Články k osobnosti

Tereza Vítů

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tereza Vítů »
 

Hvězda Ulice ukázala postavičku před a po porodu: V tomhle těle se necítím dobře!

 
Hvězda Ulice Tereza Vítů (26) se před pár měsíci stala hrdou maminkou. Mateřství si sice se svým synem Mikolášem užívá, ale rozhodla se, že světu ukáže, co udělá takové těhotenství se ženským tělem. Na sociální síť zveřejnila fotku své postavy před porodem a po. Nic hrůzostrašného to není, ale rozdíl každopádně ano!
16.01.2019 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)

Tohle chtělo sebrat hodně odvahy: Herečka z Ulice si nafotila své tělo po porodu

 
Před třemi měsíci přivedla na svět své prvorozené miminko. Tereza Vítů (26) známá z nekonečného seriálu Ulice se vždy na obrazovce mohla chlubit štíhlou figurou. Nyní po porodu syna Mikoláše se rozhodla opět vrátit do formy.
14.01.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)

Tereza Vítů hodnotí své tělo po těhotenství: Nechápu, na co jsem si předtím stěžovala!

 
Půvabná herečka Tereza Vítů (26), známá především ze seriálu Ulice, se před třemi měsíci stala maminkou malého synka Mikoláše. Před pár dny zveřejnila dojemný příspěvek, ve kterém svému dítěti téměř vyznává lásku, nyní se však zaměřila na sebe. Respektive na své tělo, které se porodem drasticky změnilo. V těhotenství totiž přibrala 26 kilo.
13.01.2019 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)

Krásná herečka z Ulice se pochlubila tříměsíčním synem: Tohoto chlapíka se nemůže nabažit

 
Před třemi měsíci se mezi maminky zařadila i herečka známá ze seriálu Ulice Tereza Vítů (26), která se od té doby malého syna Mikoláše nemůže nabažit.
12.01.2019 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)

Krásná, ale zákeřná Alena z Ulice po porodu: Takhle kojím svého syna!

 
Představitelka mrchy Aleny z nekonečného seriálu Ulice Tereza Vítů (25) před měsícem přivedla na svět syna Mikoláše Aleše. A dodnes se z toho pocitu, že je máma, nemůže vzpamatovat.
06.11.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Mikoláš Aleš (5 článků) , Tereza Vítů (15 článků)

Hvězda Ulice se pochlubila hodně odvážnou fotkou těsně po porodu: Co prozradila o mateřství?

 
Terezu Vítů (25) si diváci mohou pamatovat z nekonečného seriálu Ulice. Tam ztvárnila postavu vcelku zákeřné Aleny. Pravdou je, že se v seriálu moc dlouho neohřála. V současné době má herečka úplně jiné starosti. Její měsíční syn Mikoláš jí dává pěkně zabrat. Jaký má pohledná herečka názor na mateřství?
06.11.2018 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)

Další dáma z Ulice, která se chlubí intimními snímky: Půvabná herečka ukázala, jak kojí svého měsíčního syna

 
Nejkrásnější období života si herečka známá jako intrikánka Alena z Ulice užívá plnými doušky. Tereza Vítů (25) už je měsíc maminkou prvorozeného syna Mikoláše. Se svými dojmy, které jí role maminky přináší, se dělí s fanoušky na sociální síti a stejně jako její kolegyně Aneta Krejčíková nebo herečka Michaela Tomešová se nyní pochlubila fotkou při kojení.
06.11.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (196 článků) , Michaela Tomešová (137 článků) , Tereza Vítů (15 článků)

Hvězda Ulice Tereza Vítů porodila! Jméno dítěte vás rozhodně pobaví

 
Mladá herečka Tereza Vítů (26), známá především z nekonečného nováckého seriálu Ulice, se stala včera maminkou. Porod trval celou noc a ráno pak dala život krásnému chlapečkovi. Jméno, které mu se svým partnerem Janem vybrala, je však notně neobvyklé – jmenuje se totiž Mikoláš. A vzhledem k tomu, že se její přítel jmenuje příjmením Aleš, je vidět, že čerství rodiče mají smysl pro humor.
11.10.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků) , Mikoláš Aleš (5 článků)

Krásná herečka z Ulice se stala maminkou: Jméno jejího miminka nejspíš nedostanete z hlavy

 
Herečka Tereza Vítů, známá ze seriálu Ulice, ale také z Městských divadel pražských, se tento týden stala maminkou syna, kterému s partnerem Janem Alešem dali jméno Mikoláš. Jmenuje se tedy stejně jako slavný český malíř Mikoláš Aleš.
10.10.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Mikoláš Aleš (5 článků) , Tereza Vítů (15 článků)

Kočička z Ulice je těhotná: Překvapit se nenechala a už ví, zda to bude holka, nebo kluk!

 
Krásná hvězda seriálu Ulice Tereza Vítů (25) prožívá nejradostnější období v životě. S přítelem, muzikantem Janem Alešem, čekají prvního potomka. A zatímco dlouhé zástupy rodičů si nechávají pohlaví miminka jako překvapení, tento páreček si to nechal říct už nyní.
20.04.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)

Baby boom mezi slavnými Češkami: 10 hvězd, které oznámily těhotenství

 
Jako by se pytel s těhotnými roztrhl. Tak by se dal nazvat baby boom, který mezi českými celebritami panuje. Nejdříve oznámila těhotenství Tereza Vítů, poté se se šťastnou novinkou přidala Marie Doležalová, Aneta Krejčíková i Kristýna Leichtová. Která další celebrita očekává příchod potomka?
09.04.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (198 článků) , Marie Doležalová (248 článků) , Aneta Krejčíková (196 článků) , Tereza Vítů (15 článků)

3 nejkrásnější těhulky ze seriálu Ulice: Tyhle maminky jsou zatraceně sexy

 
S příchodem jara to vypadá, že se s těhulkami roztrhl pytel. Konkrétně se jedná hned o několik půvabných hereček z nekonečného seriálu Ulice, které jsou zatraceně sexy a očekávají příchod potomka. V případě Míši Tomešové (26) se jedná už o druhé dítě. Herecké kolegyně Tereza Vítů (25) a Aneta Krejčíková (26) čekají své první dítě. Tohle jsou jednoznačně nejkrásnější maminky z Ulice!
04.04.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (196 článků) , Tereza Vítů (15 článků)

Manžel Pavly Tomicové z Ulice: Surově týral mladičkou herečku!

 
Herec Ondřej Malý je druhý manžel »Simony z Ulice« Pavly Tomicové (51). Během kariéry vystřídal řadu rolí záporáků a v nejnovějším filmu Bez dotyku dokonce jako majitel bordelu týral křehkou Terezu Vítů (21).
25.02.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (225 článků) , Ondřej Malý (45 článků) , Tereza Vítů (15 článků)

Na obzoru září nová hvězda českého filmu: Tahle krásná brunetka vás potěší nejen svým talentem

 
O herečce Tereze Vítů jste možná zatím neslyšeli, ale je načase to změnit. Tereza patří k nejmladší generaci českých hereček a vyznačuje se neskonalým půvabem a také tím, že se nestydí před kamerou svlékat.
28.04.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Vítů (15 článků)
« Předchozí 1 Další »