Bouře v koalici! TOP 09 kritizuje Hřibovu práci, Pospíšil zvažuje trestní oznámení

 
Pražská TOP 09 nechce kritikou primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) rozbít magistrátní koalici Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) s Piráty a Prahou Sobě. Kritika míří pouze na práci primátora, upřesnil v úterý předseda pražské TOP 09 a zastupitelů Spojených sil Jiří Pospíšil (TOP 09). V koalici chce TOP 09 vyvolat dohodovací řízení a zhodnotit její fungování. Krajský výbor TOP 09 v pondělí vyjádřil nedůvěru primátoru Hřibovi, který podle výboru neplní koaliční program a nedostatečně řídí hlavní město.
10.12.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2028 článků) , Jiří Pospíšil (2028 článků)

Zajímavý duet. Julian Záhorovský a Lucie Vondráčková spolu nazpívali píseň Umřu s tebou

 
Zpěvák Julian Záhorovský natočil spolu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou písničku Umřu s tebou. Pořídili k ní také videoklip. Autorem skladby je Záhorovský, jejím producentem Boris Carloff.
10.12.2019 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Julian Záhorovský (10 článků) , Lucie Vondráčková (1591 článků)

Co se zbraněmi? Jakub Janda po masakru v Ostravě: Jasné slovo

 
Tragédie, která dnes postihla Ostravu, už stihla vyvolat debatu o právu na držení zbraně. Právě k tomuto aspektu se vyjádřil ředitel lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda. Mají se občané ozbrojovat, nebo odzbrojovat? Podle Jandy není důvod ani k jednomu, protože zbraň nebyla legálně držená a pravděpodobnost, že by se našel trénovaný a legálně ozbrojený zachránce, mizivá.
10.12.2019 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (522 článků)

Dvojnásobný táta Roman Vojtek: O dětech s druhou manželkou!

 
Muzikálový zpěvák a moderátor Roman Vojtek (47) se v červenci podruhé oženil se zpěvačkou Petrou (32). A nemůže si to vynachválit. A i když má dvě děti z prvního manželství, tak se nebrání dalším potomkům.
10.12.2019 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (559 článků)

Střelec z Ostravy zřejmě trpěl hypochondrickou depresí, řekl Cimický! Byl to masakr

 
Tragickou situací ve Fakultní nemocnici Ostrava je hluboce otřesen i známý psychiatr Jan Cimický (71), který si ze své zkušenosti na podobnou událost z nemocničního prostředí nepamatuje. Podle něj zřejmě trpěl pachatel střelby Ctirad V. nebezpečnou, bohužel včas nerozpoznanou, hypochondrickou depresí.
10.12.2019 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cimický (130 článků)

Moderátorce Báře Tlučhořové našli lékaři nádor v hlavě. „Důležité je se z toho nepo....,“ vzkazuje

 
19. července Bára Tlučhořová (31) nedorazila do vysílání Kiss rádia, z éteru na nějakou dobu úplně zmizela. Snímky, které se po čase začaly objevovat na sociálních sítích, a následně i záběry z webkamer dávaly tušit, že moderátorka řeší vážné zdravotní problémy. „Ve chvíli, kdy se Kissáci podívali na webkameru, tak už jim muselo být jasné, že se něco stalo, protože mám na hlavě šátek. A ten já zpravidla nenosím,“ uvedla. O potížích, kterým v posledních měsících čelila, Bára otevřeně promluvila v rozhovoru s kolegou Romanem Andělem.
10.12.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Tlučhořová (2 články)

Muž, který řekl Neumannové NE! Skončil bych jako podvodník a gauner

 
Stanislav Frühauf (64) dovedl v Itálii Kateřinu Neumannovou (54) k olympijskému zlatu. Olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích získala úspěch v době, kdy se ve velkém řešil doping. Přestože nikdy zakázané látky neužívala, že by ji tohle téma zcela minulo, se říct nedá.
10.12.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (128 článků)

První slova matky útočníka z Ostravy: Ctirad (†42) vystřílel nemocnici, pak se přišel rozloučit

 
Ctirad Vitásek (†42) v úterý krátce po sedmé hodině ranní vtrhl do nemocnice v Ostravě a začal střílet do pacientů. Bezbranným lidem mířil přímo do hlavy nebo na krk, zemřelo šest lidí, sedmý člověk bojuje o život. Promluvila útočníkova matka, Vitásek se přišel po masakru domů rozloučit. Premiér Andrej Babiš (65, za ANO) ubezpečil nejenom obyvatele Ostravy, že žádné nebezpečí už nehrozí.
10.12.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16590 článků)

Novinky v jízdním řádu z pohledu SŽDC

 
Prosinec je měsícem, ve kterém se každoročně mění jízdní řády ve veřejné dopravě. Letos k tomu dojde v neděli 15. prosince. Většina dopravců již prezentovala své novinky, jak se ale pravidelný malý třesk v dopravě dotkne Správy železniční dopravní cesty (SŽDC), jsme se zeptali jejího generálního ředitele Jiřího Svobody.
10.12.2019 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (413 článků) , Jiří Svoboda (413 článků)

Snové bydlení Karly Mráčkové: Život jako v pohádce

 
Bývalá televizní rosnička se dnes může pyšnit stylovým a elegantním bytem. Než se sen proměnil v krásnou realitu, předcházela tomu ovšem hromada práce. Byla totiž nutná rozsáhlá rekonstrukce.
10.12.2019 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karla Mráčková (67 článků)