Články k osobnosti

Světlana Witowská

  moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Světlana Witowská »
 

Zlámalová zjišťovala, kdo stojí za Petrem Kolářem. Srazil ji! To vyprovokovalo Fridrichovou. Zaznamenáno zde

 
Bývalý diplomat Petr Kolář – jako „přítel po boku“, jak ho představil ve volebním štábu nově zvolený prezident Petr Pavel – vzbuzuje velké rozpaky. Jako na kontroverzní osobu na něj upozorňuje např. Lenka Zlámalová ze serveru Echo24. Kolář se snaží kritiku odrážet, ale ta se stále nabaluje. Udeřila na něj i moderátorka České televize Nora Fridrichová, jež se na toto téma střetla se svou bývalou televizní kolegyní Světlanou Witowskou, partnerkou Petra Koláře.
05.02.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (686 článků) , Světlana Witowská (425 článků) , Nora Fridrichová (449 článků) , Petr Pavel (1742 článků)

„Přihlouplost, drzost, hanebnost!“ Witowská ve varu. Václav Moravec vyřkl, co neměl

 
Moderátorka Světlana Witowská se na svém twitterovém profilu velmi hlasitě zastala svého partnera, diplomata Petra Koláře, a to za to, aby nebyl srovnáván s lobbistou Martinem Nejedlým. Vyšlápla si proti bývalému kolegovi v ČT Václavu Moravcovi.
30.01.2023 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (686 článků) , Světlana Witowská (425 článků) , Václav Moravec (726 článků)

Witowská sepsula Moravce kvůli partnerovi, který stojí za úspěchem Petra Pavla: Neskutečná přihlouplost a drzost, zuří

 
Světlana Witowská se na svém twitterovém účtu zastala svého přítele diplomata Petra Koláře, jenž byl v otázkách Václava Moravce připodobněn k současnému poradci Miloše Zemana Martinu Nejedlému. Toto přirovnání Witowská označila za přihlouplost a drzost.
30.01.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (686 článků) , Martin Zeman (373 článků) , Světlana Witowská (425 článků) , Miloš Zeman (27766 článků) , Petr Pavel (1742 článků)

Petr Pavel terčem lživé kampaně: Na videu má povolávat do války, to se ale nestalo. Hoax odsoudila Witowská i Nacher

 
Sociálními sítěmi se jako lavina šíří video, v němž Petr Pavel mluví o nutnosti vstupu do války s Ruskem. Nic takového však ve skutečnosti neřekl. Jde o dezinformaci - neznámý výtečník si dal práci a video sestříhal tak, aby to vypadalo, že generál ve výslužbě usiluje o válku. Sám Pavel zveřejnil skutečné záběry. Dezinformaci odsoudila na Twitteru například novinářka Světlana Witowská nebo Patrik Nacher (ANO).
22.01.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků) , Petr Pavel (1742 článků)

Začíná další série prezidentských debat: Velké hodnocení moderátorů. Tradičně slabý Rey, uražená Divišová a kotelnice Tománková

 
Vitěze prvního kola prezidentské volby již známe, ale co jednotliví moderátoři, kteří hostili kandidáty ve studiu, jak ti si vedli? Rozhodně ne ve všem tak, jak by nejspíš chtěli. Podle hodnocení diváků, kolegů novinářů i odborníků například propadli moderátoři TV Nova, naopak konkurenční Prima si vedla o poznání lépe, což zhodnotila například novinářka Světlana Witowská na svém Twitteru. Kdo si tedy vedl nejlépe a kdo naopak nejhůře?
22.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků)

Witowská se pustila do Korantenga: Vadila mi rezignace moderátora, kritizuje ho veřejně po superdebatě

 
Novinářka Světlana Witowská (50) se na svém Twitteru vyjádřila k prezidentské debatě na televizi Nova. Tu s očekáváním sledovalo 1,91 milionu diváků, jelikož do ní přišel i kandidát Andrej Babiš. Witowské podle všeho vadilo, že televize rozdělila kandidáty na dvě skupiny a také, že moderátor Rey Koranteng neřešil Babišovu minulost u StB. 
13.01.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků) , Světlana Witowská (425 článků) , Rey Koranteng (160 článků)

My máme zpoždění, v zahraničí to řeší. Witowská se vyjádřila ke Green Dealu a k válce

