Články k osobnosti

Slávek Boura

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Slávek Boura »
 

Exmanžel Slávek Boura, s nímž má tuto krásnou dceru, ji do seznamky nepřizval: Čím se živí hvězda Rande Markéta Mayerová?

 
Nedávno Super.cz informoval, že bývalá hvězda nováckého seznamovacího pořadu Rande Slávek Boura přišla s internetovou verzí tohoto pořadu. Exmanželku Markétu Mayerovou  (53) , s níž má krásnou dceru Agátu, k natáčení sice nepřizval, ale jí to vůbec nevadí. "Mám teď úplně jiné priority," řekla Super.cz.
07.02.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků) , Markéta Mayerová (83 článků)

Ivan Vyskočil Hůlkovi a spol.: Taky jsem jezdil náklaďákem a nepos*al jsem se

 
„Ať si dá mokrý hadr na hlavu!“ „Vrátím vyznamenání, které jsi mi udělil.“ Mediální přestřelkou mezi dnes zřejmě už bývalými kamarády, prezidentem Milošem Zemanem a zpěvákem Danielem Hůlkou, se už řadu dní zabývají média, diskutuje se na sociálních sítích. Pro ParlamentníListy.cz se na toto téma vyjádřili herci Ivan Vyskočil, Michal Gulyáš, několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička, spisovatel Jan Bauer, hudebník Petr Štěpánek, publicista Pavel Černocký i moderátor Slávek Boura. „Také jsem jezdil náklaďákem a neposral jsem se,“ vzkazuje Ivan Vyskočil. Promluvil také režisér Zdeněk Troška.
19.10.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (755 článků) , Ivan Vyskočil (266 článků) , Zdeněk Troška (506 článků) , Ivan Vyskočil (265 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků) , Jan Bauer (80 článků) , Jan Bauer (80 článků) , Jan Bauer (80 článků) , Miloš Zeman (24917 článků) , Jan Bauer (42 článků) , Zdeněk Štěpánek (15 článků)

„Jandové a jiní?” Dalibor Janda ke smrti Jakeše. A Slávek Jandák s dalšími. Nečekané podrobnosti

 
ANKETA Co vlastně říci o bývalém generálním tajemníkovi ÚV KSČ Miloši Jakešovi, který před pár dny v požehnaném věku 97 let zemřel? Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil herec Vítězslav Jandák, jeho kolegové Ivan Vyskočil a Michal Gulyáš, hudebníci Petr Štěpánek a Ladislav Faktor, publicista Pavel Černocký i moderátor Slávek Boura. Spisovatel Jan Bauer zavzpomínal na osobní setkání s tehdejším komunistickým pohlavárem i na jeho bratra, se kterým se znal, a prozradil, jakého v té době významného politika měl Milošův bratr na rohožce na chalupě. Řekl také, čím Jakeše rozčílil Zeman. Promluvil i zpěvák, kterého Jakeš zmínil ve svém „legendárním“ projevu.
16.07.2020 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (266 článků) , Vítězslav Jandák (412 článků) , Ivan Vyskočil (265 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Dalibor Janda (213 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků) , Jan Bauer (80 článků) , Jan Bauer (80 článků) , Jan Bauer (80 článků) , Jan Bauer (42 článků) , Slávek Janda (13 článků)

Nadávky Nohavicovi: Úder zpět. A nové info

 
ANKETA „Myslím, že zmrd je spíše Matěj Hollan,“ říká hudebník Petr Štěpánek v reakci na slova, která na adresu písničkáře Jarka Nohavici napsal na svém FB bývalý zastupitel v Brně Matěj Hollan a v nichž nechybí právě ono slovo „zmrd“. „A kdo to je, Matěj Hollan?“ ptá se herec Ivan Vyskočil. Pro ParlamentníListy.cz se k slovům bývalého zastupitele vyjádřil i další herec Michal Gulyáš, producent Aleš Trdla, spisovatel Bruno Solařík, moderátor Slávek Boura a publicista Pavel Černocký.
13.07.2020 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (266 článků) , Ivan Vyskočil (265 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků) , Bruno Bruno (16 článků) , Bruno Bruno (16 článků)

Potupa Gottové kvůli chlastu! Kdybych tě neznala, tak tě zabiju, vrčela Rezková

 
Bývalá hvězda TV Nova Slávek Boura (56) objíždí republiku se svojí divadelní talk show. Do jedné z posledních si pozval zpěvačku Šárku Rezkovou (51). Nakonec se jejich rozhovor přelil v parodování Dominiky Gottové (46). Není to už přes čáru?
19.06.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (133 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Dominika Gottová (503 článků)

