Články k osobnosti

Stanislav Gross

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislav Gross »
 

Kráska Denisa Grossová otevřeně o vztazích: Jaký by měl být její ideální partner do života?

 
Před dvěma lety byla Denisa Grossová (24) zasnoubená, místo veselky se ale konal rozchod. Po něm si našla nového přítele, ale ani ten nebyl tím pravým. Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) redakci eXtra.cz prozradila, zda se v jejím životě objevil někdo nový a jaký by měl její ideální partner být. 
23.05.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Dcera Stanislava Grosse promluvila o finančnících. Co ji živí a jaké plány má se sestrou

 
Starší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) Denisa Grossová (24) je dospívající ženou mnoha profesí. Mimo focení a hraní se věnuje i influencingu, který jí slušně vydělává. Na platformě TikTok má desítky tisíc fanoušků a dokonce jí přišla i nabídka působit v reality show Like House. Redakci eXtra.cz prozradila, jak se staví nejen ke spolupracím, ale také se svěřila, zda by do další řady Like House šla a promluvila o novém projektu, který chystá se sestrou Natálií (19).
20.05.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , Natálie Grossová (123 článků)

Dcery Stanislava Grosse provokují: Jedna ukazuje bradavky, druhá ji u toho fotí

 
Dcery zesnulého politika Stanislava Grosse, Natálie a Denisa, si užívají dovolené v Itálii. Do této destinace vyrazily společně s maminkou Šárkou. Zkrátka nepřijdou ani jejich sledující, dívky totiž vše poctivě dokumentují na svých Instagramech. Více než tipy na turisticky zajímavá místa ale zaujala sledující fotka starší Denisy. Ta provokuje svou odvážnou fotkou v tílku bez podprsenky. 
17.04.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Dcera expremiéra Stanislava Grosse (†45) Denisa: Oznámila rozchod!

 
Dlouhého trvání neměla láska Denisy Grossové (24) s choreografem a tanečníkem Dominikem Jandusem. Muzikálová tanečnice přiznala, že po pouhém půl roce je zase sama a románek s kolegou zkrátka nebyl to pravé ořechové.
03.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Grossová oznámila rozchod! Po půl roce vztahu... Už má za přítele náhradu?

 
Mladá láska... to je ráj. Ale občas nemá dlouhého trvání. Rozchod nyní hlásí starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) Denisa (24)! Co bude dál?
02.03.2022 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Bodyguard kmotrů Šrytr: Za vraždou Mrázka podle něj stál Stanislav Gross

 
Nejspíš málokdo ví o českém podsvětí tolik jako Pavel Šrytr. Bývalý elitní policista sloužil jako bodyguard Antonína Běly, následně pracoval i pro dalšího kmotra - Františka Mrázka. V roce 2016 byl dokonce obžalován z vraždy Běly, ale vina mu nikdy nebyla dokázána. Během práce pro Mrázka měl mít v rukách jeho spis s kompromitujícím materiálem na vysoce postavené osobností české společnosti, který ale na příkaz svého zaměstnavatele zničil. Šrytr to řekl v podcastu Insider, kde také nepřímo ukázal na Stanislava Grosse jako muže, který mohl chtít Mrázkovu smrt.
17.02.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , František Mrázek (183 článků) , Pavel Antonín (65 článků)

Pavel Šrytr o objednateli vraždy kmotra Františka Mrázka: Nechci na něj plivat, je mrtvej

 
Chránil největší mafiány Česka, bývalý příslušník Útvaru rychlého nasazení Pavel Šrytr (57) byl bodyguardem Antonína Běly (†53) a později Františka Mrázka (†47). V rozhovoru pro Insider Podcast tvrdí, že zničil jeho slavný archiv. Stovky stran kompromitujících materiálů, mimo jiné na vlivné politiky tehdejší éry. Naznačil také, kdo měl být objednatelem vraždy jeho chlebodárce. A nepřímo ukázal na Stanislava Grosse (†45)!
17.02.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , František Mrázek (183 článků) , Pavel Antonín (65 článků)

Co může za smrt Františka Mrázka? Napovědět by mohla nahrávka z bytu Stanislava Grosse

 
Vražda jednoho z nejznámějších kmotrů Františka Mrázka zůstane pravděpodobně navždy neobjasněna. Dodnes se totiž neví, kdo kontroverzního podnikatele zastřelil, ani kdo byl zadavatelem, natož jaký byl motiv. Investigativní novinář Jaroslav Kmenta ale věří, že vražda měla spojitost s někdejším premiérem Stanislavem Grossem. Co ho k tomuto přesvědčení vede, popsal v novém dokumentárním cyklu České televize Polosvět veksláků, jehož první díl se zaměřuje právě na Mrázka.
13.01.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , Jaroslav Kmenta (153 článků) , František Mrázek (183 článků) , Jaroslav Mrázek (32 článků)

Škoda, že jsme nepřijali euro, lituje Libor Rouček. Za Standy Grosse se s tím počítalo, ale pak přišla vláda ODS

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Pamatuji, když byl v Rakousku šilink, v Německu marka, v Itálii lira a ve Francii frank.“ Bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček, zkušený cestovatel a člen ČSSD, vzpomíná na dobu zavedení eurobankovek. Působil tehdy jako mluvčí ve vládě premiéra Miloše Zemana. Až do finanční krize mělo euro i v Česku velkou podporu. Podle Roučka je euro stabilizační kotva i pro nás. A varuje: „Není vyloučeno, že finanční trhy a spekulanti zaútočí a že naše měna půjde do háje.“
09.01.2022 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , Libor Rouček (281 článků) , Miloš Zeman (27348 článků)

Sestry Denisa a Natálka Grossovy: Žhavé pozdravy z Dubaje!

 
Před chladem české zimy utekly sestry Natálie (19) a Denisa (24) Grossovy do teplých krajin. Dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) odletěly do Dubaje. A v ráji arabských šejků nejsou samy – společnost jim dělá influencer a jedna z hvězd reality show Like House Adam Kajumi (22)!
03.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , Adam Kajumi (6 článků)

GLOSA: Trápení zlaté mládeže. Sáhla jsem si na dno, vzkazuje z Dubaje Denisa Grossová

 
Starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) Denisa Grossová (23) se sice tváří jako ta dospělejší a uvědomělejší z obou holek, přesto ale občas šlápne pěkně vedle. Mladá fotografka ve shrnutí průběhu letošního roku na svém Instagramu ukázala, že nástrahy opravdového dospělého života se jí ještě obloukem vyhýbají.
31.12.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Zlatá mládež v Dubaji. Dcery Stanislava Grosse si v ráji šejků užívají s Adamem Kajumim

 
Zdá se, že zimní období nechává českou zlatou mládež chladnou, a proto místo toho cestují za teplem. Influencer Adam Kajumi (22) odletěl do Dubaje, kde se měl náhodně setkat se sestrami Denisou (23) a Natálií (19) Grossovými. A soudě dle fotografií na sociálních sítích se zdá, že si všichni tři dovolenou velmi užívají.
30.12.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , Adam Kajumi (6 článků)

Zamilovaná Denisa Grossová: Z jejích žhavých snímků jde hlava kolem

 
Jak je vidět, láska dělá zázraky. Úspěšná fotografka a dcera bývalého politika Stanislava Grosse (♰45) Denisa Grossová (23), která momentálně randí s tanečníkem a choreografem Dominikem Jandusem, vystavuje na sociálních sítích své sexy tělíčko. Musíme uznat, že dospěla v opravdu krásnou ženu a změna partnera jí rozhodně prospěla. 
08.12.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Stanislav Gross by slavil 52 let: Natálka mu poslala dojemný vzkaz do nebe

