Až doposud jí ale fotografové velkou pozornost nevěnovali. Teď se vše změnilo. Emerson Rose svou matku na plné čáře zastiňuje.
18.08.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (56 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »