Je Dalibor Janda živelná katastrofa? Markéta Šichtařová nevěřícně zírá, co se dá v této zemi provádět s veřejnými penězi

 
Ekonomka Markéta Šichtařová znovu a znovu poukazuje na „čiré zlo“, které ovládá náš svět. Nemá přitom na mysli nic jiného než dotace různého druhu. Podle ekonomky se znovu a znovu ukazuje, jak strašné dotace jsou.
20.07.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (181 článků)

„Táta Vietnamců“ Winter se dostává do varu: Někdo má zájem tu očerňovat jejich komunitu. Zaorálek, Středula a další nehorázné útoky...

 
ROZHOVOR Vietnam je prostě organizovaný zločin. Když tohle řekl bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, protestoval proti tomu skoro jen čestný předseda a tiskový mluvčí česko-vietnamské společnosti Marcel Winter. Pak se k němu přidala i vietnamská ambasáda v Praze. Táta Vientamců, jak ho občas přezdívá zdejší vietnamská komunita, hovoří otevřeně pro ParlamentníListy.cz o očerňování jedné z nejlépe etablovaných menšin v Česku.
20.07.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2428 článků)

Noidova manželka Gábina je těhotná: Otcem je ale bohatý podnikatel! Co na to zpěvák?

 
Gabriela Dvořáková (28) ještě stále není se zpěvákem a hudebníkem Václavem Noidem Bártou (37) rozvedená, a už je těhotná s jiným! Dítě čeká s přítelem, podnikatelem Petrem Švamberou. Co na to Noid?
20.07.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Dvořáková (56 článků) , Václav Bárta (1142 článků) , Petr Václav (750 článků) , Gabriela Petre (7 článků)

Tak EU chce dále pomáhat špinavé práci pašeráků? Salvini nabídl plán, jak se zbavovat imigrantů. Reakce Bruselu ho velmi rozčílila

 
V posledních dnech se hovoří o skupině 450 migrantů, kterým Itálie umožnila, aby se vylodili v sicilském přístavu Pozzallo. Země takové rozhodnutí přijala poté, co se Francie, Německo, Malta, Portugalsko a Španělsko dohodly, že každá země přijme po 50 migrantech, Irsko jich přijme 20. Roztržka se zeměmi Visegrádu, které říkají ne politice přerozdělování, ale stále trvá. Česko-italská blogerka Monika Pilloni na svém blogu na iDNES.cz zveřejnila rozhovor italského ministra vnitra Mattea Salvinho pro RaiNews24, kde se vyjádřil také k odmítavému postoji Andreje Babiše.
20.07.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13521 článků)

Herečka Milla Jovovich touží po respektu

 
Herečka Milla Jovovich věří, že je daleko důležitější získat si oblibu u přátel a blízkých, než uznání a úctu okolí. Hvězda ukrajinského původu tvrdí, že na tom, jak moc je oblíbená, stojí její osobní štěstí. Spousta uctívaných a respektovaných osobností zemřela osamělá a nešťastná.
20.07.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (101 článků)

Ještě Maláčovou ani nejmenovali a už je na ministerstvu bouře. Hrozí, že bude pokračovat v praktikách Marksové, varuje náměstěk

 
Na Ministerstvu práce a sociálních věcí to vře. Úředníci, které si s sebou přivedla bývala ministryně za hnutí ANO Jaroslava Němcová, tvrdě útočí na její nástupkyni Janu Maláčovou. Jde prý o dámu, u které hrozí, že budou pokračovat problémy, s nimiž se Němcová pokoušela vypořádat. Maláčová má však na ministerstvu i své zastánce, takže to na MPSV pořádně jiskří.
20.07.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Němcová (89 článků)

Hříšná Ibiza a slavní se rvou z řetězu: Královská rodina na jachtě, Kate Moss na plech, krásky nahoře bez

 
Ibiza ležící v Baleárském souostroví ve Středozemním moři denně přitahuje tisíce milovníků elektronické a taneční hudby, krásného moře a dokonalých žen. Najdete na ní i pamětihodnosti zapsané na seznam UNESCO... Ale především na jejích plážích zažijete ty nejlepší party na světě. Ibiza nikdy nespí, a proto sem často míří i spousta slavných, aby vypnuli od náročných dní a užili si koupání a protancované noci.
20.07.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (588 článků)

Poslední rozloučení s hercem Glazarem: Troška uvízl v koloně, přišel pět minut po začátku obřadu!

 
Herec, jenž v Troškových Kameňácích ztvárnil Matku představenou, Václav Glazar, zemřel na zástavu srdce ve středu 11. července. S hercem se dnes naposledy rozloučila rodina, přátelé a kolegové v krematoriu v jeho rodném městě ve Dvoře Králové nad Labem.
20.07.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Glazar (41 článků) , Václav Troška (28 článků)

Babiš chce investovat do komunální kampaně 150 milionů. Tuší průšvih, jásají u Šafra

 
Šéf ANO Andrej Babiš se rozhodl, že do kampaně svého hnutí v komunálních volbách hodlá nalít nemalý finanční obnos, a sice 150 milionů. Něco takového naznačuje, že možná očekává problém, který by nadcházející volby mohl provázet, míní komentátor Vilém Besser, jenž zároveň připomněl, co se o komunální volbách říká – že narovnávají výsledky voleb parlamentních. „To by znamenalo, že by se v říjnu měla radovat současná opozice,“ píše ve svém sloupku na serveru Forum24.cz.
20.07.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Vilém Besser (23 článků) , Andrej Babiš (13521 článků)

Ten pán s tím koňským ohonem si půjčuje lži ze slovníku Kremlu! Ladislav Jakl vytočil experta Lukeše z Bostonu k nepříčetnosti

 
Ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize se utkali bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky za časů exprezidenta Václava Klause Ladislav Jakl a profesor mezinárodních vztahů z bostonské univerzity Igor Lukeš. Pánové měli debatovat o situaci v USA a o rusko-amerických vztazích, jenže to skončilo tím, že Lukeš kritizoval délku Jaklových vlasů.
20.07.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9141 článků)