Hašek bude spolupracovat s ministrem Tomanem, dál bude koncipient

 
Bývalý jihomoravský hejtman a někdejší poslanec Michal Hašek (ČSSD) bude externě spolupracovat s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem (za ČSSD), bude členem jeho legislativní rady. Hašek dnes ČTK řekl, že to bude standardní dohoda o provedení práce a předpokládá za ni podle časové náročnosti odměnu v jednotkách tisíců Kč měsíčně.
19.07.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2335 článků)

Trump se těší na další setkání s Putinem: Nikdo netuší, co vlastně domluvili

 
Prezident Spojených států Donald Trump ve čtvrtek na Twitteru napsal, že se již těší na další schůzku s ruským kolegou Vladimirem Putinem, aby mohli začít uskutečňovat to, o čem na pondělním summitu v Helsinkách debatovali. Žádný termín nové vrcholné schůzky Trump nezmínil, zopakoval ale, že setkání ve finské metropoli bylo velkým úspěchem. Na čem se hlavy států dohodly, ale stále není jasné.
19.07.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3150 článků) , Donald Trump (4003 článků)

Světová média, která dnes roznesla zprávu, že za otravou Skripala stojí Rusové, to schytala z vysokých míst britské vlády

 
Britská agentura Press Association (PA) přinesla informaci o tom, že za útokem na ruského agenta Sergeje Skripala, jenž měl být otráven novičokem, stáli Rusové. Náměstek britského ministra vnitra pro otázky bezpečnosti Ben Wallace však tuto informaci důrazně popřel. České čtenáře o tom informuje ČTK.
19.07.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Wallace (2 články)

Co všechno patří kancléři Mynářovi? Spor znovu míří k soudu

 
Organizace Právo ve veřejném zájmu, která chtěla získat majetkové přiznání prezidentova kancléře Vratislava Mynáře za rok 2013, se obrátila na Nejvyšší správní soud. Kasační stížnost směřuje proti rozhodnutí Městského soudu v Praze, podle kterého Kancelář prezidenta republiky postupovala v souladu s tehdejším zněním zákona, když přiznání neposkytla.
19.07.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (937 článků)

Statečný Michal Jančařík po odebrání druhé ledviny: Odmítá pomoc rodičů a ještě je utěšuje!

 
Podstupuje náročnou rehabilitaci, přesto si nestěžuje. I po odebrání druhé ledviny Michal Jančařík (42) nechce ani slyšet o tom, že by mu měl někdo pomáhat. Odmítá dokonce i rodiče!
19.07.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Jančařík (101 článků)

Primátor Ostravy se zastal Malé: Táňa teď vypadá jako všehoschopná svazačka. Je mi jí líto

 
Ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu vystoupil primátor Ostravy za hnutí ANO Tomáš Macura. Zastal se jak předsedy vlády Andreje Babiše (ANO), tak své stranické kolegyně Taťány Malé. Té mu je prý líto, protože teď nosí nálepku „všehoschopné svazačky“. Zdůraznil také, že hnutí ANO není žádný monolit, byť se to často říká.
19.07.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13504 článků)

Černý scénář a těžké podmínky. Čeští hasiči promluvili o záchraně chlapců v Thajsku

 
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) ocenil dva hasiče, kteří byli přímo v Thajsku u záchrany mladých fotbalistů a jejich trenéra. David Kareš a Petr Vodička dostali plaketu ministra vnitra za dobrou reprezentaci České republiky při záchranné akci. Oba pak novinářům popsali detaily celé akce. Promluvili i o černém scénáři.
19.07.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (908 článků) , David Černý (251 článků)

Tajná svatba: Karolína Plíšková se vdala za Michala Hrdličku

 
Tenistka Karolína Plíšková (26) si po dvou a půl letech vztahu vzala svého přítele a manažera, moderátora Michala Hrdličku (29). Na Twitteru již koluje video, na kterém můžeme vidět novomanžele těsně po obřadu vycházet z radnice v Monaku, kde tenistka tráví většinu roku.
19.07.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Plíšková (338 článků) , Michal Hrdlička (648 článků)

Pardubický kraj připravuje rozšíření časových jízdenek na autobusovou dopravu v regionu

 
Možnost rozšíření časových jízdenek na autobusovou dopravu byla hlavním tématem jednání hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a náměstka pro oblast dopravy Michala Kortyše s ředitelem společnosti Arriva Danielem Adamkou. V současné době mohou cestující v regionu zakoupit maximálně tříměsíční časovou jízdenku. Kraj však uvažuje o rozšíření na půlroční až roční jízdenky, což by bylo výhodné především pro pravidelné cestující.
19.07.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (122 článků) , Daniel Martin (123 článků) , Martin Michal (319 článků) , Daniel Martin (60 článků)