Rychlejší testy samovýtěrem z nosu? Zákony jsou proti

 
Nové testy na covid-19, které vyvinuli vědci Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, jsou rychlejší a levnější než běžné PCR testy a spolehlivější než antigenní. Testovací vzorek by si navíc mohl odebrat každý sám jednoduše z nosu, nikoliv z nosohltanu, což musí provádět proškolení zdravotníci. Tomu však zatím brání česká legislativa, řekla Právu vedoucí výzkumného týmu Eva Kriegová.
03.12.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (149 článků)

V karanténě makala na postavě a je v super formě! Andrea Bezděková odhalila své luxusní nohy

 
Andrea Bezděková  (25) patří ke kráskám s nejlepší postavou. Ani ona to ale nemá zadarmo. Tělo si udržuje sportem. A i v době karantény, kdy fitka byla až do včerejšího dne zavřená, se snažila cvičit.
03.12.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (159 článků)

Na lyže v Česku až o Vánocích? Provozovatelé: „Hrůza, sprostota! Hospoda je nebezpečnější“

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes ve Sněmovně naznačil, že by se v Česku mohla stejně jako v Rakousku otevřít lyžařská střediska až o Vánocích. Jižní sousedé totiž plánují otevření 24. prosince, Babiš mluvil o tom, že se je chystáme kopírovat. Provozovatelé českých areálů jsou často v rozpacích. Řada z nich plánovala otevřít své brány dříve, nyní mají obavy z dalších finančních ztrát. A srovnávají situaci na horách s hospodami či obchoďáky.
03.12.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20127 článků)

Muzikálový fešák láká seniory nahotou: Tomáš Vaněk se obnažil kvůli koncertu

 
Herec a zpěvák Tomáš Vaněk (32) má rozhodně veliký smysl pro humor. Podobně jako mnohé zpěvačky, co se snaží získat lajky a followery svou nahotou, i on pojal pozvánku na svůj charitativní koncert lehce… lechtivě. Na sobě měl pouze čepici od Santy Clause!
03.12.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vaněk (23 článků)

Ivan M. (†30) šel na banální operaci: Po půl roce v nemocnici zemřel

 
Otec od rodiny Ivan M. šel do nemocnice v Nitře na běžný zákrok, při němž mu odstranili nezhoubný nádor sluchového nervu. V nemocnici měl pobýt pouze deset dní a vrátit se zpět k rodině. Ovšem z desetidenního pobytu byl půlroční a Ivan se nakonec domů k manželce a dvěma dcerkám už nevrátil. Zemřel na vážné komplikace. Rodina po tragické smrti nemocnici zažalovala.
03.12.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1672 článků)

Hvězda Teorie velké třesku šokuje: Rozešel se s matkou svého ročního syna!

 
Přestože se na první pohled mohlo zdát, že herec Johnny Galecki (45), známý ze seriálu Teorie velkého třesku, našel po boku modelky Alainy Meyerové (23) lásku i rodinnou pohodu, jejich vztah dlouho nevydržel. Prakticky rok po narození syna se rozešli!
03.12.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (13 článků) , Johnny Johnny (91 článků)

Vánoční speciál Ulice: Proutník Jarda Hejl vyslal toužebné přání Ježíškovi, z toho Lenku trefí

 
Ostřílený hřebec a lovec mladých a šťavnatých krásek Jarda Hejl se před časem zamiloval do modelky a herečky Jany, která patří momentálně mezi nejpůvabnější postavy v nekonečném seriálu Ulice. Ještě před olivovou kráskou Janou měl menší předsvatební úlet s divokou Markétou a kdyby Rozina nevzala nohy na ramena s Victorem, tak by chytil do svých pařátů jistě i ji. Bedřich Liška, který je Jardův velký kamarád s o něco větší slabostí pro ženy, na Jardu naprášil, že Ježíškovi pod stromeček poslal pěkně nemravné přání.
03.12.2020 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (20 článků) , Victor Victor (16 článků)

Adolf Hitler Uunona vyhrál volby v Namibii

 
Namibijec jménem Adolf Hitler Uunona dostal v místních volbách 85 procent hlasů, a zajistil si tak křeslo v místní radě regionu Oshana. V Namibii, která byla do roku 1920 coby Německá jihozápadní Afrika německou kolonií, nese dodnes mnoho míst a ulic německé názvy.
03.12.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (744 článků)

Volby v Namibii vyhrál Adolf Hitler: Hlas mu dalo 85 % občanů

 
Namibie zná členy radních v tamních regionech. V jednom z nich zvítězil s počtem 85 procent hlasů muž, který má vskutku neobvyklé a hrůzu nahánějící jméno. V radě regionu Oshana usedne na křeslo Adolf Hitler Uunona.
03.12.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (744 článků)

Je to nepřijatelné, odmítl Babiš Blatného návrh na „špiclující” hygieniky

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) při čtvrtečních interpelacích uvedl, že určitě nepodpoří změnu zákona o ochraně veřejného zdraví, tak jak to navrhl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Díky němu by vznikl nový centrální úřad Státní hygienické služby, který by mohl rozhodovat například o uzavírání obchodů. Získal by i pravomoci ke sledování mobilů občanů, kteří mají koronavirus. Podle premiéra ministr Blatný pochybil.
03.12.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20127 článků)