Aukce 5G: Havlíček má velké plány. A nechal vyrazit ředitele

 
Ministerstvo průmyslu a obchodu v čele s Karlem Havlíčkem (za ANO) se chystá změnit podmínky aukce kmitočtů pro mobilní sítě 5G. Změny ale nekonzultuje s Českým telekomunikačním úřadem, což vadí jeho předsedovi Jaromíru Novákovi, který kvůli tomu podal ke konci ledna rezignaci. Vláda ho ale odvolala s okamžitou platností a do čela úřadu jmenovala stávající členku rady ČTÚ Hanu Továrkovou.
27.01.2020 13:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Novák (15 článků)

Česko jedná s Francií o evakuaci českých studentů z Wu-chanu

 
Česko jedná podle premiéra Andreje Babiše kvůli koronaviru s Francií o evakuaci studentů z čínského města Wu-chan. Mohli by zůstat ve Francii v karanténě.
27.01.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17227 článků)

Monika Bagárová se pochlubila rostoucím bříškem: Takhle to zpěvačce sluší v 6. měsíci těhotenství

 
Na svého prvního potomka se pomalu připravuje Monika Bagárová  (25) . Radostnou novinku zpěvačka a její přítel, zápasník MMA Machmud Muradov, oznámili na Vánoce . Zatímco mezi svátky na ní bylo těhotenství sotva vidět, teď už se krásně zakulacuje.
27.01.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (493 článků) , Machmud Machmud (4 články)

Děsivé video pádu vrtulníku Kobeho Bryanta: Tablo smrti 9 lidí, kterým se stal osudným

 
V neděli zemřela basketbalová hvězda Kobe Bryant. Jeho soukromý vrtulník havaroval a při tragické nehodě tak zemřelo celkem devět lidí. Na sociální síti se objevilo video, na kterém je zachycen moment pádu vrtulníku a tváře všech obětí tohoto neštěstí.
27.01.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Kobe Bryant (49 článků)

Pozornost Pařížanů přitáhl diamant velký jako tenisový míček

 
Společnost Louis Vuitton v obchodním domě Place Vendome v Paříži představila svůj poslední nákup. Druhý největší diamant na světě a největší zatím neopracovaný diamant.
27.01.2020 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Louis Vuitton (96 článků)

Několik dní po oznámení, že má Parkinsona, vyrazil Ozzy Osbourne do společnosti: Oporou mu byla hůlka i manželka

 
Je to jen několik dní, co se rocker Ozzy Osbourne (71) podělil se světem o zdrcující diagnózu. Zpěvák trpí Parkinsonovou chorobou , ale ani tak si nenechal ujít udílení hudebních cen Grammy. Tam ho doprovodila jak dcera Kelly, tak manželka Sharon.
27.01.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (278 článků) , Kelly Osbourne (132 článků) , Sharon Osbourne (108 článků) , Sharon Kelly (11 článků)

Nedají bez sebe ani ránu: Petra Černocká si do společnosti vyrazila s dcerou a roztomilou vnučkou

 
Petra Černocká  (70) se může chlubit skvělým vztahem s dcerou i vnučkou. Zpěvačka s oběma tráví nejen dovolené, ale i spoustu volného času v běžných dnech. Do společnosti představitelka Saxany z filmu Dívka na koštěti pravidelně vyráží alespoň s jednou z nich.
27.01.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (289 článků)

Milion chvilek na venkově? Bude legrace. A nějaký floutek, co v životě nedržel lopatu? Pavel Černocký zle nakládá

 
ROZHOVOR „Pavel Novotný je prostě exot. Pokud by vystoupal hierarchií ODS k nějaké funkci, znamenalo by to zesměšnění celé strany,“ říká publicista Pavel Černocký. Ohledně řeporyjského starosty použil například slova „magorózní projev“ a vzpomenul i Chocholouška. Velmi rázně se vyjádřil k otázce přijetí, či nepřijetí údajných dětských uprchlíků. Nevynechal ani premiéra Babiše. A ohledně spolku Milion chvilek a jeho nových plánů vzkazuje: „Myslím si, že je naši venkované, obdaření zdravým rozumem, leckde poženou vidlemi. Může to být docela legrace.“
27.01.2020 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (805 článků)

Polda David Matásek chodí o holi: Zlomenina! Neuvěříte, jak se mu to stalo

 
Tolikrát už spadl z motorky, a nikdy si nic nezlomil. Posledních pár týdnů ale David Matásek (56) neudělá krok bez hůlky. Poprvé v životě si způsobil zlomeninu, a to ještě dost kuriózním způsobem!
27.01.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: David Matásek (122 článků)

Státní smutek za Jaroslava Kuberu: Ve stejný den jako poslední rozloučení

 
V pondělí 3. února se budou lidé moct naposledy rozloučit s Jaroslavem Kuberou (†72, za ODS). Vláda zároveň na tento den vyhlásila na počest zesnulého předsedy Senátu státní smutek. Kuberovy rodné Teplice už mají pietní místo, kam zarmoucení občané kromě květin pokládají i krabičky cigaret.
27.01.2020 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (939 článků)