Články k osobnosti

Stanislav Hájek

  percuse

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislav Hájek »
 

Komise vyšetřující úniky ze spisů předvolá Sobotku a Ištvana

 
Před sněmovní vyšetřovací komisi k únikům informací z vyšetřovacích spisů předstoupí příští úterý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan. Předvolán je také ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych a dva bývalí policisté Stanislav Hájek a Milan Večeřa. Oznámil to předseda komise Martin Plíšek (TOP 09).
11.08.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9537 článků) , Stanislav Hájek (7 článků) , Jakub Frydrych (12 článků) , Martin Sobotka (235 článků) , Martin Hájek (44 článků)

Sobotku čeká výslech. Před vyšetřovací komisi půjde i státní zástupce Ištvan

 
Před sněmovní vyšetřovací komisi k únikům informací z vyšetřovacích spisů předstoupí příští úterý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan. Předvolán je také ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych a dva bývalí policisté Stanislav Hájek a Milan Večeřa. ČTK to dnes řekl předseda komise Martin Plíšek (TOP 09).
11.08.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9537 článků) , Stanislav Hájek (7 článků) , Jakub Frydrych (12 článků) , Martin Sobotka (235 článků) , Martin Hájek (44 článků)

Odposlechy Babiše a novináře Přibila? Ještě mnohem větší skandál. Získali jsme oficiální dokument. Podepsán: Ivo Ištvan

 
Z kauzy nahrávek ministra financí a šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, které pořídil dnes už bývalý novinář Babišova deníku Mladé fronty Dnes Marek Přibil, roste ještě mnohem větší skandál, než by se zprvu čekalo. Podle dokumentů, které mají ParlamentníListy.cz k dispozici, usiloval s Přibilem spolupracující bývalý policista Stanislav Hájek v minulosti o to, aby měl dohled nad policií pořizovanými odposlechy. Na spojení Babiše, nahrávajícího Přibila a expolicisty Hájka upozornil Český rozhlas.
17.05.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16060 článků) , Stanislav Hájek (7 článků)

Babišovy noviny: „Rittigův“ policista učí nováčky

 
Bývalý policejní důstojník z útvaru, který nasazuje odposlechy a na kterého se provalilo, že si často telefonoval s Ivo Rittigem, až nyní přišel o bezpečnostní prověrku. Informovaly o tom dnešní Lidové noviny s tím, že se jedná o Stanislava Hájka. Ten poté, co musel odejít do Liberce, zde velel kriminalistům. I o tuto práci ale koncem loňského roku přišel.
15.01.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Hájek (7 článků) , Ivo Rittig (126 článků)

Na policistu, který se stýkal s Rittigem, Nečasovou i Benešem, inspekce nic nenašla

 
Stanislav Hájek byl policistou, který se zabýval odposlechy, stýkal se s lobbistou Ivo Rittigem i šéfem ČEZ Danielem Benešem. Bývalá šéfka Nečasova kabinetu Jana Nagyová se jej na Benešův popud snažila prosadit do čela Útvaru zvláštních činností, který zajišťuje veškeré odposlechy nebo sledování podezřelých. Hájka proto vyšetřovala Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Ale nenašla proti němu žádné důkazy. Informoval o tom server Lidovky.cz.
06.06.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1555 článků) , Stanislav Hájek (7 článků) , Jana Nagyová (1548 článků) , Jan Beneš (30 článků) , Jan Hájek (180 článků) , Jan Hájek (178 článků)

Přítel Zaorálek má před očima mlhu, zoufá si Huml. Čtěte, koho mu dal za vzor

 
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek má před očima mlhu. Na svém facebookovém profilu to uvedl poslanec ČSSD Stanislav Huml v souvislosti s děním na Ukrajině. Huml na svém profilu sdílel článek Petra Hájka z webu Protiproud.cz a zmíněná slova o Zaorálkovi k tomu připojil jako svůj komentář.
16.03.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2477 článků) , Stanislav Huml (469 článků) , Stanislav Hájek (7 článků)

Komunisté šimrají duše gayů: Jste milí. Hájek je dubová hlava

 
Přestože pražský festival homosexuálů Prague Pride již začal, hlavní atrakci si organizátoři nechávají na sobotu. Centrem Prahy v ten den projdou různě odění gayové a lesbičky. Troufnou si ale na otevřenou podporu homosexuálů komunisté? Předseda partaje KSČM ovšem krčí rameny - v ten den bude totiž v Českých Budějovicích. Místopředseda rudých Stanislav Grospič bude ale také doma, v Mladé Boleslavi na své zahrádce. Poslance Jiřího Dolejše v ten den nejspíše potkáte jen v lese.
11.08.2011 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (153 článků) , Jiří Dolejš (489 článků) , Stanislav Hájek (7 článků)
« Předchozí 1 Další »