„Poslintaný“ Pavlásek se toho nebojí: Nechutné skvrny a překvápko v teplácích!

 
Známý stand-up komik Lukáš Pavlásek (41) stále překvapuje a dokazuje, že je muž netušených… inu, řekněme, že možností a předností. Sdílel totiž fotku, ze které se zatajil dech všem jeho fanouškům. Nebo spíše lépe řečeno fanynkám!
27.01.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (243 článků)

Do kterrré prrrdele jsme to přijeli, ráčkoval prý Havel. Senátor chce na krušném severu slavit třicet let od jeho první návštěvy, lidé se nad tím nápadem vyřádili

 
Senátor Přemysl Rabas pozval veřejnost na akci, která chce připomenout první návštěvu československého prezidenta Václava Havla na Chomutovsku a Mostecku. Severočeská veřejnost má na „proroka pravdy a lásky“ různé vzpomínky, vyplývá z reakcí: „Žijeme prý v králíkárnách. Nehnul pro nás prstem. Štítil se lidí. Ohrnoval nos na vesnici.“ Zastánci svobody Tibetu budou degustovat hermelíny od bývalého lámy, tedy duchovního učitele buddhismu.
27.01.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5540 článků) , Přemysl Rabas (37 článků) , Václav Rabas (5 článků) , Václav Rabas (5 článků)

Nová posila Specialistů Jacob Erftemeijer: U seriálu musím používat jinou paměť

 
Skupina Nova představila na tiskové konferenci jarní programové schéma, které přinese na obrazovky pokračování úspěšných lokálních seriálů, oblíbené reality show, filmové trháky i důvěryhodné zpravodajství. Své místo v programu mají samozřejmě také Specialisté. Oslabený tým kriminalistů se dočká dvou nových členů. Kapitána Jany Šafářové, kterou hraje Eva Leimbergerová (37) a kapitána Tomáše Berana, kterého ztvárnil Jacob Erftemeijer (30) a redakci eXtra.cz prozradil, jak mu role sedla.
27.01.2020 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Eva Leimbergerová (6 článků) , Jacob Erftemeijer (2 články)

Černý víkend pro plochou dráhu: Populární sport přišel o dvě legendy!

 
Po smrti Romana Matouška (†55) před třemi týdny přišla plochá dráha o další dvě legendy - v sobotu zemřel trenér Miloš Plzák (†85) a v neděli jezdec Čestmír Váňa (†63).
27.01.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Váňa (63 článků)

Respekt si pozval akademika, bádajícího o klimazměně. Ta je prý prokázaná tak neprůstřelně, jako gravitace. Dal lidstvu k záchraně ještě kratší lhůtu, než Greta

 
Ekolog Alexander Ač z Ústavu výzkumu globální změny Akademie věd nechápe lidi, kteří stále ještě zpochybňují klimatické změny způsobené člověkem. „Ta nešťastná Greta, které se mnozí smějí a posílají ji zpátky do školy, jen říká to co my klimatologové,“ tvrdí Ač, podle kterého máme deset let, abychom postupně našli nějaká řešení, jinak se bude situace rapidně zhoršovat.
27.01.2020 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Alexander (278 článků) , Alexander Alexander (13 článků) , Alexander Alexander (23 článků)

Největší úspěch Pavla Novotného je, že ho ještě nevyloučili. Kuberovi mohli jen závidět. Posjezdová ODS očima levicového politologa

 
ROZHOVOR „Jaroslav Kubera byl homo politicus. Za celých třicet let se nikdy do ničeho skandálního nenamočil, což není v české politice bohužel úplně pravidlem,“ shrnuje politický život zesnulého předsedy Senátu politolog Lukáš Jelínek. Podle něj tkvěla Kuberova výjimečnost ve schopnosti uchopit program i vize a srozumitelně je předat lidem, což českým politikům chybí. Závidět by mu prý mohli i skutečnost, že se do čela politiky vypracoval odspodu. V rozhovoru zauvažoval dále nad tím, zda bude ODS v příštích volbách ochotna spolupracovat s hnutím ANO a proč není taktika řeporyjského starosty Pavla Novotného ideální.
27.01.2020 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (805 článků) , Pavel Kubera (40 článků) , Pavel Lukáš (58 článků)

Limberský si nasadil roušku kvůli strachu ze smrti: První člověk, který zabil koronavirus, smějí se fanoušci

 
Plzeňský fotbalista David Limberský, který se svým domácím klubem FC Viktoria odlétá zřejmě na přátelský zápas do Švédska, na letišti neponechal nic náhodě a vytáhl z tašky roušku. V době, kdy koronavirus, pocházející z Číny, číhá na každém rohu, fotbalista názorně předvedl, že má z nákazy také strach. Fanoušci si ale jeho počin vykládají po svém a na známém čutálistovi nenechávají nit suchou...
27.01.2020 19:21 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (89 článků)

Kolegyně Potokárové (†27) z Národního: Drsné obvinění! Sebevražda kvůli muži?

 
Byť od smrti talentované herečky Moniky Potokárové (†27) uplynuly již dva měsíce, její dobrovolný odchod z tohoto světa stále dráždí všechny ty, co ji dobře znali. Nikdo totiž nedokáže pochopit, že by si sáhla na život jenom kvůli nespokojenosti s vedením ve Slovenském národním divadle (SND). Co o Potokárové řekly dvě její slavné herecké kolegyně?
27.01.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Potokárová (29 článků)

Hamáčkův Twitter v neděli ráno. Češtináři si zděšeně zakrývali oči

 
Osoba odpovědná za spravování twitterového profilu a příspěvků ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) nebo sám Hamáček se v neděli dopoledne údajně dopustili gramatického přešlapu.
27.01.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1430 článků)

Náměstek hájí ředitele DPP: K rezignaci není důvod. Tendr na údržbu metra posoudí audit

 
Je tohle pořád ta skálopevná koalice „změny,“ která koncem roku 2018 vznikala? V poslední době se zdá, že neuplyne měsíc, aby mezi jejími představiteli nepropukla nějaká vážnější rozepře. Zatímco dosud se neshody týkaly převážně Pirátů a Spojených sil pro Prahu, nyní má „máslo na hlavě“ třetí koaliční strana – Praha Sobě. Její náměstek primátora Adam Scheinherr totiž posvětil „netransparentní“ miliardovou zakázku na servis souprav metra.
27.01.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (32 článků) , Adam Adam (32 článků)