Tereza Těžká: Sexuální predátor není ošklivý zubatý pán

 
Pro Terezu Těžkou (24) byla role V síti zatím tou největší, co kdy dostala. Přišla krátce poté, co se rozhodla nedostudovat DAMU, obor alternativní a loutkové herectví. „Asi to tak mělo být,“ říká mi mladá žena, jež na svůj věk rozhodně nevypadá.
24.02.2020 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Těžká (2 články)

Gabriela Lašková bude opět maminkou: První syn Benedikt se dočká sourozence

 
"Budeme čtyři! A Hugo!" raduje se Gabriela Lašková (30) na své facebookové stránce, protože bříško už nedokázala utajit. Gabriela se s manželem Filipem (31) stanou podruhé rodiči. Na své stránce se vyjádřila, že kvůli práci v televizi a zvědavému okolí už nemohla své nevolnosti a rostoucí bříško dál zatajovat.
24.02.2020 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Hugo Hugo (4 články) , Hugo Hugo (4 články)

Trump se cestou do Indie obloukem vyhnul Brnu. Pak líbal Ivanku a objímal premiéra

 
Prezident Spojených států Donald Trump zahájil svou dvoudenní návštěvu v Indii, při příletu na letiště v Ahmadábádu se vřele uvítal s indickým premiérem Nárendrou Módím. Místo „siláckého“ třesení rukou, kterým je Trump pověstný, si prezident s Indem padl do náruče. Vřelému vítání přihlížela první dáma USA Melania Trumpová, která manžela doprovází. Na amerického prezidenta na letišti čekala také jeho dcera a poradkyně Ivanka Trumpová, uvedl list Daily Mail. Během své cesty do Indie proletěl Trump se svým speciálem Air Force One i nad Českem, z radarů je zajímavé, že se oklikou vyhnul Brnu, zřejmě kvůli silnému větru.
24.02.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4847 článků)

Seriálové legendy se vrací. Přátelé nabídnou zbrusu nový díl

 
Herci z kultovního seriálu Přátelé po více než 15 letech od odvysílání poslední epizody společně natočí další, speciální díl. Informovala o tom chystaná streamingová služba HBO Max, která se divákům představí v květnu. Nové setkání má být jedním z hlavních lákadel pro nové předplatitele, kterým HBO Max nabídne i všech 236 starších epizod natočených v letech 1994 až 2004.
24.02.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Max Max (24 článků) , Max Max (29 článků) , Max Max (24 článků)

Berlinale přivítalo Johnnyho Deppa i Billa Nighyho

 
Johnny Depp nebo Bill Nighy byli víkendovými hosty 70. Berlinale. To má za sebou první porci soutěžních filmů, ale neopomnělo ani divácky vstřícnější snímky, například rodinný animovaný Onward, který pod českým názvem Frčíme vstoupí už tento týden do našich kin.
24.02.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (789 článků) , Bill Nighy (16 článků) , Johnny Johnny (23 článků)

Sdružení českých taxikářů: Premiér Babiš slíbil, že se zasadí o to, aby právo v této zemi bylo vymáháno

 
Prohlášení Sdružení českých taxikářů k návštěvě premiéra Andreje Babiše v estonské centrále firmy Bolt v souvislosti s chronickým porušováním našich zákonů firmou Bolt.
24.02.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17488 článků)

Válka o ČT: Minář řekl, jak zajistí „správné“ kandidáty. A škádlil se se Zahradilem o Milion chvilek

 
Jak Alexandr Vondra, tak Jan Zahradil se ohradili proti názvu demonstrace spolku Milion chvilek pro demokracii, který narážel na situaci v Polsku a v Maďarsku. Zahradil se dnes s Minářem střetl v Pro a Proti na Českém rozhlase. Organizátor demonstrací uvedl, že chtějí hlavně upozornit na to, jak čtyřkoalice ANO, KSČM, SPD a Hradu rozvrací demokratické instituce. A Zahradil spolku vyčetl hysterii okolo jmen spojených s volbou do Rady ČT.
24.02.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1190 článků) , Jan Zahradil (561 článků)

Chlapeček (†3) utonul v akvaparku! Rodiče u bazénu jen bezmocně naříkali

 
Britští rodiče William a Sumitra Watsonovi zažili v neděli odpoledne během dovolené na ostrově Phuket v Thajsku obrovský šok. Během návštěvy akvaparku se jejich malý syn Bobby Watson (†3) v nestřežené chvíli zřítil do dojezdového bazénku pod klouzačkou.  Dříve, než mu přispěchali na pomoc, bylo již na záchranu příliš pozdě.
24.02.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Bobby Watson (1 článek) , Bobby Watson (1 článek)

Průšvih: Arab se rozpovídal o Faltýnkovi. Ten vzkázal, že zvrací

 
Policie se už dva roky věnuje rozplétání korupční kauzy na radnici městské části Brno-střed. Vedle lokálních politiků a podnikatelů narazili vyšetřovatelé i na jméno, které odkazuje k nejvyšším patrům politiky. Kontroverzní podnikatel iráckého původu Mohamed Basman Ali Hama Jaza se před strážci zákona rozhovořil o synovi Jaroslava Faltýnka, šéfa poslaneckého klubu hnutí ANO, Jiřím Faltýnkovi.
24.02.2020 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (189 článků) , Mohamed Ali (1 článek) , Ali Ali (2 články) , Ali Mohamed (1 článek) , Mohamed Ali (1 článek) , Mohamed Ali (1 článek)

Kremlík: Využil jsem povolení ke vjezdu od Úřadu vlády, fyzicky jsem ale nikde nepředbíhal

 
Komentář na facebookovém profilu ke své účasti na posledním rozloučení s Karlem Gottem.
24.02.2020 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5558 článků)