Není už to trochu moc? Slávek Boura si veřejně utahoval z Dominiky Gottové

 
Video z posledního vystoupení Slávka Boury v jeho vlastní show v divadle Bez Hranic vzbuzuje velké rozpaky.
18.06.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků) , Dominika Gottová (503 článků)

Slávek Boura na pohřbu Čestmíra Řandy (†60) všechny dojal: Byl to tvrďák s křehkým srdcem

 
V pátek se uskutečnilo poslední rozloučení s Čestmírem Řandou mladším. Zádušní mše se konala v kostele svatého Ignáce na Karlově náměstí v Praze. Poslední sbohem mu přišli dát jen ti nejbližší. Pohřbu se účastnila například Anife Vyskočilová nebo Slávek Boura, který při mši pronesl opravdu dojemná slova.
05.06.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

Mše za Čestmíra Řandu ml. (†60): Boura připíjel limonádou!

 
V kostele sv. Ignáce na pražském Karlově náměstí se jeho partnerka, kolegové a přátelé rozloučili s hercem a podnikatelem Čestmírem Řandou mladším (†60), který v květnu podlehl infarktu. Sledovali jste v přímém přenosu. Celý záznam připravujeme.
05.06.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

Zrádce Vojtěch Filip? Umělci mluví jinak, než by se čekalo. Rusko, rudí a Novotný

 
ANKETA „Jen se zase pár magorů pokouší zviditelnit,“ reaguje na iniciativu hnutí STAN vůči předsedovi KSČM publicista Pavel Černocký. „Žabomyší války na parlamentní půdě,“ doplňuje herec Ivan Vyskočil. Promluvili i jeho kolega z branže Michal Gulyáš, hudebník a senátor Ladislav Faktor, hudebník Petr Štěpánek, moderátor Slávek Boura, producent Aleš Trdla a spisovatel Bruno Solařík. Vyjádřili se jak k návrhu odvolat Filipa z postu místopředsedy dolní komory Parlamentu, tak i k jeho slovům, která reakci politiků STAN vyvolala. I na jeho adresu zazněla silná slova. Servítky si nebral například Ladislav Faktor.
25.05.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (266 článků) , Ivan Vyskočil (265 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků) , Vojtěch Filip (1442 článků) , Vojtěch Štěpánek (28 článků) , Pavel Novotný (1080 článků) , Bruno Bruno (16 článků) , Bruno Bruno (16 článků)

Záhadná smrt Čestmíra Řandy ml. (†60): Našla ho přítelkyně! Byl celý bílý…

 
V pondělí večer přišel deník Blesk se smutnou a šokující zprávou o náhlé smrti herce Čestmíra Řandy ml. (†60). Okolnosti jeho smrti nejsou zcela jasné. Jeho dlouholetý kamarád, moderátor Slávek Boura (56) ale popsal, co se asi stalo a proč pravděpodobně skonal v relativně mladém věku.
12.05.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

Zemřel Čestmír Řanda mladší: Herec a producent naposledy vydechl v 60 letech

 
Muž mnoha profesí Čestmír Řanda mladší (†60) je po smrti. Smutnou zprávu v pondělí večer oznámil jeho kamarád Slávek Boura (56). Syn slavného herce zemřel nečekaně a těsně před svými narozeninami. V pátek by oslavil jednašedesátku.
11.05.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

Slávek Boura slaví 56: Na krku má obvinění z pašování drog, hrozí mu roky za mřížemi

 
Slávek Boura (56) slaví narozeniny, zřejmě však nebudou příliš veselé. Bývalý moderátor pořadů Rande nebo Vabank čelí už druhým rokem obvinění z pašování kokainu. Sám ale tuhle kauzu rázně popírá, že by převážel drogy přes hranice, označil za špatný vtip!
01.05.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

„Hrušínský a takoví chudáčci. Geislerová a ty, co lezou do pelechů.“ Soda škemrajícím umělcům: Kolegové jim zavařili

 
ANKETA „Ubrečení chudáčkové jako Hrušínský, nedovzdělané hééérečky typu Geislerové nebo drahé „Barbie blbky“ a nablblí Kenové“. I taková slova zazněla v reakci na slova herce Davida Prachaře, který byl hostem Událostí, komentářů. Promluvili publicista Pavel Černocký, herec Michal Gulyáš, moderátor Slávek Boura, producent Aleš Trdla i hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek. Na adresu Davida Prachaře, který mimo jiné řekl, že „stát není od toho, aby ty bolestínské umělce podporoval a neustále se omlouval, proč jim nedává tolik a tolik peněz“ a zmínil také „slušné umělce, kteří nevykřikujou, nechtěj hned miliony a miliardy a nejsou nijak podvedení, ani se tak necejtěj“, padla vesměs slova chvály. „Souhlas!“ vzkazuje mu například herecký kolega Michal Gulyáš.
22.04.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (158 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků)

