Články k osobnosti

Stacy Ferguson

  herečka, zpěvačka, modelka, módní návrhářka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stacy Ferguson »
 

Fergie: Trpěla jsem chemicky vyvolanou psychózou a demencí

 
Zpěvačka Stacy Ann Ferguson alias Fergie byla ještě před osmnácti roky těžce závislou na drogách. Pervitin užívala tak moc, že měla denně těžké halucinace a droga u ní dokonce působila chemickou demenci. Hvězda skupiny Black Eyed Peas se ale dokázala vyhrabat z totálního dna a od roku 1999 abstinuje.
11.12.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Zpěvačka Fergie: Rozvod jí sluší!

 
S hercem Joshem Duhamelem (44, Transformers) před týdnem oznámili rozluku, ale nevypadá to, že by Stacy Ann Ferguson alias Fergie (42) nějak trpěla. Naopak na koncertě v Riu zpěvačka, která se proslavila coby členka kapely Black Eyed Peas, zářila a řádila, jako by se těšila z nově nabyté svobody.
20.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Zvedněte si sebevědomí, dámy: Takhle vypadá slavná zpěvačka Fergie v civilu

 
Ve čtvrtek 27. března to bylo přesně 39 let, co se narodila popová hvězda a členka skupiny Black Eyed Peas Stacy Ferguson známá jako Fergie. Kdo by však čekal načančanou primadonu, která se třese na svou ‚B-day Party‘ hodně by se podivil, jelikož zpěvačka velkou část narozeninového dne strávila na stavbě. Pomáhala totiž na novém domě v losangeleském Brentwoodu, který s manželem Joshem Duhamelem momentálně budují.
02.04.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Těhotná Fergie a Josh Duhamel řádili na Kids’ Choice Awards

 
Stacy "Fergie" Ferguson a její manžel Josh Duhamel se objevili na předávání cen Kids’ Choice Awards 2013 a o zábavu rozhodně nebyla nouze!
26.03.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Josh Duhamel (17 článků) , Stacy Ferguson (10 článků)

Zpěvačka Fergie a herec Josh Duhamel čekají dítě

 
Stacy Ann Fergusonová, známá jako Fergie, je těhotná. Zprávu o tom, že čeká své první dítě, napsala zpěvačka skupiny Black Eyed Peas na Twitter. Další články k tématu: Od drog mě zachránil Bůh, řekla zpěvačka Fergie Cítím se zahanbena, říká zpěvačka Fergie. Billboard ji zvolil ženou roku Zpěvačka Fergie se provdala za herce Joshe Duhamela Móda z Grammy: Fergie ukázala prádlo, Gagu zastínila Nicki Minaj Zpěvačka Fergie z Black Eyed Peas: Chceme, aby z nás lidi šíleli
19.02.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Josh Duhamel (17 článků) , Nicki Minaj (182 článků) , Stacy Ferguson (10 článků)

Nevěrný manžel zpěvačky Fergie chce mít sedm dětí

 
Zpěvačka Stacy Ferguson alias Fergie bude mít jednou sedm dětí. Tedy pokud poslechne svého manžela Joshe Duhamela, jenž by tolik potomků rád jednou vychovával. Ačkoli nedokáže být své ženě věrný, touží s ní založit velkou rodinu a provázat tak zásadně jejich životy.
22.04.2010 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Fergie touží po dítěti. Brzy

 
Americká zpěvačka a herečka Fergie (34), vlastním jménem Stacy Ann Fergusonová, sdělila britskému tisku, že se bude s manželem pokoušet o dítě,...
13.12.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Fergie je posedlá prostitutkou!

 
Zpěvačka a herečka Stacy Ann Fergusonová, známá jako Fergie, která v novém muzikálu s názvem Nine hraje prostitutku, je svou rolí přímo posedlá.
03.12.2009 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Fergie chce do roka otěhotnět

 
Hvězda Black Eyed Peas Fergie prozradila své plány, které počítají se založením rodiny. Nicméně těhotenství v průběhu tour nepřipadá v úvahu. Zpěvačka se provdala za herce Joshe Duhamela. Oba prohlašují, že nemohou moc otálet se založením rodiny, ale stále čekají na vhodný okamžik. „Nebudeme se pokoušet o miminko během tour,“ říká Fergie. „Pořád to říkám. Hlavu mám plnou turné, ale ujišťuji vás, že Josh a já toužíme po rodině.“ „Nedávno se objevily drby, že mě mateřství neláká. Není to pravda, jsem do toho fakt žhavá. Jenomže pořád mám před sebou spoustu koncertů. Ještě celý příští rok, takže to nebude hned.“ Fergie, vlastním jménem Stacy Ann Ferguson, nedávno shodila spekulace o tom, že by měla opustit Black Eyed Peas a vyrazit na sólovou dráhu. „Není to jen o penězích, je to o rodině, o přátelích,“ dodává zpěvačka. Když jsme spolu, je nám fajn. Užíváme si tu hudbu spolu.“ „Jsem velmi obdařená, protože mám to nejlepší z obou světů. Můžu udělat sólové album nebo můžu udělat Peas album. Je to jedno. Nebo se můžu natočit film.“
11.09.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Stacy Ferguson (10 článků)

Fergie: Těhotenství nebo rozvod!

 
Zpěvačka Stacy Ferguson alias Fergie brzy otěhotní. Nebo se rozvede. Její manžel Josh Duhamel se totiž hodlá stát co nejdříve otcem.
06.07.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Josh Duhamel (17 článků) , Stacy Ferguson (10 článků)
« Předchozí 1 Další »