Články k osobnosti

Szidi Tobias

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Szidi Tobias »
 

Jaromír Nohavica: Petru Hapkovi by se Heligonka líbila

 
Dnes vychází koncertní album Miláček žen a vetešníků. Připravili ho Michal Horáček a Jaromír Nohavica a jsou na něm naživo nahrané Hapkovy písně v podání Nohavici, Szidi Tobias, Anety Langerové, Lenky Nové, Františka Segrada a Ondřeje Rumla. Deska byla nahrána naživo v ostravském klubu Heligonka, jehož majitelem je Nohavica.
27.11.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (193 článků) , Aneta Langerová (524 článků) , Petr Hapka (266 článků) , Szidi Tobias (16 článků) , Michal Horáček (827 článků) , Ondřej Ruml (192 článků) , František Segrado (10 článků)

Věděli jste to? Tahle slavná Slovenka ukazovala hned ve svém prvním filmu nahá ňadra

 
Mezi nejuznávanější slovenské umělkyně v současnosti patří nesporně Szidi Tobias. V posledních letech je stále slavnější i u nás a mnozí ji označují za nástupkyni Hany Hegerové.
30.09.2015 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků) , Hana Hegerová (174 článků)

Strašná rána pro herečku z filmu Díky za každé nové ráno: Její manžel (†47) je po smrti!

 
Slovenská zpěvačka a herečka Szidi Tobias, kterou čeští diváci znají například z filmu Díky za každé nové ráno (1994), je na dně. Zemřel totiž její manžel Peter Lipovský, známý textař a scénárista.
17.06.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků)

Zpěvačka Szidi Tobias: Dostala jsem spoustu znamení

 
Jolanka, tak se jmenuje nové album slovenské zpěvačky maďarského původu Szidi Tobias. V pondělí je pokřtila při koncertu v Praze, v neděli tak učiní i v Bratislavě.
11.12.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků)

Nová alba: Szidi Tibias, Björk nebo Take That

 
Několik dnů před Vánocemi již tolik alb nevychází. Ta, která se ale na trh dostala až nyní, rozhodně stojí za pozornost. Třeba nové šansony Szidi Tobias nebo živá nahrávka Islanďanky Björk.
10.12.2014 13:23 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků)

Bujarý koncert na vlnách Vltavy zakončil velkolepý ohňostroj

 
Velkolepý ohňostroj před panoramatem Pražského hradu a společné rozloučení všech účinkujících na pontonu na Vltavě završily pozdě večer hudební část třetího ročníku festivalu Sen letní noci. Tisíce lidí sledovaly z nábřeží mezi mostem Legií a Karlovým mostem, z obou mostů, loděk i šlapadel na vodě hodinovou produkci orchestru Black and White World srbského skladatele Dejana Pejoviče. S orchestrem také zazpívaly slovenská šansonierka Szidi Tobias a Lenka Dusilová.
09.09.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (133 článků) , Szidi Tobias (16 článků)

Dusilová či Tobias vystoupí na plovoucím pódiu na Vltavě

 
Třetí ročník Snu letní noci proběhne 8. září v Praze poblíž Karlova mostu. Na plovoucím pódiu se vystřídají tři mimořádně nadané dámy - Lenka Dusilová, šansoniérka Szidi Tobias a soul-jazzová Kayah z Polska. Vstupné se nevybírá.
09.08.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (133 článků) , Szidi Tobias (16 článků)

Festival slovenského divadla na jevišti pražského Divadla Bez zábradlí

 
Čtyři slovenské komedie nabídne od 18. května do 4. června 17. ročník festivalu Slovenské divadlo v Praze. Na jevišti Divadla Bez zábradlí se objeví herečky Kamila Magálová, Božidara Turzonovová, Zuzana Krónerová či Szidi Tobias, známá i jako šansoniérka.
17.05.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků) , Božidara Turzonovová (7 článků) , Kamila Magálová (43 článků)

