Úřad pro ochranu hospodářské soutěže: Ředitel Transparency International je neobjektivní, úřad funguje efektivně

 
Ředitel Transparency International David Ondráčka v rozhovoru pro deník Právo (24. 1. 2020, s. 1 a 3) ostře kritizoval fungování Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže i jeho vedení.
27.01.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (89 článků)

Kauza Peroutkovy vnučky: Hradní právník trvá na výchovném trestu, z prezidenta nelze dělat trhací kalendář

 
Právník Marek Nespala se v Českém rozhlase důrazně opřel do vnučky Ferdinanda Peroutky Terezie Kaslové a popsal, proč by měla být výchovně potrestána. Prý ji v minulosti upozorňoval, že nemá prezidenta žalovat, ale ona ho neposlechla. A teď by za to měla pocítit nějakou sankci. Osobně je prý navíc přesvědčen, že sám Peroutka by žalobu nepodal. Jak na to přišel? Nahlédněte.
27.01.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (204 článků)

Kobeho poslední slova před hororovou smrtí: Dojemné přání pro blízkou osobu

 
Když blahopřál kamarádovi, Kobe Bryant (†41) ještě netušil, že za pár okamžiků nastoupí do vrtulníku smrti. Při strašlivé nehodě zahynula i mladičká dcera basketbalové legendy Gigi (†13). Ta by první májový den slavila narozeniny. Poslední slova Bryanta na sociálních sítích trhají srdce!
27.01.2020 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Kobe Bryant (49 článků)

Osvobození Osvětimi se připomínalo i v Praze u Koněva

 
Několik desítek lidí si dnes na shromáždění u sochy sovětského maršála Ivana Koněva v Praze 6 připomnělo 75. výročí osvobození koncentračního tábora Osvětim. U sochy Koněva lidé pokládali květiny a zapalovali svíčky, někteří z nich měli vlajky České republiky a bývalého Sovětského svazu. Akci organizovala Komunistická strana Čech a Moravy. Na akci promluvil například bývalý místopředseda KSČM Josef Skála.
27.01.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Skála (9 článků)

Nepříjemné natáčení nové »specialistky« Evy Leimbergerové: Proč ji Dejdar seřval?

 
Dejdar na ni křičí a Hána se jí směje. Její vstup do rozjetého vlaku Specialistů není jednoduchý. Herečka Eva Leimbergerová (37) své nové kolegy přesto brání a jako kapitánka Jana Šafářová se představí už dnes večer.
27.01.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Leimbergerová (6 článků)

Úřad vlády: Vláda vyhlásila státní smutek za Jaroslava Kuberu

 
Dále vláda navrhla Parlamentu vyslat vojáky na protiteroristickou operaci do Mali.
27.01.2020 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (939 článků)

Antisemitismus u nás skoro neexistuje, ostatní se tu mohou učit, radil Babiš v Osvětimi. Čaputová plakala

 
V polské Osvětimi se dnes konala vzpomínková akce na osvobození koncentračního tábora Rudou armádou, které proběhlo přesně před 75 lety. Na místo dorazili zástupci více než třiceti zemí, mezi nimi i český premiér Andrej Babiš. Při vzpomínkách jedné z přeživších se slzám neubránila prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová, ale ani německý prezident Frank-Walter Steinmeier.
27.01.2020 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17227 článků) , Walter Walter (21 článků)

Olga Lounová si nechala zmrazit vajíčka: Už jsem se smířila s tím, že mladá maminka nikdy nebudu, říká

 
Aktuálně Olga Lounová  (38) věnuje energii více své kariéře než rodinnému a milostnému životu. O tom ostatně vypovídá její účast v národním kole Eurovision Song CZ 2020. Zpěvačka si ale zároveň uvědomuje, že jí biologické hodiny tikají. Jednou by dítě určitě chtěla, a tak neponechala nic náhodě.
27.01.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (336 článků)

Vazalský systém, německá kolonie na věčné časy. Havlův politický příručí. Poslanec KSČM dodává také zasvěcené informace o změnách v Rusku

 
ROZHOVOR Ignorantsky absurdní je podle poslance Jiřího Valenty (KSČM) předkládat lidem báchorky o možnosti uplatnění se v případné americké vojenské základně nebo v jejím okolí na Ostravsku. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se věnuje i situaci v Rusku, kde se zdá, že Vladimír Putin opouští nebo podstatně mění prezidentský systém. A když hovoříme o prezidentech, Miloš Zeman „opustil“ Jaromíra Soukupa a TV Barrandov nejspíše proto, že „všeho moc škodí“. Nu, a jsme vazalem Německa? Stále vice a vice, i když nám po sametové revoluci říkali něco jiného.
27.01.2020 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (155 článků) , Miloš Zeman (23369 článků) , Vladimír Valenta (61 článků)

Herečka ze Specialistů a Ordinace: Bydlela v kladenském paneláku, kde zabíjel požár!

 
Objevila se v oblíbených seriálech televize Nova a shodou okolností také bydlela v domě na Kladensku, kde jeden z bytů zachvátil zničující požár. Herečka Bára Janatková (37) byla zrovna v divadle, když se dozvěděla o požáru, který propukl jen o jedno patro níž od jejího bytu.
27.01.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Janatková (11 článků)