Toto si mají diváci myslet? Velká Rada smetla Noru Fridrichovou. Citlivé a výbušné téma „předžvýkáno“

 
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se na svém úterním zasedání usnesla, že se ČT v pořadu 168 hodin dopustila nevyváženého prezentování názorů. V reportáži věnované manželství stejnopohlavních osob ČT dle ní pochybila, když stranila příznivcům uzákonění svazku stejnopohlavních párů. „Manželství prý jen pro muže a ženu. V Evropě patříme jednoznačně na východ mezi posttotalitní země,“ kritizovala během zmiňované reportáže reportérka Nora Fridrichová a následně se diváci dozvěděli, že Češi jsou jasně pro zavedení „manželství pro všechny“ a jiný název prý jde proti Listině.
11.08.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (429 článků)

Exmanžel Pamely Anderson zbořil Instagram: Tommy Lee ukázal svou chloubu

 
Exmanžel sexbomby Pamely Anderson (55), hudebník Tommy Lee (59), doslova vyděsil své fanoušky. Na svůj Instagram zveřejnil snímek na Adama, žádnou starost si nedělal ani s cenzurováním své chlouby, kterou ukázal v celé své kráse. Instagram tento snímek zřejmě hodnotí jako vhodný pro tuhle sociální síť, penis známého rockera je totiž i po několika hodinách na jeho profilu stále k vidění. 
11.08.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (655 článků) , Tommy Lee (60 článků) , Tommy Lee (39 článků) , Pamela Anderson (607 článků) , Tommy Lee (13 článků) , Tommy Lee (12 článků) , Tommy Lee (13 článků) , Tommy Lee (13 článků) , Tommy Lee (12 článků) , Adam Lee (1 článek)

Vyostřené setkání Babiše s voliči v Ústí: Důchodci si vjeli do vlasů, zasahoval antikonfliktní tým

 
Mítink Andreje Babiše s voliči v Ústí nad Labem provázely hádky i drobné potyčky. Odpůrci a příznivci expremiéra z řad důchodců si podle reportérů eXtra.cz, kteří byli během akce na místě, několikrát vjeli do vlasů. Zasahovat tak musel antikonfliktní tým, díky němuž se vše obešlo bez násilí. Stejně jako před týdnem v Jihočeském kraji, i tentokrát byli na místě policisté v civilu.
11.08.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

Pavel Horváth láká na Kopakabránu: Přijďte si užít fotbal, koncert a hlavně ledově vychlazený mok

 
Nedávno se na stránkách cestovní kanceláře Invia objevil zájezd na tajemnou Kopakabránu. Původně nikdo netušil, o co jde a kde se to bude odehrávat, nyní je však jasno. Jde o akci plnou fotbalu, hudby a především piva Gambrinus, na který láká i plzeňská fotbalová legenda Pavel Horváth. Tak neváhejte a doražte v sobotu 13. srpna na hřiště v Byšicích.
11.08.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Horváth (165 článků)

„Vraž mu to do držky!“ To už je vážné. Rvačka na akci Babiše

 
Na mítinku Andreje Babiše (ANO) v Ústí nad Labem bylo rušno. Došlo i na rány pěstí, zasahovat musela policie. Dokládají to videa, která na místě natočil reportér Seznam Zpráv Jaroslav Gavenda.
11.08.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

Bollywood má svého Forresta Gumpa: Indové natočili remake legendární komedie

 
Jestli existuje nějaký film, který si nezaslouží remake, je to Forrest Gump. S tímto názorem ale očividně nesouhlasil Bollywood, respektive indická filmová produkce, a vytvořil si vlastní variantu příběhu, který v roce 1994 nezapomenutelně odvyprávěl Tom Hanks. Do asijských kin tak míří snímek s názvem Laal Singh Chaddha, který je prakticky identickou kopií původního díla, jen z jiného prostředí i herci. Podívejte se do galerie, jaká verze se vám líbí víc.
11.08.2022 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (304 článků)

Bezva zuby na zásnuby: Když se Langmajer vydá na námluvy

 
Na filmové obrazovky se blíží rovnou čtyři komediální příběhy natočené podle scénáře Marka Epsteina v režii Jiřího Vejdělka. Všechny čtyři komedie mají jedno společné. Hrdiny filmů zaskočí nečekaně zdravotní problémy a převrátí jim život naruby.
11.08.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vejdělek (128 článků) , Marek Epstein (50 článků) , Jiří Langmajer (614 článků) , Jiří Marek (458 článků) , Jiří Marek (458 článků)

Agátin luxusní život po boku Soukupa: Doplňky za stovky tisíc. Vlastní i kabelku navrženou pro princeznu Dianu

 
Influencerka Agáta Hanychová (37) vzala příležitost do vlastních rukou a užívá si nebývalého luxusu, který jí může její partner, mediální magnát Jaromír Soukup (53), dopřát. Na Instagram stále častěji přidává fotografie se značkovými kabelkami a botami za desítky a stovky tisíc korun. K tomu navíc pár společně odletěl do New Yorku, kde má Soukup vlastní přepychový apartmán. 
11.08.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3246 článků) , Jaromír Soukup (125 článků)

Zoufalka Bree Van De Kamp si v reálném životě prošla peklem, a to hned dvakrát

 
Herečka Marcia Cross si za svou roli v seriálu Zoufalé manželky odnesla stejně jako Eva Longoria celou řadu cen a tučné honoráře. Její postava dokonalé hospodyňky lezla na nervy celé rodině a často i divákům.
11.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (23 článků) , Eva Longoria (69 článků)