Zkrocení zlého muže: Fotbalový sígr Limberský se zasnoubil s ženou, co osahával Hrdlička

 
David Limberský, legenda fotbalové Plzně, se rozhodl udělat důležitý životní krok. Požádal o ruku svou krásnou přítelkyni Lenku, která mu řekla své ANO! Pojďme si představit ženu, která dokázala zkrotit zlého muže českého fotbalu.
16.10.2018 21:31 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (80 článků)

Jen v podprsence a s trnovou korunou na hlavě. Žena narušila mši kardinála Duky

 
Žena oděná pouze v podprsence a černých kalhotách, aktivistka Aneta Petani, narušila svou přítomností v úterý mši, kterou v katedrále svatého Víta na Pražském hradě sloužil kardinál Dominik Duka. Protestovala tím proti nedávným výrokům katolického kněze Petra Piťhy o homosexuálech, uvedl server Novinky.cz.
16.10.2018 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (874 článků)

Neil Patrick Harris: Když mi bylo šestnáct, Whoopi Goldberg mi nabídla sex

 
Herci Neil Patrick Harris a Whoopi Goldberg se v roce 1988 potkali při natáčení filmu Klářino srdce. Neilovi tehdy bylo šestnáct a jako puberťák měl všetečné dotazy. Starší kolegyně ho tak jednoduše odbyla, ať přijde za deset let a můžou spolu mít sex a ona mu vše vysvětlí. Ani jeden tehdy ještě netušili, že je Neil gay.
16.10.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Whoopi Goldberg (41 článků) , Neil Harris (33 článků) , Harris Goldberg (1 článek)

Ministru kultury rezignuje další komise, pokud neudělí cenu in memoriam Schormovi

 
Evald Schorm měl koncem týdne in memoriam obdržet cenu ministerstva kultury. Schormova rodina ji ale odmítla převzít a ministr proto prý cenu neudělí.
16.10.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Evald Schorm (21 článků)

„Svobodu pro politické vězně.“ Katalánci žádají v ulicích propuštění separatistů

 
Tisíce lidí se dnes večer sešly v centru Barcelony i na dalších místech Katalánska na manifestacích za osvobození zadržovaných katalánských separatistických politiků. Informoval o tom deník La Vanguardia. Asi tisícovka lidí dorazila i před věznici Lledoners, kde jsou ve vazbě Jordi Sánchez a Jordi Cuixart. Ti byli zatčeni jako první z katalánských politiků a aktivistů přesně před rokem. Oba jsou, stejně jako bývalé katalánské vedení, obviněni ze vzpoury.
16.10.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jordi Sánchez (1 článek)

Jiří Paroubek: Ofenzíva poražených

 
Již minulý týden jsem napsal v jednom ze svých článků, ale záměrně poněkud zastřeně, protože jsem nechtěl vystrašit byť i jen jednoho jediného voliče ČSSD před druhým kolem senátních voleb, o pravděpodobném vývoji volebních preferencí a výsledků ČSSD ve volbách v nejbližších třech letech. Ale někteří funkcionáři ČSSD si vůbec nebrali servítky a odhodili „bílé rukavičky“ už dávno před komunálními volbami.
16.10.2018 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3530 článků)

Socha Věry Špinarové v centru Ostravy budí kritiku. Je to ostuda, říká syn zpěvačky

 
V Husově sadu v centru Ostravy byla v úterý odhalena bronzová socha loni zesnulé zpěvačky Věry Špinarové.
16.10.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (351 článků)

Carol z Kroku za krokem slaví 72: Šmrncovní babču byste dnes nepoznali, FOTO UVNITŘ

 
Suzanne Somers (72) si všichni pamatují jako Carol z legendárního seriálu Krok za krokem, který se začal natáčet před více než dvaceti lety. Herečka měla před lety mírně řečeno horší období, kdy to patrně přeháněla s plastickými operacemi, aby si zachovala mladistvý vzhled. Postupem času nejspíše zjistila, že tudy cesta nevede a nutno uznat, že v současné době vypadá jako šmrncovní babča.
16.10.2018 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Suzanne Somers (23 článků)

Hamáček a představitelé platformy Zachraňme ČSSD se sešli. A místy bylo dusno

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček měl dnes při vyhrocené debatě s představiteli stranické platformy Zachraňme ČSSD co vysvětlovat. Padaly například vyčítavé dotazy, proč tak dlouho do čela resortu zahraničí prosazoval europoslance Miroslava Pocheho. První místopředseda Jiří Zimola uvedl, že šlo i o rekonstrukci členů vlády za ČSSD, uvedl server Novinky.cz.
16.10.2018 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1074 článků)

USA ovlivňovaly volby v desítkách zemí. Puče, převraty. Potřebují velkého nepřítele, tak provokují Rusko. Válka s terorismem je totiž malý kšeft. Gustáv Murín promluvil

 
STO LET REPUBLIKY Český prezident Miloš Zeman je oblíbeným terčem domácí kritiky, ale jeho věcný a pozitivní postoj k Rusku, ale i k Číně, je opravdu státnický čin, kterým by se měly řídit i další státy střední a východní Evropy. Slovenský přírodovědec, spisovatel a publicista Gustáv Murín v té souvislosti říká, že si snad ještě pamatujeme mnichovskou zradu, ale i volání Českého rozhlasu, aby Rudá armáda přišla na pomoc Praze. Proto je podle něj dobré mít to stále na paměti a nenechat se ohlupovat momentálními propagandistickými kampaněmi financovanými globalizační klikou.
16.10.2018 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21697 článků)