Jedna Babišova věta rozzuřila odpůrce nejvíc. Převratná štace obytňáku

 
Kýbl plný rajčat pod dozorem policie. Ohlušující pískot, křik a silné trumpety. Středočeská Unhošť nedaleko Kladna byla první zastávkou Andreje Babiše poté, co média přetřásala policejní zásahy a potyčky na předchozích setkáních. Přestože nedošlo k žádným fyzickým incidentům, příznivci bývalého premiéra při projevu sotva slyšeli. „Tomu oni říkají demokracie. Argumenty to nemá, řvou hůř než zvířata,“ komentovala atmosféru setkání jedna z Babišových fanynek. Lídr ANO hnul žlučí hlavně jednou větou: „Snad pravda a láska ve finále zvítězí!”
11.08.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

Móda z premiéry filmu o Kollerovi: Čeští Beckhamovi a Jágrova Dominika jako Barbie panenka

 
Dokumentární film Jan Koller - Příběh obyčejného kluka vypráví o českém fotbalistovi Janu Kollerovi (49), kterému se podařilo dostat na vrchol. Ve středu 10. srpna proběhla premiéra ve Slovanském domě v Praze, kam dorazilo plno sportovců a osobností. Jak to celebritám slušelo? 
11.08.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (109 článků)

Kýbl rajčat se nepoužil: Babišův mítink v Unhošti bez konfliktu, v Ústí to bylo horší

 
Mítink předsedy hnutí ANO Andreje Babiše v Unhošti na Kladensku dnes dopoledne přehlušovali jeho odpůrci hlasitým pískotem. Přišlo jich kolem dvaceti, příznivců několik desítek. Akce se obešla bez konfliktu, dohlíželi na ni uniformovaní policisté i označení členové policejního antikonfliktního týmu. Mítink v Ústí nad Labem naopak provázely protesty a potyčky mezi Babišovými příznivci a odpůrci.
11.08.2022 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků)

Rakušan: S Redlem šéf ÚZSI kšeft neuzavřel. Nevím, že by s ním jednal

 
Ministr vnitra Vít Rakušan v rozhovoru pro deník Právo zdůraznil, že nevidí problém v tom, že se nový ředitel civilní rozvědky Petr Mlejnek v minulosti stýkal s obviněným lobbistou Michalem Redlem. U ředitele České pošty Romana Knapa přitom kontakty s Redlem Rakušanovi vadily. Rakušan vedle toho promluvil o situaci u policie po konfliktu na jednom z meetingů Andreje Babiše (ANO) a také o ukrajinských uprchlících.
11.08.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24598 článků) , Vít Rakušan (493 článků) , Roman Michael (28 článků) , Roman Mlejnek (3 články)

Hvězda seriálu Já, Mattoni natočila hudební klip, jaký tady ještě nebyl

 
Dostat takový zástup hereckých hvězd do jednoho hudebního klipu se dlouho nikomu nepodařilo. Petra Špalková, Stanislav Majer, Lukáš Příkazký, Tomáš Dianiška a Jiří Chadraba účinkují v novém hudebním počinu nazvaném Lonely Pop od zpěvačky Many Dark. Což je pseudonym herečky Dany Markové.
11.08.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špalková (46 článků) , Dana Marková (3 články) , Stanislav Majer (74 článků) , Lukáš Příkazký (10 článků) , Tomáš Dianiška (6 článků) , Jiří Stanislav (110 článků)

„Tím, že platíme drahé energie, trestáme sami sebe,“ myslí si Franěk

 
Ředitel středočeské ZOO Chleby a kandidát do Senátu René Franěk za Svobodné se pustil do vlády Petra Fialy (ODS). Nelíbí se mu, jak pasivní je český kabinet v boji proti zdražování energií. Jako příklad uvádí většinu středoevropských států, které přistoupily ke hmatatelným opatřením, jež reálně snížily cenu energií pro tamní domácnosti i firmy.
11.08.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3874 článků)

Herman (ANO): Měl Redl vliv i na jmenování šéfa rozvědky?

 
Článek Janka Kroupy, který byl uveřejněn na serveru SeznamZprávy a týká se okolností, za kterých ministr vnitra Vít Rakušan jmenoval šéfa „Rozvědky“ rozkryl naprosto neuvěřitelné souvislosti.
11.08.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Janek Kroupa (219 článků) , Vít Rakušan (493 článků)

Bohdana Pavlíková z Ulice slaví dnes narozeniny

 
Pamatujete si, jak do života Aničky a Bedřicha vtrhla Jindra? Úplně jim převrátila život vzhůru nohama. Anička z toho nevyvázla tenkrát dobře. Pro většinu diváků byla herečka Bohdana Pavlíková jako nepopsaný list papíru, a proto byla skvělým oživením stávajícího děje. Víte, že herečka 11. srpna oslaví své 46. narozeniny?
11.08.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohdana Pavlíková (4 články)

Vztyčený prst Rakušanovi. „Odejdi.“ Odtud to nečekal. Je to zlé

 
Další příběh kolem hnutí STAN a Michala Redla přiměl k zapuzení Víta Rakušana i liberální kruhy. „Rakušan by měl okamžitě skončit jako ministr vnitra,“ vzkázal kvůli šéfovi Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Daniel Hůle z organizace Člověk v tísni. „Naletěli jsme krimi gangu,“ uvedl volič Pirátů a Starostů, podnikatel Jan Palaščák. Rakušana už odepisuje i exministr financí Miroslav Kalousek. Hnutí ANO je pochopitelně „v akci“.
11.08.2022 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7591 článků) , Jan Rakušan (39 článků) , Daniel Daniel (832 článků) , Daniel Daniel (832 článků) , Daniel Daniel (832 článků) , Daniel Daniel (472 článků) , Daniel Daniel (832 článků) , Daniel Daniel (832 článků) , Daniel Daniel (832 článků) , Daniel Daniel (832 článků) , Jan Kalousek (24 článků) , Daniel Daniel (102 článků)

Strach o Martu Kubišovou: Podezření na rakovinu a problémy s práškem!

 
Oblíbená zpěvačka Marta Kubišová (79) ještě není úplně fit. Po operaci střev už je sice z nemocnice doma, ale problémy přetrvávají. Webu eXtra.cz přiznala, že jí nedělá dobře jeden prášek, a pár dní nato řekla Blesku, že si připadá jako hadrová panenka. Lékaři prý prověřovali také podezření na rakovinu!
11.08.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (552 článků)