 
Hostem podcastu Ve skleníku, který na své youtubové platformě sdílí Ministerstvo životního prostředí, byla moderátorka Světlana Witowská. „Když řeknete Green Deal, tak se spousta lidí osype a nechce to poslouchat. Protože pro ně je to něco, co oni neumí uchopit, nikdo jim to tady nedokáže pořádně vysvětlit, normálně, lidsky, protože přitom lidé, kteří mluví o Green Dealu, používají pořád ta cizí slova,“ hovořila v podcastu mimo jiné Witowská.
05.12.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků)

Ne a ne. Kraus tlačil na Witowskou, ta se sekla. Šok s Okamurou

 
Elon Musk je chytrej, že? ptal se moderátor Jan Kraus ve své show na Primě Světlany Witowské, která odešla z ČT. Witowská ale opakovaně Muska, který nyní ruší cenzuru na Twitteru, odmítla pochválit. Diváci si toho všimli a přičetli to její práci ve veřejnoprávní TV. Moderátorka také Janu Krausovi prozradila, že jejím kolegou mohl být dnešní předseda SPD Tomio Okamura. Jedna z divaček na sociální síti vyjádřila názor, že Kraus byl v pořadu útočný a Witowská ho měla „plesknout“.
01.12.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1227 článků) , Elon Musk (257 článků) , Světlana Witowská (425 článků) , Tomio Okamura (2971 článků)

Witowská: Co jsem chtěla, jsem si užila. Teď budu dělat hlavně pro radost

 
Moderátorka Světlana Witowská (49) si po odchodu z veřejnoprávní televize, v níž pracovala dvacet jedna let, bude muset dát nejprve takzvanou konkurenční pauzu. Až poté nastoupí v online deníku, kde bude spolu s kolegyní Lindou Bartošovou naplňovat videoobsah. I o tom promluvila v Show Jana Krause.
30.11.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1227 článků) , Světlana Witowská (425 článků) , Linda Bartošová (140 článků)

Fotbal a mistrovství v Kataru: Jedna věta a už bylo zle. Musel zasáhnout Záruba

 
Fotbalový komentátor České televize Pavel Čapek sklízí kritiku za to, že si v přímém přenosu udělal legraci z divačky, která po telefonu komentovala utkání. „Na ženu velmi kvalitní hodnocení,“ zhodnotil Čapek. Názory na jeho komentář se pohledem jeho bývalých kolegyň však radikálně lišily. Zatímco bývalá moderátorka ČT Linda Bartošová jej odsoudila za šovinismus, moderátorka Světlana Witowská se jej zastala. Později se za Čapka omluvil jeho šéf Robert Záruba.
28.11.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků) , Robert Záruba (189 článků) , Pavel Čapek (61 článků) , Linda Bartošová (140 článků)

Jede to dál. Do fotbalové „kauzy“ ČT vstoupila Witowská

 
Sportovní moderátor Pavel Čapek i Česká televize schytávají v posledních dnech od mnohých aktivistů, novinářů a internetových diskutérů silnou kritiku za to, jak se Čapek vyjádřil k názoru jedné z divaček k utkání mezi Kamerunem a Švýcarskem během fotbalového mistrovství světa v Kataru. „Česko, země příběhů o nekonečném šovinismu,“ vypálila exmoderátorka ČT Linda Bartošová kvůli Čapkově „pochválení“ divačky, že šlo o „na ženu velmi kvalitní hodnocení“ fotbalu. Moderátorka Světlana Witowská však se svou bývalou kolegyní nesouhlasila. Kritika podle ní „není fér“.
27.11.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků) , Pavel Čapek (61 článků) , Linda Bartošová (140 článků)

ČT nabídla jednu velkou debatu. Proč? Množí se teorie. A lidé od Pavla jásají

 
Česká televize (ČT) nabídla komerčním televizím Nova a Prima uspořádání společné Národní prezidentské debaty, a to před prvním i druhým kolem voleb. Chce tak veřejnosti zajistit co nejrovnější přístup k informacím o kandidátech, kteří se budou o hlasy voličů ucházet. Na její nabídku zareagovala zatím TV Nova, ale také například někdejší moderátorka ČT24 Světlana Witowská nebo exhejtman Michal Hašek.
22.11.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků) , Michal Hašek (2463 článků)

Světlana Witowská pod palbou hejtů kvůli kritice Nerudové. Do sporu se zapojil organizátor pochodu

 
Sporem prezidentské kandidátky se známou novinářkou skončil Pochod za demokracii 17. listopadu, který mířil z pražského Albertova na Václavské náměstí. Moderátorka Světlana Witowská obvinila Danuši Nerudovou z toho, že si uzurpovala původně apolitickou akci. Po vlně kritiky se za Witowskou postavil sám organizátor demonstrace.
18.11.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků)

