Články k osobnosti

Stanislav Křeček

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislav Křeček »
 

Jiří Čunek o Milionu chvilek a Křečkovi. S humorem

 
Senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL) se v pořadu Luboše Xavera Veselého na XTV.cz vyjádřil mimo jiné k veřejnému ochránci práv Stanislavu Křečkovi. A nejen k němu.
04.03.2020 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (791 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Luboš Veselý (435 článků) , Jiří Veselý (189 článků) , Jiří Veselý (189 článků) , Jiří Veselý (189 článků)

Šabatová v rozhlase a dvacet minut bušení do ombudsmana Křečka: Myslím na kolegy, asi jim není lehko...

 
Anna Šabatová, jež se nedávno rozloučila s úřadem veřejného ochránce práv, byla hostem v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu. Prozradila, v jakém stavu přebírá nový ombudsman Stanislav Křeček úřad a jak si podle jejího názoru poradí se svými úkoly. Měl by se prý raději věnovat agendám, s nimiž nemá problémy, a ostatní svěřit své zástupkyni. Uvítala demonstraci svolanou spolkem Milion chvilek, za obranu demokratických institucí. Nediví se, že Křeček vyvolává obavy.
02.03.2020 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (488 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

„Je krásné něčemu vládnout, i kdyby to bylo jen stádo dobytka.“ U Xavera o Milionu chvilek: Zlá předpověď

 
Podtrženo, sečteno navštívila tentokrát komentátorka Karolína Stonjeková. Usoudila, že s protesty proti Stanislavu Křečkovi udělal Mikuláš Minář přešlap. Prý mu zachutnala moc. A padla slova o „vládnutí dobytku“. Okomentovala také, jak Piráti nahlásili koupi TV Nova do USA. Únor by se podle ní mohl přejmenovat na měsíc bonzáctví. A pár slov měla i k Jaroslavu Foldynovi.
02.03.2020 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků) , Jaroslav Foldyna (616 článků)

Okamura (SPD): Zvolení Stanislava Křečka je politické vítězství vlastenců

 
Komentář na facebookovém profilu k úřadu ombudsmana
02.03.2020 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Komentář: Koronavirus upozadil chvilkaře. Bude jejich skutečným koncem Křeček?

 
Antibabišovský spolek Milion chvilek pro demokracii znovu vytáhl do ulic, když s ním první březnový den v Praze demonstrovalo několik tisíc lidí kvůli zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. Jejich akci tentokrát mediálně upozadil výskyt koronaviru v Česku, i bez něj si ovšem chvilkaři musí přiznat jednu objektivní pravdu, jíž překryly dvě loňské plné Letné: politicky zatím nedosáhli vůbec nic.
02.03.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

„Babiš dělá z Česka svou firmu. Pojďme přesvědčovat lidi, aby nevolili zlo!“ Milion chvilek a tisíce lidí obsadili Staromák

 
Spolek Milion chvilek po zvolení Stanislav Křečka ombudsmanem oznámil, že 1. března uspořádá demonstraci na obranu demokratických institucí. A je to tady. Z Hradčanského náměstí na náměstí Staroměstské vyrazil průvod s transparenty a s řadou hesel na rtech. Nesli si s sebou velkou vlajku EU a na Staroměstském náměstí so dovolávali Masarykových ideálů.
01.03.2020 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

„Díky podpoře z Hradu vládnu, lžu a kradu.“ Milion chvilek obsadil Staromák

 
Spolek Milion chvilek po zvolení Stanislav Křečka ombudsmanem oznámil, že 1. března uspořádá demonstraci na obranu demokratických institucí. A je to tady. Z Hradčanského náměstí na náměstí Staroměstské vyrazil průvod s transparenty a s řadou hesel na rtech. Nesli si s sebou velkou vlajku EU a na Staroměstském náměstí se dovolávali Masarykových ideálů.
01.03.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Dnešní demonstraci Milionu chvilek posílí známé osobnosti. Spolek odhalil jména

