Články k osobnosti

Tereza Kerndlová

  zpěvačka, modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tereza Kerndlová »
 

Životní moment Terezy Kerndlové: Zpěvačka promluvila o návratu Black Milk

 
Tereza Kerndlová prožívá jedno z nejnáročnějších období své kariéry. Zpěvačka se naplno připravuje na svůj dosud největší koncert, který se uskuteční již 10. října ve Foru Karlín. Kromě velkolepé show, tanečních čísel a krásných kostýmů má Tereza ještě jedno velké eso v rukávu, o kterém se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra. 
31.07.2026 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků)

Elegantní Kerndlová s rodiči, osamocený Brzobohatý či Dara Rolins s krásnou dcerou. Diana Ross to rozjela v Plzni

 
V České republice historicky poprvé vystoupila legendární soulová zpěvačka Diana Ross (82). I kvůli tomu si její koncert v Plzni nenechala ujít kromě fanoušků i řada známých osobností v čele s Helenou Vondráčkovou (79), Terezou Kerndlovou (39) nebo Ondřejem Brzobohatým (43).
30.07.2026 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (3042 článků) , Helena Vondráčková (1124 článků) , Diana Ross (34 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků) , Ondřej Brzobohatý (1100 článků) , Helena Ross (1 článek) , Diana Diana (318 článků)

Rok od tragické smrti Heleny Zeťové: Dojemná vzpomínka kamarádky Kerndlové

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (39) zavzpomínala na zesnulou kamarádku Helenu Zeťovou (44). Ta zemřela loni po pádu z okna v Prostřední Bečvě, kde žila. Smrt talentované zpěvačky je i po roce nesmírně bolestivá, zvlášť pro její nejbližší a fanoušky.
20.12.2025 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Tereza Kerndlová rozpálila fanoušky. Přidala žhavé fotky upravené umělou inteligencí

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (39) pořádně rozpálila fanoušky. Na své sociální sítě přidala sérii fotografií upravených umělou inteligencí, na nichž je zpěvačka vyobrazena ve žhavých outfitech s halloweenskou tematikou. A fanoušci v komentářích jsou doslova u vytržení.
30.10.2025 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků)

Proměna Terezy Kerndlové: Zpěvačka ukázala krásné křivky a nové vlasy

 
Tereza Kerndlová šla na blond. Česká zpěvačka, která již řadu let žije ve slunném Španělsku, se rozhodla pro radikální změnu. Fanoušci na sociálních sítích jsou v rozpacích, jedněm se nová image líbí, jiní popisují hřívu jako nepovedenou paruku.
02.02.2025 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků)

Nejsilnější moment z pohřbu Heleny Zeťové: Plačící maminka utěšovala Leoše Mareše i Terezu Kerndlovou

 
Zádušní mše Heleny Zeťové (†44) přinesla několik dojemných momentů, jeden mezi nimi však vyčnívá. Ačkoli Alena Semelková ve čtvrtek pohřbila vlastní dceru a sama se marně bránila slzám, zvládla být i velkou oporou Heleniným kamarádům. Redakce eXtra.cz zachytila, jak utěšovala zlomeného Leoše Mareše (48) a zdrcenou Terezu Kerndlovou (38). 
03.01.2025 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3768 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Zdrcená Tereza Kerndlová na pohřbu Heleny Zeťové: Slova plná bolesti a vzpomínek

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (38) je ze smrti Heleny Zeťové (†44) naprosto zdrcená. Na posledním rozloučení, které proběhlo ve čtvrtek 2. ledna v Prostřední Bečvě, neskrývala slzy. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS na místě přiznala, že se od Heleny naučila spoustu věcí a s náhlou ztrátou se bude velmi těžko vyrovnávat.
03.01.2025 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Nejdojemnější momenty z pohřbu Zeťové. Maminka propukla v pláč, zhroucení Kerndlové i emotivní slova při obřadu

 
Pohřeb Heleny Zeťové přinesl několik dojemných momentů. Bylo patrné, že smrt oblíbené zpěvačky byla obřím šokem jak pro fanoušky, tak hlavně pro její rodinu, přátele a kolegy. Tereza Kerndlová, Leoš Mareš, ale především matka zesnulé Alena Semelková prožívali nezměrný smutek, jak zachytil fotograf eXtra.cz.
03.01.2025 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3768 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Nečekaný host na pohřbu Heleny Zeťové. Poslední sbohem jí přišel dát rocker, k němuž měla velmi blízko

 
Přátelé, rodina a kolegové z hudební branže se naposledy rozloučili s Helenou Zeťovou. Na pohřeb dorazila řada známých tváří jako například moderátor Leoš Mareš nebo zpěvačka Tereza Kerndlová, jak zachytila redakce eXtra.cz. Mezi smutečními hosty se objevil i rocker Roman Izzi Izariáš, zpěvák kapely Doga, jenž měl s Helenou za sebou nejen společné koncerty, ale i divokou minulost.
02.01.2025 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3768 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Tereza Kerndlová se na pohřbu Zeťové zhroutila. Slzy se jí valily po tvářích, oporou jí byl manžel i Mareš

 
Ačkoli mezi nimi byly letité neshody, nedávno se stihly usmířit. Řeč je o bývalých kolegyních ze zaniklé kapely Black Milk Tereze Kerndlové a Heleně Zeťové. O to bolestivější bylo pro první jmenovanou tragické úmrtí něžné blondýnky s rockerským hlasem. Vidět to bylo zejména na pohřbu, kam dorazila zdrcená, a do kostela svaté Zdislavy v Prostřední Bečvě, kde se obřad konal, ji musel doprovodit nejen její manžel, ale stejně tak zarmoucený Leoš Mareš, na jehož příjezd čekala, jak zachytil fotograf eXtra.cz.
02.01.2025 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3768 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

