Růžové vlasy nejsou jejím jediným extrémem. Vítězka SuperStar se nebojí ukazovat v prádle

 
Už v době působení v SuperStar poutala extravagantní vizáží s růžovými vlasy. Nyní Tereza Mašková  (22) pracuje na sólové kariéře a v pestrosti svého vzhledu přitvrzuje. Na svůj koncert v renovovaném butiku se spodním prádlem vyrazila odvážně oblečená. Pod transparentním svrškem prezentovala krajkové prádlo.
11.12.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (49 článků)

Z Ostravy zní volání po návratu Haška do čela ČSSD. Ten to zváží

 
Okresní konference ČSSD v Ostravě navrhla na předsedu strany jejího nedávného prvního místopředsedu Jiřího Zimolu, na prvního místopředsedu šéfa klubu senátorů Petra Víchu a na řadového místopředsedu bývalého jihomoravského hejtmana a někdejšího statutárního místopředsedu Michala Haška.
11.12.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vícha (47 článků) , Michal Hašek (2362 článků)

Havel, Hanč, Vrbata a další. Prohlédněte si české filmy, na které přispěje stát

 
Státní fond kinematografie podpoří hraný film o Václavu Havlovi, snímek o průkopnících lyžování Hanči a Vrbatovi či novinku Bohdana Slámy.
11.12.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5103 článků) , Bohdan Sláma (43 článků)

Babiš kvůli svým kauzám o voliče nepřijde, poškozují ale pověst Česka, bouří se opozice

 
Kauzy premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše podle opozice poškozují pověst České republiky v zahraničí, jeho pozici u voličů ale zřejmě neovlivní. Babiš dnes potvrdil, že Evropský soud pro lidská práva odmítl jeho žalobu na Slovensko ve sporu o evidenci ve svazcích komunistické Státní bezpečnosti (StB). Předseda ODS Petr Fiala ČTK řekl, že premiérovy kauzy poškozují obraz Česka v zahraničí a zatěžují celou politiku. „Problém Babiš si nicméně musíme vyřešit doma. Porazit ho ve volbách,“ uvedl. Dodal, že nejbližší příležitostí jsou květnové eurovolby.
11.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15403 článků) , Petr Fiala (1427 článků)

Premiér Babiš: Nájmy explodují, bytů je nedostatek. Roli vlády vidím hlavně v legislativě

 
V úterý 11. prosince se uskutečnilo Fórum Zlaté koruny na téma bydlení. Záštitu nad Fórem převzala ministryně financí Alena Schillerová a guvernér České národní banky Jiří Rusnok. Úvodní slovo pronesl premiér Andrej Babiš.
11.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15403 článků) , Jiří Rusnok (1862 článků) , Jiří Rusnok (695 článků)

Horáček odhalil pikantnosti ze zákulisí prezidentské kampaně: Na velkoplošnou obrazovku s Drahošem se díval jeden člověk. Vítačka Vášáryová nám ubírala hlasy...

 
REPORTÁŽ Máme na víc. Předpremiéru dokumentu s tímto názvem, o posledních prezidentských volbách, viděli v pondělí večer diváci v libereckém kině Varšava. Hlavním hrdinou dokumentu byl Michal Horáček. Natočil ho Robert Kvapil. Oba byli projekci přítomni a po ní debatovali s diváky. „Dalo se to vyhrát. Ve druhém kole se začíná znovu. Obávám se, že těch čtrnáct dní nebylo dobře využitých. Nestačí být proti Zemanovi, ale být pro něco. Nemůže vyhrát nic a nevím,“ poměrně ostře zkritizoval Jiřího Drahoše. Naopak pochválil Pavla Fischera či Marka Hilšera. K vítězství Miloše Zemana řekl: „Ve druhém kole ho volily dva miliony osm set padesát tři tisíc lidí. To není žádná poblázněná skupina lidí. Jakkoliv se nám to nelíbí, musíme to přijmout. Přijímáme tím demokracii.“
11.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (815 článků) , Miloš Zeman (22262 článků) , Jiří Drahoš (1112 článků) , Marek Hilšer (112 článků) , Pavel Fischer (114 článků) , Jiří Marek (343 článků) , Pavel Marek (227 článků) , Jiří Marek (343 článků) , Marek Kvapil (22 článků) , Pavel Marek (243 článků)

SuperStar Savka se pochlubil dcerou (3): O 11 let starší manželka vypadá jako dívenka

 
Muzikálový zpěvák Tomáš Savka (35) je už tři měsíce otcem dcerky Andulky. I když je jeho žena Zuzana o 11 let starší a je už čtyřnásobnou matkou, vypadá jako dívenka. Málokdo by jí její věk hádal.
11.12.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Savka (62 článků)

Rozchod a hádka kvůli Heleně Třeštíkové! Zbídačená Katka se zastala filmařky: VIDEO

 
Před třemi měsíci redakce eXtra.cz uskutečnila setkání nejslavnější narkomanky Česka Katky Bradáčové (40) a filmařky Heleny Třeštíkové (69). Obě spolu dlouhé roky pracovaly na slavném dokumentu, ale jejich cesty se o něco později rozdělily... Až v redakci eXtra.cz se obě ženy po dlouhém odloučení setkaly. Helena dala Katce slib, který před několika dny do puntíku splnila... Jenže vše má smutnou zápletku, u které eXtra.cz bylo s kamerou!
11.12.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (124 článků)

Starostka Jana Černochová: „Nechceme z Prahy 2 město duchů.“ Jaké změny chystá?

 
Jana Černochová (ODS) již ve čtvrtém volebním období zasedla do křesla starostky Prahy 2. V rozhovoru pro Blesk.cz uvedla, že hodlá pokračovat v tom, co roky funguje. Z druhé městské části chce mít živou tepající lokalitu, kde budou lidé bydlet, pracovat a bavit se. Nechce vytvořit „město duchů“, odkud by se lidé stěhovali pryč. Šéfka radnice je pyšná na to, že se v Praze 2 podařilo zrušit herny, vadí jí nekonečný boj s vandalismem. Hovořila také o školství, které má v gesci.
11.12.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (444 článků)

Zeman přijal šéfa Národního bezpečnostního úřadu Langa

 
Prezident Miloš Zeman v úterý na Pražském hradě přijal ředitele Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) Jiřího Langa. Obsahem setkání byly aktuální úkoly úřadu. Informoval o tom prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.
11.12.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lang (93 článků) , Miloš Zeman (22262 článků)