„Fiala je groteskní postava. Následky jeho vládnutí však tak veselé nejsou,“ říká místopředseda Trikolory

 
Místopředseda Trikolory Josef Sláma se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ostře obul do premiéra Petra Fialy z ODS. „Za chvilku vznikne nová analogie na Fialu, že nejen že je prázdnější než Topol, ale že je už dokonce prázdnější než plynové potrubí,“ neskrývá svou nespokojenost se současnou českou vládou Sláma. „To, co předvádí v kampani koalice Spolu, je úplné dno, a věřit tomu by snad nemohl ani Pepek Vyskoč z Haškova Švejka,“ reaguje na atak vládních stran na někdejšího premiéra Andreje Babiše.
10.08.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Petr Fiala (3874 článků) , Jan Fiala (328 článků) , Jan Fiala (328 článků)

Podle lékaře Dvořáka někteří sanitáři zneužívají majáky: Sklidil vlnu kritiky. Za svým názorem si stojím, říká

 
Ne všechny sanitky by měly být vybaveny majáky. Myslí si to populární lékař a influencer Marek Dvořák. Ten na Instagramu rozebral, jaký je rozdíl mezi klasickou a převozovou sanitkou, přičemž tu druhou označil jako "falešnou", která nevozí pacienty v kritickém stavu. Přesto ale její řidiči podle Dvořáka často zneužívají majáku, aby si pomohli například v zácpách. Za tuto kritiku si ale známý lékař vyslechl několik nepříjemných komenářů. Následně se za nešťastnou formulaci omluvil, jak ale řekl redakci eXtra.cz, za svým názorem si stojí.
10.08.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Dvořák (41 článků)

Jiří Paroubek: Útoky na Babiše zakrývá koalice neschopnost a korupci

 
V českém tisku čas od času probleskne zajímavá informace, jakého majetku nabyl v posledních letech zatčený bývalý náměstek primátora Prahy, Hlubuček, který byl exponentem hnutí STAN, se svým životním partnerem.
10.08.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4406 článků)

Další bomba na Rakušana. A zase Redl, osobně. Už to jede

 
Nový šéf české rozvědky Petr Mlejnek má podle serveru SeznamZprávy.cz silné vazby na obviněného podnikatele Michala Redla, jenž je považován za hlavu zločinecké skupiny spjaté s pražským dopravním podnikem a hnutím STAN. Ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) se s Redlem setkával pravidelně a podle výpovědi jednoho z obviněných mu předával citlivé informace, což je i důvod, proč se nyní o šéfa rozvědky zajímá policie. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) o napojení Mlejnka na Redla dobře věděl, už když jej jmenoval do úřadu. „Nevadí mi to,“ vzkazuje.
10.08.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (493 článků)

Divné libůstky, úchylka v podobě péče o knír a naprosto geniální dedukce: To je nejznámější detektiv na světě, Hercule Poirot

 
David Suchet dokázal před začátkem natáčení přečíst všechny knihy o Poirotovi, které Agatha Christie napsala, nebyl totiž spokojený s předchozími adaptacemi. Netušil, že tato role se stane jeho životem po dobu 24 let a přinese mu slávu ve více než stovce zemí světa.
10.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: David Suchet (27 článků) , Agatha Christie (62 článků) , David Poirot (1 článek)

Ukradené rodinné dědictví: Bratr Agáty Hanychové Navrátil hledá slečnu s flétnou

 
Mladší bratr Agáty Hanychové (37) Cyril Navrátil (32) řeší nemilou věc. V březnu půjčil jisté ukrajinské dívce příčnou flétnu na koncert, ovšem od té doby s ním slečna nekomunikuje a s flétnou ani nevystoupila. Na Instagramu proto prosí o pomoc.
10.08.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3246 článků)

Michaela Pecháčková ze ZOO nazpívala duet s Pavlem Calltou

 
Jedna z hlavních hvězd seriálu ZOO Michaela Pecháčková nemá o nabídky spolupráce nouzi. Nedávno si ji k natáčení nové písničky přizval zpěvák Pavel Callta. A co z toho vzniklo? Čtěte dál!
10.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Callta (50 článků) , Michaela Pecháčková (14 článků)

Stanjura: Válečná daň. Za nezasloužený zisk

 
Ministr financí Stanjura oznámil, že od 1. října 2022 do 20. září 2023 vláda poskytne lidem nadstandardní pomoc 5,5 miliardy měsíčně, aby lépe zvládali energetickou a inflační krizi. Ale kde na to kabinet Petra Fialy (ODS) vezme peníze? Podle Stanjury jednak z dividend společnosti ČEZ, ale pak také z válečné daně, o jejímž zavedení prý kabinet vážně uvažuje.
10.08.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3874 článků)

Teri Blitzen je zamilovaná až po uši: Fanouškům ukázala nového přítele

 
Influencerka a bývalá youtuberka Tereza Hodanová (22) alias Teri Blitzen je znovu zamilovaná. Po konci vztahu s DJem Jakubem Strachem ukázala na Instagramu svůj nový objev, kterým je rapper Dorian z Blakkwood Records. Pár si nejprve užíval na vodě se skupinkou přátel, poté si jeli odpočinout do Berlína. 
10.08.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Hodanová (12 článků)

Nový šéf civilní rozvědky se stýkal se stíhaným Redlem, Rakušanovi to nevadí

 
Nový šéf Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Petr Mlejnek měl podle serveru  SeznamZprávy  minimálně od roku 2012 pravidelné kontakty s podnikatelem Michalem Redlem, který je stíhaný v korupční kauze Dozimetr. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) serveru řekl, že o vazbě s Redlem před jmenováním Mlejnka věděl a nevadila mu, protože vztah obou mužů byl pracovní. Později doplnil, že si za jmenováním Mlejnka stojí, protože jej považuje za profesionála s úctyhodným kariérním profilem.
10.08.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (493 článků)