Nechtěla bych skončit u jednoho dítěte, svěřila se Berenika Kohoutová

 
Berenika Kohoutová (28) se svěřila s tím, že bude nejspíš akční maminkou, i když někdy určitě ráda na hlídání své prvorozené dcery využije babičky. Herečka a zpěvačka v rozhovoru pro iDNES.cz promluvila i o svých nominacích na ceny Anděl.
28.01.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (283 článků)

„Vondrova“ základna USA u nás? Politik, kterého se to týká, se ozval

 
Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák za hnutí ANO se na svém facebookovém profilu vyjádřil k informaci, kterou uvedl v pořadu České televize Otázky Václava Moravce europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra. Ten navrhl, aby na Letišti Leoše Janáčka v Mošnově vznikla základna americké armády.
28.01.2020 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Janáček (108 článků) , Alexandr Vondra (1177 článků)

Zpěvačka skupiny Verona se poprvé vzdala blond kštice! Jak to dopadlo?

 
Veronika Stýblová (25) zatoužila po změně a to rovnou radikální! Z půvabné blondýnky se tak během několika málo hodin stala sexy brunetkou s nádechem zrzky.
28.01.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (64 článků)

Po výstupu na Kilimandžáro si dopřává odpočinek: Sexy Langmannová vyměnila hory za bazén a bikiny

 
Rozhodně není z cukru. To nejen sobě dokázala Renata Langmannová  (33) . Modelka a někdejší držitelka korunky krásy z roku 2006 vyrazila s manželem na dobrodružnou dovolenou. Cílem jejich cesty se stala Afrika, kam vyrazili nejen za safari.
28.01.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (304 článků)

Půl roku po porodu je tenistka na své váze: Zvažuje návrat na kurt a přemýšlí, jak se rozloučit s profesionální kariérou

 
Na společenských akcích je po porodu dcerky vidět mnohem častěji, než když byla aktivní sportovkyní. Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková si nemůže malou Isabelle vynachválit. "Je naštěstí společenský typ. Od šestinedělí se mnou brouzdá všude možně. Takže řeším jen to, abych nám vyladila outfity," smála se Andrea.
28.01.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Hlaváčková (139 článků)

Rukama dělají ,,burani"? Okamura se obořil na mládež. I na školy. Navrhl změnu

 
Skutečnosti, že české vysoké školy trápí vysoká studijní neúspěšnost, si na svém facebookovém profilu všiml lídr SPD Tomio Okamura. Zároveň lobboval za to, že řemeslo má zlaté dno.
28.01.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2255 článků)

Vždyť ona chce zrušit ČT! Válka jede dál. Padají slova „styďte se“, ba hůře. A zastánci Kavčích hor slyšeli...

 
Jméno ekonomky Hany Lipovské jako nominantky vzbudilo z nějakého důvodu velký a nikoliv pozitivní ohlas. Novinář a komentátor Petr Kamberský za její jmenování spílal České biskupské konferenci slovy: „Styďte se. Styďte se. Styďte se,“ a Lipovskou označil za „bezvýznamnou ekonomku“ s „nulovým vědeckým výkonem“. A rozpoutal dlouhou debatu, ve které zazněla slova pro i proti ekonomce. Marketér Tomáš Jirsa si pro změnu došlápl na pokrytce, kteří volají po větším zastoupení žen, ale pokud jde o ženy konzervativní, jsou zticha.
28.01.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirsa (67 článků)

Na Grammy nominovaný skotský zpěvák podcenil výběr oblečení a v zákulisí se fotil na toaletě

 
Skotský zpěvák Lewis Capaldi je senzací posledních dvou let a jeho sláva stoupá neskutečnou rychlostí. Dostal se na první místa nejen v evropských, ale i amerických hitparádách a vysloužil si nominace na Grammy, kam se letos vydal poprvé.
28.01.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Capaldi (1 článek)

Ben Cristovao přiznal nahé snímky: Fotil jsem si přirození a posílal je poštou!

 
Jeho matka je Češka, otec pochází z Angoly. A on je jednou z největších hvězd své generace u nás! A navíc je teď sympaťák Ben Cristovao (32) i žhavým kandidátem na to, aby Česko reprezentoval na největší světové hudební soutěži, Eurovizi!
28.01.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (465 článků)

V síti aneb Když 2500 mužů na internetu loví tři dvanáctileté dívky

 
Necelý měsíc před oficiální premiérou zveřejnili tvůrci dvouminutový trailer k očekávanému dokumentu V síti. Zachycuje konverzace tří dvanáctiletých dívek s 2458 muži ve virtuálním světě. Ony tam hledají přátele. Oni tam jsou, protože hledají „živou masturbační pomůcku“.
28.01.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (14 článků)