Závažná slova Václava Klause o Miloši Zemanovi a moci médií. Václav Havel a jeho vyvolení. A trvající prohra ODS

 
REPORTÁŽ Tragický a totální úpadek české pravice a levice – ODS a ČSSD. I přes jásání „soudruha nadzemského komentátora Peheho“, že se ódeeska vymanila z klausismu a zvítězila v senátních volbách, je její výsledek oproti minulým letům tristní. To zaznělo na besedě s exprezidentem Václavem Klausem, kterého se v Plzni zúčastnila více než stovka přítomných všech věkových kategorií. I když už v šedesátých letech byl Zeman příznivcem „pseudovědy“ futurologie, je zakladatel ODS spokojen s jeho působením na Hradě více, než kdyby tam byl třeba současný nově zvolený senátor Drahoš.
17.10.2018 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5001 článků) , Václav Klaus (9270 článků)

Posílí Křetínský ve Francii? Jedná o koupi podílu v Le Monde, tvrdí list

 
Český miliardář Daniel Křetínský jedná s francouzským finančníkem o koupi podílu ve francouzském deníku Le Monde. List to dnes uvedl na svém webu. Matthieu Pigasse novinám potvrdil, že s Čechem vede exkluzivní jednání o prodeji menšinového podílu ve svém holdingu, jehož prostřednictvím vlastní spolu s Xavierem Nielem kontrolní podíl v tradičním francouzském listu.
17.10.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Křetínský (24 článků)

Povedená reklama pro Serenu: Vévodkyně Meghan oblékla sako od slavné tenistky

 
Zvolila výbornou taktiku. Serena Williams (37) nesbírá trumfy jen na tenisovém kurtu, ale zdá se, že je i skvělá obchodnice. Jak jinak totiž zpropagovat svoji módní značku, než do svých kousků obléct vévodkyni Meghan (37). Tu v tuto chvíli sleduje na cestách po Austrálii celý svět.
17.10.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Serena Williams (297 článků)

Malý kluk s Downovým syndromem dostal Harryho a Meghan do kolen! Dojal celý svět

 
Královská rodina se opět rozroste! Meghan Markle a princ Harry čekají prvního potomka a blahopřeje jim celý svět. Vévoda společně s vévodkyní nedávno odletěli do města Dubbo v Austrálii, kde je čekalo milé překvapení, které dojalo ne jen těhotnou Meghan, ale i všechny přítomné a diváky ve světě.
17.10.2018 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (553 článků)

Zemřel finský spisovatel Arto Paasilinna, autor humoristických próz. Bylo mu 76 let

 
Mezi jeho nejznámější díla patřily knihy Zajícův rok, Stará dáma vaří jed či Autobus sebevrahů.
17.10.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Arto Paasilinna (6 článků) , Arto Paasilinna (6 článků)

Ministr Toman: Ministerstvo dá na čtvrtou etapu protipovodňových opatření 4,6 miliardy korun

 
Ministr zemědělství Miroslav Toman podepsal pravidla programu Podpora prevence před povodněmi IV. Do roku 2024 tak vzniknou protipovodňová opatření, zejména v oblastech s významným povodňovým rizikem, s celkovým příspěvkem ze státního rozpočtu ve výši 4,6 miliardy korun. Program navazuje na třetí etapu prevence před povodněmi z let 2014-2019.
17.10.2018 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Toman (115 článků)

Fotky: Socha Věry Špinarové sklízí kritiku. Podívejte se na odhalení v Ostravě

 
V centru Ostravy včera odhalili bronzovou socha loni zesnulé zpěvačky Věry Špinarové. Podívejte se na fotky z akce. Socha stála 600 tisíc korun a budí vášnivé reakce. Podívejte se na fotky z odhalení.
17.10.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (362 článků)

Podívejte se do přísně střežené věznice, kde si odpykávali trest Berdych nebo Kajínek

 
Málokdo má možnost nahlédnout za bránu přísně střežených prostor českých věznic, pokud se tam tedy nedostane po spáchání trestného činu. Rýnovická věznice v Jablonci nad Nisou se rozhodla otevřít dveře veřejnosti v rámci oslav 50 let od svého založení. V těchto prostorách tzv. s ostrahou a s vysokým a středním stupněm zabezpečení si odpykával trest třeba odsouzený vrah Jiří Kajínek, kterého „proslavily” útěky z vězení či milost od prezidenta, či šéf zločineckého gangu David Berdych.
17.10.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (763 článků) , Jiří David (107 článků)

Marii Zelníčkovou (92) ze Zlína přijal v oválné pracovně Trump: Pocta, na kterou marně čeká i Zeman!

 
Svět stál v téhle místnosti na hraně jaderné války. Odsud se vydal pokyn vyrazit na Saddáma do Iráku, Nixon tady sklesle ohlásil rezignaci a Clinton si tu užíval se stážistkou… A právě do Oválné pracovny Bílého domu dostala pozvání Marie Zelníčková (92) ze Zlína, extchyně prezidenta USA Donalda Trumpa (72).
17.10.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4251 článků)

Jiří Paroubek: Vliv uhlobarona Bakaly nelze podceňovat

 
Prezident Zeman se rozhodl udělit státní vyznamenání slovenskému finančníkovi Krúpovi, který dlouhodobě bojuje proti zkrachovalému uhlobaronovi Bakalovi. Je zajímavé, jak se některá média nad jménem Krúpy ošívají a naznačují, jak to je vlastně více nebo méně nevhodné udělení státního vyznamenání.
17.10.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Jiří Zeman (1138 článků)