Blanka Matragi unikla z místa zkázy jen o pár minut: Takto vypadá její ateliér v Bejrútu

 
Úterní výbuch v libanonském Bejrútu připravil o život více než sto lidí, tisíce lidí jsou zraněny a škoda na majetku stoupá do miliónů. Tragédie zasáhla i českou módní návrhářku Blanku Matragi  (67) . Ta žije osm kilometrů od místa výbuchu, její apartmán tak naštěstí nepřišel k úhoně.
05.08.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Blanka Matragi (152 článků)

Konec Pavla Nedvěda v Juventusu? Zachránit ho může prý jen výhra v Lize mistrů

 
Dny Pavla Nedvěda (47) v Juventusu jsou údajně sečteny. Podle několika italských médií chce klubový boss Andrea Agnelli (44) odvolat Grande Paola z funkce prezidenta. Agnellimu prý vadí, že Nedvěd přivedl do klubu kouče Maurizia Sarriho (61), pod kterým Juventus předvádí nudnou hru.
05.08.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (183 článků)

Pavel Sehnal (ODA): Všechny pokusy o modernizaci tenisu selhaly, snad neumře

 
“Tenis je ohrožený druh sportu, který nejde s dobou a neláká nové nadšence z řad mladších generací,” řekl Patrick Mouratogla, trenér Sereny Williamsové a majitel úspěšné tenisové akademie ve francouzském Nice. Současně dodává, že průměrný věk tenisového fanouška je 61 let!
05.08.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Patrick (25 článků)

Sakra, paní Čáslavská, a co jste udělala Vy? Zeman rozsekl Moravcovu show, Svěrák jen koukal

 
VZPOMÍNKY A PERLY V roce 2013 se Miloš Zeman přesunul z role „důchodce z Vysočiny“ do role prezidenta České republiky v historicky první veřejné volbě prezidenta. Volbě předcházely volební duely mezi ním a Karlem Schwarzenbergem. A v jednom z nich, moderovaném Václavem Moravcem, dostal od sportovkyně Věry Čáslavské otázku, proč si šel o podporu ke komunistům. Zemanova odpověď? Čáslavská sama věnovala svou medaili komunistickému generálnímu tajemníkovi. Ale Čáslavská se nechtěla s odpovědí spokojit.
05.08.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (221 článků) , Karel Schwarzenberg (3929 článků) , Miloš Zeman (24031 článků)

10 zamilovaných fotek Jiřího Krampola a jeho ženy Haničky (✝59). Takhle jim to spolu slušelo

 
Jiří Krampol  (82) prožívá těžké životní období. S manželkou Haničkou, která v pondělí večer náhle zemřela , prožil krásných 27 let. Byla jeho čtvrtou manželkou.
05.08.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (809 článků)

U voleb s armádou, hlasovat z karantény se bude: Autem, doma nebo ve speciálním okrsku

 
Parlamentní strany se dnes shodly s ministerstvem vnitra na třech variantách hlasování z karantény - z auta, ve speciálních volebních okrscích a u výjezdních komisí. Novinářům to po jednání řekli lídři opozice. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) jde o dobrý kompromis. O změnách ve volební praxi pro říjnové senátní a krajské volby bude Sněmovna rozhodovat 19. srpna. Vláda požádá o projednání návrhu zákona, který už má paragrafovou podobu, ve stavu legislativní nouze, uvedl Hamáček. Počítá s tím, že Senát normu schválí v nejbližších dnech po projednání Sněmovnou.
05.08.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (981 článků) , Petr Gazdík (970 článků)

Kristýna Leichtová po domácím porodu do vany: Sdílela další intimní fotku a oslavuje kojení

 
Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová (34) je považována za bořičku mýtů a různých tabu spojených s mateřstvím. Před měsícem vyprovokovala ostrou debatu fotografií z domácího porodu, kterému přihlížela i její dvouletá dcera Dorotka. Dalo se tedy očekávat, že se jako jedna z mála slavných maminek zapojí i do Světového týdne kojení a necenzurovanými snímky dokáže, že je to ta nejpřirozenější věc!
05.08.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (256 článků)

Šéf Pirátů Bartoš má syna Bertrama

 
Šéf Pirátů Ivan Bartoš se v úterý stal otcem. Jeho žena Lydie přivedla na svět syna, jemuž dali jméno Bertram. Bartoš informaci o narození potomka zveřejnil na svém facebookovém profilu.
05.08.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1523 článků)

Čtěte Havla, paní Langšádlová. Jan Schneider o ,,hybridních" hrozbách. Vzkazy do TOP 09

 
Expert na bezpečnost a chartista Jan Schneider se ve svém článku pustil do poslankyně TOP 09 Heleny Langšádlové. Ta popisovala v několika rozhovorech vznik Stálé komise pro hybridní hrozby v poslanecké sněmovně. Dle Schneidera napomáhá poslankyně vzniku nové diktatury. „Každý má právo svobodně volit, ale jsou tu zkušenosti ze zahraničí, z Německa, Španělska a dalších zemí, že volby se odehrály pod vlivem dezinformací a manipulací. Před tím musíme volby ochránit, abychom se rozhodovali co nejsvobodněji,“ pověděla například politička. Není prý divu, že se ve společnosti objevují hlasy tvrdící, že nebezpečím pro demokracii a svobodu je právě ona. Měla by si přečíst něco od Havla.
05.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Langšádlová (264 článků)

Hana Krampolová nebude mít pohřeb: Jiří se rozhodl, že se s ní rozloučí jinak

 
Neuplynuly ještě ani dva dny od chvíle, kdy naposledy vydechla Hana Krampolová (†59), a už je jasno: poslední rozloučení v žádném případě nebude. Jaký pro to má Jiří Krampol (82) důvod?
05.08.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (809 článků)