Zelení: Babiš se snaží odmítáním pomoci nahnat laciné politické body

 
Reakce na Andreje Babiše a odmítnutí pomoci Itálii
21.07.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13521 článků)

„Míšenci bývají hezcí lidé. Češi se bojí mísení kultur. Nová krev by jim prospěla,“ doporučovala u Drtinové novinářka Jazairiová

 
Novinářka Pavla Jazairiová byla hostem interview Daniely Drtinové na serveru DVTV.cz. Jezairiová se nejprve svěřila Daniele Drtinové se zážitky, které má osobně spojeny s psaním své poslední knihy o Mexiku, a v souvislosti s Latinskou Amerikou hovořila o „mísení kultur“.
21.07.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (328 článků)

Žena přišla na lodi o rodinu: „Neberte si vesty, nepotřebujete je,“ řekl prý kapitán

 
Mezi 17 oběťmi čtvrtečního lodního neštěstí na jezeře v americkém státě Missouri je devět členů téže rodiny. Oznámil to missourský guvernér Michael Parson, který hovořil s pozůstalou ženou. Podle ní kapitán obojživelného plavidla, na němž bylo 31 lidí, pasažérům řekl, že si nemusejí oblékat záchranné vesty, i když bylo větrno.
21.07.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1220 článků)

„Luxusní stěrka klausovského trolla Jakla v přímém přenosu.“ Tato hláška po pořadu ČT rozpoutala regulérní válku na internetu. Podívejte se sami

 
Divokou debatu na sociálních sítích rozpoutal čtvrteční díl pořadu Události, komentáře v České televizi, kde někdejší poradce prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl pořádně namíchl historika a profesora Bostonské univerzity Igora Lukeše, když začal mluvit o pozitivech šéfa Bílého domu Donalda Trumpa. Lukeše jeho slova dokonce tak vytočila, že se pustil i do kritiky Jaklova vzhledu. Jejich názorový střet rozdělil diskutující na dva tábory, do debaty se zapojili také někteří politici a novináři.
21.07.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9141 článků) , Donald Trump (4019 článků)

George Michael (†53) spáchal sebevraždu o den dřív, než jsem ho našel, tvrdí jeho skandální milenec

 
Skandální milenec zesnulého George Michaela (†53) je opět na scéně. Fadi Fawaz tvrdí, že slavný zpěvák spáchal sebevraždu 24. prosince 2016 a že ležel mrtvý v posteli celý den, než bylo jeho tělo nalezeno. Byl to prý jeho pátý pokus vzít si život, který se mu povedl.
21.07.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (249 článků) , Michael Michael (1220 článků)

Britská muzea se rvou o nafukovačku „Mimina Trumpa“, autoři chystají turné

 
Karikaturu amerického prezidenta Donalda Trumpa v podobě balonu znázorňujícího šéfa Bílého domu jako mimino v plenkách chtějí do svých sbírek nebo alespoň zapůjčit britská muzea. Zájem o téměř šestimetrovou nafukovací figurínu ale projevili i aktivisté z celého světa. Píše o tom americký deník The New York Times (NYT). Balon se stal symbolem protestů proti Trumpovi během jeho nedávné návštěvy Spojeného království.
21.07.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4019 článků)

Babiš chce šetřit na neziskovkách, peníze mají jít do silnic, kultury a sportu. Chystá ale i propuštění

 
Téměř pět hodin trvala schůzka Miloše Zemena a jeho poradního týmu s premiérem Andrejem Babišem a ministryní financí Alenou Schillerovou. Oba v Lánech obhajovali plánovaný státní rozpočet na příští rok se schodkem 50 miliard korun. Babiš ale věří, že stát bude ale nakonec hospodařit lépe, než teď vláda plánuje. Chystá se přitom propuštění, ale i investice do staveb silnic a dálnic, nebo víc peněz na kulturu a sport. 13 a půl miliardy pro neziskovky je ale pro Babiše moc - o část mají přijít.
21.07.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13521 článků) , Miloš Zeman (21141 článků) , Petr Krčál (72 článků)

Meghan Markle: Tajná cesta do USA bez Harryho! Pak hned dítě

 
Meghan Markle (36) údajně ještě letos vycestuje do Ameriky. Navštíví ji před oficiální návštěvou s princem Harrym (33), kterou si naplánovali na rok 2019. Proslýchá se, že během neoficiálního výletu chce v New Yorku a Los Angeles „potkat rodinu a přátele“. Prý se chce podívat do Států ještě dřív, než se stane matkou. A to má být už příští rok.
21.07.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (473 článků)

Postelový suchar Jan Neruda? Ženy miloval jen přes „sextovky“

 
Jak lvové bijem o mříže – kdo by si nepamatoval památnou stejnojmennou báseň z Nerudových Písní kosmických (1878), kterou Jiří Sovák procítěně recituje ve filmu Marečku, podejte mi pero? Ale nechme teď být hrdobce hrdobci a pojďme se podívat na zoubek a vztahy slavného básníka Jeníka Nerudy (†57).
21.07.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Neruda (20 článků) , Jiří Sovák (92 článků)

„Diana byla fajn paní.“ A co na britské ambasádě nahradí kočky a embéčko?

 
Na dohled od Poslanecké sněmovny, na úpatí jižních zahrad Pražského hradu. Tato lukrativní lokalita patří už od 14. století Thunovskému paláci, kde sídlí už téměř sto let velvyslanectví Spojeného království. Do útrob britské ambasády je vstup přísně střežen, otevřeno je jen sporadicky. Podívat se ale můžete v rámci pokračování seriálu Blesk Zpráv Když promluví zdi. Průvodcem byl i sám nový velvyslanec Nick Archer.
21.07.2018 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Nick Archer (3 články)