První slova zdrcené Černochové o smrti Zeťové. Dojemné gesto a vzpomínka na společné působení v Black Milk

 
Prvopočátky hudební kariéry Heleny Zeťové, která v pátek tragicky zahnula, byly v dívčí skupině Black Milk. V ní se Zeťová sešla s Terezou Kerndlovou a Terezou Černochovou. Ta se nyní ke smutné události vyjádřila. Zpěvačku skon Zeťové hluboce zasáhl. Podle ní se taková věc neměla vůbec stát, jak uvedla ve videu na sociálních sítích.
21.12.2024 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (230 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Divoká minulost Zeťové s Kerndlovou. Za rozpadem jejich kapely stály drsné neshody, těsně před Heleninou smrtí se usmířily

 
Pouze pár dní před Vánoci zasáhla Česko smutná zpráva o úmrtí Heleny Zeťové. Její tělo bylo nalezeno bez známek života pod okny jejího bytu. Zpěvačka se proslavila zejména díky působení v dívčí kapele Black Milk společně s Terezou Černochovou a Terezou Kerndlovou. Za rozpadem oblíbeného uskupení dříve stály drsné neshody, jak informuje deník Aha!. 
21.12.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (230 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Zlomená Kerndlová oplakává smrt Zeťové: Po letech se usmířily, ještě v sobotu si psaly

 
Celý český šoubyznys se před vánočními svátky zahalil do smutku. Ve věku pouhých 44 let zemřela zpěvačka s nezaměnitelným hlasem Helena Zeťová. Příčinou smrti měl být podle informací Blesku pád z okna, zatím ale nejsou známy žádné další podrobnosti. K obrovské tragédii se nyní pro eXtra.cz vyjádřila také její kamarádka a parťačka z již zaniklé dívčí skupiny Black Milk Tereza Kerndlová (38).
20.12.2024 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Šokující smrt Zeťové zdrtila slavné kolegy. Slávik tomu odmítá uvěřit, Kerndlová v slzách i smutek Lucie Bílé

 
Tragické úmrtí teprve čtyřiačtyřicetileté zpěvačky Heleny Zeťové zacloumalo jejími fanoušky i mnoha celebritami. Smutek dala najevo například zpěvačka Lucie Bílá nebo slovenský producent Jaro Slávik. Její dlouholetá kamarádka a kolegyně Tereza Kerndlová zprávě o této hrozné události nemůže uvěřit.
20.12.2024 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2819 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Život se s Helenou Zeťovou nemazlil. Čelila obvinění, že bije vlastní matku. Štěstí pak neúspěšně hledala v zahraničí

 
Proslavila se jako zpěvačka se silným hlasem ve skupině Black Milk, kde účinkovala spolu s Terezou Černochovou (41) a Terezou Kerndlovou (38). Helena Zeťová se následně vydala na sólovou dráhu a věnuje se jí úspěšně dodnes. Ve čtvrtek 7. listopadu navíc slaví rodačka z Valašského Meziříčí čtyřiačtyřicáté narozeniny, jak sama zpěvačka sdílela na svých sociálních sítích. Jak se kráska za ty roky proměnila?
07.11.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (230 článků) , Helena Zeťová (269 článků) , Tereza Kerndlová (572 článků)

Mašlíková dráždí zadečkem, Kerndlová s Bendovou ukázaly luxusní křivky. Vyletněné krásky se vystavily v plavkách

 
Spalující teploty rozparádily české krásky. Ty vystavily svá vysekaná těla, aby nachytaly bronz. Sociální sítě v posledních dnech zaplavily snímky celebrit v plavkách, ze kterých jsou fanoušci paf. A nejde jen o nestárnoucí Simonu Krainovou, vypracovaným zadečkem se pochlubila například Hana Mašlíková či Tereza Kerndlová.
17.08.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků) , Simona Krainová (2441 článků) , Hana Mašlíková (597 článků)

Strach o Terezu Kerndlovou: Na dálnici to do ní napálilo auto, s manželem skončila v nemocnici

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (37) zažila chvíle hrůzy. Spolu s manželem stála v koloně, když do nich v plné rychlosti najel další vůz. Populární zpěvačka i její manžel byli následně převezeni do nemocnice, nic vážného se jim ale naštěstí nestalo, jak informovala Kerndlová na svých sociálních sítích.
07.05.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků)

Zpěvačka Tereza Kerndlová měla autonehodu. Poslala vzkaz ze záchranky

 
Tereza Kerndlová (37) a její manžel René Mayer (53) měli v úterý ráno autonehodu. Na mokré vozovce do nich zezadu narazil jiný vůz. Zpěvačku odvezla záchranka, neutrpěla ale vážná zranění.
07.05.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků)

Tereza Kerndlová se postavila k plotně v plavkách: Fanoušci jsou z krásné zpěvačky unešení

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (37) si k vaření místo zástěry vzala plavky. Potěšila tak nejen svého muže Reného Mayera, se kterým letos oslavila 20. výročí vztahu, ale také fanoušky. Ti jsou z její krásy unešení, jak je vidno z jejího Instagramu. 
28.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků)

Tereza Kerndlová mlží o těhotenství: Překvapení za pár měsíců, říká tajemně

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (36) je sice již deset let provdaná za svého Reného, ale zakládání rodiny dlouho nebylo na pořadu dne. Nyní se kráska na svém Instagramu svěřila fanouškům s tajemnou zprávou. Je snad dcera zpěváka Ladi Kerndla v radostném očekávání?
24.09.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (572 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »