Články k osobnosti

Taron Egerton

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Taron Egerton »
 

7 slavných, kteří si zahrají známé osobnosti: Mrkněte, kdo se blýskne jako Elvis, Mike Tyson nebo princezna Diana

 
Ztvárnit na stříbrném plátně hvězdu, kterou zná celý svět, není vůbec jednoduchý úděl. Ale pokud se zadaří, může z toho koukat i herecké ocenění, jak si potvrdil loni například Taron Egerton, který za roli Eltona Johna v Rocketmanovi získal Zlatý glóbus, nebo rok před ním Rami Malek, jenž si za ztvárnění Freddieho Mercuryho v Bohemian Rhapsody dokonce odnesl Oscara . Podívejte se, kteří herci a herečky se promění ve světoznámé hvězdy.
03.08.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (272 článků) , Elton John (549 článků) , Mike Tyson (108 článků) , Rami Malek (46 článků) , Taron Egerton (6 článků) , Oscar Oscar (126 článků) , Freddie Freddie (30 článků) , Diana Diana (74 článků)

Filmové premiéry: Střet monster a nepolíbené šprtky na tahu

 
Střed Godzilly s monstry, které byly pokládány za pouhé mýty, teenagerovské sny měnící se v noční můru, Taron Egerton v roli slavného Eltona Johna a dvojice nepolíbených šprtek na tahu. Tento týden přináší 5 filmových premiér včetně dokumentárního filmu o trojčatech, které byly ihned po narození adoptovány různými rodinami.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (549 článků) , Taron Egerton (6 článků)

Egerton: Spacey se mnou otevřeně flirtoval. Víc si však nikdy nedovolil

 
Taron Egerton (29) v aktuálním rozhovoru přiznal, že s ním jeho herecký kolega Kevin Spacey (59) při natáčení filmu Billionaire Boys Club velmi otevřeně flirtoval. „Nic víc si však nikdy nedovolil,“ tvrdí anglický herec o Spaceym, který byl obviněn ze sexuálního obtěžování.
30.11.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Spacey (119 článků) , Taron Egerton (6 článků)

Filmové premiéry: Čertí brko, Robin Hood, Vdovy, Tři dny v Quiberonu a Kniha obrazů.

 
Mezi smrtelníky i pekelníky zavede diváky česká pohádka Čertí brko. Taron Egerton je nový Robin Hood. Vzít své osudy do vlastních rukou musejí hrdinky filmu Vdovy. Drama Tři dny v Quiberonu je portrétem slavné herečky Romy Schneiderové na sklonku kariéry. Hororovou atmosféru má novinka Jean-Luca Godarda Kniha obrazů.
29.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Robin Hood (221 článků) , Taron Egerton (6 článků)

Špion z populárního akčňáku je čerstvě single: Kvůli hnutí Me Too se bojí randit

 
Herce Tarona Egertona znají diváci především z akční komedie Kingsman: Tajná služba, v níž ztvárnil Garyho, učně super-špiona Colina Firtha. Zahrál si také v pokračování Kingsman: Zlatý kruh a fanoušci jej mohli vidět i ve snímcích Legendy zločinu, Orel Eddie nebo Billionaire Boys Club. A brzy i v ústřední roli životopisného snímku o Eltonu Johnovi.
23.11.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (104 článků) , Elton John (549 článků) , Taron Egerton (6 článků)

Nová DVD: Sicario - nájemný vrah, Legendy zločinu a Steve Jobs

 
V příhraniční oblasti mezi USA a Novým Mexikem se odehrává akční drama Sicario – Nájemný vrah. V příběhu nejznámějších britských gangsterů Legendy zločinu hrají Tom Hardy a Taron Egerton. Michael Fassbender hraje titulní roli v životopisném filmu Steve Jobs. Vychází i vítěz Českých lvů za počin v audiovizi, Kacelář Blaník.
15.03.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Fassbender (52 článků) , Steve Jobs (133 článků) , Tom Hardy (85 článků) , Tom Hardy (74 článků) , Taron Egerton (6 článků) , Michael Michael (1560 článků)
« Předchozí 1 Další »