Ostrá hádka mezi Witowskou a Nerudovou: Podivná přestřelka slavných blondýnek

 
Pochod za demokracii, který 17. listopadu začal na Albertově a zamířil na Václavské náměstí, má zajímavou dohru. Moderátorka Světlana Witowská se totiž na svém twitterovém účtu ohradila proti účasti prezidentské kandidátky Dany Nerudové v první řadě a nařkla ji z toho, že si pietní akt spletla s kampaní. Podle manžela Nerudové Roberta Nerudy měla být ale jeho žena ambasadorkou pochodu. Oficiální webové stránky ale říkají něco jiného. 
17.11.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků)

Pochod za demokracii. Nerudová s Witowskou se na síti pohádaly, kdo má jít v čele

 
Prahou se odpoledne 17. listopadu vydal Pochodu za demokracii, zúčastnily se jej „tisíce“ lidí podporující Ukrajinu. Přítomnost kandidátky na prezidentku Danuše Nerudové přispěla ke střetu s bývalou moderátorkou České televize Světlanou Witowskou – dámy se přely o místo v čele průvodu.
17.11.2022 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků)

Witowská na Pavlově Hradě. Skrytý vládce. Holec o generálovi i Fialovi

 
KONTEXT PETRA HOLCE Někdejší redaktorka České televize Světlana Witowská se stala nejráznějším obhájcem generála Petra Pavla v debatě o jeho působení před rokem 1989. „Witowská zřejmě tolik uvěřila vlastní manipulaci z ČT, že si vůbec nevšimla, že se Pavel dokola omlouvá jen ze své členství v KSČ, zatímco práci u tajné vojenské rozvědky řízené tehdy Kremlem prezentuje jako věrnou službu vlasti,“ říká k tomu komentátor Petr Holec.
15.11.2022 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků) , Petr Pavel (1742 článků) , Pavel Fiala (254 článků)

To až uvidí Babiš. Witowská provedla krok, po kterém lídr ANO nadskočí

 
Babiš neudělal nic pozitivního pro naši zemi. A generál Pavel se za svou komunistickou minulost omluvil. Takto se vyjádřila odcházející moderátorka České televize Světlana Witowská, která příští rok nastupuje do vydavatelství Economia vlastněného Zdeňkem Bakalou. Zapojila se tak do diskuse k lednové volbě prezidenta. Witowská je partnerkou veřejně angažovaného diplomata Petra Koláře, který Pavla podporuje. Spekuluje se o tom, že kandidáta doslova „vodí“.
13.11.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (686 článků) , Světlana Witowská (425 článků)

Takhle dopadnete, když neřeknete, co chce slyšet Witowská. Uveden příklad

 
Rusko je státem a státy provádějí teror, nikoli terorismus, argumentoval bezpečnostní expert v ČT moderátorce Světlaně Witowské. Té ale taková odpověď nestačila a tlačila na Pojara dál. Na tomto příkladu se publicistka Jana Bobošíková rozhodla ukázat, jak se dívá na českou mediální scénu. Na scénu, kde si z jejího pohledu média jako server Seznam Zprávy na svou nezávislost jen hrají.
27.10.2022 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků) , Jana Bobošíková (878 článků)

„Vy jste mě k tomu vyprovokovala.“ Witowská končí v ČT. Na závěr se pohádala se Schillerovou

 
Sněmovna několik hodin jedná o návrhu rozpočtu na příští rok. Podle premiéra je to rozpočet válečný a krizový. Opozice jej kritizuje mimo jiné kvůli dani z mimořádných zisků; s výnosy z ní vláda počítá, aniž byla schválena. K tématu si do svého posledního moderovaného dílu pořadu Interview ČT24 pozvala končící Světlana Witowská jako hosta stínovou ministryni financí Alenou Schillerovou (ANO), o názorové střety nebyla nouze. Nechybělo však ani rozloučení na úrovni.
26.10.2022 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků)

„Vy jste mě k tomu vyprovokovala.“ Witowská končí v ČT. Na závěr se pohádala se Schillerovou

 
Sněmovna několik hodin jedná o návrhu rozpočtu na příští rok. Podle premiéra je to rozpočet válečný a krizový. Opozice jej kritizuje mimo jiné kvůli dani z mimořádných zisků; s výnosy z ní vláda počítá, aniž byla schválena. K tématu si do svého posledního moderovaného dílu pořadu Interview ČT24 pozvala končící Světlana Witowská jako hosta stínovou ministryni financí Alenou Schillerovou (ANO), o názorové střety nebyla nouze. Nechybělo však ani rozloučení na úrovni.
26.10.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (425 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »