Takto se „agent své země“ opravdu nechová, pane prezidente. Jana Černochová také vychválila sankce, zamezující „imperialistickým choutkám Ruska“

 
ROZHOVOR Poslankyně ODS Jana Černochová zhodnotila výroky Miloše Zemana, které padly v rozhovoru pro ruskou televizi NTV. „Sankce jsou jedním z mála mírových nástrojů, kterými lze eliminovat imperialistické choutky Ruska,“ nesouhlasí Černochová se Zemanovým tvrzením, že sankce proti Rusku jsou neefektivní. Nic dobrého si nemyslí ani o tom, jakým způsobem Miloš Zeman vykonává svou funkci. „Pokud by prezident Zeman měl být jeho slovy agentem své země, pak by nemohl veřejně dehonestovat její tajné služby, rozdělovat společnost a její jednu část neustále shazovat, zneužívat svou pozici k vyřizování si svých účtů či primitivizovat úřad, který zastává,“ míní Černochová ve světle aktuální kauzy BIS.
12.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22278 článků) , Jana Černochová (445 článků) , Jan Nic (5 článků)

Tu nikdo nepřehlédne! Dcera Micka Jaggera vyrazila na akci s růžovou hřívou

 
Je dcerou modelky Jerry Hall (62) a rockera Micka Jaggera (75). I tak se ale Georgia May Jagger (26) snaží proslavit sama. A docela se jí to daří, na poli modelingu sklízí jeden úspěch za druhým a fanouškům se vryla do paměti především mezerou mezi zuby. Na předávání cen za módu The British Fashion Awards 2018 dokonce vyrazila s růžovou hlavou, a rozhodně ji nikdo nepřehlédl.
12.12.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (270 článků) , Jerry Hall (28 článků)

Jako vejce vejci! SuperStar Tereza Mašková se pochlubila téměř identickou sestrou

 
Jako by si z oka vypadly! Zatím poslední vítězka SuperStar Tereza Mašková (22) se na Instagramu pochlubila fotkami, na kterých je se svou mladší sestrou Veronikou (19). Jejich podoba je skutečně neuvěřitelná. Společné DNA tyhle dvě krásky rozhodně nezapřou.
12.12.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mašková (50 článků)

Totální propadák? Sestřih letošních hitů na YouTube je nejneoblíbenějším videem roku

 
Nejhorším videoklipem však stále zůstává Baby od zpěváka Justina Biebera z roku 2010.
12.12.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1478 článků)

Extrémně akční sérii dochází dech. Recenze Just Cause 4

 
Série Just Cause byla vždy o extrémní a šílené akci, která popírala jakýkoliv realismus nebo zdravý rozum. Hlavní hrdina Rico Rodriguez zapříčinil mnoho převratů v zemích, které decimoval totalitní režim. V Just Cause 4 se vydává do fiktivního jihoamerického státu Solís, který kromě soukromé armády Black Hand decimuje extrémní počasí. Jak ale čtvrtý díl ukazuje, kdysi energické sérii již dochází dech.
12.12.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Rico Rodriguez (2 články)

Přemysl Votava: Dr. Edvard Beneš v Moskvě

 
Každá historická zmínka o Sovětském svazu či Rusku, se hodí k protiruské rétorice.
12.12.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (192 článků)

Kalousek přišel do rozhlasu a hned spustil palbu: Slušný člověk se s tímhle nikdy nesmíří! V Evropském parlamentu teď prý visí cedule „Češi, nekrást tady“

 
Do křesla pro hosta Dvaceti minut Radiožurnálu usedl předseda poslaneckého klubu TOP 09. Hned po příchodu do studia tvrdě zúčtoval s předsedou vlády Andrejem Babišem (ANO). Babiš nám podle Kalouska dělá strašlivou ostudu, a to nejen kvůli svému gigantickému střetu zájmů, ale také kvůli tomu, jak se chová k církvím.
12.12.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15433 článků)

Jednání europarlamentu o Babišovi: Žádné další dotace pro Česko a v lednu audit

 
Europoslanci ve středu večer debatovali o dotacích pro Agrofert a možném střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO). Eurokomisař pro rozpočet Günther Oettinger v ní prohlásil, že v lednu plánuje provést audit dotací pro Agrofert a dokud se situace nevyjasní, ČR nezíská žádné peníze. Debatu, do níž se zapojili i čeští europoslanci, jsme sledovali on-line.
12.12.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15433 článků)

Europoslanci schválili usnesení proti Babišovi. Agrofert má stopnuté dotace

 
Evropský parlament dnes schválil usnesení vyzývající Evropskou komisi k přijetí kroků ve věci možného střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO). Přijatý text, který společně předložily kluby lidovců, konzervativců a Zelených mimo jiné požaduje pozastavení evropských financí pro skupinu Agrofert.
12.12.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15433 článků)

Zastíní Tomicovou, Dvořáka a Svobodu? Víme, kdo odstartuje finále StarDance! Televize slibuje show, která nemá obdoby

 
Během finálového večera StarDance vystoupí nejen všichni soutěžící letošní řady, ale i speciální hosté. Poslední díl odstartuje zpěvák Mikolas Josef  (23) , který uspěl na Eurovizi a boduje i u fanoušků.
12.12.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (47 článků)