Umělecká nahota před diváky: Dcera Madonny se zúčastnila simulovaných orgií

 
Festival Art Basel, konající se jak v Basileji, kterou má v názvu, tak v Hong Kongu a Miami, patří k nejvýraznějším událostem uměleckého světa. Hosté a návštěvníci bývají svědky neotřelých počinů napříč žánry. Jeden takový v Miami připravila i módní značka Desigual ve spolupráci s choreografkou a performerkou Carlotou Guerrero.
10.12.2019 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Art Guerrero (1 článek)

Vrah z ostravské nemocnice kontaktoval zpěváka Stypku: Ctirad byl labilní!

 
Fakultní nemocnice v Ostravě v úterý zažila obrovskou tragédii. Ctirad V. (†42) svou nelegálně drženou zbraní zastřelil šest lidí a několik vážně zranil. Když ho dopadli policisté ve vrtulníku, zbraň obrátil proti sobě. Zpěvák David Stypka (40) na sociálních sítích informoval, že si s vrahem čtrnáct dní psal. O čem?
10.12.2019 16:40 |

podobné články

Osobnosti: David Stypka (12 článků)

Zbraně do rukou civilistů nepatří, napsal komentátor pár minut po střelbě v Ostravě. A na Britských listech píší, že i za toto může Babiš

 
Ačkoli na dnešní den oznámil protestní akci proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) spolek Milion chvilek pro demokracii Mikuláše Mináře, média věnují pozornost především vrahovi z Ostravy, který ve zdejší fakultní nemocnici postřílel šest lidí a nakonec usmrtil i sám sebe. K hrůznému činu už se vyjádřila celá řada politiků i dalších českých osobností. Zpěvák skupiny Bandjeez David Stypka prozradil, že si se střelcem z ostravské nemocnice dva týdny psal na sociálních sítích.
10.12.2019 16:25 |

podobné články

Osobnosti: David Stypka (12 článků)

Klaus: O odchodu Česka z EU může mluvit jen nezodpovědný člověk

 
Problémy kolem brexitu ukazují, že případné vystoupení Česka z Evropské unie je v krátkodobém horizontu vyloučené. Mluvit o tom mohou jen nezodpovědní politici, řekl dnes na akci Euro Business Breakfast bývalý prezident Václav Klaus. Fungování EU kritizoval, o odchodu z ní ale podle něj lze mluvit jedině jako o politickém cíli v řádu několika desetiletí.
10.12.2019 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9623 článků)

Česká strana odřekla návštěvu bavorského premiéra Markuse Södera

 
Česká strana odřekla návštěvu bavorského premiéra Markuse Södera v Praze, plánovanou na 18. prosince. Söder, který do české metropole ve funkci ještě nezavítal, se během ní měl setkat s českým premiérem Andrejem Babišem (ANO).
10.12.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16590 článků)

Stát přispěje pozůstalým po obětech střelby v Ostravě 300 tisíc. Rozezní se sirény

 
V úterý 17. prosince se v celé republice rozezní sirény na uctění obětí střelby v ostravské nemocnici. Houkat budou dvě minuty a 20 vteřin. Pozůstalí obětí by měli dostat 300 tisíc korun, uvedl premiér Andrej Babiš (ANO).
10.12.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16590 článků)

VIDEO: Skrz mraky do jiných mikrosvětů. Vltavskou zdobí šílená velkoplošná malba, podívejte se

 
Stěna vnějšího atria u stanice MHD Vltavská se proměnila v obří mapu. Velkoplošná malba vznikla pod rukama Pavla Duška a Josefa Šmída na základě výtvarné soutěže Mural Art Vltavská, kterou letos zrealizovala MČ Praha 7 společně s Dopravním podnikem hl. m. Prahy.
10.12.2019 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Pepa Šmída (2 články)

FOTO Den před Václavákem uspořádali v Liberci Babišovi mimořádné divadlo. Aby se lidé dozvěděli, jak krade

 
REPORTÁŽ Liberecká pobočka spolku Milionu chvilek pro demokracii zvala na pondělní večer na krátkou, ale výraznou happeningovou akci. Nazvali ji Stane se Jů a Hele s tím, že odkazuje na současnou situaci předsedy vlády Andreje Babiše. Kdo však čekal nějakou humornou scénku ve stylu večerníčkových postaviček Jů a Hele, byl překvapen. Chvilkaři totiž na libereckém Benešově náměstí nastoupili na velké obří ruské kolo umístěné vedle vánočního stromku a točíce se na něm třímali transparenty vyzývající například k demisi premiéra.
10.12.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16590 článků)

Z toho mrazí: Střelec z Ostravy psal českému zpěvákovi bojujícímu s rakovinou

 
Zpěvák a hudebník David Stypka (40) nedávno oznámil fanouškům, že bojuje s rakovinou slinivky . Držitel ceny Anděl pro rok 2017 teď své příznivce šokoval další informací.
10.12.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: David Stypka (12 článků)

Vrah z Ostravy si dopisoval se zpěvákem Davidem Stypkou (40): Pak vystřílel čekárnu

 
Celou republikou otřásá případ, který se odehrál dnes ráno ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Pachatel Ctirad Vitásek v čekárně vytáhl zbraň a začal střílet do pacientů. Má na svědomí šest životů a další bojují o přežití. Vraha znal i zpěvák David Stypka a na sociální síti se k případu vyjádřil.
10.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: David Stypka (12 článků)