 
Spolek Milion chvilek hodlá dnes odpoledne pochodem z pražského Hradčanského na Staroměstské náměstí a následnou demonstrací upozornit na údajné ničení demokratických institucí v Česku. Spolek svolal akci po nedávném zvolení někdejšího zástupce veřejné ochránkyně práv Stanislava Křečka ombudsmanem. Na sociální síti zveřejnil jména osobností, které se k dnešnímu protestu připojí.
01.03.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

„Studem se mi rolovala i kůže na zádech!“ Ivan Vyskočil nevěřícně sledoval Patočkovu blokádu Křečka: My jsme neleželi kvůli Šabatové na schodech

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM To, co se strhlo kolem zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem, se rozhodl pro dnešní Nedělní ráno okomentovat oblíbený herec Ivan Vyskočil. V té souvislosti promluvil o tom, že demokracie není žádná „cochcárna“ a připomněl „kádrování kytek“, které se před časem odehrálo na Národní třídě nebo humbuk kolem voleb do Rady ČT. Vzpomněl i Aňu Geislerovou. Nevynechal ani neziskovky, útoky na premiéra a „žalobníčky“. Na závěr varoval před „rozesíráním“ vlastního hnízda.
01.03.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (232 článků) , Ivan Vyskočil (231 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

Demonstrace proti Křečkovi: Do studia ČT dorazil Zahradil a začalo to: Minář hodil zpátečku, když najednou začal říkat...

 
Podle spolku Milion chvilek nedávné zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem přispělo k cílenému rozvratu demokratických institucí. Už na zítřek proto avizuje demonstraci, kde chce svou nespokojenost vyjádřit. Europoslanec Jan Zahradil (ODS) v pátečních Událostech, komentářích na ČT24 řekl, že obavy z Křečka v instituci Veřejného ochránce práv jsou přehnané.
29.02.2020 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků) , Jan Zahradil (586 článků)

Vedoucí Pirátka usedla u Xavera: Mám obavy o úřad ombudsmana. Chci se sejít s Křečkem

 
Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV první místopředsedkyni Pirátů Olgu Richterovou. Dozvěděl se od ní, kde všude stát selhává v oblasti sociální politiky. Problémů máme opravdu hodně. Stačí prý, když člověk přijde o práci. V úvodu rozhovoru vyjádřila obavy, zda Stanislav Křeček povede úřad Veřejného ochránce práv stejně jako jeho předchůdci.
29.02.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků) , Luboš Veselý (435 článků)

V kanceláři ombudsmana to pořádně vře. Šimůnková veřejně sestřelila Křečka. A toto následovalo

 
Server Deník N přišel s rozhovorem s Monikou Šimůnkovou, současnou zástupkyní ombudsmana Stanislava Křečka. Probíraly se personální změny na úřadu či rozpory, které zástupkyně se svým nadřízeným má. Článek komentoval senátor Václav Láska. „Jaký je to zažít z druhé strany?“ tázal se. „Zapšklý teplouš s příhodným jménem,“ přišlo z komentářů. A ozval se i server A2larm.cz.
27.02.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Už zítra. Pod Křečkovými okny se chystá brajgl. Milion chvilek si přizval posily

 
Iniciativa Stojím za ČT se rozhodla podpořit pražský protest spolku Milion chvilek pro demokracii v Praze na obranu demokratických institucí a na svých facebookových stránkách zve na demonstraci, kterou uspořádá v Brně ve čtvrtek 27. února se stejnojmenným názvem Postavme se rozvratu institucí!. Tu zahájí pochodem od kanceláře veřejného ochránce práv Stanislava Křečka.
26.02.2020 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Chvilkaři si myslí, že 200 poslanců bude hlasovat, jak oni budou vyhrožovat. Pořádná nálož z Trikolóry

