Vdova po Kaplickém Eliška (40) je těhotná: Tátou je mladý politik

 
Tak tohle nikdo nečekal! Devět let po smrti architekta Jana Kaplického (†71) vdova Eliška (40) zakládá novou rodinu. Se slovenským přítelem, politikem Jozefem Lucárem (33) čeká miminko.
19.07.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (159 článků)

On zpochybňuje NATO! My se bojíme Ruska. Po slovech Trumpa přichází odezva

 
Americký prezident Donald Trump je v těchto dnech vystaven nepřetržité kritice. Americká publicistka Anne Applebaum, která se zabývá komunismem a vývojem společností ve střední a východní Evropě, si všímá Trumpova kontroverzního výroku na adresu Černé Hory. Stejné téma probírá i rozsáhlý komentář na webu americké televize CNN.
19.07.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4009 článků) , Anne Anne (75 článků)

Matteo Salvini: Macron moc pije. Příští rok může nastat zlom

 
Bruselský server Politico si všímá podobných cílů francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a šéfa Ligy severu a italského ministra vnitra Salviniho, kteří chtějí reformovat Evropskou unii. Oba k tomu však používají jiné prostředky a představují si výslednou změnu naprosto odlišným způsobem.
19.07.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (36 článků) , Emmanuel Macron (228 článků)

Marksová: Má nástupkyně na ministerstvu šikanovala lidi. Maláčová to tu ale zvládne

 
Jana Maláčová (ČSSD) disponuje všemi předpoklady k tomu, aby resort práce a sociálních věcí vedla potřebným směrem. Je vzdělaná, kompetentní, má dostatečný přehled v oboru, tvrdí o ní bývalá ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD). V rozhovoru pro Info.cz zároveň upozorňuje, že její následnice v čele ministerstva Jaroslava Němcová (za ANO) úřad zcela rozvrátila.
19.07.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (457 článků) , Jana Němcová (89 článků)

Zamilované hrdličky Gregorová s Koptíkem: Svatba?!

 
Vztah Hany Gregorové (65) a Ondřeje Koptíka (34) byl v minulosti jako jízda na horské dráze. Žádost o ruku, pak odvolání zásnub, posléze problémy s drogami, rozchod a nakonec druhá šance. Podle jejich známých by se navíc mohlo schylovat ke svatbě!
19.07.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (471 článků)

To je sranda. Poté, co Donald Trump řekl větu, zavládlo zděšení a šok. Zajímat to bude Srby

 
Hrůza a zděšení zavládly v Černé Hoře. Jedna z nejmenších evropských republik se dostala do pozornosti světových médií po vyjádřeních amerického prezidenta Donalda Trumpa. O šoku Černohorců, kteří v minulé dekádě opustili společný stát se Srbskem a nedávno vstoupili do NATO informuje server BBC.
19.07.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4009 článků)

Michal Prokop: Ustupuje se od principů roku 1989. Je jedno, jestli jsme černý, žlutý, nebo bílý, prostě jsme lidi

 
Michal Prokop odešel z politiky právě před 20 lety. A nelituje toho. „V posledních letech to není nic, co by mě těšilo, ustupuje se od principů z roku 1989,“ myslí si. Interview s bývalým politikem, zpěvákem a skladatelem Michalem Prokopem zveřejnily Seznam Zprávy.
19.07.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (57 článků) , Michal Prokop (57 článků)

Světová válka? Bohužel ještě blíž, říká Tereza Spencerová po summitu Trump–Putin. A má vzkaz pro Jaromíra Bosáka

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Ve chvíli, kdy Trump fakticky ‚odmával‘ studenou válku, tlak na vyprovokování války skutečné vlastně jen zesílí. Je to bizarní a krajně nebezpečné,“ komentuje editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová diplomatickou snahu amerického prezidenta Donalda J. Trumpa vůči ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi, kterou Trumpovi nepřátelé v USA mohou považovat za „bratření se s Ruskem“. Spencerová v rámci svého pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz též srovnává Rusko, které letos pořádalo mistrovství světa v kopané, s Katarem, který tuto vrcholnou akci bude hostit v roce 2022.
19.07.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3153 článků) , Jaromír Bosák (24 článků) , Donald Trump (4009 článků)

To by byla hrůza, peklo na zemi... Redaktor si dělá legraci z těch, kteří se bojí kritizovat EU

 
Co by se stalo, kdyby skončil Schengen? Raději nechtějme vědět. Z chmurných předpovědí si ve svém komentáři na serveru televize Prima utahuje Tomáš Vyoral.
19.07.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (13 článků)

George Soros a novináři, kterým dává peníze? Odhalená pravda

 
Americký filantrop maďarského původu George Soros se obává, že demokracie má závažný problém. Prý je sklerotická a zapomíná na to, co se dělo před desítkami let. Rozhovor se uskutečnil pro deník New York Times. George Soros přitom do New York Times nedávno nalil přes tři miliony dolarů.
19.07.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (183 článků)