Články k osobnosti

Tarja Turunen

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tarja Turunen »
 

Třikrát Zlín, pak Praha. Metalová královna Tarja vystoupí s filharmonií

 
Bývalá frontmanka skupiny Nightwish, finská zpěvačka Tarja Turunenová, vystoupí od čtvrtka do soboty třikrát v sále Kongresového centra ve Zlíně. Kromě bubeníka Mikea Terrany ji v show nazvané Beauty and the Beat doprovodí zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů, která je v Kongresovém centru doma. V neděli se na stejné vystoupení může těšit Kongresové centrum v Praze. 
04.04.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Tarja Turunen (5 článků) , Bohuslav Martinů (44 článků) , Beauty Beauty (59 článků)

Metalová královna Tarja Turunen v Česku velkolepě zahájí světové turné

 
Bývalá frontmanka skupiny Nightwish Tarja Turunenová zahájí ve Zlíně v pátek 13. ledna světové turné ke svému poslednímu albu What Lies Beneath. Na Moravu však přijede o několik dnů dříve, neboť ve zlínském klubu Masters of Rock Café bude svou show připravovat, řekl ředitel pořádající agentury Pragokoncert Jiří Daron. Turné zahrnuje 34 koncertů v 21 evropských zemích a končí v Kostarice.
06.01.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Tarja Turunen (5 článků)

Ledová Tarja zmrazí pardubickou arénu

 
Zpěvačka Tarja Turunenová navštíví Českou republiku v rámci podzimního turné Final Storm Tour 2009. Vystoupí pouze jednou v Pardubicích (ČEZ Aréna) v pátek 16. 10. Speciálními hosty koncertu jsou Finové Kings of Modesty a britská old school thrash-metalová kapela Furnaze.
14.09.2009 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tarja Turunen (5 článků)

Festival Benátská noc sázel na jistotu

 
Benátská noc patří k tradičním festivalům, kde vystupují hlavně tuzemské kapely. Ze zahraničních hostů se jako headlineři letos předvedli crossoverová skupina Guano Apes a Tarja Turunen, bývalá zpěvačka symfometalové skupiny Nightwish.
26.07.2009 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Tarja Turunen (5 článků)

Tipy na víkendové festivaly

 
O víkendu pokračuje hudební festivalové léto. Od čtvrtka se hraje v Malé Skále u Turnova, kde probíhá Benátská noc, a na programu jsou mj. Guano Apes, Tarja Turunen nebo Midge Ure. Akce potrvá do neděle.
24.07.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Midge Ure (1 článek) , Tarja Turunen (5 článků)
« Předchozí 1 Další »