Zeman podepsal paušální daň pro živnostníky i další zákony

 
Prezident Miloš Zeman v pátek podepsal devět zákonů. Jedná se mimo jiné o novelu zákona, která zavádí paušální daň pro živnostníky, či o novelu zákona o odpadech. Informoval o tom mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.
04.12.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24674 článků)

Jiří Krampol (82) a Zuzana Bubílková (68): Dali to dohromady!

 
Legendární humorista Miloslav Šimek (†63) rád tvořil ve dvojici. Ať už s Jiřím Grossmanem (†30), Luďkem Sobotou (77), Jiřím Krampolem (82) nebo Zuzanou Bubílkovou (68). Poslední dva jmenovaní se teď rozhodli, že zkusí navázat na to nejlepší!
04.12.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (172 článků) , Jiří Krampol (867 článků) , Miloslav Šimek (51 článků) , Jiří Šimek (19 článků)

Miliardář Karel Janeček změnil image a stal se na týden chuďasem. Přespával na ubytovně a třídil prádlo bezdomovcům

 
Matematik a miliardář Karel Janeček  (47) se spolu s dalšími úspěšnými a bohatými podnikateli zapojil do nové reality show Milionář mezi námi. S kapesným 550 korun musel na týden změnit svůj dosavadní život, opustit manželku, dceru i své luxusní obydlí, které vyměnil za levnou ubytovnu v Plzni.
04.12.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (360 článků)

Toto musí vidět i Drahoš skrze své falešné brýle. Zlatá žíla pana Prymuly. Vyoral odhaluje, co na nás kují pod rouškou nouzového stavu

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Všichni po tom voláme, obhajoval ministr Blatný další posílení pravomocí k boji proti pandemii. Tomáše Vyorala by velmi zajímalo, kdo jsou to „všichni“, a rovnou by takovým lidem doporučil svěrací kazajku dr. Chocholouška. Vydírání občanů omezením svobod, prezentovaným jako „poskytování služeb“, je podle něj vyloženou orwellovskou lží. „Ale vakcinační a testovací byznys je zlatá žíla,“ krčí rameny.
04.12.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (98 článků)

Samková s Ledeckou přijdou o světový šampionát a olympijskou generálku v Číně

 
Snowboardisté včetně úřadující šampionky ve snowboardcrossu Evy Samkové přijdou kvůli pandemii koronaviru o mistrovství světa v Číně. Oznámila to Mezinárodní lyžařská federace (FIS) s tím, že konání únorového šampionátu znemožňují přetrvávající omezení v cestování kvůli koronaviru. O šampionát v Číně přijde i olympijská vítězka Ester Ledecká. FIS hledá nového pořadatele.
04.12.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Samková (120 článků) , Ester Ledecká (181 článků)

V Česku se bude lyžovat od 18. prosince. A Blatný rozkryl dezinformace o vakcíně

 
Čtvrtek znamenal pro Čechy přesun ze 4. do 3. stupně protiepidemického systému (PES). Šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek zmínil, že v listopadu epidemie v Česku zásadně zbrzdila, ale stále je hodně nakažených seniorů, což vnímá jako rizikový faktor. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) dodal, že situace je stabilizovaná, ale křehká. Detailně se věnoval dezinformacím o vakcíně proti koronaviru. A odmítl ty, které kolují na internetu nejčastěji. Blatný dále uvedl, že termínem otevření skiareálů je pátek 18. prosince. Asociace horských středisek ČR (AHS) rozhodnutí ministerstva kvituje.
04.12.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20127 článků)

Krásná modelka (25) spodního prádla porodila první dítě: Takhle se její holčička jmenuje

 
Andílek Victoria´s Secret Romee Strijd  (25) přivedla na svět svého prvního potomka. Pětadvacetiletá modelka se se šťastnou novinkou pochlubila na svém instagramovém profilu.
04.12.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Romee Strijd (8 článků)

Baba Jaga přinesl hřebík, na který Vémola pověsí kariéru: Ten je do rakve, říká Terminátor

 
Dlouho očekávaný zápas Karlose Vémoly (35) s Václavem Mikuláškem se uskuteční už tuto sobotu. V pátek ráno prošli zápasníci váhovým limitem, který pochopitelně splnili. V Brně v Zoner BobbyHall areně se proti sobě postaví v hlavním zápase Terminátor a Baba Jaga. Mikulášek přinesl svému soupeři menší dárek, oba zápasníci však pojali jeho význam úplně jinak...
04.12.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (193 článků)

Do čeho se řítíme... V Itálii na Vánoce nesmí nic! Od Klause udeřilo

 
Česko se ve čtvrtek přesunulo ze čtvrtého do třetího stupně rizika. S omezeními se tak otevřely obchody, služby i restaurace. Veškeré „lockdowny“ by podle bývalého vedoucího Kanceláře prezidenta republiky Václava Klause Jiřího Weigla měly co nejdříve skončit, prospěje to všem včetně nemocných. Svět se nechal zpanikařit a zastrašit. „Strach se stal fenoménem dnešní doby,“ uvedl v rozhovoru pro Rádio Zet s tím, že to ilustrují i opatření, která vláda provedla na jaře i na podzim. Ohrožení základních pilířů svobodné a demokratické společnosti bude jedním z důsledků „fantasmagorického boje“ proti šíření koronaviru. Varuje před cenzurou a naplněním orwellovské vize.
04.12.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10094 článků)

Jaromír Nohavica si přes internet zazpívá s rodinami

 
Písničkář Jaromír Nohavica nachystal vánoční zpívání pro celou rodinu. Se zájemci se spojí vždy v neděli online prostřednictvím svých internetových stránek. Společné zpívání plánuje na 6., 13. a 20. prosince vždy od 19 hodin.
04.12.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (200 článků)