Články k osobnosti

Felix Slováček

  skladatel, hudebník, dirigent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Felix Slováček »
 

Novotný končí v ODS. Ale nemlčí. „Je to akce Zahradila.“ A pak byl zase sprostý

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný skončí v ODS, shodlo se na tom předsednictvo strany, v úterý večer o tom na sociální síti X informoval reportér Josef Kopecký ze serveru iDNES.cz. Výroky Novotného jsou podle špiček strany s členstvím ODS neslučitelné. Poslední velmi kontroverzní výroky pronesl Novotný na adresu nemocné dcery saxofonisty Felixe Slováčka, když uvedl, že stejně zemře. „Je to akce Zahradila a téhle zmrdské kliky,“ zuří nyní Novotný.
14.05.2024 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Josef Novotný (208 článků) , Josef Novotný (54 článků) , Josef Novotný (208 článků)

Slováček má nervy na pochodu: Dáda nechala nemocnou Aničku ve štychu a dál se utápí ve svém světě

 
Po návratu z dovolené na Maltě nečekalo na saxofonistu Felixe Slováčka zrovna příjemné překvapení. Stačila krátká doba nepřítomnosti a jeho rodina je opět v troskách. Podle informací webu Aha! nebyla jeho manželka Dagmar Patrasová zrovna ve stavu, kdy by zvládla být oporou jejich dceři Anně Slováčkové, která opět bojuje s vážným onkologickým onemocněním. 
12.05.2024 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Anna Slováčková (295 článků) , Dáda Patrasová (1544 článků)

Rozzuřený Slováček se chce pomstít Novotnému za nechutná slova o Aničce. Starostovi Řeporyjí hrozí vězení

 
Nechutný útok starosty Řeporyjí Pavla Novotného, který se v minulém týdnu opřel nejen do saxofonisty Felixe Slováčka, ale i do jeho těžce nemocné dcery Aničky, nezůstane bez postihu. Podle informací webu Aha! již hudebník z dovolené připravuje odvetné právní kroky. 
12.05.2024 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků)

Vladimír Ustyanovič: Zákon není právo

 
V posledních dnech většině občanů pohnulo žlučí vyjádření starosty pražské části Řeporyje Pavla Novotného, který nese přezdívku Prasopes. Odporně se vyjádřil k nemocné dceři Felixe Slováčka, Aničce Slováčkové. Nedovolím si citovat z etického důvodu. Říká se, kdo s čím zachází, tím také schází.
07.05.2024 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Vladimír Novotný (24 článků)

Kubisková (Přísaha): Fiala měl dávno toho bezcitného cynika Novotného vyloučit

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k řeporyjskému starostovi Pavlu Novotnému a jeho hrubým slovům na účet dcery Felixe Slováčka, která trpí rakovinou.
05.05.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků)

Drogy, impotence... Josef Skála se neudržel. Srazil Novotného i přizvukující Nerudovou

 
Doslova bouři vyvolal řeporyjský starosta Pavel Novotný, když na sociální síť napsal, že nemocná dcera Felixe Slováčka stejně zemře. Uzdu svým emocím upustil poté, co se Slováček vyfotil s Kateřinou Konečnou, předsedkyní KSČM. Vlna kritiky byla ale tak obrovská, že svůj komentář nakonec ze sociální sítě X odstranil. Na jeho slova v pořadu Plesk Vladimíra Franty zareagoval také představitel konzervativního křídla v KSČM Josef Skála. A nebral si servítky.
04.05.2024 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Kateřina Konečná (524 článků) , Josef Novotný (208 článků) , Josef Novotný (54 článků) , Josef Novotný (208 článků)

Novotný pohřbil Aničku Slováčkovou: Felix se za dceru bije jako lev, Dáda tajemně mlčí

 
Slova Pavla Novotného na adresu Aničky Slováčkové rozvířila vody. "Anička bohužel nemá žádnou šanci," uvedl starosta pražských Řeporyjí a spustil lavinu kritických reakcí. "S prasetem nemá cenu se zaobírat, jinak dostane příliš velký prostor, který si nezaslouží," uvedl k tomu pro eXtra.cz Felix Slováček a svou dceru bránil. Dáda Patrasová však o celé věci zarytě mlčí.
04.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1544 článků) , Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků)

