Články k osobnosti

Suzi Quatro

  herečka, zpěvačka, producentka, baskytaristka, radiová moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Suzi Quatro »
 

Dokument představí start Suzi Quatro

 
Suzi Q je dokument o vzestupech a pádech dnes devětašedesátileté americké rockové zpěvačky Suzi Quatro.
17.05.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Suzi Quatro (5 článků)

Suzi Quatro zazpívá hity v Praze i Brně

 
Americká rocková zpěvačka Suzi Quatrto se vrací do České republiky. Ve středu 11. listopadu vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny, o den později se představí v brněnském Bobycentru.
11.11.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Suzi Quatro (5 článků)

RECENZE: Suzi Quatro zpívala pod hvězdami o svobodném světě

 
Americká rockerka Suzi Quatro, která navštívila Prahu už v dobách železné opony, má v našich končinách téměř kultovní status. Trojici pozdně letních koncertních vystoupení v Čechách zahájila 29. srpna na pódiu, které stálo v přírodním amfiteátru pod věžemi zámku Konopiště. Ačkoliv během dne padaly z olověného nebe proudy deště, dorazily na koncert „holky z Detroit City“ dvě tisícovky převážně postarších fanoušků. Ale nebesa se nakonec ustrnula, protože večer nespadla ani kapka a nebeská klenba se rozzářila stovkami hvězd.
31.08.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Suzi Quatro (5 článků)

Rockerka Suzi Quatro: Ještě nejsem připravená skončit

 
Americká zpěvačka Suzi Quatro je v České republice populární už od poloviny sedmdesátých let. V Praze poprvé koncertovala v roce 1979. Později se mnohokrát vrátila a učiní tak i na sklonku srpna. Vyrazí na koncertní turné společně se zpěvačkou Věrou Špinarovou. Představí se 29. srpna na Konopišti, o den později v Buchlovicích a 31. srpna v Hradci nad Moravicí.
24.08.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Suzi Quatro (5 článků) , Věra Špinarová (438 článků)

Festival Czech Rock Block v Plasích hostí legendu Suzi Quatro

 
Devětapadesátiletá zpěvačka a baskytaristka Suzi Quatro bude letos hlavní a první větší zahraniční hvězdou festivalu pod širým nebem Czech Rock Block v Plasích na Plzeňsku, který se koná 31.7. a 1.8. 2009. Jednu z největších rockových přehlídek v Plzeňském kraji navštěvuje kolem 10 000 fanoušků, letos se koná pošestnácté, řekl jeden z organizátorů Michal Sokol.
30.07.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Suzi Quatro (5 článků)
« Předchozí 1 Další »