Články k osobnosti

Taylor York

  zpěvák, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Taylor York »
 

Lady GaGa se vrací ke kořenům: Chci se vdát v Itálii

 
Lady GaGa je potomek newyorských přistěhovalců z Itálie. A zřejmě proto chce svatbu vystrojit ve vlasti svých předků. Nejednou se zpěvačka nechala slyšet, že lepší italskou pastu v New Yorku člověk nepozře, když nenavštíví restauraci jejího otce Josepha Germanotty. Ale na svatbě chce mít pokrmy připravené přímo italskými šéfkuchaři. A tak se snoubencem Taylorem Kinneym hledají vhodné místo na Apeninském poloostrově.
01.02.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Joseph Germanotta (5 článků) , Taylor York (6 článků)

Víme, kde se chce Lady Gaga vdávat. Bude mít velkou svatbu v zemi svých předků

 
Lady Gaga  (29) je potomek newyorských přistěhovalců z Itálie. A zřejmě proto chce svatbu vystrojit ve vlasti svých předků. Nejednou se zpěvačka nechala slyšet, že lepší italskou pastu v New Yorku člověk nepozře, když nenavštíví restauraci jejího otce Josepha Germanotty. Ale na svatbě chce mít pokrmy připravené přímo italskými šéfkuchaři. A tak se snoubencem Taylorem Kinneym hledají vhodné místo na Apeninském poloostrově.
29.01.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1395 článků) , Joseph Germanotta (5 článků) , Taylor York (6 článků)

Taylor Swiftovou inspiroval New York

 
Před pár dny vyšlo nové album americké zpěvačky Taylor Swiftové. Stalo se tak dva roky po vydání minulé nahrávky Red. Novinka se jmenuje 1989 a názvem připomíná rok, kdy přišla jedna z nejoblíbenějších mladých Američanek současnosti na svět.
01.11.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Taylor York (6 článků)

Týden módy v New Yorku okouzlila teprve třináctiletá návrhářka!

 
Svůj debut na týdnu módy si jistě v paměti uchová každý návrhář, jenže ani ta největší esa v oboru se nemohou pochlubit tak brzkými začátky jako texaská rodačka Isabella Rose Taylor. Svou první přehlídku na jedné z nejprestižnějších módních událostí roku má za sebou už ve třinácti letech!
14.09.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Taylor York (6 článků)

Eminem získal cenu YouTube

 
Raper Eminem získal ocenění pro umělce roku na prvním ročníku předávání hudebních cen YouTube Music Awards v New Yorku. Ceny udělované známým internetovým portálem pro sdílení videí si v noci na dnešek podle tiskových agentur odnesly také zpěvačka Taylor Swiftová nebo houslistka Lindsey Stirlingová.
04.11.2013 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Eminem (91 článků) , Taylor Swift (313 článků) , Taylor York (6 článků)

Paramore: Píseň Monster pro Transformers 3 napsána nebyla

 
Kytarista americké skupiny Paramore Taylor York poskytl Právu rozhovor před koncertem své formace na festivalu Rock for People v Hradci Králové. Paramore tam zahájili své první evropské turné v nové sestavě.
11.07.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Taylor York (6 článků)
« Předchozí 1 Další »