Články k osobnosti

Standa Jelínek

  kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Standa Jelínek »
 

Vondra otočil a rýpe do „chvilkařů“, přisadil si i Kalousek. Politolog vidí jasný cíl

 
Spolek Milion chvilek pro demokracii plánuje další protesty. Začít mají už za týden. Nejprve to vypadalo, že se bude demonstrovat kvůli zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem. Teď se ale jako hlavní myšlenka prezentuje snaha nebýt jako Polsko nebo Maďarsko. To ale pobouřilo třeba dosavadního příznivce demonstrací, europoslance Alexandra Vondru (ODS). Proti některým krokům spolku už se ohradil i další sympatizant Miroslav Kalousek, který je šéfem poslanců TOP 09. Podle politologa Lukáše Jelínka spolek zužuje svoje zaměření a mohla by se z něj časem stát politická strana. Upozornil také na to, že požadavky, které demonstranti měli, nikdo nevyslyšel.
18.02.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1238 článků) , Miroslav Kalousek (7154 článků) , Stanislav Křeček (501 článků) , Standa Jelínek (8 článků) , Stanislav Jelínek (1 článek)

Kdepak Konvička. To Klaus a Křeček jsou nebezpeční, hlásí Deník Referendum

 
Politolog Lukáš Jelínek v textu pro Deník Referendum varuje, že se sociální demokracie a další demokratické strany musí postavit znovu nastupujícímu nacionálnímu socialismu. Velké nebezpečí podle politologa představují lidé jako exprezident Václav Klaus či zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček, protože tito pánové jsou své plány schopní opravdu promyslet.
27.08.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9989 článků) , Stanislav Křeček (501 článků) , Vašek Jelínek (47 článků) , Standa Jelínek (8 článků)

Dan Bárta v pražské Arše pokřtí své nové album Maratonika

 
Zpěvák a textař Dan Bárta v úterý na koncertě v pražském Divadle Archa pokřtí svou novou desku Maratonika. Album natočil s pozměněnou sestavou skupiny Illustratosphere, z níž odešli pianista Stanislav Mácha a kytarista Jaroslav Friedl. Kapela Bártu doprovází v sestavě Filip Jelínek (klávesy, trombón, perkuse), Robert Balzar (kontrabas, basa), Míra Chyška (kytara) a Jiří Slavíček (bicí).
05.11.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (231 článků) , Jiří Slavíček (1 článek) , Robert Bárta (15 článků) , Jaroslav Filip (33 článků) , Standa Jelínek (8 článků) , Jiří Jelínek (67 článků) , Jiří Bárta (247 článků) , Jiří Bárta (247 článků)

Studna z majora Zemana: Kde se doopravdy odehrál masakr?

 
Jak dnes vypadá místo, kde otec Brůna umlátil svou manželku, přizabil syna, nechal pokácet stromy na zahradě a dům pak zapálil? I na to přináší odpověď unikátní kniha Studna – Jak to bylo doopravdy! Od dnešního dne je opět na stáncích, objednat ji můžete i prostřednictvím SMS!Středočeská obec Vonoklasy leží stranou hlavních tras, zhruba dva kilometry od Černošic a Dobřichovic. A přesto sem míří tisíce turistů. Ti všichni chtějí vidět místo, kde před 45 lety Stanislav Jelínek starší (v seriálu dostal jméno Brůna) vraždil.
20.07.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Standa Jelínek (8 článků)

Studna z Majora Zemana: Z Jelínka vyrostl geniální věděc!

 
Stanislav Jelínek na tom po zavraždění matky a sebevraždě otce nebyl dobře. Únik ze studny, plazení zasněženým lesem a obrovský stres ho natolik vyčerpaly, že skončil v Psychiatrické léčebně v Bohnicích. Nepobyl tam ale dlouho.
20.03.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Standa Jelínek (8 článků)

Studna z majora Zemana: První foto skutečného otce Brůny

 
13. února 1968 zavraždil Stanislav Jelínek (†57) ve Vonoklasech manželku Marii (†53) a syna, rovněž Stanislava, chtěl před svojí sebevraždou utopit ve studni. Dům pak zapálil.
18.03.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Standa Jelínek (8 článků)

Studna z Majora Zemana: Nová šokující fakta!

 
13. února 1968 zavraždil Stanislav Jelínek (†57) ve Vonoklasech manželku Marii (†53) a syna, rovněž Stanislava, chtěl před svojí sebevraždou utopit ve studni. Dům pak zapálil.
16.03.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Standa Jelínek (8 článků)

Jindřichův Hradec: Starosta města poděkoval za zásluhy o rozvoj města

 
Za dlouholeté působení v pracovní skupině Programu regenerace městské památkové rezervace poděkoval starosta Stanislav Mrvka a místostarosta Pavel Vejvar Pavlu Pavlovskému, Františku Ficalovi a Antonínu Jelínkovi.
28.02.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Jelínek (3 články) , Antonín Jelínek (3 články) , Standa Jelínek (8 článků)
« Předchozí 1 Další »