Články k osobnosti

Stanislava Jachnická

  herečka, dabérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislava Jachnická »
 

Když přijdu o hlas, pomůže mi kryokomora, říká Stanislava Jachnická

 
Stanislava Jachnická (54) hraje v divadlech či v populárním seriálu Ulice, ale diváci znají spíš její hlas. To je osud úspěšných dabérů. V létě se ale díky divadlu proměnila v matku slavné mecenášky umění Medy Mládkové. „Je to drobná osůbka s velkým elánem. Jsem na ni hrdá,“ řekla týdeníku 5plus2.
30.11.2019 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Jachnická (11 článků)

Blázni jsou ve skutečnosti moudřejší než my, míní Stanislava Jachnická

 
Herečka Stanislava Jachnická (52) prozradila, že původně chtěla být tanečnicí a radost z tance ji neopustila dodnes. Přiznala, že kvůli dívčímu příjmení Šťastná byla v minulosti často spojována s kolegou a spolužákem Janem Šťastným.
24.11.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Jachnická (11 článků) , Jan Šťastný (42 článků)

Denisa Mastná z Ulice je nehorázná milfka: V seriálu si užívá náruživého sexu s tímhle zajíčkem

 
Svůj hlas propůjčila postavě Phoebe ze seriálu Přátelé a všem ostatním, které hraje herečka Lisa Kudrow. Ovšem Stanislava Jachnická má nejen příjemnou barvu hlasu, ale je to i půvabná žena a dost sexy milfka, která v seriálu Ulice svádí lstivého zajíčka.
14.09.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Kudrow (27 článků) , Stanislava Jachnická (11 článků) , Denisa Mastná (7 článků)

Jachnická z Ulice pyšná na dceru! Čím ji potěšila?

 
Stanislavu Jachnickou (51) můžete už několik let vidět v seriálu Ulice, kde hraje Denisu Mastnou. Známá je ale především jako dabérka. Svůj nezaměnitelný hlas propůjčila například Phoebe z Přátel. O svém soukromí moc často nemluví. Teď ale prozradila, co dělají její potomci.
01.05.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Jachnická (11 článků) , Denisa Mastná (7 článků)

Jachnická z Ulice: Jak manžel zvládá mé milostné scény!

 
Vypadá lépe, než mnohé o generaci mladší kolegyně. I díky tomu jí scénáristé seriálu Ulice mohli bez obav předepsat intimní poměr s kolegou o dvacet let mladším. Věk je totiž v případě Stanislavy Jachnické (51) pouhou číslovkou. Sympatická herečka a dabérka, která promlouvá hlasem Phoebe ze seriálu Přátelé, je dobrodruh a sportovkyně.
08.04.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Jachnická (11 článků)

Jachnická z Ulice: Sex se zajíčkem!

 
Natáčení milostných scén nepatří mezi herci k neoblíbenějším. Stanislava Jachnická (51) z nekonečného seriálu Ulice to měla ztížené tím, že před kamerou musela předvádět vášnivé vzplanutí s Vukem Čelebičem (29), který je o generaci mladší.
07.04.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Jachnická (11 článků)

Divoký sex v dnešní Ulici! Koho přemohla vášeň a musel TO mít hned?!

 
Kdyby zdi mohly mluvit… A zvláště pak ty radniční v Ulici! Na povrch by jistě vyšlo nejedno politické tajemství a po dnešním díle i jedno milostné. Mezi referentkou Denisou Mastnou a tiskovým mluvčím Robertem Bláhou totiž už dnes večer dojde k vášnivém vzplanutí, a to přímo na stole paní radní Světlany Nyklové. To bude podívaná! Jak ale natáčení milostné scény prožívali její představitelé, Stanislava Jachnická (51) a Vuk Čelebič (29)?
05.04.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Jachnická (11 článků) , Světlana Nyklová (17 článků) , Denisa Mastná (7 článků)

OBRAZEM: Jak vypadají Přátelé a jejich české hlasy po letech

 
Seriál Přátelé si diváci oblíbili i díky kvalitnímu českému dabingu. Při jménech Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross se některým automaticky vybaví Miriam Chytilová, Pavla Rychlá, Stanislava Jachnická, Petr Rychlý, Rostislav Čtvrtlík a Daniel Rous. Podívejte se, jak vypadají Přátelé po letech.
17.06.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Rous (15 článků) , Petr Rychlý (333 článků) , Miriam Chytilová (8 článků) , Stanislava Jachnická (11 článků) , Rostislav Čtvrtlík (18 článků) , Joey Joey (111 článků) , Daniel Ross (2 články)

Její hlas znáte líp než obličej a je to škoda: Takhle vypadá v 50 herečka, která propůjčila hlas Phoebe z Přátel

 
Možná ji neznáte jako herečku (a je to škoda), její hlas ale zná většina z nás. Stanislava Jachnická jej propůjčila postavě vystupující v jednom z nejznámějších seriálů na světě - Phoebe Bufetové z Přátel, již ztvárnila Lisa Kudrow.
12.03.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Kudrow (27 článků) , Stanislava Jachnická (11 článků)

Tuhle známe jen podle hlasu? Koukněte, jaká je kočka jedna z našich nejznámějších dabérek

 
Bez jejího hlasu si nedokážeme představit Phoebe ze seriálu Přátelé a vlastně ani žádnou jinou postavu, kterou hraje herečka Lisa Kudrow. Je také hlavní dabérkou Juliette Binoche. Ovšem Stanislava Jachnická má nejen příjemnou barvu hlasu, ale je to i půvabná žena.
10.01.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Lisa Kudrow (27 článků) , Juliette Binoche (12 článků) , Stanislava Jachnická (11 článků)

V jejích očích se utopíte. Ale bacha, hvězda Ulice je vdaná, umí kickbox a zvládá ho skvěle

 
Herečka Stanislava Jachnická, hvězda seriálu Ulice, v němž ztvárňuje Denisu Mastnou, má nádherné oči, v nichž není moc složité se utopit. Stanislava, jejíž hlas je známý z dabingu (například Phoebe v Přátelích), je však šťastně vdaná matka dvou dětí. A zvládá kickbox. „Trenér říká, že ho zvládám dobře,“ prozradila Super.cz
18.09.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislava Jachnická (11 článků) , Denisa Mastná (7 článků)
« Předchozí 1 Další »