Články k osobnosti

Štěpánka Hilgertová

  kajakářka, vodní slalomistka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Štěpánka Hilgertová »
 

Léta přibývají všem, s tím nemá cenu bojovat, říká Štěpánka Hilgertová

 
Fenomenální kajakářka Štěpánka Hilgertová slaví 10. dubna padesátiny. Na podzim ohlásila konec profesionální kariéry a přesedla z kajaku za psací stůl. I o tom Hilgertová promluvila v rozhovoru pro páteční magazín Rodina DNES.
06.04.2018 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Hilgertová (47) o manželství: Nevědomě jsme si ubližovali!

 
Štěpánka Hilgertová je skvělá sportovkyně, doma ale neměla vždy na růžích ustláno. Její manžel je o osm let starší a je navíc jejím dlouholetým trenérem.
07.08.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Blíží se finále StarDance! Kteří účastníci si po soutěži už nezatančili?

 
Ne každý účastník taneční soutěže StarDance v sobě po jejím skončení objevil lásku k tanci. Někteří soutěžící si tancem dál vydělávají, jiní parket po soutěži opustili a už se na něj nevrátili. Své o tom ví diskař Imrich Bugár (60), vodní slalomářka a kajakářka Štěpánka Hilgertová (47) nebo herec Vladimír Kratina (63).
12.12.2015 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Kratina (78 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků) , Imrich Bugár (51 článků)

Herec Kratina vzpomínal na časy ve StarDance: Na parket ho doprovodila krásná dcera

 
V úterý se ve Slovanském domě konala takzvaná Benefiční tančírna - akce StarDance, jejíž výtěžek podpoří Centrum Paraple. Mezi pozvanými byli účastníci aktuální řady, i z ročníků minulých. Zatančit si tak přišli Jolana Voldánová, Štěpánka Hilgertová, Kateřina Baďurová nebo třeba Jitka Schneiderová či Vladimír Kratina.
26.11.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (304 článků) , Vladimír Kratina (78 článků) , Jolana Voldánová (146 článků) , Kateřina Baďurová (29 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Pózování jí jde i po 8 letech: Štěpánka Hilgertová si v třásních připomněla svou účast ve StarDance

 
Vzpomínáte si ještě na účast vodní slalomářky Štěpánky Hilgertové ve StarDance? Tančila s Michalem Němečkem ve druhé řadě, ale příliš prostoru od diváků nedostala, vypadla hned při prvním vyřazování.
25.11.2015 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Němeček (9 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků) , Michal Němeček (9 článků)

Hilgertová s Hradílkem budou čeřit vodu v pražské Troji

 
V pátek začíná v Praze kvalifikace seriálu Světového poháru ve vodním slalomu. Mezi vodáky z celého světa budou o přední příčky bojovat i čeští kajakáři Štěpánka Hilgertová, Vavřinec Hradílek a Jiří Prskavec.
19.06.2015 09:02 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Hilgertová je druhá ve finále Světového poháru. Galušková skončila třetí

 
Češky zabodovaly ve finále Světového poháru ve vodním slalomu v Augsburgu. Kajakářka Štěpánka Hilgertová vybojovala druhé místo, další česká reprezentantka Karolína Galušková je třetí. Vyhrála Němka Ricarda Funková. 
17.08.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Hilgertová je opět na bedně! Nevadí ji ani věk 46 let!

 
Čtyři roky Štěpánka Hilgertová nezískala medaili. V 46 letech už ji hodně lidí odepisovalo, přesto si letos posedmadvacáté v řadě vyjela místo v reprezentaci a při závodu Světového poháru v Praze v Troji dokázala třetím místem, že stále patří do špičky.
22.06.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Vlajkonošem olympijské výpravy v Soči bude slalomářka Strachová

 
Vlajkonošem české olympijské výpravy při slavnostním zahájení zimních her v Soči bude slalomářka Šárka Strachová. Rozhodla o tom Komise sportovců Českého olympijského výboru, jejíž předseda badmintonista Petr Koukal nesl zástavu při zahájení her v Londýně. Strachová bude po rychlobruslařce Martině Sáblíkové (Turín 2006) a kajakářce Štěpánce Hilgertové (Peking 2008) třetí ženou v dějinách samostatné České republiky, které se této pocty dostane. 
01.01.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (439 článků) , Petr Koukal (124 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků) , Petr Koukal (124 článků)

Šla by v pětačtyřiceti do focení aktů? Vodní slalomářka Štěpánka Hilgertová vypadá pořád jako holčička

 
Pádlo podle svých slov na hřebíček ještě pověsit nechce a v pětačtyřiceti se cítí skvěle. "Ještě uvidím, jak dopadne příprava, zda ještě bude na světovou scénu a top nejvyšší kvalitu, nebo to už bude jen tak pro radost. Nechává to přirozenému vývoji," svěřila Super.cz vodní slalomářka Štěpánka Hilgertová.
04.11.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Hilgertová po vyřazení na MS odmítla hovory na téma konec kariéry

