Články k osobnosti

Steven Bauer

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Steven Bauer »
 

Manželství je velmi zastaralá instituce, říká Melanie Griffithová

 
Herečka Melanie Griffithová (61) byla vdaná celkem čtyřikrát za tři různé muže. Dnes jí manželství připadá jako naprosto nepodstatná věc. A pátou svatbu rázně vylučuje. Hollywoodská hvězda byla manželkou Dona Johnsona, Stevena Bauera a Antonia Banderase.
19.08.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Don Johnson (16 článků) , Steven Bauer (4 články)

Melanie Griffith: Manželství je naprosto nepodstatná věc

 
Herečka Melanie Griffith byla vdaná celkem čtyřikrát za tři různé muže, dnes už ale kouká na institut manželství jako naprosto irelevantní čili nepodstatnou věc. A pátou svatbu rázně vylučuje. Jednašedesátiletá hollywoodská hvězda byla manželkou Dona Johnsona, Stevena Bauera a Antonia Banderase.
15.08.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Don Johnson (16 článků) , Melanie Griffith (118 článků) , Steven Bauer (4 články)

Taťka s dcerou na procházce? Ne, jde o hercovu mladičkou milenku!

 
Při pohledu na tuto fotografii si nejspíš řeknete, že u prošedivělého muže půjde v souvislosti s mladinkou slečnou po jeho levici o otcovský vztah. Jenže chyba lávky, právě se díváte na herce Stevena Bauera a jeho milenku Lydu Loudon, která by ve skutečnosti mohla být i jeho vnučkou!
16.09.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Steven Bauer (4 články)

Herec ze Zjizvené tváře si skoro v šedesáti nabrnknul tuhle osmnáctku

 
Věkový rozdíl téměř čtyři desetiletí dělí herce Stevena Bauera ze známého thrilleru Zjizvená tvář s Al Pacinem od jeho nové partnerky. Tou se podle US Weekly stala teprve osmnáctiletá Lyda Loudon, dcera významného amerického politika Johna Williama Loudona, která je aspirující novinářkou a zároveň uvádí pořad pro mladé v rádiu s názvem Sarcasm Overdose.
27.07.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Steven Bauer (4 články)
« Předchozí 1 Další »