Jurečka vzdělává národ. Rozebral kombajn

 
Předseda lidovců Marian Jurečka se na svém facebookovém profilu rozhodl podělit se svými příznivci o tom, jak funguje kombajn. Dokonce sdílel hned téměř 26minutové video.
05.08.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (706 článků)

Návrhářka Matragi v šoku: Exploze v Bejrútu jí zničila ateliér! A co švadlenky?

 
Úterní gigantický výbuch v libanonské metropoli Bejrútu připravil o život desítky lidí, zranil tisíce dalších a způsobil ohromné škody všude po celém městě. Jeho ničivou sílu na vlastní kůži pocítila také česká návrhářka Blanka Matragi (67), jež má kousek od epicentra ateliér. Exploze z něj nadělala kůlničku na dříví!
05.08.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (152 článků)

Potravinovou sbírku podpořily Voláková s Rosickou. Zapojit se můžete i vy

 
Potravinová sbírka společnosti Tesco se stává tradicí, kterou podporují také známé osobnosti. Smyslem sbírky je dostat potraviny a drogistické zboží k lidem, kteří naši pomoc nejvíce potřebují. Co o sbírce říkají modelky Petra Eliáš Voláková (42) a Radka Rosická (39)?
05.08.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (212 článků)

Blanka Matragi popsala dramatickou situaci po výbuchu v Bejrútu: Nemocnice nestíhají ošetřovat zraněné

 
Ničivý výbuch v libanonském Bejrútu se osobně dotkl i české módní návrhářky Blanky Matragi  (67) , která žije osm kilometrů od místa výbuchu. Návrhářka je naštěstí v pořádku, poškozen je pouze její ateliér, kde naštěstí v době výbuchu nikdo nebyl.
05.08.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (152 článků)

Jinde neuvidíte: Italský ostrov Lampedusa, 28. července 2020. A teď si představte, že byste tam na pláži leželi vy a zažili, co vám teď pustíme

 
Italský senátor Matteo Salvini může být souzen v další kauze týkající se jeho protiimigrační politiky. Horní komora tamního parlamentu ho totiž zbavila imunity pro trestní stíhání kvůli tomu, že loni v srpnu odmítl povolit vylodění migrantů z lodi Open Arms v italském přístavu. To mu ovšem nebrání v tom, aby na svém Facebooku, který sleduje skoro 4,5 milionu fanoušků, pravidelně ukazoval videa "zkázy" a "hrůzy", jež Itálii způsobuje nelegální migrace. Díky Salviniho věhlasu má řada jeho video stovky tisíc přehrání.
05.08.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (88 článků)

První foto Lucinky (17) Bohuše Matuše (46) s těhotenským bříškem: Dme se pýchou

 
Bohuš Matuš (46) už se nemůže dočkat, až se za tři měsíce stane otcem a zatím o svou vymodlenou lásku, sedmnáctiletou Lucinku, pečuje jako o národní poklad. Podívejte se na snímek zamilovaného páru i na to, jak nastávající mamince sluší těhotenské bříško.
05.08.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (203 článků)

Neštěstí, které započalo problémy Hany Krampolové (✝59): Potratila v sedmém měsíci a týden nosila mrtvé dítě

 
Poslední roky Hanky Krampolové  (✝59) nebyly vůbec jednoduché. Manželka Jiřího Krampola  (82) bojovala hned s několika zdravotními problémy. K četným zlomeninám, které přišly v průběhu posledních let, se trápila se závislostí na lécích a cigaretách. S pomocí manžela a lékařů v psychiatrické léčebně v Bohnicích se snažila ze všeho dostat.
05.08.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (809 článků)

Ozzy Osbourne byl přesvědčen, že umírá

 
Ozzy Osbourne, zpěvák britské skupiny Black Sabbath a úspěšný sólista, prozradil, že byl přesvědčen o tom, že umírá. Nyní, když již ví, že to není pravda, se prý však zdaleka necítí šťastný. Jak sám připouští, hodně trpí. Řekl to v rozhovoru pro server SiriusXM.
05.08.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (288 článků) , Black Sabbath (54 článků)

Vévodkyně Kate poprvé schovala tvář za roušku! Později ale hořce zaplakala

 
Vůbec poprvé od začátku koronavirové krize ve světě si vévodkyně z Cambridge Kate Middletonová (38) zakryla ústa. Roušku s květovaným vzorkem nasadila během setkání s klienty charitativní organizace a obrnila se i ochrannými rukavicemi. Později přiznala, že se z toho rozbrečela.
05.08.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (391 článků)

Horák: Fotobanky do politiky nepatří, nikdy to nekončí dobře

 
Politické strany by k využívání fotografií stažených či zakoupených ve fotobankách neměly v rámci předvolebních kampaní či tvorby propagačních materiálů přistupovat. Výjimkou by mohly být jasné ilustrační fotografie k obecným sdělením, míní známý marketingový expert Jakub Horák, který stál například za úspěšnou předvolební kampaní Pirátů do Poslanecké sněmovny s heslem „Pusťte nás na ně!”.
05.08.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Horák (81 článků)