Články k osobnosti

Steve Carell

  herec, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Steve Carell »
 

Inspirováno Trumpem. Americké „Kosmo“ s Malkovichem

 
Opatrné naděje vyvolává u příznivců kvalitního humoru trailer k seriálu Space Force od Netflixu. Ten se nedívá na americké ozbrojené síly hrdinsky, jak bývalo v minulosti obvyklé, ale jako na bandu šašků, kterým velí slavný komik Steve Carell. Vzdáleně připomíná český seriál Kosmo.
06.05.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Steve Carell (4 články)

Pitt, Bale a Gosling řeší finanční krizi v dramatu The Big Short po svém. Okradou banku

 
Brad Pitt, Ryan Gosling a Christian Bale si poprvé zahrají ve společném filmu, a to v dramatu The Big Short. Silné herecké obsazení doplňuje Steve Carell nebo Melissa Leo. Snímek vypráví o skupině bankéřů, která se rozhodně skrze složitý podvod obrat banky o peníze. Děj je zasazen do roku 2008, kdy probíhala ekonomická krize. Scénář vychází ze stejnojmenného knižního bestselleru Michaela Lewise, podle jehož předlohy vzniklo již drama Moneyball (2011) s Pittem v hlavní roli. Režisérem filmu je Adam McKay, který natočil např. komedie Benga v záloze (2010) nebo Zprávaře 2 (2013). Do českých kin snímek dorazí 7. ledna 2016.
26.09.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1896 článků) , Christian Bale (92 článků) , Steve Carell (4 články) , Ryan Gosling (156 článků) , Melissa Leo (1 článek)

Brilantní praštěná komedie Zprávař s Willem Ferrellem se dočká pokračování

 
Jména jako Will Ferrell, Ben Stiller, Jack Black, Steve Carell a Paul Rudd jsou už léta spojena s úchylnými komediemi, které míří mimo komerční střední proud a některé platí mezi fajnšmekry za legendární. Příznivci šíleného nonsensového humoru jistě uvítají, že se chystá pokračování jedné z těch vydařených - Zprávař: Příběh Rona Burgundyho.
28.04.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Stiller (96 článků) , Paul Rudd (4 články) , Jack Black (48 článků) , Steve Carell (4 články) , Will Ferrell (32 článků) , Paul Rudd (2 články)

U amerických diváků vítězí snímek Date Night

 
Nejnavštěvovanějším snímkem v americké distribuci se stala o víkendu komedie Date Night, ve které ztvárnili hlavní role herci Steve Carell a Tina Feyová.
12.04.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Steve Carell (4 články) , Tina Fey (3 články)
« Předchozí 1 Další »