„Kvalitu veřejné služby ČT ohrožují konkrétní lidé v televizi.“ Miroslav Grebeníček na ně ukázal. Prozradil také, co se objeví před volbami

 
ROZHOVOR „Chybělo jen málo, aby podzimní vlna nákazy zcela vyčerpala kapacity systému zdravotní péče. Stát by nyní měl postupovat velmi obezřetně do doby, než bude dostupné účinné očkování, splní-li se naděje do něj vkládané,“ konstatuje poslanec a bývalý předseda KSČM Miroslav Grebeníček. „Už od jara lze sledovat, že někteří politici, ale i celé strany a zájmové skupiny se pokoušejí zužitkovat dopady pandemie a související obtíže a přijímaná opatření ke svým politickým kšeftům a kampaním. Typickým příkladem tohoto nepoctivého přístupu je ODS a její mediálně v těchto hrách vyčnívající předseda. Podzimní krizi nelze přičítat jen a pouze pozdní reakci vlády,“ všímá si.
03.12.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (193 článků)

Za Švorcovou (†83) čte její vzpomínky známý herec: Musel jsem jí nejdřív odpustit...

 
Herec Michal Gulyáš (54) načetl vzpomínkovou knihu Jiřiny Švorcové (†83). Sama herečka v audio knize mluví asi hodinu, dalších dvanáct hodin už načíst před svou smrtí nestihla. Nevěrný manžel hlavní hrdinky komedie Ženy v pokušení Lenky Vlasákové, kterého přistihne in flagranti s mladou čokoládovou kráskou, se nyní proměnil z donchuána v národní umělkyni a zarytou komunistku. Jak se mu za Švorcovou hovořilo?
03.12.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (170 článků) , Lenka Vlasáková (125 článků) , Michal Gulyáš (20 článků) , Sam Sam (313 článků)

Katarína Knechtová už 2 měsíce bojuje s covidem: Slovenská zpěvačka má stále pozitivní testy

 
Vleklé zdravotní komplikace, kterých se nemůže zbavit. Katarína Knechtová  (39) už před několika týdny onemocněla koronavirem. Onemocnění se slovenské zpěvačky a někdejší porotkyně SuperStar stále drží.
03.12.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Katarína Knechtová (124 článků)

Petr Janda prožívá velký smutek: Zpěvákův o rok starší bratr zemřel s koronavirem

 
Ve čtvrtek ráno byl Petr Janda (78) zasažen velmi smutnou zprávou, s koronavirem zemřel jeho o rok starší bratr Jiří. Webu Super.cz informaci potvrdila PR manažerka kapely Olympic Helena Machová. Dodala, že tak zarmouceného Jandu dlouho neviděla.
03.12.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (767 článků) , Petr Janda (767 článků) , Petr Janda (309 článků) , Helena Machová (2 články)

ČD: Dozorčí rada na svém řádném zasedání zvolila nového předsedu představenstva a generálního ředitele

 
Vrcholové vedení Českých drah posílí o zkušeného manažera. Dozorčí rada společnosti na svém řádném zasedání zvolila nového předsedu představenstva a generálního ředitele, kterým bude od zítřka Ivan Bednárik, dosavadní předseda představenstva dceřiné společnosti ČD Cargo. Členové dozorčí rady tak rozhodli jednomyslně po důkladné diskusi a zvážení všech důvodů. Zároveň se distancovali od zavádějících informací, které se ještě před jednáním objevily v médiích, a od neuvážených komentářů k záležitostem, které spadají do výlučné pravomoci a odpovědnosti dozorčí rady společnosti.
03.12.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1672 článků)

Je pravý čas starat se více o kamarády a své nejbližší, míní Marek Němec

 
Marek Němec (39) promluvil o probíhající sbírce pro zdravotní sestřičky a naznačil, jak koronakrize poznamenala jeho psychiku. V rozhovoru pro iDNES.cz herec řekl, že je podle něj v současnosti ideální doba na to věnovat se více svým přátelům i nejbližším a podpořit je.
03.12.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (48 článků)

U Plekanců se chystá svatba! Pár už řeší, jaké budou užívat příjmení

 
Hokejista Tomáš Plekanec je očividně zamilovaný až po uši, a tak neváhá a už plánuje svatbu. S jeho partnerkou Lucií Šafářovou by se tak měli v dohledné době brát. Musí ale počkat, jak se to vyvrbí s koronavirovou situací. Sportovní pár se o tom rozpovídal v rozhovoru pro magazín iDNES.
03.12.2020 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (689 článků) , Tomáš Plekanec (539 článků)

Fridrichová se vrací z karantény. Nedělní pranýřování hříšníků bude pokračovat

 
Diváci pořadu 168 hodin běžící na obrazovkách České televize se mohou radovat. Již nehrozí, že by jeho absencí museli trpět, jako při první adventní neděli. Tu nadcházející se již mohou těšit na jeho pravidelné vysílání a chybět nebude ani jeho stálý tým v čele s moderátorkou Norou Fridrichovou. Ta musela do karantény poté, co minulé úterý „seděla s koronavirem“.
03.12.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (338 článků)

Babiš promluvil o lyžařských střediscích v Česku: Otevřou na Štědrý den?

 
Andrej Babiš (ANO) míní, že by Česko v otevření lyžařských středisek mohlo kopírovat Rakousko. To se chystá otevřít pro domácí lyžaře 24. prosince. Babiš, který nedávno v Epicentru na Blesk.cz prozradil, že letos svůj tradiční zimní výjezd na lyže za hranice zrušil, čelil ohledné otevření středisek v ČR interpelaci Jakuba Jandy (ODS), někdejšího skokana na lyžích.
03.12.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20127 článků) , Jakub Janda (572 článků)

„Vaše návrhy jsou horší než pandemie!“ Velmi vážný střet ve Sněmovně. Babiš a poslankyně od Starostů v sobě

 
„Horší než pandemie jsou ty vaše devastující návrhy pro Českou republiku,“ pustila se do premiéra Andreje Babiše (ANO) poslankyně STAN Věra Kovářová při čtvrtečních interpelacích poslanců. Babišovi vyčetla, že dříve zrušení superhrubé mzdy odmítal a nyní měl otočit. „Proč jsem změnil názor? Protože zkrátka změnili názor všichni,“ vmetl jí Babiš a prohlásil se nejlepším ministrem financí „v historii naší země“. Tím to neskončilo, Kovářová si opět vzala slovo a došlo i na „pomstu vzpurným samosprávám“ či pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti).
03.12.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20127 článků)