Články k osobnosti

Stanislav Huml

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislav Huml »
 

Stanislav Huml (†66) sdílel dezinformace o covidu: Nemoc ho nakonec doběhla

 
Bývalý poslanec za Věci veřejné Stanislav Huml (†66) měl před nečekanou smrtí koronavirus. Informoval o tom deník Blesk s odvoláním na nejmenovaný zdroj. Policista přitom na sociálních sítích sdílel o covidu dezinfomace a pochyboval i o účinnosti vakcín.
31.12.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Exposlanec Stanislav Huml (†66) prohrál boj s krátkou nemocí: Před smrtí měl covid

 
Po krátké nemoci zemřel dopravní expert Stanislav Huml (†66). Ležel 24 dní v nemocnici, záchranka ho tam vezla pro obtíže s dýcháním. Předtím na facebooku sdílel pochyby o účinnosti vakcín proti koronaviru.
30.12.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

„Odmítám uctívat fašismus“. Připomeňte si s námi Stanislava Humla

 
„Buďte opatrní.“ S tímto pozdravem se loučil, když v devadesátých letech jako dopravní policista fundovaně prezentoval ranní dopravní zpravodajství na TV Nova. Později se Stanislav Huml stal poslancem a svému heslu opatrnosti zůstával věrný. V úterý bývalý poslanec Věcí veřejných a ČSSD po krátké nemoci zemřel.
30.12.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Zemřel Stanislav Huml. Poslanec, který od VV dospěl k sociální demokracii

 
V pouhých 66 letech zemřel bývalý poslanec za Věci veřejné a posléze za ČSSD Stanislav Huml. Zemřel po krátké nemoci.
30.12.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Po krátké nemoci zemřel exposlanec a policista Stanislav Huml. Bylo mu 66 let

 
Ve věku šestašedesáti let zemřel Stanislav Huml. Bývalému poslanci, policistovi a zastupiteli města Brandýs nad Labem se 28.12. se stala osudná krátká nemoc. Na Facebooku o tom informoval jeho syn Stanislav Huml mladší. 
29.12.2021 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Zemřel exposlanec a policista Stanislav Huml (†66). Osudná mu byla krátká nemoc

 
Bývalý poslanec, zastupitel Brandýsa nad Labem, policista a dopravní expert Stanislav Huml zemřel v 66 letech. Po krátké nemoci zemřel 28. prosince.
29.12.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Zemřela novinářka a spisovatelka Tereza Spencerová: Byla autorkou knihy Jsem tranďák!

 
Tereza Spencerová v lednu oslavila 55. narozeniny, 7. dubna dopoledne náhle zemřela. Novinářka a publicistka byla také známá díky tomu, že prošla změnou pohlaví. Je rovněž autorkou knihy Jsem tranďák! a dlouhou dobu psala například pro časopis Reflex nebo Literární noviny. Zanechala po sobě syna a roky úžasné práce. Na její smrt upozornil Stanislav Huml.
07.04.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Blb. Pavel udělal Rusům pěkný klystýr. Internet žasne, co předvedl starosta Novotný v ruské televizi

 
Vystoupení starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného v ruské státní televizi, kde bez obalu prozradil, co si o počínání Rusů v minulosti a o jejich propagandě myslí, vzbudilo na sociálních sítích ohlas. Člen Občanské demokratické strany se za ně dočkal velkých pochval a jednoho povzdechu. Bývalý poslanec za Věci veřejné a později za ČSSD Stanislav Huml označil Novotného za „blba“.
30.11.2019 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1330 článků) , Stanislav Huml (477 článků)

Rath chce „nakopat pr*ele“ úředníků z Bruselu. Zabojuje o europarlament

 
Letos v květnu budou v evropské sedmadvacítce, tedy patrně už bez Velké Británie, volby do Evropského parlamentu. Strany začínají šikovat své kandidáty. Za Českou suverenitu Jany Volfové, která bojovala proti islámu v Česku, bude kandidovat také několik jmen známých z minulosti. Jsou mezi nimi trestně stíhaný středočeský exhejtman David Rath nebo někdejší policista a poslanec Věcí veřejných Stanislav Huml.
04.01.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4633 článků) , Stanislav Huml (477 článků)

