Články k osobnosti

Tara Jayn

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tara Jayn »
 

Utratila miliony za plastiky, je z ní královna kačerů. Teď si nechá vyndat žebra

 
Australská sestřička Tara Jayne (31) je závislá na plastikách. Utratila za ně v přepočtu už přes dva miliony korun. To jí ale nestačí, přes varování lékařů si plánuje nechat odstranit žebra nebo změnit barvu očí. Podívejte se na královnu plastik do naší galerie hrůzy.
16.07.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tara Jayne (3 články) , Tara Jayn (3 články)

Za plastiky utratila miliony korun: Proměna Tary vás dokonale vyděsí, má pysky jako kačer

 
Australanka investovala do své proměny téměř 3 miliony korun. Jednatřicetiletá Tara Jayne McConachy svou proměnou mnohé děsí, ovšem na druhou stranu má spoustu fanoušků, kteří ji plně podporují. Co si o obřích pyscích této plastikové umělotiny myslíte vy?
05.09.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tara Jayne (3 články) , Tara Jayn (3 články)

Australská Barbie Tara Jayne: Lékaři jí nechtějí provést další plastickou operaci, je vyhublá

 
Tara Jayne se považuje za australskou Barbie a svoji proměnu v živou panenku vzala pěkně od podlahy. S plastickými operacemi začala ve svých dvaceti letech, kdy jí otec k narozeninám koupil výplň rtů a nová prsa. Od té doby se na plastických operacích stala prakticky závislá a nechce s nimi přestat. Má v plánu si ještě více zvětšit prsa. S tímto návrhem ale nesouhlasí někteří plastičtí chirurgové, kteří tvrdí, že je to velký zásah do lidského těla, a navíc je Tara příliš hubená a operace by ji mohla ohrozit na životě.
29.08.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Tara Jayne (3 články) , Tara Jayn (3 články)
« Předchozí 1 Další »