Články k osobnosti

Tao Porchon

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Tao Porchon »
 

Podívejte se na nejstarší učitelku jógy na světě! Dokázali byste to, co ona?

 
Tao Porchon-Lynch dokazuje, že věk je pouze číslo. Jde totiž o nejstarší cvičitelku jógy, která se dočkala zapsání do Guinnessovy knihy rekordů. Vášni pro tento druh cvičení propadla už v roce 1926, kdy jí bylo pouhých osm let. Víte, kolik je nejstarší cvičitelce dnes?
01.03.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Tao Porchon (7 článků)

Tahle vitální stařenka je nejstarší učitelkou jógy na světě. Neuvěříte, kolik jí je let

 
Někteří sedí v důchodu na zadku u televize a jen čekají na smrt. Jiní si užívají života a makají na sobě. Přestože bude učitelce jógy Tao Porchon-Lynch už skoro 100 let, pořád učí jógu. Dá si nohu za krk, je ohebná, udělá stojku a udrží se na jedné ruce. A na svůj věk rozhodně nevypadá. Dokonce je zapsaná v Guinessově knize rekordů jako nejstarší učitelka jógy a minulý rok se zúčastnila soutěže Amerika má talent.
17.06.2016 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Tao Porchon (7 článků)

Neuvěříte, co tato nejstarší jogínka na světě dovede s tělem a čemu se ještě věnuje!

 
Je jí 96 let a dokáže pozice, ze kterých nás bolí tělo, jen se na ně podíváme. Řeč je o jogínce Tao Porchon-Lynch, která je podle Guinessovy knihy rekordů nejstarší učitelkou jógy na světě.
10.10.2014 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Tao Porchon (7 článků)

Tahle babča vás dostane do kolen. V 96 LETECH se oddává józe! (VIDEO)

 
Tao Porchon-Lynch je senzací internetu. Je totiž oddanou zastánkyní jógy. Na tom by ještě nebylo nic divného, jenže téhle vitální ženě, která předvádí i ty nejsložitější pozice, je neuvěřitelných 96 let!
10.09.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tao Porchon (7 článků)

Smekáme: Toto je nejstarší učitelka jógy na světě. Má skoro sto let!

 
Obdivuhodný elán do života má i s blížícím se jubileem dáma jménem Tao Porchon. Vitální seniorka pravidelně absolvuje se svým o sedmdesát let mladším tanečním partnerem lekce společenských tanců, ale její největší vášní je jóga. Tao dokonce několikrát týdně vyučuje své svěřence, kteří mnohdy nedosahují ani čtvrtiny jejího věku!
07.09.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Tao Porchon (7 článků)

Nejstarší učitelka jógy oslavila 95 let a stále je ohebná jako proutek

 
Před dvěma lety byla Tao Porchon-Lynch zapsána do Guinessovi knihy rekordů jako nejstarší cvičitelka jógy na světě.  Józe a tanci se dnes pětadevadesátiletá „babča“ věnuje pořád a se stejnou vervou jako za mlada.
14.08.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Tao Porchon (7 článků)

Stařenka (93) objevila recept na věčné mládí, pružná je jako dvacetiletá!

 
Neuvěřitelné! Nohu si bez problémů položí za krk, ve vzduchu se udrží jen na jedné ruce. V tanečních soutěžích s 23letým partnerem poráží o 70 let mladší účastníky. Pro Tao Porchon-Lynch (93) zkrátka požehnaný věk není překážkou.
16.01.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Tao Porchon (7 článků)
« Předchozí 1 Další »