 
ROZHOVOR Volba Stanislava Křečka v plné nahotě odhalila reálnou schopnost opozice, předvedl se i Milion chvilek, který před volbou hrozil demonstracemi, myslí si 1. krajský místopředseda hnutí Trikolóra v Karlovarském kraji Matěj Drbohlav a připomíná, že například Václava Klause ml. tyto kroky přiměly k tomu, aby Stanislava Křečka podpořil. „Chvilkaři se opájejí zaplněnými náměstími a pocitem vlastní výjimečnosti, tak si myslí, že mohou vše. Že dvě stovky zvolených zákonodárců budou hlasovat, jak oni budou vyhrožovat. Ještě že jsme stále normální země, kde lidé rozhodují vlastním rozumem,“ oddychuje si Drbohlav. A dostalo
26.02.2020 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9868 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)

Úřad ombudsmana: Tohle bude řešit přímo Křeček. A tohle přenechal Šimůnkové

 
Ombudsman Stanislav Křeček si se svou zástupkyní Lenkou Šimůnkovou rozdělil oblasti působnosti. Ponechal si ochranu rodiny a hendikepovaných spoluobčanů? Podívejte se sami, jak to bude.
25.02.2020 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Ombudsman pověřil svou zástupkyni částí agendy

 
Ombudsman Stanislav Křeček s účinností od 24. 2. pověřil svou zástupkyni Moniku Šimůnkovou částí zákonem vymezené agendy.
25.02.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Richterová (Piráti): Jaká bude personální budoucnost úřadu ombudsmana?

 
V minulém týdnu jsem požádala, v návaznosti na dlouho domluvenou pracovní cestu do Brna, nově zvoleného ombudsmana Stanislava Křečka o setkání.
24.02.2020 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Přes držku! Jiří Krampol o majoru Zemanovi, Miloši Zemanovi, Křečkovi a vtipech o Romech. Pozor, hrubé výrazy

 
Téměř hodinu a deset minut si moderátor Luboš Xaver Veselý povídal s hercem a dabérem Jiřím Krampolem. A témata byla skutečně různorodá, od Třiceti případů majora Zemana až po rasismus. Krampol potvrdil, že pro vyznamenání od prezidenta Zemana by si klidně přišel znovu. Pár slov ztratil také o Stanislavu Křečkovi a jeho věku. A prozradil, za co by jednomu konkrétnímu úředníkovi dal, jak se říká, přes držku.
24.02.2020 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (761 článků) , Stanislav Křeček (478 článků) , Luboš Veselý (435 článků) , Jiří Veselý (189 článků) , Jiří Zeman (1239 článků) , Jiří Veselý (189 článků) , Jiří Veselý (189 článků)

Tři sta volů do Německa. Zbořil se směje EU, ale také Janu Hrušínskému. Boj o Křečka? Přirovnání...

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nejvyšší státní zastupitelství by mělo zajímat, zda…“ Poprask kolem složení slibu nového ombudsmana Stanislava Křečka komentuje politolog Zdeněk Zbořil. Na pověstné volání „psům psí smrt,“ anebo ještě častější „atˇje stihne spravedlivý trest všeho pracujícího lidu,“ bychom podle něj nemuseli zapomínat. Zbořil se věnuje také návštěvě eurokomisařky pro vnitřní věci. „Evropští dobyvatelé neevropských krajin si kdysi kupovali domorodce za korálky a ohnivou vodu. Teď se zdá, že ani to už nebude a bude jen solidarita, že z Evropy nezůstane kámen na kameni.“
24.02.2020 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (478 článků)

Dobro a zlo! Umělec Ivan Trojan o Milionu chvilek a Babišovi. Má strach

 
Jak hodnotí herec Ivan Trojan demonstrace Milionu chvilek, kterých se zúčastnil, po třech měsících? Měly prý velký dopad a posilují občanskou společnost. Ale v politice se to podle něj nezlepšilo. ANO mu prý připomíná komunisty svou jednotou, prozradil v interview na serveru Seznam Zprávy. A uvedl, jestli se objeví na březnové demonstraci proti Stanislavu Křečkovi.
24.02.2020 07:56 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (261 článků) , Stanislav Křeček (478 článků)