Novotný za odporný útok na Aničku dostal těžkou nakládačku: Lidé zuří a volají po trestu

 
Politik a starosta Řeporyjí, Pavel Novotný, šokoval na sociální síti X, když se pustil nejen do saxofonisty Felixe Slováčka, ale i do jeho těžce nemocné dcery Anny Slováčkové, o níž řekl, že její boj s rakovinou je prohraný. Ačkoliv se následně za vše omluvil, lidem na pořádně zvedl mandle a dostal od nich neskutečnou bídu. 
03.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Anna Slováčková (295 článků)

Toto Pavel Novotný nebude číst rád. Z ODS hřmí za kauzu Felix Slováček

 
Překročil všechny meze, nemá v ODS co dělat. Známý provokatér Pavel Novotný, který je za občanské demokraty starostou v Řeporyjích, se pustil na tenký led, který pod ním může prasknout. Napsal, že dcera Felixe Slováčka Anička, která se léčí s rakovinou, zemře a nemá už žádnou šanci. Část ODS je šokována, zazněly výzvy k Novotného vyloučení i omluva rodině hudebníka Slováčka.
02.05.2024 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků)

Anička Slováčková umře, šokoval Novotný: Její tatínek reagoval drsným výrokem o prasatech

 
Pavel Novotný se nechutně vyjádřil ke zdravotnímu stavu Aničky Slováčkové, které se vrátila rakovina. Politikova slova nezůstala bez odezvy a téměř ihned na ně reagoval pro eXtra.cz její otec Felix Slováček. "S prasetem nemá cenu se zaobírat, jinak dostane příliš velký prostor, který si nezaslouží," uvedl muzikant.
02.05.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků)

Odporný útok na Aničku Slováčkovou: Nemá žádnou šanci, umře, napsal bezcitně Pavel Novotný

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) je známý svými nevybíravými výroky. Tentokrát to ale už očividně přehnal. Na sociální síti X se totiž pustil nejen do Felixe Slováčka kvůli jeho politickým názorům, ale neuctivě se vyjádřil také o jeho nemocné dceři Anně, která bojuje s rakovinou. "Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal," napsal Novotný o Slováčkovi a spustil vlnu nesouhlasných reakcí, po kterých svůj příspěvek smazal.
02.05.2024 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Anna Slováčková (295 článků)

Mrazivá slova Slováčka na adresu Dády: Musí si sáhnout na dno jako Iveta. A to bude pozdě

 
Felix Slováček (80) zavzpomínal na zesnulou zpěvačku Ivetu Bartošovou (†48), která bojovala se závislostí na alkoholu, kvůli němuž několikrát skončila v léčebně. Také Felixova manželka, herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (68), má k alkoholu velmi blízko, podle slov populárního saxofonisty si to však Dáda odmítá přiznat. "A to je ta největší katastrofa. Protože pak si sáhnou úplně na dno, a když ani to nepomůže, přichází bohužel to nejhorší," svěřil se redakci eXtra.cz Slováček.
02.05.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7106 článků) , Felix Slováček (1620 článků) , Dáda Patrasová (1544 článků)

„Smazal jsem to, omluva nebude, běžte do p*dele.“ Novotný kauzu s rakovinou rozmázl

 
Doslova bouři vyvolal řeporyjský starosta Pavel Novotný poté, co prohlásil, že nemocná dcera Felixe Slováčka stejně zemře. Uzdu svým emocím upustil poté, co se Slováček vyfotil s Kateřinou Konečnou, předsedkyní KSČM. Vlna kritiky byla ale tak obrovská, že svůj komentář nakonec ze sociální sítě X odstranil. Ostrá odezva Konečné na sebe nenechala dlouho čekat, ta se ještě stihla střetnout s Veronikou Vrecionovou či Danuší Nerudovou, která komunisty označila za „zločince a košťata“.
01.05.2024 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Kateřina Konečná (524 článků)

