Čech je nejkrásnějším neslyšícím mužem planety. V Praze dělá úředníka a taxikáře

 
Jan Emmer (33) přitom neuměl mezinárodní znakovací jazyk ani neměl zkušenosti s modelingem jako jeho soupeři.
15.10.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (217 článků)

Sousedé o Plíškové a Hrdličkovi: Kasírují za byt hrůzy! Teror kvůli pár tisícovkám…

 
Neustálý hluk, poničené dveře, poházené odpadky nebo vysoké poplatky za společné energie. Tak vypadá dům v centru Prahy od té doby, co si v něm jeden byt koupila tenistka Karolína Plíšková (26). Udělala z něj totiž hotelový pokoj!
15.10.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Plíšková (355 článků)

Zeman varuje ČSSD před rozštěpením. Postavil se za Hamáčka a pustil se do Chovance

 
Prezident Miloš Zeman varoval ČSSD před rozštěpením. Sociální demokracie by se měla sjednotit za předsedou Janem Hamáčkem a místopředsedou Jiřím Zimolou, řekl dnes někdejší předseda ČSSD v rozhovoru pro Český rozhlas Radiožurnál. K výsledku strany v komunálních a senátních volbách uvedl, že nebylo možné očekávat posílení ČSSD tak krátce po jejím vstupu do vlády s hnutím ANO. Menšinový koaliční kabinet vznikl na konci června.
15.10.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1065 článků) , Miloš Zeman (21671 článků)

Žokej Bartoš svedl tragédii na zesnulého koně. Češi mu vzkazují: Za jeho smrt můžeš ty!

 
Velký Taxisův příkop bývá odborníky často označován za největší překážku Velké pardubické. Letos při jeho zdolávání zemřel kůň Vicody, před čtyřmi lety to byla zase klisna Zulejka. Zvláštní je, že v obou případech u toho byl žokej Josef Bartoš, který teď po tragédií za viníka označil právě zesnulého koně. Někteří čeští diskutéři jsou z jeho pohlášení dost rozčarovaní. Co mu vzkazují?
15.10.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Bartoš (17 článků) , Josef Bartoš (17 článků)

Zeman připomněl moderátorovi minulou sprostotu a začal v rozhlase zase mluvit vulgárně

 
Prezident Zeman už podruhé použil ve veřejnoprávním médiu během přímého přenosu velmi vulgární slovo. Zatímco před čtyřmi lety řekl do éteru „ku*da sem, ku*da tam“ v souvislosti s ruskými aktivistkami Pussy Riot, v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu označil lidi typu Viktora Koženého za „ekonomické zm*dy“.
15.10.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (95 článků)

Hitlerovi prasynovci žijí na newyorském Long Islandu

 
Zřejmě tři nejbližší příbuzní nacistického vůdce Adolfa Hitlera žijí na newyorském Long Islandu. Hitlerovi prasynovci se pozornosti vyhýbají, německému deníku Bild se však podařilo promluvit s jedním z nich.
15.10.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (686 článků)

První šel na parket StarDance frustrovaný Gondík (48): Tanečnice ho bije

 
Nejdřív si myslel, že tomu dá den a bude tančit jako profík. Pak mu však partnerka Alice Stodůlková pustila video, jak to má vypadat, a Dalibor Gondík (48) zjistil, co to znamená upsat duši StarDance. Padají mu kalhoty a psychicky nedává, že pořád boky nevlní správně do rytmu!
15.10.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (212 článků) , Alice Stodůlková (13 článků)

Demokracie směřuje k socialismu, myslí si host pořadu Na ostří nože Martin Urza

 
ParlamentníListy.cz ve spolupráci s TV Praha připravily další díl diskusního pořadu Na ostří nože, který byl tentokrát na téma demokracie. Pozvání od moderátora Jana Hlocha přijal Lukáš Jelínek, politolog a analytik z Masarykovy demokratické akademie a Martin Urza z Ludwig von Mises institutu a také autor knihy Anarchokapitalismus.
15.10.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Ludwig (1 článek)

Tereza Kerndlová se pochlubila dárkem od manžela: Fanouškům se ukázala zahalená jen květinami

 
Před pár dny se vrátila z dovolené ve španělské Marbelle , kde oslavila dvaatřicáté narozeniny, a dnes slaví znovu, tentokrát jmeniny. Dárek od manžela Reného Mayera dostala Tereza Kerndlová  (32) hned ráno. A fotka, kterou si s pugétem udělala, je zase dárkem pro její fanoušky. „Zahalená jen květinami,“ napsala krásná zpěvačka a připojila gratulaci všem jmenovkyním.
15.10.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (391 článků)

Karel Schwarzenberg odhalil svou přísahu ze dne, kdy zemřel Jan Masaryk

 
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg v rozhovoru pro Forum24.cz uvedl, že lidé, kteří podcenili prezidenta Miloše Zemana, na to vždy doplatili. Mimo jiné také hovořil o vzniku Československa, ale také i o prvním prezidentu T. G. Masarykovi.
15.10.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3767 článků) , Jan Masaryk (102 článků) , Miloš Zeman (21671 článků) , Karel Schwarzenberg (551 článků)