Články k osobnosti

Stellan Skarsgård

  herec, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stellan Skarsgård »
 

RECENZE: Film Naděje je trochu o nemoci a hodně o životě

 
„Když se mi Hans Petter Moland poprvé zmínil o filmu své ženy Marie Sødahlové Naděje a o tom, že bych v něm měl hrát, řekl jsem si: Do prdele, další zas*anej rakovinovej film. Ale dvoustránková synopse byla zábavná, postavy zvláštní, skoro jakoby pořád zhulené. Bylo vidět, že tam je humor. Tak jsem to vzal,“ řekl Právu na letošním Berlinale, kde byl norsko-švédský film Naděje uveden, představitel hlavní mužské role Stellan Skarsgård. A jeho slovy lze nyní pozvat i diváky do kin.
28.09.2020 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Stellan Skarsgård (4 články) , Hans Hans (14 článků)

Stellan Skarsgård hraje raději očima než slovy

 
K nejsympatičtějším hostům právě probíhajícího Berlinale patřil, jako ostatně všude, kam přijede, švédský herec Stellan Skarsgård (Mamma Mia, Avengers: Age of Ultron, Borg/McEnroe a také Nabarvené ptáče).
25.02.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Stellan Skarsgård (4 články)

Film Václava Marhoula Nabarvené ptáče: Zahraje v něm i americká hvězda

 
Slavný americký herec Harvey Keitel ztvární roli katolického kněze v připravovaném snímku Václava Marhoula Nabarvené ptáče. Ve filmu podle světového bestselleru Jerzyho Kosińského se objeví mimo jiné po boku švédského herce Stellana Skarsgårda. ČTK dnes o podpisu smlouvy s Keitelem informovala za filmový štáb Alice Titzová.
25.10.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Keitel (25 článků) , Stellan Skarsgård (4 články) , Václav Marhoul (71 článků)

Stellan Skarsgård: Je obtížné mě obsadit do artového filmu

 
Nejslavnější švédský herec Stellan Skarsgård se díky filmům Hon na ponorku, Piráti z Karibiku, Mamma Mia!, Muži, kteří nenávidí ženy, Avengers či Nymfomanka ocitl na nejroztodivnějších místech planety. Novinka norského režiséra Hanse Pettera Molanda Boj sněžného pluhu s mafií ho zavedla do mrazu a závějí, ale pak i na MFF Berlinale 2014, kde film soutěžil. Tam poskytl Právu rozhovor.
03.11.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Stellan Skarsgård (4 články)
« Předchozí 1 Další »