Znuděná Emma a spokojený Jordy s kabelkou: Proč se Smetana přestala usmívat

 
Patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky, něco tomu ale chybí. Emma Smetana jako by se na karlovarské kolonádě odnaučila usmívat. Fotoreportéři eXtra.cz na ni narazili na koncertě NobodyListena a Emma nepůsobila, že by byla zrovna v nejlepším rozpoložení. 
04.07.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (628 článků) , Jordy Jordy (2 články)

Čauky lidi: Moje socky 4. Expremiér Babiš osvobodil média od útlaku nezávislosti!

 
Bývalý premiér Andrej Babiš v podání skvělého imitátora Petra Jablonského si v satirickém pondělním pořadu eXtra.cz Čauky lidi našel čas na to, aby zavítal do rozhlasu. Šéfovi hnutí ANO se totiž nelíbilo, jak novináři pracují, a tak začal uvádět zprávy sám. Samozřejmě jen ty zaručené. Kromě toho se nevybíravě opřel do vlády premiéra Petra Fialy a lidem doporučil radikální krok proti drahotě.
04.07.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24461 článků) , Petr Jablonský (117 článků) , Petr Fiala (3719 článků)

Eva Burešová poslední den v ZOO před porodem: Prozradila, co bude s Viki

 
Poslední natáčecí den před porodem prožila Eva Burešová alias seriálová Viki. Nastal čas, kdy se bude připravovat na příchod miminka a natáčení seriálu ZOO musí jít na chvíli stranou. Diváci ale o svou oblíbenou postavu Viktorii Janečkovou rozhodně nepřijdou. Eva bude v natáčení pokračovat, hned jak jí to mateřské povinnosti dovolí.
04.07.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (637 článků)

Fialova vláda zasadila ránu Dvořákovi z ČT: Koncesionářské poplatky nezvýšíme

 
Podle ministra kultury Martina Baxy (ODS) vláda nyní nehodlá zvyšovat televizní ani rozhlasové poplatky. Pro vládu je podle jeho slov důležitější složení Rady České televize. Píše to server Novinky.cz.
04.07.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Baxa (131 článků)

Fiala selhal! Nejen ti s nižšími příjmy už se propadají do chudoby. Bolavé zprávy z naší země. V ČSSD to vře

 
POLOČAS ROKU HRŮZY „Ačkoliv nepatřím do fanclubu Miloše Zemana, jeho postoje po zahájení agrese považuji za naprosto správné,“ říká v souvislosti s událostmi na Ukrajině bývalý poslanec za ČSSD Ondřej Veselý a vysvětluje, co mu naopak vadí na počínání Emmanuela Macrona. „Česká vláda v řešení této krize hrubě zaspala a zatím využila pouze minima nástrojů pro pomoc českým domácnostem,“ podotýká pak ke zvyšování cen energií a přináší zajímavé informace nejen ohledně ČEZu. Prozradil také, kdo je v tuto chvíli jeho favoritem na příštího prezidenta.
04.07.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (154 článků) , Ondřej Veselý (154 článků) , Miloš Zeman (27348 článků) , Emmanuel Macron (656 článků)

Nešťastná láska i úmrtí syna. Romy Schneiderová měla život plný útrap

 
Z děvčátka žijícího ve zlaté kleci se stala žena, která měla ve tváři zapsané snad všechny křivdy osudu. Rakouská herečka Romy Schneiderová nebyla jen filmovou Sissi a milenkou Alaina Delona. Od její předčasné smrti uplynulo již 40 let.
04.07.2022 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Alain Delon (103 článků) , Sissi Sissi (32 článků)

„Doufám, že vám aspoň ty chlebíčky chutnaly!“ Schillerovou pobouřil Baxa

 
Do ministra kultury Martina Baxy (ODS) se na sociálních sítích pustila jak někdejší ministryně financí Alena Schillerová (ANO), tak také exministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Důvodem jsou filmové pobídky. Ministr totiž prozradil, že vyšší nebudou.
04.07.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2839 článků) , Martin Baxa (131 článků)

Tajná párty ve Varech: Jiřina Bohdalová juchala na parketu s Davidem Pastrňákem

 
Karlovarský festival je v plném proudu a jako každoročně to ve Varech pořádně žije! Známé osobnosti si událost náramně užívají. Na jednom z večírků se odvázala i Jiřina Bohdalová. Herečka kývla na vyzvání na parket a zatancovala si s hokejistou Davidem Pastrňákem. Máme exkluzivní video!
04.07.2022 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1247 článků) , David Pastrňák (88 článků)

Nemohli se nabažit jeden druhého: Brzobohatý s Písařovicovou pluli noční kolonádu

 
Filmový festival v Karlových Varech si stejně jako stovky dalších celebrit nenechali ujít ani Ondřej Brzbohatý (39) a Daniela Písařovicová (43). Zamilovaný pár zachytili fotografové eXtra.cz, jak si užívá koncertu kapely PSH. Následně si dopřáli romantickou noční procházku kolonádou. Jak je patrné ze snímků, láska mezi Brzobohatým a Písařovicovou jen kvete!
04.07.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (254 článků) , Ondřej Brzobohatý (763 článků)

Podcast Outsider a Insider: První rozchod, černé brýle a proč je v Praze větší zábava

 
Někoho to překvapilo, nás ne. Monika Bagárová přijela do Karlových Varů a oznámila, že s Makhmudem Muradovem už netvoří pár. To bylo asi všechno z toho zajímavého, co se v Karlových Varech v neděli stalo. Zato v Praze je zábava. Agáta se vrátila z dovolené a hned vyrazila s Jaromírem Soukupem na šlapadla. Nejen to jsme řešili v pátém dílu podcastu Outsider a Insider. 
04.07.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (931 článků)