Česká Suverenita nabídla kandidaturu do EP Stanislavu Humlovi

 
Předsedkyně České Suverenity Mgr. Jana Volfová oslovila dalšího bývalého výrazného politika a odborníka na bezpečnost z ČSSD.
03.01.2019 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

„Hamáček mě zařízl jako králíka.“ Stanislav Huml prozradil pro PL velkou novinku

 
ROZHOVOR Stranu Česká suverenita posílí bývalý poslanec Věcí veřejných a sociální demokracie Stanislav Huml. I když chce zůstat nezávislý, je ochoten za tuto neparlamentní stranu kandidovat už na jaře v evropských volbách. „Musím říci, že máme absolutně stoprocentní shodu v názorech. Včetně migrantů, včetně Evropské unie, stoprocentní shoda. To je pro mne hodně důležité,“ vysvětlil někdejší policista a politik Stanislav Huml v rozhovoru pro ParlamentníListy, proč přijal nabídku ke spolupráci od předsedkyně České suverenity Jany Volfové.
02.01.2019 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Stanislav Huml tleská Slonkové: Skrytá kamera v reportáži byla v pořádku, Babiš ml. poskytl silná prohlášení. Lidé by si měli uvědomit...

 
ROZHOVOR „Babiše lze porazit jen ve volbách. Jiná cesta nevede. Anebo odsouzením za trestní kauzu. Nemohu se postavit do role mesiáše, tvrdit, že to bylo proti korupci a sám mít špinavé ruce a pomazanou hlavu od bláta,“ říká směrem k premiérovi Andreji Babišovi bývalý poslanec ČSSD Stanislav Huml. Lidé by si prý měli uvědomit, že jim premiér soustavně lže. Ve skryté kameře problém nevidí. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zároveň řekl, že když už sociální demokracie do vlády vlezla, měla hořký kalich vypít až do dna a podpořit ji. Nyní se obává, že klesne pod pětiprocentní hranici. Stanislav Huml se vyjádřil také k aktuálním zahraničním událostem.
28.11.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

ČSSD přes držku. Zeman jako blbec? Standa Huml má hodně co říct „socdemákům“ i prezidentovi, kterého jinak chválí

 
ROZHOVOR „Miloš Zeman tlačí ČSSD do vlády s Babišem. Znamenalo by to postrčení do propasti a výsledek voleb pod pět procent,“ domnívá se někdejší poslanec za ČSSD Stanislav Huml. Sociální demokracie podle něj nyní hledá kapitána Titaniku, což nebude lehké, ale zároveň je nutné politickou stranu restartovat. Po prezidentských volbách očekává změnu v chování Miloše Zemana, který začne více přemýšlet státnicky a zvažovat své výroky. Záleží mu prý na tom, jak se zapíše do historie.
06.02.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28077 článků) , Stanislav Huml (477 článků)

A už je to tady. Zděšení z referenda o EU! Začíná to být vážné, víme více

 
ANKETA Jste pro nový zákon o obecném referendu? Jak pohlížíte na případné referendum o našem členství v Evropské unii? Tyto dvě otázky položily ParlamentníListy.cz českým politikům. Většinou – zvláště pokud se to týká obecného referenda – jsou pro. „Záleží ale na jeho parametrech,“ upozornil Patrik Nacher (ANO. „Jsem pro oba zákony. To, že máme zákon o referendu, neznamená, že hned vystupujeme z EU,“ uvedl Pavel Plzák z hnutí ANO. Náznak dohody na tématu mezi ANO a SPD vyděsil i skupinu hlásící se k EU, Pulse of Europe. Tu v Česku reprezentuje třeba Tomasz Peszynski. Na Facebooku napsala: „Dveře pro czexit jsou otevřené. Pomozte nám zachránit ČR a Evropu. Bude to katastrofa.“
24.10.2017 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Vysvětlení propadáku ČSSD. Stanislav Huml vytáhl na světlo, co vše vadilo lidem. A Havlíčkův podpis memoranda byla prý poslední kapka

