Články k osobnosti

Ted Mosby

  architekt

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ted Mosby »
 

Deset let hledal svou manželku, seriál skončil, když ji našel, ale co dělají hvězdy z Jak jsem poznal vaši matku dnes?

 
Ted Mosby, Robin Scherbatsky, Barney Stinson, Lilly Aldrin a Marshall Eriksen. Tato jména nás doprovázela několik let ve velmi oblíbeném a neuvěřitelně úspěšném sitkomu „Jak jsem poznal vaši matku“. Před sedmi lety se odvysílala poslední série, ale co dělají hvězdy tohoto seriálu dnes?
23.08.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Barney Stinson (6 článků) , Ted Mosby (6 článků) , Marshall Eriksen (2 články)

Pořízková zapózovala na Instagramu nahá. Říkají, že jsem ubohá, napsala

 
Modelka Pavlína Pořízková nemá s odhalováním problém ani ve svých pětapadesáti letech. Vdova po frontmanovi kapely The Cars, muzikantovi Ricovi Ocaskovi (†75), si postěžovala, že ač po ní kdysi všichni chtěli nahé fotky, když se svlékne dnes, slyší od mnohých mužů i žen kritiku i nadávky.
02.04.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ted Mosby (6 článků)

Seriál Jak jsem potkal vaši matku definitivně skončil. Herci Tedových dětí museli držet v tajnosti pointu příběhu celých devět let!

 
Po celou dobu seriálu Jak jsem potkal vaši matku nebo chcete-li "How I Met Your Mother":http://www.extra.cz/tema/pratele-jsou-lepsi-nez-how-i-met-your-mother vypráví zestárlý Ted Mosby svým dětem příběh o tom, jak prožíval svá léta v New Yorku s přáteli. Až úplně na konci toho vyprávění se dostal k tomu, jak vlastně poznal jejich matku.
02.04.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ted Mosby (6 článků)

Oblíbený seriál Jak jsem poznal vaši matku končí! Tajemná hrdinka byla konečně odhalena!

 
Kultovní seriál Jak jsem poznal vaši matku, jehož hlavní hrdina Ted Mosby už od roku 2005 vypráví svým dětem historii vlastních námluv, končí. Fanouškům scénáristé na konci seriálu dokonce odhalí tajemnou ženu, matku Tedových dětí, na kterou diváci čekali celých osm let, co se seriál vysílal.
16.05.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ted Mosby (6 článků)

To je ona! Tvůrci seriálu konečně odhalili podobu matky dětí Teda Mosbyho

 
Celých osm let museli diváci oblíbeného televizního seriálu Jak jsem poznal vaši matku čekat na to, aby se dozvěděli totožnost matky dětí hlavního představitele Teda Mosbyho. Tvůrci seriálu teď tvář herečky, která Tedovu lásku ztvární, odhalili.
16.05.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ted Mosby (6 článků)

Seriálový Ted Mosby se rozešel s vlčicí z Twilight ságy!

 
Herec z oblíbeného seriálu Jak jsem poznal vaši matku se rozešel s přítelkyní Julií Jones, která hrála vlkodlačici Leah Clearwater v upíří sáze Twilight.
05.02.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ted Mosby (6 článků) , Leah Clearwater (1 článek)
« Předchozí 1 Další »