Články k osobnosti

Štěpán Stránský

  filmař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Štěpán Stránský »
 

Exmilenec Leichtové se s rozchodem vyrovnává v zajetí luxusních koček a aut

 
Představitel Štěpána Stránského v nekonečném seriálu Ulice Štěpán Benoni (27), který se koncem minulého roku rozešel s jednou z nejkrásnějších českých hereček Kristýnou Leichtovou  (25) , zahání žal v obležení krásných dívek a aut za milióny. Ani modelky, ani auta pro milionáře mu ale k jeho smůle nepatří.
01.09.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (178 článků) , Štěpán Stránský (4 články)

Štěpán Benoni dotočil Piko a vrací se do Ulice

 
Do života Terezy Jordánové se vrátila bývalá láska Štěpán! V pátek 22. října zavítala mezi tváře nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice již známá a oblíbená postava, bývalá láska Terezy, Štěpán Stránský. Jaké bylo jejich setkání po tak dlouhé době? S jakými novinkami se do Ulice vrátil? A co je vůbec zač, jeho představitel Štěpán Benoni, jeden z největších sympaťáků mezi „mlaďochy“ v Ulici?
05.11.2010 07:07 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (59 článků) , Štěpán Stránský (4 články)

Do Ulice a života Terezy se vrací bývalá láska Štěpán!

 
V pátek 22. října 2010 zavítá mezi tváře denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice již známá a oblíbená postava, bývalá láska Terezy - Štěpán Stránský. Jaké bude jejich setkání po tak dlouhé době? S jakými novinkami se do Ulice vrátí?
21.10.2010 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Stránský (4 články)

ULICE: Do života Terezy se vrací bývalá láska Štěpán!

 
V pátek 22. října 2010 zavítá mezi tváře nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu TV Nova Ulice již známá a oblíbená postava, bývalá láska Terezy - Štěpán Stránský. Jaké bude jejich setkání po tak dlouhé době? S jakými novinkami se do Ulice vrátí?
21.10.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Stránský (4 články)
« Předchozí 1 Další »