Fujtajbl! Takhle odporně namaskovanou Ivanu Chýlkovou jste ještě neviděli

 
Herecké povolání s sebou nese daň v podobě toho, že se herci a herečky musejí přizpůsobit vzhledu svých postav. Tentokrát si to odskákala Ivana Chýlková  (48) . V novém filmu, který právě začala točit, totiž hraje spolu se Szidi Tobias a Ivetou Duškovou zlou vílu. A její namaskování je tedy opravdu odporné.
20.04.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků) , Ivana Chýlková (310 článků)

Je těžké pro mě najít hereckého partnera, stěžuje si modelka Němcová

 
Pavlína Němcová chce prorazit u filmu. Zatímco v modelingu už něco znamená, v herectví musí začínat téměř od nuly. Obchází kamerové zkoušky a čeká na nabídku. Ta zatím nepřišla z české produkce, ale jednu už má v zahraničí. I tam to ale vázne. Další články k tématu: Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Nová rodina? Doufám, že se to povede, říká Pavlína Němcová Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Pavlína Němcová točí v Paříži thriller a sklízí úspěchy v modelingu
23.02.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (281 článků) , Szidi Tobias (16 článků) , Ivana Chýlková (310 článků)

Zpěvačka Szidi Tobias: My si na Vánoce obyčejně popláčeme

 
„Ať se dobré děje“, přeje nejen sobě a svým blízkým slovenská šansonová zpěvačka a herečka Szidi Tobias. Totéž přání posílá i svým příznivcům v podobě stejnojmenného vánočního alba. Její pátá deska je jiná, než by mnozí čekali. Sálá z ní sice teplo vánočních svátků, ale špetku melancholie vyrovnávají místy vtipné texty a hlavně energie, této čtyřiačtyřicetileté zpěvačce se sametovým chraplákem tak vlastní.
21.12.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků)

Szidi Tobias: Mimořádně inspirativní je i obyčejný člověk

 
Slovenská herečka a šansoniérka Szidi Tobias vydává pod hlavičkou Studia DVA novou desku Do vetra. Autorem hudby je opět Milan Vyskočáni, textově desku obohatil také zpěvaččin partner, scenárista Peter Lipovský.
15.12.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků)

VÝHERCI SOUTĚŽE o 10 CD slovenské šansoniérky Szidi Tobias

 
Už čtvrté samostatné album vydala slovenská zpěvačka a herečka Szidi Tobias. Jmenuje se Do vetra a pokřtila ho herečka Ivana Chýlková.
15.12.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků) , Ivana Chýlková (310 článků)

Slovenská šansoniérka Szidi Tobias pokřtí v neděli své čtvrté album

 
Již čtvrté samostatné album vydává v těchto dnech slovenská šansoniérka a členka souboru předního bratislavského divadla Astorka Korzo ´90 Szidi Tobias. Slavnostní křest alba nazvaného DO VETRA proběhne 12. prosince 2010 v pražské umělecké kavárně Černá labuť.
10.12.2010 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků)

Slovenská šansoniérka Szidi Tobias převzala na Vyšehradě Zlatou desku

 
Zlatou desku převzala z rukou producenta Studia DVA Michala Hrubého a herečky Ivany Chýlkové slovenská šansoniérka Szidi Tobias.
24.08.2010 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků) , Ivana Chýlková (310 článků)

Szidi Tobias vystoupí v Praze a říká: Odmítala jsem vždy jakékoli zaškatulkování

 
V rámci divadelních večerů Metropolitního léta hereckých osobností vystoupí v neděli od 20 hodin na vyšehradské Letní scéně slovenská zpěvačka a herečka Szidi Tobias. Vydala desky Pod obojím, Punto Fijo nebo Divý mak, spolupracovala také s pány Horáčkem a Hapkou, jichž si nesmírně váží. Szidi Tobias chystá nové album, ale konkrétnější být nechce: „Nepovím vám o tom víc, protože jsem pověrčivá.“
20.08.2010 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Szidi Tobias (16 článků)
« Předchozí 1 Další »