Články k osobnosti

Štěpán Slaný

  florbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Štěpán Slaný »
 

Ředitel Nemocnice Slaný: Vyčerpání personálu je nepopsatelné, dochází místa pro covidové pacienty

 
České zdravotnictví prochází zkouškou, kterou ve své historii nepamatuje. Personál nemocnic i záchranáři pracují do vyčerpání a na hranici svých možností, zklidnění situace je ale stále v nedohlednu. Přes všechnu svou snahu se zdravotníci setkávají i s negativními ohlasy, někteří lidé jejich práci zpochybňují. Ředitel nemocnice ve Slaném Štěpán Votoček se proto veřejnosti pokusil přiblížit, jaká situace v jeho nemocnici panuje.
23.02.2021 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Slaný (6 článků)

Ředitel slánské nemocnice: Jedeme na doraz, britská mutace se bleskově šíří

 
Britská mutace koronaviru v Nemocnici Slaný zřejmě převažuje. Nakažený je jak personál, tak asi i značná část pacientů. Novinkám to v rozhovoru sdělil ředitel nemocnice Štěpán Votoček. Zařízení jede na doraz, v karanténě je osmdesát zaměstnanců. Problém mutace je podle něj hlavně v tom, že se šíří rychleji. Průběh nemoci je ale zřejmě stejný.
29.01.2021 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Slaný (6 článků)

Starosta Líského promluvil o oběti střelby: Byla to fajn ženská! Co řekl o bachaři?

 
Tři mrtvé si vyžádala tragédie v malé obci Líský u Slaného na Kladensku. Hrůzná událost se odehrála na zahradě jednoho z tamních rodinných domů. V neděli ráno na jeho plotě hořely svíčky. Obětí by měla být žena a její matka, třetím mrtvým je pravděpodobný pachatel, který po dvojnásobné vraždě otočil zbraň proti sobě. V domě přežilo pouze třítýdenní miminko a psi. Starosta obce Štěpán Hon promluvil o tom, jaká byla jedna z obětí.
08.11.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Slaný (6 článků)

Zachraňte Čechy v Banátu, prosí Petříček. Festival ale letos bude bez tradičního vlaku

 
Český Banát se s napětím dívá na konec srpna, kdy se má konat Festival Banát. Třídenní akce místním totiž už osm let přináší až jednu třetinu ročního příjmu a na pár dní vlije do téměř opuštěných a pustých vesnic život. Organizátor Štěpán Slaný Blesk Zprávám řekl, že život festivalu visel na vlásku. Ale nyní je 99procentní šance, že se konat bude. I když značně okleštěně. Nevyjede například ikonický půl kilometru dlouhý vlak, akce se bude moci kvůli opatřením účastnit jen 500 lidí a některé kapely byly koronakrizí donuceny odmítnout účast. Slaný je ale optimista a zmiňuje, že je Banát prioritou ministerstva zahraničí, a také prozradil, že chystá s kolegy kampaň na Hit Hit.
14.06.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Slaný (6 článků)

Koronavirus: Nemáme se čím chránit! Ředitel nemocnice varoval před italským scénářem

 
Šéf resortu zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch na rovinu uvedl, kolik v České republice schází respirátorů. Nejen lékařům, ale např. také poskytovatelům sociálních služeb. Vládě Andreje Babiše za to vyčinil ředitel Nemocnice Slaný Štěpán Votoček. To, co dělá Babišova vláda, by prý dokázal i komunista Miloš Jakeš, ale v aktivitách, které by zdravotníkům pomohly, podle jeho názoru Babišova vláda absolutně selhává.
14.03.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21442 článků) , Vojtěch Adam (1215 článků) , Miloš Jakeš (137 článků) , Adam Vojtěch (947 článků) , Štěpán Slaný (6 článků)

Mezian (ČSSD): Péče o seniory je stále složitější

 
Současná sociální politika státu prakticky neexistuje a sociální služby se potýkají s nedostatkem financí. Domov Slaný má stejné problémy jako Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích, přesvědčil se o tom při návštěvě Hassan Mezian.
02.09.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Slaný (6 článků)
« Předchozí 1 Další »