Ewa Farna je na prahu třicítky: S dětmi zvolnila, přibírala kvůli mediálním útokům

 
Populární zpěvačka Ewa Farna má 29 let. Z dětské hvězdičky vyzrála ve dvojnásobnou mámu, která má spoustu fanoušků nejen v Česku, ale taky v Polsku. Kvůli své postavě je však častým terčem novinářů. Jak se svěřila v podcastu Follow Your Magic, přibrala kvůli velkému mediálnímu tlaku.
12.08.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1392 článků)

Chvilkaři chtěli znemožnit Babiše a tak upravili, co řekl, a pustili to mezi lidi

 
Milion chvilek pro demokracii podle některých téměř nereaguje na současné skandály vládní koalice, které má na svědomí především hnutí STAN. Odůvodňují to tím, že STAN, na rozdíl od Andreje Babiše, vůči kterému se vymezovali, vždy vyvodil ze svých kauz zodpovědnost. Nyní se ale zdá, že se „Chvilkaři“ pustili na tenký led možných dezinformací. Upravená citace výroku Andreje Babiše tomu alespoň nasvědčuje.
12.08.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

Bojí se budoucnosti, tak nechtějí děti? Český boháč spustil vášnivou debatu. Kalousek, Hřebejk, Šmucler...

 
Stále více Evropanů se v současné nejisté, světové i domácí, situaci rozhodlo nemít nikdy děti, ve svém blízkém okolí si toho všímá majitel Seznamu Ivo Lukačovič, jak sám uvádí na sociální síti Twitter. Podobné motivy nemít potomky však někteří čeští politici a lékaři odsuzují. Připomínají, že si naopak žijeme velmi dobře, jen média nám předkládají zlý obraz, a pokud by stejné smýšlení měli naši předci, s růstem lidské populace by to dopadlo velmi špatně.
12.08.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Lukačovič (10 článků)

Dostane Agáta od Soukupa svůj pořad? Od fanynek zjišťuje, kdy se dívají na televizi

 
Agáta Hanychová (37) zveřejnila na svém Instagramu zajímavou otázku. Jelikož už nějakou dobu randí s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, je dost možné, že se s Agátou budeme setkávat i na televizních obrazovkách.
12.08.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3246 článků)

Francie prošetřuje Babišovy nákupy nemovitostí: Všechno proběhlo v souladu se zákonem, brání se expremiér

 
Francouzský Soud pro vyšetřování závažné trestné činnosti (PNF) zahájil předběžné vyšetřování pro podezření z praní špinavých peněz a daňových úniků v souvislosti s nákupem nemovitostí českým expremiérem Andrejem Babišem ve Francii, uvedl dnes deník Le Monde. PNF podle zjištění novinářů zkoumá podmínky nabytí vily v Mougins na jihu Francie a vyšetřování zahájil v únoru.
12.08.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

FBI hledala v Trumpově sídle dokumenty o jaderných zbraních, prohlídku schválil ministr

 
Agenti Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) hledali při pondělní razii v sídle bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa dokumenty týkající se jaderných zbraní, napsal deník The Washington Post. Není podle něj jasné, zda byly takové dokumenty ve floridském resortu Mar-a-Lago nalezeny. Trump dnes na svou sociální síť Truth Social napsal, že tvrzení Washington Post je „výmysl“.
12.08.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5892 článků) , Washington Washington (192 článků) , Washington Washington (192 článků)

Německý exkancléř Schröder žaluje parlament, přátelství s Putinem se zříct nehodlá

 
Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder podal žalobu na Spolkový sněm, chce tak získat zpět peníze na chod kanceláře. Schröderovi jako někdejšímu šéfovi vlády náleží zvláštní práva, část z nich mu ale parlament v květnu kvůli kontroverzním vazbám na Rusko a ruského prezidenta Vladimira Putina odebral.
12.08.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4508 článků)

Vladimír Ustyanovič: Alexandr Vondra demokrat

 
Kdo je to Alexandr Vondra? Za hrozného socialismu a za Husákova režimu vystudoval univerzitu Karlovu a promoval v roce 1984. Proslavil se za nedílné ideologické podpory prezidenta Havla likvidací českého zbrojního průmyslu a devastací Československé a poté České armády.
12.08.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1347 článků) , Vladimír Vondra (3 články)

Babiš na billboardech vládní koalice i hnutí ANO. Petr Holec za tím vidí jediné. Fiala nebude rád

 
Fialova vláda nemá témata, není lidem co nabídnout, Ukrajina téměř nikoho už nebere, tak se ze samého zoufalství vrací ke „starému dobrému“ Andreji Babišovi, na něhož svádí všechny útrapy současné doby, píše ve svém komentáři pro Mladou frontu Dnes politický komentátor Petr Holec, podle nejž nás vládní pětikoalice akorát přivedla do „hromady průšvihů a nezvládá“.
12.08.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3874 článků)

Radikální proměna: Po Pavle Tomicové zhubla i Vendulka z Ulice. Mám dole 17 kilo, hlásí

 
Po herečce Pavle Tomicové (60) prošla radikální proměnou i Anežka Rusevová (35), známá ze seriálu Ulice. Sympatická herečka ukázala na představení podzimního programového schématu TV Nova novou figuru. Obě dámy byly známy svými korpulentními tvary, těm je však konec.
12.08.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (274 článků) , Anežka Rusevová (16 článků)