Sexy maminy si vyrazily do společnosti: Děrgelová ukázala nový účes, Krejčíková vzala i dceru

 
Ve čtvrtek proběhla tiskovka TV Nova, kde se sešlo hodně sexy maminek. Akci, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, nevynechala například Aneta Krejčíková, která dokonce dorazila i se svou dcerkou. Dále se přišly podívat Patricie Pagáčová, Markéta Děrgelová nebo i Petra Svoboda. Podívejte se, jak jim to slušelo. 
12.08.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (303 článků) , Petr Svoboda (630 článků) , Petr Svoboda (621 článků) , Markéta Děrgelová (32 článků) , Petr Svoboda (630 článků) , Petra Svoboda (207 článků) , Petr Svoboda (36 článků)

Český Casanova: Vojtěch Vodochodský v náručí nejen bývalé přítelkyně Piškuly

 
Vojtěch Vodochodský (28) se ve čtvrtek ukázal na tiskovce TV Nova. Fotoreportérka eXtra.cz ho zachytila, jak sedí v obležení tří krásných žen. Po celou dobu se ale objevoval po boku bývalé přítelkyně Zdeňka Piškuly Simony Lewandowské. Jde o další pár českého showbyznysu, nebo se jen rodí nový sexsymbol? 
12.08.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Vodochodský (5 článků) , Simona Lewandowská (2 články)

Matouš Ruml, Jakub Štáfek a Bolek Polívka v novém seriálu Hořký svět

 
Matouš Ruml (36) má stále rošťácký výraz, přestože už se za pár let přidá k čtyřicátníkům. Pro mnoho diváků zůstává stále Lexou z Comebacku, který sice není zrovna moc chytrý, ale diváky už baví přes 10 let.
12.08.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (658 článků) , Matouš Ruml (101 článků) , Jakub Štáfek (211 článků)

REPORTÁŽ: Den s Andrejem Babišem: Agresivní důchodci, snaživí starostové a předvolební cirkusová jízda

 
Kolem Andreje Babiše to žije. Se svým obytňákem vyrazil na turné po republice, podobně jako v devadesátých letech Miloš Zeman se svým autobusem Zemákem. Rozmlouvá se svými příznivci, ale i tvrdě naráží na své odpůrce. My jsme s bývalým premiérem a dost možná budoucím prezidentem strávili den ve Středočeském a Ústeckém kraji a pozorně sledovali, jak lidé na jeho kampaň reagují.
12.08.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Miloš Zeman (27376 článků)

Babišovy podezřelé nákupy nemovitostí ve Francii vyšetřuje tamní soud

 
Francouzský Soud pro vyšetřování závažné trestné činnosti (PNF) zahájil předběžné vyšetřování pro podezření z praní špinavých peněz a daňových úniků v souvislosti s nákupem nemovitostí českým expremiérem Andrejem Babišem ve Francii. Napsal to dnes deník  Le Monde , podle nějž PNF zkoumá podmínky nabytí vily v Mougins na jihu Francie a vyšetřování zahájil v únoru. Babiš dnes ČTK zopakoval, že veškeré nákupy nemovitostí ve Francii se uskutečnily v souladu se zákony.
12.08.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

Nejhlubší výstřih na akci Novy: Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková ukázala bujné vnady

 
Půvabná herečka, známá z nekonečného seriálu Ulice, Aneta Krejčíková (31) se na akci televize Nova, kde byla i redakce eXtra.cz, ukázala ve velmi odvážném modelu. Velké vnady, které se jí dmuly z oranžového crop topu, nedokázalo zakrýt ani černé volné sako. Sympatické mamince dvou dětí bylo těžké dívat se do očí.
12.08.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (303 článků)

Sesadíme von der Leyenovou, vyhrožuje Polsko Bruselu. Libor Rouček má jasno, jak to dopadne

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK Hrozby sesazením šéfky Evropské komise a boj proti evropskému imperialismu? „Hloupá kontraproduktivní vyjádření.“ Podle bývalého místopředsedy Evropského parlamentu Libora Roučka nemá Polsko šanci vytvořit koalici, která by mohla blokovat klíčová rozhodnutí nebo dokonce sesadit Evropskou komisi. Ve sporu mezi Polskem a EU o dotace se podle něj naskýtá velká příležitost pro české předsednictví. Česká vláda má dobré vztahy jak s Evropskou komisí, tak s Polskem a Maďarskem. „Máme příležitost pokusit se spor urovnat,“ říká Rouček.
12.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Rouček (287 článků)

Jiří Paroubek: Čeští burleskní špioni

 
Hnutí STAN, respektive jeho šéf, první místopředseda vlády a ministr vnitra Vít Rakušan, nemají šťastnou ruku v personálních otázkách. Řekněme si otevřeně, že je to zřejmě proto, neboť od samého počátku toto hnutí vznikalo za podivných okolností. Vznikalo především ve Zlínském kraji, kde byl jeho vznik spjat s osobou (slušně řečeno) kontroverzního podnikatele Michala Redla.
12.08.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4406 článků) , Vít Rakušan (493 článků)

ZOO: Ošetřovatelka lemurů Stáňa nemá štěstí na chlapy

 
Stáňa Smíšková, kterou v oblíbeném seriálu Zoo hraje Vanda Hybnerová, jde z jednoho rozchodu do druhého. Nejdřív opustila manžela, pak dostala kopačky od Lubora Brázdy a nedávno ukončila vztah se sympatickým Vladimírem. Co bude dál?
12.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (221 článků)

Branišová od Jágra se topí v luxusu: Hodinky Rolex i náhrdelník za stovky tisíc!

 
Dominika Branišová (27) přijela na premiéru dokumentu Jan Koller - Příběh obyčejného kluka obklopena luxusem. Na Instagramu se pochlubila nejen svým outfitem, ale připojila také značky, které oblékla. A o nic laciného se rozhodně nejednalo!
12.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (109 článků)