Nechtěl jsem to řešit, říká fotbalista Darida prodeji bavoráku: Nemá fáro ani skoro milion

 
Takhle si plzeňský odchovanec Vladimír Darida (29) adventní návštěvu rodného města určitě nepředstavoval. Záložník berlínské Herthy svědčil u Krajského soudu v Plzni v procesu s Čeňkem P. (34), kterému podle obžaloby naletěl při prodeji auta. Fotbalista nechtěl mít s prodejem zánovního BMW starosti, teď nemá auto ani peníze.
10.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Darida (6 článků)

Česká debata o Číně na výplatní pásce Petra Kellnera

 
O tom, že "nezávislý projekt" o Číně, Sinoskop Víta Vojty je ve skutečnosti projektem placeným Petrem Kellnerem, si šuškali vrabci na střeše od počátku vzniku zmíněného webu. Teď to máme potvrzené černé na bílém i s řadou dalších informací o tom, jak tu Kellnerův a Šmejcův Home Credit zákulisně ovlivňuje veřejnou debatu o Číně v Česku, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes.
10.12.2019 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (272 článků)

Kromě Čarodějky nestíhá jen školu: Natálka Grossová se vrátila ke stepu, zpěv studuje i v Londýně

 
Každý víkend hraje v divadle GoJa Music Hall roli Glindy v muzikálu Čarodějka a studuje konzervatoř. To ale nejsou jediné aktivity, které zpěvačka Natálie Grossová  (17) zvládá. Vrátila se i ke stepu a zpěv si zdokonaluje u učitelky v Londýně.
10.12.2019 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Grossová (48 článků)

Moderátor Divošek Vojnar rok po rozchodu: Svatba a další dítě!

 
Moderátor Petr Vojnar (43) se před rokem rozešel s Andreou, s níž má syna Sebastiana (3). Už několik týdnů září po boku nové partnerky, barmanky Lenky Weidlichové (33).
10.12.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (69 článků)

Tomáš Plekanec je šťastný muž: Těhotná Lucie Šafářová čaruje s vánoční atmosférou

 
Lucie Šafářová to má už za pár. Jelikož by měla ještě před Štědrým dnem přivést na svět své první miminko, na vánoční přípravy jí už moc času nezbývá. Využila proto druhou adventní neděli a napekla cukroví a vánočku, která vypadá senzačně. Tomáš Plekanec může být na svou ženu pyšný, takovou vánoční rodinnou pohodu už nezažil dlouho...
10.12.2019 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (571 článků) , Tomáš Plekanec (464 článků)

Verešová ve Špindlu poprvé ostrouhala! Natřela jí to Nikol Švantnerová

 
Do loňského roku vévodila Špindlu Andrea Verešová (39), která oslňovala svými leopardími overaly a lyžemi se zlatým vázáním. Letos to ale na plné čáře vyhrála modelka Nikol Švantnerová (27). Podívejte se, jaké outfity si na zimní sezonu pořídila.
10.12.2019 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1238 článků) , Nikol Švantnerová (333 článků)

Láska až za hrob: Životní partneři zemřeli 33 hodin po sobě

 
Vztah Boba a Corinne Johnsonových nešel popsat jinak než jako životní láska. Vzali se před 68 lety a na rodinné farmě spolu prožili téměř celý život a vychovali sedm dětí. Vše dělali společně, a dokonce i jejich čas vyprchal prakticky ve stejnou chvíli. Jeden druhého přežil pouze o jeden den.
10.12.2019 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Bob (5 článků)

„Víte hovno!“ Masakr v Ostravě: Držení zbraní? Českem zuří debata. Divoká

 
Krátce po sedmé hodině ranní prožili lidé ve Fakultní nemocnici Ostrava děsivé chvíle. Stavební technik Ctirad V. tasil v jedné z čekáren krátkou palnou zbraň a začal kolem sebe střílet. Podle senátora za ČSSD Františka Bublana je na čase přiklonit se k přísnější regulaci držení zbraní. Komunistický poslanec Ondráček kontroval, že Bublan ví „h**no“ a mudruje.
10.12.2019 14:00 |

podobné články

Osobnosti: František Bublan (191 článků)

Kutil z Receptáře i Krejzových Navrátil: Manuální práce dělá moje žena!

 
Po Václavu Postráneckém (†75) převzal seriál Krejzovi i pořad Receptář prima nápadů. Jako hlava rodiny v seriálu Krejzovi má Oldřich Navrátil (67) pod palcem čtyři seriálové dcery. Jak na tenhle »krejzy« seriál, kterému věnoval rok natáčení, vzpomíná?
10.12.2019 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (105 článků)

Zásah v Ostravě: Bordel, chaos bez plánu, katastrofa! Chodí tam, kdo chce. Expert Bohbot nemá slitování

 
ROZHOVOR Pochvala od nadřízených za Ostravu? Měly by spíše padat hlavy, trhat se výložky. Zásah policejních složek byl podle izraelského bezpečnostního experta Davida Bohbota zoufalý, ba katastrofální! Ukázal, že i přes údajné plánování, jak by se mělo reagovat, skutečný plán neexistuje. Ministr vnitra nechrání zájmy občanů této země. Média přinášejí rozhovory s rádoby odborníky, zpravodajské štáby se pletou na místě zásahu, a nikdo je nevykáže. Do objektu a kolem něj si chodí každý, jak chce, kolem jezdí auta, MHD funguje, jako by se nic nestalo. Tohle se nám může šeredně vymstít, protože jsme v přímém přenosu ukázali, jak jsme neakceschopní…
10.12.2019 13:50 |

podobné články

Osobnosti: David David (85 článků)