Milionář mezi námi: Miliardář Karel Janeček navštívil ghetto a třídil bezdomovcům špinavé spodky

 
Televize Prima už v pondělí 7. 12. ve 21:35 uvede další díl úspěšné reality show Milionář mezi námi. Tentokrát promění miliardáře Karla Janečka k nepoznání. Matematik, podnikatel a jeden z největších českých mecenášů na týden změní svůj život, opustí práci i rodinu a vydá se jako dobrovolník do Plzně. Pomáhat bude lidem bez domova, tělesně postiženým i sociálně znevýhodněným dětem a na konci své mise z vlastních peněz rozdá statisíce potřebným.
04.12.2020 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (360 článků)

Skoro na jeden nádech sjel Babiš před národem Piráty. Ukázal i fotku jejich sponzora, zmínil podivnosti jeho podnikání

 
Andrej Babiš se na jednání Sněmovny rozčílil a obul se do Pirátů. „Vy jste extrémní levice. Vy jste ti neomarxisti,“ sdělil na plénu. O co šlo? O Pirátský návrh na zdanění cenných papírů nad 20 milionů korun, který prý míří na bohatší investory a příjmy, jež dosud nebyly zdaňované neboli o zrušení daňové výjimky pro „superboháče“, jak se o návrhu také hovoří.
04.12.2020 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20127 článků)

Ivo Fencl: Srovnání státního rozpočtu s rozpočty Quentina Tarantina

 
Hned úvodem této glosy chci podotknout, že nemluvím o konkrétním českém rozpočtu, ani nebudu ohromovat znalostí přesných cifer. Chtěl bych jen poukázat na bohužel dávno už většině z nás proflákle známý a poněkud smutný jev, že zatímco někteří tvrdě pracují, politici umně mluví a přečasto bohorovně čerpají ze státních rozpočtů, aby absurdně rozhazovali.
04.12.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Quentin Tarantino (244 článků)

V Prostřeno bez rukou a nohou! Ondry jídla se bude Sandy štítit

 
Příští týden se bude vařit v Moravskoslezském kraji. Poutat pozornost bude zejména invalidní důchodce Ondřej (26), který nemá ruce ani nohy a navíc se topí v dluzích. I přes jeho snahu se ovšem u stolu najde jedna štítivka!
04.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandy Sandy (36 článků)

Totální sobectví Dominiky Gottové? Velké přání tátovi NESPLNILA!

 
Nejstarší dceři Karla Gotta (†80) je už čtyřicet sedm let. V jejím věku je více méně jisté, že ji mateřství, na rozdíl od sestry Lucie, zcela minulo. Podle slov Dominiky to ale není proto, že by děti mít nemohla. Jak prozradila pro web Expres.cz, nikdy je nechtěla. Třebaže její táta byl opačného názoru a svoji dceru k mateřství přemlouval.
04.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6128 článků) , Dominika Gottová (450 článků)

Csáková vyrazila do boje proti vládním opatřením

 
Zpěvačka Ilona Csáková si tvrdě stojí za svými názory, že vládní opatření ničí naše životy. Proto vydala píseň, která se nad touto tématikou zamýšlí. Největším problémem podle klipu písně zřejmě je, že si zpěvačka nemohla zajít na nehty, kdy se jí zachtělo a hrozba toho, že by si musela časem najít normální povolání. Například recepční v hotelu. Chcete-li vidět více, sledujte nový díl pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
04.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (525 článků)

S luxusním hnízdečkem je konec: Mašlíková a Reinders na strip bar »dojeli«

 
Ještě před několika měsíci působili tak idylicky. Na Instagramu zveřejňovali dokonalá selfie z rodinného života. Jenže někde pod pokličkou už to nejspíš vřelo. A když André Reinders (39) navštívil jednoho dne strip bar, což jeho manželka bytostně nesnáší, celé to pěkně vybublalo na povrch. Hana Mašlíková (38) svého muže vystěhovala a konec je i s jejich velkými plány, jak píše web Expres.cz.
04.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (473 článků) , André Reinders (28 článků)

Příroda se nedá ošálit. Po této osobě zdědila Lela Ceterová skvělý genetický jackpot

 
Vše je k něčemu dobré. Poté, co se Lela Ceterová odstěhovala z domu MMA bijce Karlose Terminátora Vémoly  (35) do svého bratislavského bytu, se může mnohem více vídat se svou rodinou. Glamour modelka se totiž vrátila na rodné Slovensko.
04.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (193 článků)

Zamilovaný Plekanec se bude podruhé ženit. Zasnoubil se s Lucií Šafářovou

 
Lucie Šafářová  (33) a Tomáš Plekanec  (38) prožívají jedno z nejšťastnějších životních období. Hokejista se nebojí ani druhé svatby. Zamilovaný pár prozradil, že už má za sebou zásnuby. Plekanec se tak nebojí podruhé skočit do chomoutu. U zásnub prý nechyběla pořádná vášeň.
04.12.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (689 článků) , Tomáš Plekanec (539 článků)

Lidi mají strach! Zoufalý hospodský po otevření: ztráty nedoženu. Věřím ve vakcínu

 
Čtvrteční rozvolnění opatření v boji proti koronaviru, kdy se s omezením otevřely restaurace, fitcentra i malé obchody, nepomáhá dohnat ztráty. Řada lidí dodržuje tzv. osobní lockdown, protože mají strach. „Pomůže jedině očkování populace,“ sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové restauratér Zdeněk Babulík.
04.12.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (49 článků)