Zásadní prozření v Ulici: Nevěrník Maléř balancuje na tenkém ledě mezi manželkou a milenkou

 
Už začalo pomalu vypadat, že trojúhelník mezi Martinem Maléřem, Veronikou Maléřovou a číšnicí Šárkou je u konce. Na nové díly nekonečného seriálu Ulice se mohou diváci těšit v polovině srpna a dočkají se spousty zvratů. Rozina Maléřová do toho praštila s Victorem a stačila jedna svatba a Martin Maléř si po boku své stále ještě ženy Veroniky Maléřové začíná uvědomovat spoustu věcí. Milenka a nová přítelkyně Šárka možná od vztahu s Maléřem očekávala něco jiného. Jak tohle nakonec dopadne?
05.08.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Victor Victor (13 článků)

Zapařenec Wollner! Mynář zaútočil. Odvetu spustili Kroužková a Šarapatka

 
Hradní kancléř Vratislav Mynář se v rozhovoru pro ParlamentíListy.cz, v němž označil ČT za manipulativní, navážel také do Marka Wollnera, dramaturga a moderátora pořadu Reportéři ČT. Nazval ho „zapařencem“. Odpověď šéfredaktora reportážní publicistiky ČT na sebe nenechala dlouho čekat. Na facebooku dnes Wollner sdílel fotku prezidenta republiky společně s Vratislavem Mynářem, kterého prezident hladí na čele. Nato Wollner utrousil ironickou poznámku k inteligenci a k postavě hradního kancléře. Do Mynáře se ostře pustil i radní ČT a publicista Zdeněk Šarapatka.
05.08.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1116 článků)

Je tu nová Charta! Jan Rejžek ji šíří jako divý. Boj za demokracii pokračuje

 
Hudební i filmový kritik, novinář Jan Rejžek podpořil petici občanské iniciativy Charta 2020, jež názvem evokuje někdejší občanskou iniciativu Charta 77, která vznikla na protest proti nedodržování základních lidských práv a svobod v totalitním Československu. Charta 2020 upozorňuje, že ne vše funguje v naší společnosti v posledních třiceti letech dle demokratických principů.
05.08.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rejžek (83 článků)

Letní nehoda Aleny Šeredové a jejího miliardáře: Z kabrioletu měli Titanik!

 
Coby jeden z dědiců automobilky Fiat patří k nejlépe zajištěným mužům celé Itálie. Stačilo ale, aby miliardář Alessandro Nasi (46) na dovolené s Alenou Šeredovou (42) zapomněl zatáhnout střechu jejich kabrioletu a... Byl z něj odrbaný trosečník!
05.08.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (766 článků)

U Trumpa žalují Nevadu kvůli korespondenčnímu hlasování. Prezident zmínil podvody

 
Kampaň amerického prezidenta Donalda Trumpa za znovuzvolení a Republikánská strana ve středu podaly žalobu na stát Nevada s cílem zablokovat nový zákon, podle nějž mají místní úřady rozeslat všem registrovaným voličům korespondenční volební lístek do nadcházejících prezidentských voleb. Podle žaloby by totiž opatření „nevyhnutelně“ vedlo k volebním podvodům, což je názor, který dlouhodobě opakuje Trump i řada republikánů. Volební experti však upozorňují na to, že hlasování poštou v USA jen velmi výjimečně doprovázely nesrovnalosti, píše agentura Reuters.
05.08.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5101 článků)

Slavná plus size modelka předvedla celé své tělo v rouše Evině. Vedle sebe položila svého malého synka

 
Krásná modelka Ashley Graham  (32) přivedla letos na svět svého prvního syna a jelikož je hlasitou členkou plus size komunity modelek, ráda dodává sebevědomí ženám s většími mírami.
05.08.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Graham Ashley (90 článků) , Ashley Graham (74 článků) , Ashley Graham (62 článků) , Ashley Graham (21 článků)

Sv*ně! Pavel Novotný to nevydržel. Jde o Ludvíka Svobodu a o slova šéfa komunistů

 
Předseda komunistů Vojtěch Filip se na Twitteru opět vyjádřil k Ludvíku Svobodovi a k moderátorovi České televize Jakubu Železnému. Železný se před dvěma týdny zeptal ministra dopravy Havlíčka, proč se jisté nábřeží dodnes jmenuje po komunistickém prezidentovi Ludvíku Svobodovi. „Tito redaktoři, kteří se snaží omluvit exces Jakuba Železného, jsou proti většině českých občanů. Oč méně ví o odpovědnosti, tím více o tom píší, přesně jak popisuje Vladimír Železný,“ reagoval Filip na text v Reflexu, jehož komentátor Jakuba Železného podpořil. „Drž hubu, svině bolševická,“ nato zaznělo od Pavla Novotného z Řeporyj.
05.08.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (167 článků) , Ludvík Svoboda (85 článků) , Pavel Novotný (976 článků) , Vojtěch Filip (1368 článků) , Jakub Železný (62 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (427 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Pavel Svoboda (428 článků) , Vojtěch Svoboda (9 článků) , Pavel Svoboda (16 článků) , Pavel Svoboda (16 článků)

S přehledem by mohla konkurovat modelkám: Půvabná zpěvačka vypadá před objektivem božsky

 
Půvabnou Slovenku Alžbetu Bartošovou (28) známe především jako ostřílenou muzikálovou herečku . Vedle zpěvu měla tahle křehká brunetka vždy kladný vztah k fotografování. A proto se nyní rozhodla zapózovat před objektivem a vyzkoušet si roli modelky.
05.08.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžbeta Bartošová (17 článků)

Ministr Hamáček: Volebním komisařům zvýšíme odměnu o 500 korun

 
Ministr vnitra Jan Hamáček se dnes opět sešel se zástupci parlamentních politických stran. Společně se shodli na návrzích odborné pracovní skupiny, které umožní hlasovat osobám v karanténě a izolaci ve volbách do zastupitelstev krajů a do Senátu. Členům volebních komisí se navíc zvýší odměna o 500 Kč.
05.08.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1969 článků)

Alec Baldwin odhalil mužnou hruď na pláži: Manželka předvedla velké těhotenské bříško měsíc před porodem

 
Početná rodina Aleca Baldwina  (62) se těší na příchod pátého potomka.
05.08.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (176 článků)