Články k osobnosti

Teri Hatcher

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Teri Hatcher »
 

Pamatujete Supermana a jeho lásku Lois? Neuvěříte, jak vypadají dnes!

 
Od natáčení slavného seriálu Superman už uteklo více jak dvacet let. Představitelé hlavních rolí Teri Hatcher (52) a Dean Cain (50)na sebe ale nezapomněli. Před nedávnem si dali rande a opět se spolu vyfotili. Jak jim to po tak dlouhé době sluší, se podívejte v naší fotogalerii.
24.06.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Dean Cain (3 články)

'Zoufalka' Teri Hatcher má krásnou sedmnáctiletou dceru, která jako dobrovolnice pomáhá sirotkům s AIDS

 
Americká herečka Teri Hatcher (50), kterou si asi každý spojí se seriálem Zoufalé manželky, má pouze jednoho potomka, ale o to povedenějšího... Je jí ještě ani ne osmnáctiletá Emerson Rose Tenney, kterou herečka počala během manželství s kolegou Jonem Tenneym (53).
16.08.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Jon Tenney (1 článek)

Seriálová hvězda (52), která bojovala s anorexií, odhalila tělo v šatech s výstřihem téměř až do pasu

 
Ze sestavy Zoufalých manželek byla Lynette sice tou nejméně nápadnou, ale Felicity Huffman dokáže po padesátce zazářit přinejmenším stejně jako její seriálové kolegyně Marcia Cross, Eva Longoria a Teri Hatcher. Dvaapadesátiletá herečka zavítala na udílení Critics' Choice Television Awards v Los Angeles, kde dokázala, že se ani po ukončení natáčení Zoufalých manželek ve světě šoubyznysu neztratí.
20.06.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Marcia Cross (16 článků) , Felicity Huffman (5 článků)

Vyžehlené vlasy a kožené kalhoty se ‚zoufalkou‘ Teri Hatcher udělaly před padesátkou divy!

 
Podařený start do další životní etapy čeká za pár týdnů herečku Teri Hatcher. Mezi padesátnice vstoupí ztřeštěná hrdinka ze Zoufalých manželek s novou mladistvější image. Poprvé ji představila během úterního charitativního galavečera Fulfillment Fund Stars Benefit v hotelu Beverly Hilton. Náramně si tam rozuměla s komičkou Kathy Griffin, které by asi také nikdo nehádal jejích třiapadesát.
20.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Kathy Griffin (5 článků) , Kathy Hilton (3 články)

Kam se poděla krása bývalé Bond girl a hvězdy Zoufalých manželek?

 
Dlouho se všichni podivovali nad senzační vizáží herečky Teri Hatcher, ale nic není věčné. Ztřeštěná smolařka Susan ze seriálu Zoufalé manželky, kterou asi nejvíc zviditelnila role novinářky Lois Lane v seriálu Superman, se poslední dobou mění téměř před očima. Herečce se kvapem blíží padesátka a zásahy plastických chirurgů se na jejím výrazu začaly nehezky podepisovat.
21.05.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , Lois Lane (6 článků)

Zoufalka Teri Hatcher běhá tak hodně, až je kost a kůže

 
Sportem ku zdraví. Ale nic se nemá přehánět, potom totiž můžete vypadat vyzáble a to nikoho moc neohromí. Ženské tvary jsou pořád sexy!
06.03.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Zoufalka Teri Hatcher to skoro v padesáti s honbou za mládím přehnala. Vyběhala se až do vyzáblosti

 
Faldy děsí herečku Teri Hatcher stejně jako vrásky. A zatímco s důsledky stárnutí v obličeji nechává bojovat odborníky ovládající práci se skalpely a jehlou, se změnami na těle zápasí sama. A že Teri neponechává nic náhodě, je patrné na první pohled. Svědčí o tom absence mimiky ve tváři a to, že denně naběhá několik kilometrů po okolí svého domu v Los Angeles.
06.03.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Teri Hatcherová: Jsem zajištěná, ten pravý už může přijít

 
Herečka Teri Hatcherová, kterou proslavil seriál Zoufalé manželky, čeká na toho pravého. Podle ní je čas, aby přišel. Jak uvedla, sama se cítí šťastná a navíc zajištěná, a tak nevidí důvod, proč by láska nemohla vzplanout. Další články k tématu: Teri Hatcherová vzala na galavečer svou dceru, je krásná po mamince Teri Hatcherová se nemůže obléct, trpí záhadnou nemocí Teri Hatcherová zůstává v Zoufalkách, vydupala si 8 milionů za díl
18.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Teri Hatcher chce film Zoufalé manželky

 
Zatím se ale nikdo do filmové podoby příběhu nehrne.
02.08.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Zoufalka Teri Hatcher bojuje se stářím: Stojí to za to?