 
Kajakářka Štěpánka Hilgertová odmítla po dnešním vyřazení v semifinále mistrovství světa v Praze hovory na téma budoucnost a případný konec kariéry. Patnácté místo není výsledek, který si dvojnásobná olympijská vítězka na domácím šampionátu přála, mrzí ji zejména skutečnost, že se v Troji nesveze na vodě v elektrizující finálové atmosféře. 
15.09.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Kudějová vyhrála na MS semifinále, debly postoupily tři

 
Dnešní finále na mistrovství světa ve vodním slalomu v Praze pojedou čtyři české lodě. Domácí posádky ovládly semifinále deblkanoistů, neboť se všechny tři vešly mezi nejlepší čtveřici, pozadu nezůstala ani kajakářka Kateřina Kudějová, která jízdu o postup do finále vyhrála. Naopak závod v Troji skončil pro dvojnásobnou olympijskou vítězku Štěpánku Hilgertovou, která byla patnáctá. 
15.09.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Hilgertová si MS užívá. Na domácí trati nelze podcenit žádnou kombinaci, říká

 
Když šla Štěpánka Hilgertová na mistrovství světa v Praze na start druhé kvalifikační jízdy, do které zbývalo 15 minut, zastavily ji tři děti s prosbou o podpis. Dnes jí to ještě nevadilo, ale v neděli už se chce pětačtyřicetiletá kajakářka na semifinále a případné finále plně soustředit a dokázat, že pořád patří do světové špičky. 
13.09.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Zářijové mistrovství světa ve vodním slalomu je tady!

 
V Praze v Troji je připraveno mistrovství světa ve vodním slalomu, které se od čtvrtka do neděle bude konat vzdor nepřízni osudu. Přijelo více než 360 závodníků z 50 zemí včetně největších hvězd, připravena je česká špička včetně dvojnásobné olympijské vítězky Štěpánky Hilgertové, stříbrného olympijského medailisty Vavřince Hradilka či dvojnásobných olympijských medailistů Jaroslava Volfa s Ondřejem Štěpánkem, pro které to bude poslední závod kariéry. 
11.09.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Volf (14 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků) , Ondřej Štěpánek (37 článků)

Legenda vodního slalomu Hilgertová bude startovat na domácím MS

 
Nechybělo mnoho a kajakářka Štěpánka Hilgertová na domácím mistrovství světa ve vodním slalom nestartovala. Dvojnásobná olympijská vítězka si totiž z kolize s kolegyní z hlídky Evou Ornstovou na Světovém poháru v Čunovu před třemi týdny odnesla bolestivě naražená žebra a uvažovala, že svou účast na šampionátu v Praze-Troji zruší. Nakonec se o uplynulém víkendu vše v dobré obrátilo a pětačtyřicetiletá nestorka vodních kanálů si chce užít domácí atmosféru. 
10.09.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Vondra ocenil sportovkyni Hilgertovou i mecenášku umění Mládkovou

 
Českým vojenským veteránům, účastníkům nynějších armádních misí, ale i význačným osobnostem dnes udělil resortní vyznamenání ministr obrany Alexandr Vondra (ODS). Mezi oceněnými jsou mecenáška umění Meda Mládková, kajakářka Štěpánka Hilgertová, která ale na udělování chyběla, či neurochirurg Vladimír Beneš, kteří dostali řád Zlaté Lípy. Kříž obrany státu získali hrdinové z druhé světové války, například podplukovník Karel Šerák či in memoriam brigádní generál František Vejmělka. Oceněni byli ale také vojáci z nynějších misí české armády.
26.10.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1143 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků) , Karel Štěpánek (16 článků)

Ministr obrany udělí vyznamenání Mládkové, Hilgertové či Benešovi

 
Mecenášce umění Medě Mládkové, kajakářce Štěpánce Hilgertové či neurochirurgovi Vladimíru Benešovi dnes ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) předá nejvyšší resortní ocenění řád Zlaté lípy. V Národním památníku na pražském Vítkově udělí při příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu 48 různých vyznamenání.
26.10.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1143 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Chat: Ptejte se olympijské legendy Štěpánky Hilgertové

 
Kajakářka Štěpánka Hilgertová právě odpovídá na vaše otázky
21.08.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

VIDEO: Olympionici řádili ve větrném tunelu! Dokonce i s kajakem

 
Olympijská parta byla zase spolu. Hvězdy v čele se zlatým pětibojařem Davidem Svobodou si vyzkoušely, jaké je to při volném pádu. A Štěpánka Hilgertová si zalétala dokonce i s kajakem.
16.08.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (201 článků) , Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Štěpánka Hilgertová: Volá Rio!

 
Žádné loučení. Kajakářka Štěpánka Hilgertová (44) pokračuje v kariéře. Ba co víc, nezavrhla ani účast na dalších Hrách v Riu! „To už asi ne,“ usmála se. Slyšíte to »asi«?
04.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)
« Předchozí 1 2 Další »