Šikanovali mě, sebevědomí jen předstírám, tvrdí slavný moderátor Corden

 
Britský herec a moderátor James Corden (42) čelil kvůli své obezitě od základní školy šikaně a posměškům ze strany spolužáků a okolí. I když je dnes celosvětovou hvězdou díky pořadu Carpool Karaoke, v němž si s ním celebrity povídají a zpívají své největší hity, přiznává, že z nadváhy má stále mindráky.
04.12.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: James Corden (29 článků)

„Hromada sr*ček, ty k*ávo, na lavičce Václava Havla!“ Pithart, Drábová i známý datový vědec chtěli pomoct Minářovi. Jenže...

 
Známý youtuber Bratříček zhodnotil nový politický projekt bývalého chvilkařského bosse Mikuláše Mináře. Podle něj jde pouze o vykrádačku Věcí veřejných nebo ANO 2011 a nemá žádný myšlenkový základ.Chybí mu stovky tisíc podpisů. Střelí se Andrej Babiš do palice? Stojí za tím vším marketér Martin Jaroš?
04.12.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5895 článků) , Andrej Babiš (20127 článků) , Martin Havel (154 článků) , Martin Mikuláš (31 článků) , Václav Jaroš (11 článků)

Uvolnění restrikcí pojal tenhle zpěvák vážně: Stihnul fitko, obchoďák i bar

 
Sotva se ve čtvrtek uvolnily restrikce, zpěvák Marian Vojtko  (47) okamžitě využil téměř všech nově otevřených provozů. "Nejvíc jsem se těšil do fitka. Už ve středu jsem si připravil věci na cvičení a v jedenáct dopoledne jsem už zvedal činky," svěřil Super.cz.
04.12.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marian Vojtko (265 článků)

Bidenův průs*r na VIDEU. „To bych rezignoval!“ V Harrisové by se krve nedořezal, jen kroutila hlavou

 
Pravděpodobně nový prezident USA Joe Biden v rozhovoru o spolupráci s jeho viceprezidentkou Kamalou Harrisovou šokoval. Sice se prý na většině věcí shodnou a pokud by se na něčem neshodli, tak to budou řešit v soukromí. „Pokud bych však narazil na něco, kde by byl zásadní nesoulad, který by měl příčinu v odlišných morálních principech, tak bych musel říct, že musím rezignovat,“ pověděl. Harrisová kroutila hlavou. Toto zřejmě nečekala.
04.12.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (318 článků)

Tatínek z reklamy na Kofolu: Z Josefa Poláška je hvězda ze Slunečné

 
Každý v Čechách musel minimálně jednou vidět nezapomenutelnou reklamu na Kofolu. Sandra Flemrová, která v ní hrála, je dnes už dospělá slečna, ale nikde o ní nebylo dlouho slyšet. Zato Josef Polášek, tedy v reklamě tatínek řezající stromek na Vánoce, toho můžete vídat i nadále.
04.12.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (40 článků) , Josef Sandr (2 články)

Gay orgie stála bojovníka za „tradiční rodinu“ křeslo. Organizátor: „Chodíme sem za sexem“

 
Bary a restaurace jsou v Belgii kvůli pandemii koronaviru uzavřené, to ale nezastavilo Davida Manzheleye (29), aby minulý pátek v centru Bruselu uspořádal tajný večírek. Jenže tahle party se zvrhla v politickou kauzu. Jedním z účastníků party, která se podle tisku změnila v homosexuální orgii, byl totiž maďarský politik József Szájer, nyní již bývalý člen strany Fidesz premiéra Viktora Orbána. Skončil i coby europoslanec. „Nedělali jsme nic špatného,“ řekl organizátor pro belgický list Het Laatste Nieuws.
04.12.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: József Szájer (2 články) , David David (580 článků)

Smrtící úder kinům. Téměř všechny nové blockbustery jdou na HBO

 
Rozhodnutí společnosti Warner Bros. dávat v den premiéry všechny blockbustery na spřízněnou placenou internetovou službu HBO Max označují americká média za šokující a bezprecedentní.
04.12.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Max Max (58 článků) , Max Max (87 článků) , Max Max (58 článků)

Takto Trump může vyhrát volby. Za pár dní bude v USA hotovo

 
Sebastian Gorka představil, jak by prezident USA mohl zvrátit výsledek voleb. Třetina demokratů věří v to, že volby byly zfalšované. Stačí, aby se událo jen pár věcí v rozhodujících státech. „V takovém případě nebude mít prezident Trump ani Biden většinu hlasů volitelů s 270 hlasy a podle ústavy bude prezidenta volit Sněmovna reprezentantů,“ představil bývalý pracovník administrativy Donalda Trumpa. Takto by současný prezident mohl obhájit svůj úřad.
04.12.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5500 článků) , Sebastian Sebastian (49 článků)

„Ilegálním koncertem“ Janka Ledeckého se zabývala policie

 
Policie se zabývala vystoupením Janka Ledeckého  (58) v Chotěboři. Do města zpěvák dorazil 29. 11. vpodvečer a při příležitosti rozsvěcení vánočního stromu udělal koncert. Podle policie tím Ledecký porušil krizová opatření, jak řekla Super.cz mluvčí krajského ředitelství policie kraje Vysočina.
04.12.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (318 článků)

Téměř dokonalé maskování: Ivana Trumpová při výletu do města splynula s davem

 
Česká podnikatelka Ivana Trumpová (71), bývalá manželka stále ještě vládnoucího prezidenta USA Donalda Trumpa (74), bohužel nepatří k dámám, které by stárly s grácií. Po všech těch plastikách si už není moc podobná… a když se nehodí „do gala“, je na ulici téměř přehlédnutelná.
04.12.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5500 článků)