Policie požádala o vydání poslance KSČM Ondráčka ke stíhání

 
Policie dnes odpoledne požádala Poslaneckou sněmovnu o vydání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka ke stíhání. Informaci České televize potvrdil ČTK předseda mandátového a imunitního výboru Sněmovny Stanislav Grospič (KSČM). Ondráček ani Grospič ČTK neřekli, kvůli čemu chce policie Ondráčka stíhat. Podle serveru Novinky.cz se případ týká Ondráčkových výroků o někdejším kandidátovi na prezidenta Michalu Horáčkovi.
15.08.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (772 článků) , Stanislav Grospič (119 článků)

David Beckham si při focení spodního prádla pomohl vycpávkou z ponožek

 
Když se David Beckham představil jako model spodního prádla Armani, jeho fanoušci a fanynky omdlévali vzrušením. Britský fotbalista totiž neohromil jen dokonalou svalovou stavbou, ale také naditým rozkrokem. A přestože on i jeho manželka Victoria tvrdili, že je obsah slipů realistický a nijak retušovaný, komik a moderátor James Corden teď prohlásil, že si David pomohl k lepšímu designu vycpávkou z ponožek.
15.08.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1023 článků) , James Corden (25 článků)

Textaře Horáčka nazval vekslákem. Policie chce komunistu Ondráčka stíhat

 
Policie ve středu odpoledne požádala o vydání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka ke stíhání. Informaci České televize potvrdil ČTK předseda mandátového a imunitního výboru Sněmovny Stanislav Grospič (KSČM). Ondráček ani Grospič  neřekli, kvůli čemu chce policie Ondráčka stíhat. Podle serveru Novinky.cz se případ týká Ondráčkových výroků o někdejším kandidátovi na prezidenta Michalu Horáčkovi.
15.08.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (772 článků) , Stanislav Grospič (119 článků)

Mučení dětí! Bambulo. Po nejsprostším útoku na Miloše Zemana přišla zlá odveta

 
ANKETA Jakub Patočka se ve svém textu v Deníku Referendum ostře vyjádřil na adresu současného českého prezidenta Miloše Zemana. Nazývá ho „obludnou postavou, žalostnou troskou, kryjící svými kymácivými pohyby nechutné manévry hrůzostrašných figur, jimiž je obklopen, ruských a čínských agentů“. Domnívá se, že „jeho nástupce bude muset Pražský hrad nejdříve deratizovat“. Protože Patočka byl členem ČSSD (a Miloš Zeman dokonce předsedou sociálních demokratů), ParlamentníListy.cz oslovily v anketě současné i bývalé členy ČSSD, aby okomentovali Patočkovy názory.
15.08.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21253 článků)

Může za to Brusel! Matteo Salvini udeřil po zřícení mostu v Janově

 
V Janově se včera zřítil most. Tragédie, ve které byl zraněn i jeden český řidič, si podle BBC zatím vyžádala minimálně 39 obětí a Matteo Salvini se chopil příležitosti obvinit Evropskou unii. Rozpočtové restrikce, kterými by se Itálie měla podle EU řídit, prý brání investicím do infrastruktury. A pokud tato pravidla ohrožují bezpečnost na silnicích a ve školách, proč by se jimi měla Itálie řídit, ptá se Salvini. O jeho slovech informovaly agentura Bloomberg a britský deník Express.
15.08.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Matteo Salvini (41 článků)

Josef Ježek: Chucpe

 
Nenávist je hrozná vlastnost. Zbavuje vás soudnosti, zatemňuje mozek, činy konané v afektu nenávisti mohou vést až ke kriminálním deliktům. Člověk touto chorobou – ano chorobou, protože nenávist může mít až symptomy psychické nemoci, není schopen rozlišit, kde je hranice, kterou by ve svém chování neměl překročit. A tak tuto mez překročí.
15.08.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Ježek (61 článků)

Synovec Arethy Franklin: Teta ještě neumřela, zprávy o smrti nás zaskočily

 
V pondělí 13. srpna zaskočily fanoušky Arethy Franklin zprávy o jejím zdravotním stavu. Podle amerických zdrojů soulová hvězda prohrává boj s rakovinou slinivky a loučí se s příbuznými, protože jí zbývají poslední dny života. Její příbuzní ale byli těmito články zaskočeni taky. Šestasedmdesátiletá hvězda podle nich totiž stále vtipkuje a je při smyslech, takže psát o smrti je předčasné.
15.08.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Aretha Franklin (63 článků)

Analytik Jakub Janda radí: Zeptejte se vojáků! Zahraniční mise potřebujeme

 
Po tragické události, kdy v Afghánistánu padli tři čeští vojáci po teroristickém útoku, mnozí spekulují, zda má vůbec smysl, aby se česká armáda misí i nadále účastnila. Svůj názor na věc odhalil na serveru Deník.cz i výkonný ředitel think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda, podle kterého účast na misích zabraňuje vzniku teroristických táborů. Zcela opačný pohled na věc poskytl pak generálmajor Hynek Blaško, podle jehož mínění jsme od původního záměru misí upustili.
15.08.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (451 článků)

Brčka a vatové tyčinky už 'se nenosí'. Jejich zákaz podpořil i Senát

 
Senát podpořil unijní zákaz plastových výrobků na jedno použití, které lze nahradit cenově přijatelnými produkty z jiných materiálů. Na rozdíl od vlády tak ve středu podpořil i zákaz plastových vatových tyčinek. Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) senátorům přislíbil změnu stanoviska v této věci.
15.08.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Brabec (356 článků)