 
Historicky nejmladší premiér České republiky Stanislav Gross by oslavil 52. narozeniny. Jenže osud tomu chtěl jinak a oblíbený politik odešel na druhý břeh ve svých 45 letech. Ochromila ho amyotrofická laterální skleróza, na kterou bohužel dosud neexistuje lék. Gross za sebou zanechal manželku a dvě dcery, které se se smrtí milovaného manžela a táty vyrovnávaly velmi těžko
30.10.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Gross by slavil 52 let, dcera Natálka poslala pusu do nebe: „Tati, byls ten nejlepší chlap“

 
Expremiér a někdejší šéf ČSSD Stanislav Gross, který zemřel ve věku 45 let, by se dnes dožil 52 let. Nebýt zákeřné nemoci ALS - amyotrofické laterální sklerózy. V den jeho nedožitých narozenin vyvěsila emotivní vzkaz na sociální síť jeho 19letá dcera Natálie. Dnes je to přitom rovněž šest let od Grossova pohřbu na pražském Vyšehradě.
30.10.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Před 6 lety ztratila manžela: Šárka Grossová (51) o úspěchu dcer, které bojovaly s předsudky

 
Uplynulo už šest a půl roku od úmrtí bývalého předsedy vlády Stanislava Grosse (†45), který by za pár dní slavil teprve 52. narozeniny. Jeho manželka Šárka Grossová (51) pro eXtra.cz prozradila, jak moc je pyšná na své dvě dcery, starší Denisu (23) i mladší Natálku (19), a na to, co přes všechny rány osudu dívky dokázaly.
15.10.2021 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

Natálie Grossová slaví sladkých devatenáct let: Takhle za ty roky zkrásněla!

 
Talentovaná Natálie Grossová slaví své devatenácté narozeniny. Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) se momentálně věnuje hlavně zpěvu a ztvárnila i hlavní roli v muzikálu Čarodějka. Čemu se chce v budoucnu ještě věnovat?
28.09.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků) , Natálie Grossová (123 článků)

Za snoubence už má náhradu. Denisa Grossová necelý rok po rozchodu ukázala nového partnera

 
Starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse Denisa má novou lásku. A našla ji ve své branži. Tanečnice a choreografka Denisa Grossová randí s Dominikem Jandusem. Potkali se v muzikálu Čarodějka, kde oba tančí. Dominik také učí tanec v souboru Tančírna, který vede manžel Jitky Čvančarové  (43) Petr Čadek.
15.09.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (896 článků) , Stanislav Gross (786 článků) , Petr Čadek (207 článků)

Sestry Grossovy jen září: Denisa má nového přítele, Natálie randí s operním pěvcem

 
Dcery zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) zažívají šťastné období. Starší Denisa (23) představila na sociálních sítích nového přítele a mladší Natálie (18) je zavalena prací - nacvičuje roli v muzikálu Čarodějka. Kromě toho si však také užívá čas se svým partnerem, operním pěvcem.
13.09.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (786 článků)

„Bartoš se pral s Krpálkem? Hmm. A taky prohrál s Obamou!“ Režisér Adamec v ráži. Sejmul i Babiše juniora

 
V Podtrženo sečteno se Xaver sešel tentokrát s Jiřím Adamcem. Ten jednak okomentoval, co provádí Andrej Babiš mladší. Podle něj to není činnost úplně zdravého člověka a k otci se chová hanebně. Od Ivana Bartoše bylo prý neprozřetelné, že chtěl využít slávu Lukáše Krpálka k vlastní kampani. „Nikdy jsem nepochopil, že si Standa Gross troufl být premiérem, stejně jako si neumím představit, že by Ivan Bartoš dělal šéfa Strakovky,“ vyjádřil se o něm. A pár slov měl také k momentálně řešené problematice LGBT.
07.08.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24461 článků) , Stanislav Gross (786 článků) , Lukáš Krpálek (103 článků) , Jiří Adamec (270 článků) , Ivan Adamec (26 článků) , Ivan Ivan (2430 článků) , Jiří Adamec (150 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »