Záhadná smrt fotografky muzikantů Áji Dvořáčkové. Kamarádi ji našli v bytě bez známek života

 
Bigbítový svět zdrtila zpráva o náhlé smrti fotografky Áji Dvořáčkové. Sympatickou blondýnku našli bez známek života v jejím bytě kamarádi. O jejím skonu se sestry Petra a Radka dozvěděly přes sociální síť!
13.08.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (188 článků)

Garantuji vám, že už se žádného předmětu kraje ani nedotknu, řekl manžel středočeské hejtmanky. Byli jsme na zajímavé tiskovce

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová svolala na pondělní odpoledne tiskovou konferenci, aby se spolu se svým manželem vyjádřila ke kauze o používání služebního vozu Středočeského kraje pro soukromé účely. Na místě byly rovněž ParlamentníListy.cz.
13.08.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (90 článků)

Oleg v tísni! Člověk v tísni běduje nad hladovějícím vězněm Putina. Přidal se Hilšer i Emmanuel Macron

 
Jak se má hladovkář Sencov v ruském vězení? Názory se různí. Podle Respektu je na pokraji smrti, podle vězeňské správy je jeho stav „uspokojivý“. O jeho stav se stará i prezident Francie. A na jeho podporu se organizace Člověk v tísni chystá uspořádat instagramovou kampaň.
13.08.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (239 článků)

Zmejlili se, podlehli propagandě, blbě... Jaroslav Hutka o voličích Zemana. Něco jim chystá

 
Písničkář Jaroslav Hutka se v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV ještě jednou vyjádřil k písničce „Miloš a Zubatá", kde se zamýšlí nad tím, kdy si pro prezidenta přijde smrťák či smrtka. První verze písničky prý byla vůči Zemanovi ještě mnohem tvrdší? Proč je Hutka vůči prezidentovi tak nekompromisní? Hlava státu nám prý dělá strašnou ostudu.
13.08.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (64 článků)

Kanadský zpěvák Bryan Adams vystoupí v listopadu Ostravě

 
Kanaďan Bryan Adams bude opět koncertovat v Česku. Tentokrát vystoupí 29. listopadu v Ostravar Aréně v Ostravě. ČTK to dnes řekl Petr Novák z pořadatelské agentury. "Na připravovaném turné kromě zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i písničky z posledního alba Get Up!. Bryan většinu písní z této desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana," uvedl Novák.
13.08.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bryan Adams (71 článků) , Petr Novák (178 článků) , Petr Novák (178 článků) , Petr Novák (172 článků) , Petr Novák (172 článků) , Petr Novák (172 článků) , Petr Novák (172 článků) , Bryan Adams (4 články)

Rozejitá Nikol Štíbrová: Krach vztahu tajila už od března!

 
Zatímco na veřejnosti se rozchod herečky a moderátorky Nikol Štíbrové (31) začal řešit v posledních dnech, ve skutečnosti se rodiče ročního syna Mathiase podle informací Blesku rozešli už v březnu!
13.08.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (173 článků)

Tak to je drsný útok na Matěje Stropnického. Nejde o srandu, je to vážné

 
Advokát Václav Láska, který je od roku 2014 senátorem, se vyjádřil k Matěji Stropnickému a jeho nově pořízenému zámku. Prý jde o pokrytectví. Je přitom známo, že Láska nemá Stropnického v lásce. Povoláním syn, ozývá se v reakci od čtenářů.
13.08.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (459 článků)

Farna slaví 25! Co za tu dobu stihla? Spočítali jsme jí Slavíky, peníze i kila!

 
Zpěvačka Ewa Farna oslavila v neděli 25. narozeniny. Za čtvrt století toho stihla už tolik, co jiní nezvládnou třeba ani za celý život. Nejenže pravidelně bojuje v anketě Český Slavík, ale stihla už i několik rozchodů a svatbu! Připomeňte si, co dalšího má už za sebou.
13.08.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1098 článků)

Člen skupiny One Direction Liam Payne randí s osmnáctkou

 
Liam Payne se rozešel s matkou svého syna Cheryl Tweedy. Když s ní začal chodit, durdil se pokaždé, když někdo poukázal na to, že je o jedenáct let starší. Protože prý nevnímal žádný rozdíl. Člen skupiny One Direction ale rozhodně neholduje pumám. Jeho novou známostí je totiž sotva dospělá dívka. Sbalil osmnáctiletou hvězdu YouTube Mayu Henry.
13.08.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Liam Payne (59 článků) , One Direction (117 článků)

Dozvuky pálení trenýrek: Inspekce to řeší jako přestupek, kdo však nese odpovědnost?

 
Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) zahájila přestupkové řízení kvůli happeningu, při kterém prezident Miloš Zeman na Pražském hradě spálil červené trenky. Informoval o tom server  Aktuálně.cz . Inspekce neupřesnila, proti komu řízení vede. 
13.08.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21248 článků)