Články k osobnosti

Stanislav Moša

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislav Moša »
 

Horečka sobotní noci: Městské divadlo v Brně roztančí Bee Gees, disco a Travolta

 
Bude to podle všeho nejočekávanější premiéra letošní sezony Městského divadla Brno a také »hozená rukavice« na české muzikálové scéně. Nové verze muzikálu Horečka sobotní noci, kterou napsal v roce 2013 Ryan McBryde, se režijně ujal šéf brněnské scény Stanislav Moša. Premiéra je naplánována na sobotu 20. ledna.
11.01.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Moša (7 článků)

RECENZE: Flashdance v Brně předběhl Broadway

 
Husarský kousek se povedl Stanislavu Mošovi a jeho týmu v Brně. V Městském divadle stačili s novou verzí muzikálu Flashdance předběhnout plánovanou premiéru na Broadwayi. Proslulý taneční kousek sjíždí zatím od roku 2012 americký venkov. V každém případě je brněnská Flashdance premiérou evropskou.
02.10.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Moša (7 článků)

Křtiny ledních medvídků z Brna: Nanuk a Kometa si dopřáli speciální dortíky

 
Stovky lidí přišly v sobotu před polednem na křtiny ledních medvídků Komety a Nanuka do brněnské zoo. Primátor Roman Onderka a šéf Městského divadla Brno Stanislav Moša ale pokřtili ledem jen plyšáky, neboť pětiměsíční samička a sameček by se jen těžko oddělovali od mámy Cory.
27.04.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Moša (7 článků)

Jana z vůle lidu na papežském stolci v Městském divadle Brno

 
Necelý rok po světové premiéře muzikálu Dennise Martina (hudba a libreto) Papežka v německé Fuldě (3. června 2011), kde žena na papežském stolci navštěvovala jako výjimečně talentovaná dívka církevní školu, přenesl režisér Stanislav Moša příběh zaznamenaný v bestselleru Donny W. Crossové do brněnského Městského divadla.
07.02.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Moša (7 článků)

Vyšeptalé a banální Výkřiky do tmy

 
Dvě manželské dvojice. Všem jednoho dne rupne v bedně a rozhodnou se pro nevěru. Lehce se navzájem sbalí. Jejich dialogy se odvíjejí v laciných hotýlcích v intencích nejbanálnějších milostných konvencí - až po rozčarování. To je výchozí situace Výkřiků do tmy Australana Andrewa Bovella. V české premiéře je do Městského divadla Brno vtáhl Stanislav Moša.
23.10.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Moša (7 článků)

Světová senzace: Žena na papežském stolci

 
Světovou premiéru muzikálu Papežka Dennise Martina a Christopha Jilo vypustil v německé Fuldě do světa tým vedený Stanislavem Mošou z brněnského Městského divadla. Na jaře příštího roku se Papežka objeví česky na jižní Moravě.
12.08.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Moša (7 článků)

Divadlo pod Palmovkou uvádí grotesku Sugar nastudovanou Stanislavem Mošou

 
Ovace provázejí Sugar (Někdo to rád horké) v Divadle pod Palmovkou. Nastudoval ji Stanislav Moša, jehož Městské divadlo Brno nemá na hudební scéně široko daleko konkurenci. Do Kracikova divadla míří diváci ze širokého okolí Libně.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Moša (7 článků)
« Předchozí 1 Další »