Zaskočila tím všechny... Anna Kadeřávková přiznala, že návrat do Ulice nezvládá!

 
Anna Kadeřávková (21) se řadí k nejpůvabnějším českým herečkám. Jenže její nevyléčitelná choroba - lymeská borelióza - je de facto tím, co jí značně zkomplikovalo návrat do seriálové Ulice. A teď přiznala, že ho moc nezvládá...
16.10.2018 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Anna Kadeřávková (95 článků)

Zemanovi věří více než polovina Čechů. Důvěra vzrostla i Babišově druhé vládě

 
Menšinové koaliční vládě ANO a ČSSD premiéra Andreje Babiše (ANO) důvěřovalo v září 39 procent lidí, což je o pět procentních bodů více než předchozímu Babišovu jednobarevnému kabinetu, který vládl v demisi. Důvěra v prezidenta se v září nezměnila, stejně jako v červnu a v květnu mu vyslovilo důvěru 51 procent lidí.
16.10.2018 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14306 článků)

SPD: Dnešní verdikt policie jen potvrzuje, že jsme terčem nenávistné kampaně

 
Komentář na facebookovém profilu k verdiktu policie, že Tomio Okamura a Míla Rozner svými výroky o táboře v Letech nespáchali trestný čin
16.10.2018 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2135 článků)

Věk byste jim sotva uvěřili: Padesátnice Brožová a Machálková se vystřídaly na pódiu a takhle jim to slušelo

 
Pokořily padesátku, přesto byste jim jejich věk jen sotva věřili.  Kateřina Brožová  (50) i Leona Machálková  (51) se pyšní mladistvým vzhledem i perfektními křivkami, které by jim mohly závidět i mnohem mladší kolegyně.
16.10.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (443 článků) , Kateřina Brožová (466 článků)

Zkrocení zlého muže: Fotbalový sígr Limberský se zasnoubil s ženou, co osahával Hrdlička

 
David Limberský, legenda fotbalové Plzně, se rozhodl udělat důležitý životní krok. Požádal o ruku svou krásnou přítelkyni Lenku, která mu řekla své ANO! Pojďme si představit ženu, která dokázala zkrotit zlého muže českého fotbalu.
16.10.2018 21:31 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (80 článků)

Jen v podprsence a s trnovou korunou na hlavě. Žena narušila mši kardinála Duky

 
Žena oděná pouze v podprsence a černých kalhotách, aktivistka Aneta Petani, narušila svou přítomností v úterý mši, kterou v katedrále svatého Víta na Pražském hradě sloužil kardinál Dominik Duka. Protestovala tím proti nedávným výrokům katolického kněze Petra Piťhy o homosexuálech, uvedl server Novinky.cz.
16.10.2018 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (874 článků)

Neil Patrick Harris: Když mi bylo šestnáct, Whoopi Goldberg mi nabídla sex

 
Herci Neil Patrick Harris a Whoopi Goldberg se v roce 1988 potkali při natáčení filmu Klářino srdce. Neilovi tehdy bylo šestnáct a jako puberťák měl všetečné dotazy. Starší kolegyně ho tak jednoduše odbyla, ať přijde za deset let a můžou spolu mít sex a ona mu vše vysvětlí. Ani jeden tehdy ještě netušili, že je Neil gay.
16.10.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Whoopi Goldberg (41 článků) , Neil Harris (33 článků) , Harris Goldberg (1 článek)

Ministru kultury rezignuje další komise, pokud neudělí cenu in memoriam Schormovi

 
Evald Schorm měl koncem týdne in memoriam obdržet cenu ministerstva kultury. Schormova rodina ji ale odmítla převzít a ministr proto prý cenu neudělí.
16.10.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Evald Schorm (22 článků)

„Svobodu pro politické vězně.“ Katalánci žádají v ulicích propuštění separatistů

 
Tisíce lidí se dnes večer sešly v centru Barcelony i na dalších místech Katalánska na manifestacích za osvobození zadržovaných katalánských separatistických politiků. Informoval o tom deník La Vanguardia. Asi tisícovka lidí dorazila i před věznici Lledoners, kde jsou ve vazbě Jordi Sánchez a Jordi Cuixart. Ti byli zatčeni jako první z katalánských politiků a aktivistů přesně před rokem. Oba jsou, stejně jako bývalé katalánské vedení, obviněni ze vzpoury.
16.10.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jordi Sánchez (1 článek)

Jiří Paroubek: Ofenzíva poražených

 
Již minulý týden jsem napsal v jednom ze svých článků, ale záměrně poněkud zastřeně, protože jsem nechtěl vystrašit byť i jen jednoho jediného voliče ČSSD před druhým kolem senátních voleb, o pravděpodobném vývoji volebních preferencí a výsledků ČSSD ve volbách v nejbližších třech letech. Ale někteří funkcionáři ČSSD si vůbec nebrali servítky a odhodili „bílé rukavičky“ už dávno před komunálními volbami.
16.10.2018 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3530 článků)