„Deb*l. Vím, že mu umře dcera na rakovinu.“ Pavel Novotný našel nové dno

 
I přes těžkosti, které Felix Slováček prožívá ve své rodině, se pro řeporyjského starostu Pavla Novotného (ODS) stalo nesmiřitelným, že se zvěčnil s šéfkou KSČM Kateřinou Konečnou. Nechyběly vulgarismy a nemístné narážky na Slováčkovu nemocnou dceru Aničku, které lidé důrazně odsoudili.
01.05.2024 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků) , Pavel Novotný (1326 článků) , Kateřina Konečná (524 článků)

Slováček na přejezdu vzpomíná na Ivetu: Možná chtěla smrt jako Sepéši, myslí si

 
Celé Česko si připomíná tragický odchod populární zpěvačky Ivety Bartošové (†48), která se před deseti lety rozhodla dobrovolně ukončit svůj život skokem pod vlak. Na Ivetu zavzpomínal v rozhovoru pro eXtra.cz také Felix Slováček (80). "Byla to v podstatě velmi naivní holka, ale protože jí asi nějaká kartářka řekla, že bude velká hvězda, tak si za tím šla," řekl na adresu zesnulé zpěvačky známý saxofonista, jenž stál u zrodu její hvězdné kariéry. 
30.04.2024 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7106 článků) , Felix Slováček (1620 článků)

Smutné narozeniny Dády Patrasové: Felix se na ni v její velký den totálně vykašlal

 
Někdejší královna dětských srdcí a v mládí sen mnoha mladíků Dagmar Patrasová slaví 68 let. Možná ji zamrzí, že v narozeninový den vůbec nezahlédne svého manžela Felixe Slováčka. Ten dal přednost jiným, jak zjistil web eXtra.cz a jak nám potvrdil i sám muzikant.
27.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1544 článků) , Felix Slováček (1620 článků)

My muzikanti bychom se neměli ženit. Rodina pak trpí, míní Felix Slováček

 
Hudebník Felix Slováček (80) v rozhovoru pro iDNES.cz přiznal, že před lety by ho nenapadlo, že ještě v roce 2024 bude aktivně vystupovat. Skladatel, dirigent a známý klarinetista a saxofonista také prohlásil, že muzikanti by se kvůli své vytíženosti a cestování po světě raději neměli ženit.
22.04.2024 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1620 článků)

Felix Slováček o Bartošové: Ivetu se Sepéšim jsem do Prahy přivezl já, začátky byly hezké

 
Saxofonista Felix Slováček (80) v rámci 10. výročí odchodu Ivety Bartošové z tohoto světa zavzpomínal na dobu, kdy zpěvačku společně s Petrem Sepéšim přivezl do Prahy. Zároveň se hudebník v rozhovoru pro eXtra.cz zmínil o její čisté duši a prozradil svou nejhezčí vzpomínku na zpěvačku.
21.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7106 článků) , Felix Slováček (1620 článků)

Smrt Valiho z Maxim Turbulenc zdrtila slavné kolegy. Dojemná slova Felixe a Dády, Bouček poslal vzkaz do nebe

 
Zpráva o úmrtí zpěváka ze skupiny Maxim Turbulenc Daniela Valiho zasáhla české hvězdy. Oblíbený umělec odešel ve věku jen 53 let, a to přímo před zraky přátel, se kterými se vydal na večeři. Jak píše deník Blesk, smutek neskrývají ani Dáda Patrasová společně s Felixem Slováčkem. Přidali se i mnozí další. 
13.04.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1544 článků) , Felix Slováček (1620 článků) , Daniel Vali (25 článků)

Anička Slováčková si vystřelila ze svých rodičů: Nejdříve se objevila v kostýmu Felixe, poté se převlékla za Dádu

 
Anna Slováčková si vystřelila ze svých rodičů. Ačkoli úspěšná zpěvačka střídá v muzikálových představeních jeden kostým za druhým, tentokrát byla ve výběru velmi originální. Jak sdílel její kamarád Milan Peroutka na Instagramu, převlékla se totiž za své rodiče. Nejdříve vypadala jako mladší verze Felixe Slováčka, později jako Dáda. 
09.04.2024 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (333 článků) , Felix Slováček (1620 článků) , Anna Slováčková (295 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »