Články k osobnosti

Stanislav Křeček

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislav Křeček »
 

Milion chvilek to přehnal, zní z ODS

 
Demonstrace proti novému ombudsmanovi Stanislavu Křečkovi, kterou na 1. března pod názvem Nechceme jít cestou Maďarska a Polska svolal Milion chvilek pro demokracii, nahlodala důvěru některých čelných politiků ODS vůči spolku.
18.02.2020 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Křeček? Ožebračil lidi. Viděla jsem to, řekla PL exministryně Džamila Stehlíková

 
ROZHOVOR „Nejsme žádný vykořeněný kraj. To je výmluva,“ říká Džamila Stehlíková k regionu pod Krušnými horami, na který většina politiků hudruje. „Krize je především účast komunistů na vládě. Jednoho dne povstaneme,“ říká také v rozhovoru pro PL. Třicet let od revoluce pro ni znamená i vzpomínku na nelegálně zlikvidované Libkovice, které zastupoval Stanislav Křeček: Lidé přišli o domy, a k těžbě pak nedošlo. Proč bývalá ministryně "opěvuje" Němce a v čem měl Havel pravdu?
18.02.2020 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (86 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

Jurečka (KDU-ČSL): Stanislav Křeček byl demokraticky zvolen

 
Komentář na facebookovém profilu k nepravdivému tvrzení Jaroslava Foldyny, že ředitel Člověka v tísni Šimon Pánek rozesílal předsedům stran výhružné esemesky, aby je odradil od volby Stanislava Křečka ombudsmanem
18.02.2020 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Pánek (17 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

Problém pro ČT. „Čerstvá zpráva: Milion chvilek svolal demonstraci,“ hlásila Witowská. A už to jede

 
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov zveřejnil na svém facebookovém profilu dopis věnovaný řediteli Úřadu RRTV, a to na základě podnětů, které dostal k Událostem vysílaným na ČT 13. února 2020. Jde mimo jiné o demonstraci Milionu chvilek pro demokracii a nově zvoleného ombudsmana Stanislava Křečka.
18.02.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (76 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

Křeček? Ožebračil lidi. Viděla jsem to, řekla PL exministryně Džamila Stehlíková

 
ROZHOVOR „Nejsme žádný vykořeněný kraj. To je výmluva,“ říká Džamila Stehlíková k regionu pod Krušnými horami, na který většina politiků hudruje. „Krize je především účast komunistů na vládě. Jednoho dne povstaneme,“ říká také v rozhovoru pro PL. Třicet let od revoluce pro ni znamená i vzpomínku na nelegálně zlikvidované Libkovice, které zastupoval Stanislav Křeček: Lidé přišli o domy, a k těžbě pak nedošlo. Proč bývalá ministryně opěvuje Němce a v čem měl Havel pravdu?
18.02.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (86 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

Vondra otočil a rýpe do „chvilkařů“, přisadil si i Kalousek. Politolog vidí jasný cíl

 
Spolek Milion chvilek pro demokracii plánuje další protesty. Začít mají už za týden. Nejprve to vypadalo, že se bude demonstrovat kvůli zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. Teď se ale jako hlavní myšlenka prezentuje snaha nebýt jako Polsko nebo Maďarsko. To ale pobouřilo třeba dosavadního příznivce demonstrací, europoslance Alexandra Vondru (ODS). Proti některým krokům spolku už se ohradil i další sympatizant Miroslav Kalousek, který je šéfem poslanců TOP 09. Podle politologa Lukáše Jelínka spolek zužuje svoje zaměření a mohla by se z něj časem stát politická strana. Upozornil také na to, že požadavky, které demonstranti měli, nikdo nevyslyšel.
18.02.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1211 článků) , Miroslav Kalousek (6958 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Standa Jelínek (8 článků) , Stanislav Jelínek (1 článek)

Štěpánek (Trikolóra): Milá Česká televize!

 
Všiml jsem si, že je teď Tvojí běžnou praxí, že zveš na různé akce. Naposledy na demošku Milionu chvilek proti zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. To je moc fajn.
17.02.2020 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Křečku, neprojdeš? Blokáda úřadu ombudsmana jde nečekaným směrem. Toto asi nečekali

 
ANKETA Bránit Stanislavu Křečkovi v nástupu do úřadu ombudsmana vlastním tělem? Takový je záměr aktivisty Jakuba Patočky. Jenže s tím narazil u českých politiků, mezi nimiž na takovou formu protestu panuje vzácná shoda. Padla dokonce slova o porušení zákona nebo fašismu.
17.02.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Výborný (KDU-ČSL): Ještě k volbě ombudsmana

 
Komentář na facebookovém profilu k zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem
17.02.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Akce Křeček: Pane Kalousku, a co vy? ptá se Zdeněk Zbořil. Jde na něj hrůza. Může to skončit zle

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Apokalypsa? „To je tak hrůzostrašný obraz budoucnosti české společnosti, až se z toho tají dech,“ podotýká k varování Milionu chvilek politolog Zdeněk Zbořil. K panické hysterii v souvislosti se zvolením Stanislava Křečka ombudsmanem také poukazuje na množství úředníků, které úřad platí: „Zajímavé by bylo, kdyby tuto ‚službu občanům‘ tito lidé vykonávali, jak doporučoval už Erasmus Rotterdamský na začátku 16. století, zadarmo, případně jen s náhradami cestovného a přiměřené stravné.“ Ke kritice nového ombudsmana také podotýká: „Na Kocourkov a Hulvátov, ty dvě pověstné obce v naší zemi tak typické, stále ještě máme dost energie, aby mohly radostně vzkvétat.“
17.02.2020 08:51 |

podobné články

Osobnosti: Erasmus Rotterdamský (2 články) , Stanislav Křeček (478 článků)

Babiš se smál Milionu chvilek. A pivo: Toto nikdo nenapsal!

 
„Nic se nemění,“ ubezpečuje premiér Andrej Babiš (ANO) ve svém pravidelném týdenním hlášení „Čau lidi“ v souvislosti s úpravou sazeb DPH na pivo. Úpravou DPH prý jeho vláda plní sliby a pomáhá hospodským a jedinou změnou má být akorát sleva na dani. To však podle Babiše stále nechápe koaliční ČSSD. Kromě sazeb daně z přidané hodnoty na pivo došlo i na demonstraci, kterou svolává spolek Milion chvilek pro demokracii po zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. Výtky spolku šéf vlády rázně odmítl a tázal se, zdali to není „jenom hra Milionu chvilek s opozicí?“ Volba ombudsmana podle něho měla být veřejná.
16.02.2020 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18400 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

Stanislav Křeček: Bez servítků - do čeho jdu

 
Komentář na facebookovém profilu v souvislosti se zvolením do funkce ombudsmana.
16.02.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

„Jsme za kašpary.“ Milion chvilek? Už i ODS se směje. Plus varování, o co Minářovi skutečně jde. A vážné informace

 
Na to, že spolek Milion chvilek připravuje demonstraci proti zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem pod heslem „Nechceme jít cestou Maďarska a Polska“, zareagovalo hned několik lidí z politické sféry. „Je to hloupost a poslechnout je by bylo sebevražedné,“ varoval na sociální síti europoslanec Alexandr Vondra (ODS) a pod jeho slova se podepsal i jeho kolega Jan Zahradil (ODS). Nyní se vyjádřila i bloggerka Lucie Sulovská. Ta „chvilkaře“ vyplísnila za to, že „mistrují cizí národy“, a podotkla, že v důsledku toho akorát pomohou premiérovi Andreji Babišovi (ANO). A pak Zahradil napsal, o co skutečně předsedovi spolku Milion chvilek Mikulášovi Mináři podle něj jde.
16.02.2020 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1211 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Jan Zahradil (586 článků)

Muslimové? Slabí, bezbranní, pane Křečku! Svět si všiml ombudsmana

 
Oblíbený zdroj Britských listů Andrew Stroehlein tentokrát zafungoval opačným směrem. V rozhovoru se rozmluvil o volbě Stanislava Křečka ombudsmanem a zmínil i důležitost lidských práv jako takových. „Na co tedy je? Na obracení hamburgerů v McDonald´s?“ rozčílil se na poznámku Křečka, který řekl, že jeho kancelář ombudsmana nemá nic společného s lidskými právy.
16.02.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Zemanovi se nedivím, že nechce do ČT. Kalouskův „hajzl“ a Novotného chování. Vadim Petrov řekl své i k mládeži

 
Moderátorka Jana Bobošíková přivítala v pořadu JB Talk internetové televize XTV člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadima Petrova. Okomentoval slova Miroslava Kalouska o „ha*zlu“ po zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem, sdělil, co si myslí o spolku Milion chvilek pro demokracii a o českém mediálním trhu obecně. Nova Petra Kellnera, média Zdeňka Bakaly nebo Forum24 Pavla Šafra si prý nemají hrát na to, že jsou nezávislá. Ale ať na trhu klidně působí.
16.02.2020 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (301 článků) , Vadim Petrov (76 článků) , Miroslav Kalousek (6958 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Jana Bobošíková (627 článků) , Jan Novotný (85 článků) , Jan Novotný (85 článků) , Pavel Novotný (930 článků) , Miroslav Novotný (59 článků) , Jan Zeman (403 článků) , Miroslav Novotný (36 článků)

Jiří Paroubek: Divadelní hysterie Milionu chvilek a dalších výtečníků

 
Profesionální organizátoři demonstrací z Milionu chvilek pro demokracii došli k názoru, že sněmovnou zvolený ombudsman Stanislav Křeček je nebezpečím pro demokracii.
16.02.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3783 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Jiří Stanislav (91 článků)

Telefonát z Hradu, nátlak z Člověka v tísni? U Moravce se řešilo zákulisí zvolení Křečka. A Minář dostal radu

 
Hosty nedělních Otázek Václava Moravce byli 1. místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová, šéf poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka a předseda poslaneckého klubu Radim Fiala z SPD, který prozradil, co řekl exekutorům. Prý jim řekl, že drancovali lidi. Richterová tepala Chvojku jako vládního politika. Zmínila i Stanislava Křečka a nešťastné poslance hnutí ANO. Chvojka rýpal do hnutí ANO kvůli dopravě. Pak promluvil o „hnusu“. „Takový hnus bych snad nikomu nepřál,“ řekl doslova. Moravec rozebíral morální práva Jaroslava Foldyny.
16.02.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (301 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Radim Fiala (301 článků) , Jan Chvojka (197 článků) , Václav Moravec (546 článků) , Jaroslav Fiala (70 článků)

„Příteli Foldyno...“ Obvinění ze lži. Maláčová rozdávala rány. Ti, co nesnesou Křečka, se budou divit

 
Jediným hostem nedělní Partie televize Prima byla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Během svého sóla poslala vzkaz svému stranickému kolegovi Jaroslavu Foldynovi, vyjádřila se ke zvolení Stanislava Křečka do pozice veřejného ochránce práv a promluvila o změně sociálních dávek. Rodiny, které se nestarají o děti, tak jak mají, musí podle Maláčové pocítit nějakou represi, protože se odmítá smířit s tím, že tu 17 procent dětí nemá dokončenou základní školní docházku.
16.02.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků) , Jaroslav Foldyna (616 článků)

Jiří Baťa: Exministryně Stehlíková se dopouští předsudečné nenávisti

 
Nový ombudsman, pan JUDr. Stanislav Křeček ještě ne nezačal vykonávat svou funkci, ale už se na něj ze všech stran valí, co jak bude dělat a hlavně co bude dělat špatně.
16.02.2020 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků) , Jiří Stanislav (91 článků)

Zahradilovo varování před Milionem chvilek. Jde o V4. Už se to valí na něj i na Vondru

 
Spolek Milion chvilek připravuje demonstraci proti zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem, pod heslem „Nechceme jít cestou Maďarska a Polska“. „Je to hloupost a poslechnout je by bylo sebevražedné,“ varuje na sociální síti europoslanec Jan Zahradil (ODS). K jeho názoru se přidávají i další, jiní se však staví důrazně proti.
16.02.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků) , Jan Zahradil (586 článků)