Vláda by mohla v pondělí jednat o aukci na nového operátora

 
Vláda by na pondělním zasedání mohla podle vicepremiéra a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) jednat o aukci na nového mobilního operátora. Ministerstvo žádá úpravu současných podmínek. Podle Havlíčka ale zatím není jisté, bude-li o věci jednat kabinet nynější pondělí nebo až to následující. Řekl to dnes na dotaz ČTK v Lánech po jednání s prezidentem Milošem Zemanem a s dopravními experty. Parametry aukce připravil Český telekomunikační úřad (ČTÚ), který má vyhlášení soutěže na starost.
25.01.2020 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23362 článků)

Lidovci si zvolili do čela Jurečku. Jenže v Šafrově redakci nejsou s volbou spokojeni. A proto vypustili tento žlučovitý text

 
Z čela lidovců dnes odešel předseda Marek Výborný, na kongresu v pražském hotelu Ambassador byl zvolen jeho nástupce – exministr zemědělství Marian Jurečka. „Nepochopitelní lidovci,“ píše v té souvislosti hlavní editorka deníku Forum24 Johana Hovorková, podle níž demokratické strany vyhazují energii z Letné oknem.
25.01.2020 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (676 článků)

Jako finská polární záře: Dcera Karla Gotta se rozjasnila a změnila vizáž. Pro nového muže?

 
Je to jen pár dní, co Dominice Gottové (46) vykouzlil úsměv tajemný muž, který jí do zaměstnání přinesl puget rudých růží. Redaktoři eXtra.cz byli u toho. Mnozí se tak začali ptát, zda jde o nového přítele a zda prvorozená dcera Karla Gotta (†80) konečně pustila finského alkoholika Tima Tolkkiho (53) k vodě. A vypadá to jako hodně pravděpodobný scénář. Dominika totiž prošla neuvěřitelnou proměnou...
25.01.2020 19:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5491 článků) , Dominika Gottová (145 článků)

Lucie Vondráčková obětí podvodu! Zpěvačka kvůli zneužití zuří

 
Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (39) se vždy mohla pyšnit štíhlou postavou, a leckoho by tak asi zajímalo, jak toho docílila. Není tedy divu, že se teď stala obětí podvodu! Její jméno zneužili pro reklamu...
25.01.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1623 článků)

Sotva se rozešla, hned ukazuje prsa: Mladá herečka se pochlubila tetováním, které jí bude zakrývat podprsenka

 
Jen pár dní potom, co se Vanessa Hudgens (31) rozešla se svým přítelem Austinem Butlerem (27), už ukazuje své vnady na sociálních sítích.
25.01.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Vanessa Hudgens (75 článků) , Vanessa Butler (1 článek)

Zaplaťte náklady na právníky! Kauza Peroutka nekončí. Zeman chce „vychovat“ Kaslovou

 
Vnučka novináře Ferdinanda Peroutky Terezie Kaslová podala odvolání proti rozsudku, který zamítl její žalobu na stát kvůli výrokům prezidenta Miloše Zemana na adresu jejího děda. Na dotaz ČTK to sdělila místopředsedkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Alena Novotná. Odvolal se i prezident jakožto vedlejší účastník sporu, a to kvůli tomu, že mu soud přiznal jen deset procent z požadovaných nákladů na právní zastoupení. ČTK to řekl prezidentův advokát Marek Nespala.
25.01.2020 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23362 článků) , Ferdinand Peroutka (203 článků)

Vir se šíří po světě. Hrozivá předpověď odborníka. O kolika nakažených se neví? Raději nečtěte

 
Nebezpečná nákaza koronavirem se šíří i mimo Čínu. Kromě provincie Chu-pej a nejvíce zasaženého Wu-chanu se nemoc již objevila i v dalších státech ve světě. Podezření na nákazu se objevují už i v Evropě. Přicházejí též varovné zprávy, že během následujících dvou týdnů může údajně počet nakažených vzrůst až do řádu statisíců. Obavy také panují vzhledem k oslavám nového roku v Číně, během něhož mnoho Číňanů žijících v zahraničí vycestuje do své rodné země a zpět. Podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) jsou v ohnisku nákazy tři čeští občané.
25.01.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Chu Chu (6 článků)

V ČT posadili proti Havlíčkovi Kalouska. Ten pronesl odvážné tvrzení, kdo možná ve skutečnosti povede dopravu

 
Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) je od pátku vedle Ministerstva průmyslu a obchodu zodpovědný také za resort dopravy. V pořadu Události, komentáře na ČT24 sdělil, co chce v resortu změnit a jakým způsobem tak učiní. Ve studiu proti němu usedl šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek, jenž vyloučil, že Havlíček svou novou trojroli zvládne. Zřejmě, podle něj, bude dopravu řidit „někdo z holdingu“ a Havlíček to bude jen formálně zastřešovat. „Šest let vlády ANO na Ministerstvu dopravy je šest let promarněných peněz a šancí,“ pravil Kalousek ve studiu.
25.01.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6814 článků)

Česká centra: Memorandum o spolupráci s Knihovnou Václava Havla

 
Generální ředitel Českých center (ČC) Ondřej Černý a ředitel Knihovny Václava Havla (KVH) Michael Žantovský podepsali memorandum o spolupráci obou institucí v oblasti podpory kulturních projektů.
25.01.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5534 článků) , Václav Černý (62 článků) , Ondřej Havel (67 článků) , Michael Michael (1426 článků)

Místopředsedy KDU-ČSL jsou Bartošek, Zdechovský, Hladík a Benešík

 
Křesla řadových místopředsedů KDU-ČSL obhájili na dnešním mimořádném sjezdu v Praze Jan Bartošek a Petr Hladík. Nově delegáti zvolili do předsednictva europoslance Tomáše Zdechovského a poslance Ondřeje Benešíka. Pozici místopředsedy neobhájil Bohuslav Niemiec, byť i on získal nadpoloviční počet hlasů, napsala ČTK.
25.01.2020 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bohuslav (61 článků)