 
Americká herečka Teri Hatcher (47) bojuje se stářím jak se dá a to predevším s pomocí plastického chirurga. A omlazující zákroky se na ní už nesmazatelně podepsaly!
03.08.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Zoufalka Teri Hatcher to vzala zkrátka, má nové mikádo

 
Zapomeňte na zoufalou manželku Susan! Teri Hatcher (47) se snaží ze své bývalé role vymanit a omladit se. A to jak jinak, než účesem. Americká herečka shodila dlouhé vlasy a nechala si setříhat mikádo.
28.06.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Kdo je tahle turistka? Zoufalka Teri Hatcher se vydala na výlet, bez make-upu byla téměř k nepoznání

 
Americká herečka Teri Hatcher (47), kterou můžete z televizních obrazovek znát jako “Zoufalku Susan“, je známá tím, že horlivě pečuje o svou kondičku a zdravý životní styl. Dlouhonohá tmavovláska byla nedávno spatřena v Beverly Hills, kam se vydala na dlouhou túru, aby zdokonalila svou už tak velmi štíhlou postavu.
10.05.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Šok pro fanynky: Mike ze Zoufalých manželek zemře!

 
Velký šok si připravili tvůrci seriálu Zoufalé manželky pro své diváky. V poslední sérii totiž nechají zemřít jednu z oblíbených postav a to instalatéra Mika, kterého ztvárnil charismatický herec James Denton (49). Tomu hrála seriálovou manželku Susan Teri Hatcher (47).
14.03.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků) , James Denton (3 články)

Lidé si moji sexualitu špatně vykládají, říká Lily-Rose Deppová

 
Herečka a modelka Lily-Rose Deppová (16) si postěžovala, že si lidé špatně vysvětlili její loňskou iniciativu. Dcera Johnnyho Deppa (52) a Vanessy Paradis (43) podpořila kampaň, která propaguje práva sexuálních menšin a toleranci vůči nim. Lily-Rose ale říká, že to neměl být její coming out.
04.11.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Dcera "zoufalky" Teri Hatcher je nádherná kočka. Svou krásou slavnou matku výrazně zastiňuje

 
Z dcery herečky Teri Hatcher (46) vyrůstá krasavice. Emerson Rose (13) svou matku, představitelku jedné z postav ze seriálu Zoufalé manželky, od dětství doprovází na různé večírky a filmové akce. Až doposud jí ale fotografové velkou pozornost nevěnovali. Teď se vše změnilo. Emerson Rose svou matku na plné čáře zastiňuje.
18.08.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Dcera "Zoufalky" Hatcher: Uhodnete její věk?

 
"Zoufalá manželka" Teri Hatcher (46) se na premiéře čtvrtého dílu Pirátů z Karibiku pyšnila dcerou Emerson. Oběma dámám to moc slušelo. Ale určitě byste neuvěřili, kolik je dceři herečky let!
10.05.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Zoufalka Hatcher tancovala a zpívala na koncertu

 
Herečka Teri Hatcher (46), známá všem jako jedna ze zoufalých manželek ze stejnojmenného seriálu, dokázala, že se i ve svém věku umí skvěle bavit. Navíc svým řáděním na pódiu podpořila dobrou věc. Výtěžek z akce, kde herečka zazpívala šel na nadaci, která podporuje boj s cystickou fibrózou.
02.05.2011 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

VIDEO: Miss Budková je ve vztahu sedm let, zásnuby chce co nejdřív

 
Modelka a miss Tereza Budková (24) je už sedm let ve vztahu, avšak na zásnuby stále čeká. Partner Michael Voborský jí prý "vyhrožuje", že se jich dočká až na desáté výročí. Ona sama by ale prstýnek chtěla co nejdřív.
21.04.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Vychrtlá Teri Hatcher: Stres likviduju kávou

 
Herečka Teri Hatcher chápe rodiče, kteří při výchově zažívají stres a nervy. Ona má na starosti jedinou dceru a dobře ví, jaké hádky mezi nimi vznikají, když je Teri ve stresu.
18.04.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)

Teri Hatcherová zůstává v Zoufalkách, vydupala si 8 milionů za díl

 
Fanoušci i tvůrci seriálu Zoufalé manželky mohou být spokojeni. Bude se točit dál. I když Teri Hatcherová hrozila, že odejde, vyšší plat ji přiměl zůstat. Osm milionů korun za jednu epizodu zinkasují i její kolegyně.
15.04.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (51 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »