Strach o Martu Kubišovou: Podezření na rakovinu a problémy s práškem!

 
Oblíbená zpěvačka Marta Kubišová (79) ještě není úplně fit. Po operaci střev už je sice z nemocnice doma, ale problémy přetrvávají. Webu eXtra.cz přiznala, že jí nedělá dobře jeden prášek, a pár dní nato řekla Blesku, že si připadá jako hadrová panenka. Lékaři prý prověřovali také podezření na rakovinu!
11.08.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (552 článků)

Rakušan ví, proč ho brání. „Redlův“ šéf rozvědky: Temné vysvětlení

 
„Sedněte si s Redlem a myslím, že máte určitě cestu do nějaké velké státní instituce,“ doporučuje zájemcům o práci ve státní sféře komentátor Petr Holec po zjištění SeznamZpráv.cz, že se s obviněným nesvéprávným podnikatelem Michalem Redlem stýkal i nový šéf rozvědky Petr Mlejnek. „Vít Rakušan moc dobře ví, proč se nechce vzdát zrovna šéfa civilní rozvědky v téhle době, když všichni víme, co se děje kolem STANu,“ naznačil Holec.
11.08.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (493 článků)

Ivan Černý: Historie a současnost branné výchovy

 
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského v Praze patří mezi naše nejstarší muzea. Založeno bylo v roce 1892 jako výsledek snahy českých učitelů o uchování a dokumentování historických tradic našeho školství a pedagogiky.
11.08.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2455 článků) , Ivan Ivan (33 článků)

Nová sezóna Ulice: Blančina zdravotní sestřička zamotá Adamovi pořádně hlavu

 
Místo aby pečlivě studoval, zakouká se Adam do zdravotní sestřičky, která sedí ve stejné ordinaci jako jeho máma. Přeskočí jiskra i u této o několik let starší ženy? A bude mít i Blanka ze známosti jejího syna takovou radost jako on? Zapeklitá situace.
11.08.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (387 článků) , Adam Adam (387 článků)

Vinklátová (SLK): Na kole kolem Liptákova. Cimrmanova cyklostezka přinese zábavu i poučení

 
Cyklostezka Járy Cimrmana byla vybudována v místech, která jsou nerozlučně spjata s působením velikána české historie. Na trase je devět zastavení, která Cimrmana představují jako stavitele, vizionáře, svědka, pedagoga, sportovce, objevitele, rádce, proroka a světoběžníka.
11.08.2022 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jára Cimrman (337 článků)

Vítěz SuperStar Adam Pavlovčin promluvil o dětech. Předtím by ale rád vychoval psa

 
Fešák Adam Pavlovčin (26) zahájil letošní 12. ročník Prague Pride. Redakce eXtra.cz zpěváka vyzpovídala těsně před koncertem, kterým festival oficiálně vypukl. Adam se rozpovídal nejen o tom, jak mu vítězství v SuperStar změnilo život, ale i co by dělal, kdyby nebyl zpěvákem. Řeč přišla i na adopci, jak se k ní mladík staví?
11.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (387 článků) , Adam Adam (387 článků)

RECENZE: Dokument o Janu Kollerovi je sportovní lahůdkou, při které nejednou naskočí husina

 
Je až s podivem, jak dlouho zůstal životní příběh Jana Kollera bez zájmu českých filmařů. Historicky nejlepší útočník české fotbalové reprezentace totiž během své kariéry napsal učiněnou pohádku, kterou se může chlubit jen málokdo a jež přímo volala po přenesení na filmové plátno. Nakonec hozenou rukavičku přeci jen zvedl režisér Petr Větrovský a po letech náročné práce, kterou ovlivnil i koronavirus, posílá do kin nadmíru povedený sportovní dokument, který poctivě zachycuje éru jednoho fotbalového velikána. 
11.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (109 článků) , Petr Větrovský (14 článků)

Tohle se nemělo stát. Michal Malátný snědl cizí langoš. Hvězda Zoo se s tím nedokáže smířit

 
Hercům a zpěvákům Janu Kopečnému (33) a Petrovi Ryšavému (31) se po pracovní stránce daří. Oba působí v seriálech na televizi Prima a do toho jezdí se svou kapelou Botox na koncerty po celém Česku. Během vtipného dvojrozhovoru kluci redakci eXtra.cz prozradili, jaký velký sen si aktuálně plní, s čím se na pódiu místo spodního prádla setkávají. A promluvili i o svých seriálových rolích. Kdo dostává od divaček občas čočku?
11.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Malátný (119 článků) , Jan Kopečný (67 článků)

,,Já tu vládu volil, jsem zklamán.” Expert Smutný: Elektřina, kdo klame a kdo bohatne

 
Vede proti nám Putin energetickou válku? Zlevňuje lipská burza elektřinu? Dělá vláda vše pro snížení závislosti na „Putinově plynu“? ParlamentníListy.cz požádaly dva význačné experty z oblasti energetiky Pavla Janečka a Milana Smutného, aby zhodnotili nejnovější kampaň resortu průmyslu a obchodu, která lidem vysvětluje, proč vláda pro snížení cen elektřiny a plynu nemůže nic dělat. Padala ostrá slova i mrazivá varování před budoucím vývojem. Především ale bylo řečeno, že nikoli Putin a Ukrajina, ale Green Deal a zelený fanatismus nás zavedl do hluboké krize. Osud podobný blokované komunistické Kubě, konec sociálního smíru, kriminalita, hrozba rozpadu EU.
11.08.2022 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Smutný (14 článků)

Kdybych tu už nebyla, tak mi to nevadí, překvapila zpěvačka Šárka Rezková

 
Šárka Rezková (53) překvapila svým prohlášením v rozhovoru pro iDNES.cz. Svěřila se s tím, že kdyby dnes už nebyla na světě, nevadilo by jí to. Zpěvačka zažila kdysi stejnou tragédii, jako Vendula Svobodová. Její manžel, známý muzikant Jiří Brabec, se zastřelil.
11.08.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (141 článků) , Vendula Svobodová (814 článků) , Jiří Brabec (40 článků) , Jiří Brabec (40 článků) , Jiří Svoboda (495 článků) , Jiří Svoboda (495 článků)