 
ROZHOVOR ČSSD potřebuje nutný restart. Bez Zaorálka by možná získala ještě méně hlasů. Tak mluví dosluhující poslanec za ČSSD Stanislav Huml. Zároveň vyjmenoval hlavní důvody, které k poklesu sociálních demokratů vedly: negativní kampaň proti Andreji Babišovi, neplněné sliby, církevní restituce, protikuřácký zákon i nezaplacené miliony advokátovi Zdeňku Altnerovi. Sám Huml nepředpokládá, že složená vládní koalice vydrží celé vládní období, a tipuje předčasné volby.
21.10.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Huml: Zkusme složit vládu bez ANO

 
Po sečtení prvních hlasů v parlamentních volbách má ČSSD kolem osmi procent. Podle poslance Stanislava Humla je na hodnocení ještě brzy, ale konečný výsledek odhaduje kolem deseti procent.
21.10.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (477 článků)

Ať ČT informuje objektivně. Faltýnek ve sněmovně předložil příklady, kdy o něm reportéři šířili nesmysly

 
Sněmovna začala rozhodovat o vydání předsedy ANO Andreje Babiše a prvního místopředsedy hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Po šéfce mandátového a imunitního výboru Sněmovny Miroslavě Němcové a zpravodajích výboru Jiřím Dolejšovi a Stanislavu Humlovi (ČSSD) vystoupil sám Andrej Babiš i Jaroslav Faltýnek (oba ANO).
06.09.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků) , Miroslava Němcová (1788 článků) , Jiří Dolejš (537 článků) , Stanislav Huml (477 článků) , Jaroslav Faltýnek (346 článků)

Myslíte, že člověk, který vlastnil Agrofert, by dělal podvod kvůli 50 milionům? rozčiloval se Faltýnek v ČT

 
Hostem pořadu Události, komentáře ČT24 byl místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. Jeho i Andreje Babiše dnes doporučil mandátový a imunitní výbor k vydání k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. K celé kauze se vyjádřili poté i poslanec ČSSD Stanislav Huml a předsedkyně mandátového a imunitního výboru Miroslava Němcová (ODS).
30.08.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků) , Miroslava Němcová (1788 článků) , Stanislav Huml (477 článků) , Jaroslav Faltýnek (346 článků)

Poslanec Huml viděl spis na Babiše a Faltýnka. A toto se v něm dočetl

 
Stanislav Huml z ČSSD byl jedním z prvních zákonodárců, kteří nahlédli do spisu případu Čapí hnízdo, k němuž policie žádá o vydání poslanců hnutí ANO Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Huml prozradil, co ve spisu hledal a jak přísně je střežen.
27.08.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků) , Stanislav Huml (477 článků)

Policejní provokace. Zoufalý pokus o změnu volebních preferencí... Miloš Zeman řádil před kamerou a už se ozvali z ČSSD

 
„Chci věřit, že ta policejní provokace není posledním zoufalým pokusem změnit volební preference...,“ řekl kromě jiného prezident Miloš Zeman ve čtvrtek v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov na konto policejního stíhání Andreje Babiše (ANO) a nadcházejících podzimních voleb do Poslanecké sněmovny. Co na to míní poslanci, předně z řad ČSSD? „Pan prezident si mohl tento ‚vedlejšák‘ odpustit!“ „Tvrzení kritiků jsou politické kecy! Případ prostě uzrál a nekonat kvůli volbám znamená pro policistu hrozbu stíhání za zneužití pravomoci úřední osoby.“ „Miloš Zeman nepřekvapil, protože tímto provokativním prohlášením opět jasně a zřetelně demonstroval svůj mocenský pakt s oligarchou Babišem.“ To sdělili ParlamentnímListům.cz poslanci Jiří Koskuba, Stanislav Huml a Richard Dolejš.
25.08.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26299 článků) , Richard Dolejš (64 článků) , Miloš Zeman (28077 článků) , Stanislav Huml (477 článků) , Jiří Koskuba (223 článků) , Jiří Stanislav (111 článků) , Jiří Dolejš (537 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »