Alec Baldwin odhalil mužnou hruď na pláži: Manželka předvedla velké těhotenské bříško měsíc před porodem

 
Početná rodina Aleca Baldwina  (62) se těší na příchod pátého potomka.
05.08.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (176 článků)

V USA chtějí hlavu Martiny Navrátilové. Bránila ženský sport

 
Legenda tenisu Martina Navrátilová, která dlouhodobě protestuje proti začleňování transsexuálek do ženského sportu, se opět po roce stala terčem kritiky. Spolu s více než třemi sty dalšími kolegyněmi zaslaly dopis Národní vysokoškolské atletické asociaci, kde kritizovaly právě začleňování transsexuálek do ženské kategorie sportů. Dopis byl veřejně podepsán čtyřmi atletkami, z nichž ani jedna nebyla Navrátilová. „Chtěly to utajit. Ale Martina Navrátilová a její spolupůsobící se před námi nemohly skrýt,“ propálil jména všech signatářek server pro LGBTQ atlety. „Ti, kdo zastávají diskriminaci, by měli být odpovědní,“ urgoval web Outsports, ať čelí následkům svého jednání.
05.08.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Martina Navrátilová (161 článků) , Al Martino (135 článků)

Moderátorka Voice prozradila detaily porodu! Čím překonala předporodní bolesti?

 
Slovenská zpěvačka a moderátorka poslední řady The Voice Mária Čírová (31) přivedla 28. července na svět své třetí dítě. Poprvé navíc přirozenou cestou a popsala, díky čemu to zvládla bez bolestí, i když kontrakce trvaly pět a půl hodiny.
05.08.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Mária Čírová (11 článků)

Zaplatí Merkelová? Ozval se přeživší holokaustu. A vytáhl ostudnou věc

 
Salo Muller, Nizozemec, který přežil holokaust, nyní požaduje po Německu a Deutsche Bahn kompenzaci za hromadné deportace do koncentračních a vyhlazovacích táborů. Píše o tom server SeznamZprávy.cz.
05.08.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Muller Muller (1 článek)

Koalice proti Babišovi je zase o kus blíž

 
Jak porazit příští rok ve sněmovních volbách hnutí ANO Andreje Babiše, které zatím vede v průzkumech o koňskou délku? Opoziční strany debatují o dvou protibabišovských koalicích. Zatím nejblíž k ní mají piráti a hnutí STAN.
05.08.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18943 článků)

Praští do toho i ve skutečnosti? Bára Mottlová si se svým Mužem roku vyzkoušela svatbu nanečisto

 
Herečka a zpěvačka Barbora Mottlová  (34) se nejednou nechala slyšet, že na veselku ještě „nedorostla“. Přesto před pár dny vklouzla do svatebních šatů, a to i se svým partnerem Josefem Kůrkou, Mužem roku 2016. Změnila snad na manželství názor?
05.08.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (179 článků)

Kate Middleton poprvé nasadila roušku: Co k tomu vévodkyni tak najednou přimělo

 
Kate Middleton (38) se poprvé objevila na veřejnosti v roušce. O vévodkyni je známo, že se ráda věnuje charitativní činnosti a proto zajela do dětské banky ve městě Sheffield, aby roztřídila dary, které děti obdržely. Pro tuto práci a kontakt s dalšími lidmi byla nezbytná nejen rouška, ale i jednorázové rukavice.
05.08.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1002 článků)

Senioři dostali „Tablety od srdce“. A od Blesku na nich mají prémiový obsah zdarma

 
Více než 120 tabletů předal projekt SenSen (Senzační senioři) klubům aktivních seniorů po celé České republice. Společnost Philip Morris ČR je SenSenu darovala jako součást akce Tablet od srdce. Senioři budou tablety využívat při lekcích digitální vzdělanosti, ale také při vzájemné komunikaci a společných výletech, uvedl v úterý projekt v tiskové zprávě. Čeká na ně i kvalitní čtení, přístroje jsou totiž vybavené zdarma přístupem na Blesk Premium, tedy na prémiový obsah Blesku.
05.08.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Philip Morris (5 článků) , Philip Morris (4 články) , Morris Morris (8 článků)

Psí hrdinové: Fenka čau-čau Yofi jako průkopnice canisterapie. Víte, komu patřila?

 
Už jste někdy slyšeli o tom, jak pes Sigmunda Freuda uklidňoval pacienty? Yofi byla fenka čau-čau, kterou si pořídil lékař a psycholog Sigmund Freud, ačkoliv se původně psů vlastně bál. Postupně ale zjistil, že Yofi pomáhá jeho pacientům. Blesk tlapky ve spolupráci s Mall.tv přináší seriál Psí hrdinové.
05.08.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Sigmund Freud (29 článků)