Rozprodání republiky. Zbraně proti Rusku, teď už jen pro prachy. Moderátor a spisovatel Slávek Boura tvrdě účtuje

 
ROZHOVOR „Nejsvětější trojice dialektického materialismu, pánové Klaus, Zeman a Babiš, tvrdí, že když ekonomika roste, tak bychom měli držet ústa a krok, neremcat a jen se radovat. Ale pak tu křičí otázka, proč tomu tak není?“ říká známý moderátor a spisovatel Slávek Boura v bilančním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Podíval se i za hranice. Nevynechal Trumpa ani Rusko a Ukrajinu. Ohledně brexitu říká: „EU se potřebuje restartovat, ale tak nějak to asi cítíme všichni, takže snad odchod Velké Británie bude mít i na EU hygienický účinek.“
05.01.2020 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

Rozprodání republiky. Zbraně proti Rusku, teď už jen pro prachy. Moderátor a spisovatel Slávek Boura tvrdě účtuje

 
ROZHOVOR „Nejsvětější trojice dialektického materialismu, pánové Klaus, Zeman a Babiš, tvrdí, že když ekonomika roste, tak bychom měli držet ústa a krok, neremcat a jen se radovat. Ale pak tu křičí otázka, proč tomu tak není?“ říká známý moderátor a spisovatel Slávek Boura v bilančním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Podíval se i za hranice. Nevynechal Trumpa ani Rusko a Ukrajinu. Ohledně brexitu říká: „EU se potřebuje restartovat, ale tak nějak to asi cítíme všichni, takže snad odchod Velké Británie bude mít i na EU hygienický účinek.“
04.01.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

„Pšoukáček Miki.“ Po akci Milionu chvilek promluvili umělci. Ale ne ti z Letné

 
Ani v adventní čas nechybí demonstrace Milionu chvilek pro demokracii. Akce se rozhodly uskutečnit nejen v Praze, ale zvlášť i v okresních a krajských městech. Co na demonstrace proti premiérovi říkají? Podporují je? A mají pocit, že to Miliony chvilek dělají dobře? Na to ParlamentnímListům.cz odpovědělo hned několik známých osobností. Promluvil herec Michal Gulyáš, hudebník Petr Štěpánek, moderátor Slávek Boura, spisovatel Bruno Solařík a další. Padla slova jako „Miki Pšoukáček“, „užiteční idioti“ nebo „plácání debilit z tribuny“.
18.12.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (818 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků) , Bruno Bruno (16 článků) , Miki Miki (8 článků) , Miki Miki (8 článků) , Bruno Bruno (16 článků)

„Pšoukáček Miki.“ Po akci Milionu chvilek promluvili umělci. Ale ne ti z Letné

 
Ani v adventní čas nechybí demonstrace Milionu chvilek pro demokracii. Akce se rozhodly uskutečnit nejen v Praze, ale zvlášť i v okresních a krajských městech. Co na demonstrace proti premiérovi říkají? Podporují je? A mají pocit, že to Miliony chvilek dělají dobře? Na to Parlamentnímlistům.cz odpovědělo hned několik známých osobností. Promluvil herec Michal Gulyáš, hudebník Petr Štěpánek, moderátor Slávek Boura, spisovatel Bruno Solařík a další. Padla slova jako „Miki Pšoukáček“, „užiteční idioti“ nebo „plácání debilit z tribuny“.
18.12.2019 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (818 článků) , Petr Štěpánek (818 článků) , Slávek Boura (96 článků) , Michal Gulyáš (24 článků) , Bruno Bruno (16 článků) , Miki Miki (8 článků) , Miki Miki (8 článků) , Bruno Bruno (16 článků)

Slávek Boura míří před soud? V případu pašování drog hrozí tresty 10 až 18 let!

 
Snažil se sice obhajovat, že je v tom nevinně, ovšem podle policie je to zřejmě jinak. Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (55) je jedním z 58 lidí obviněných z pašování drog. Vyšetřovatel již podal návrh na obžalobu!
13.12.2019 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

Slávek Boura o pašování drog za miliardy: Do basy se někdy dostanou i nevinní...

 
Kriminalisté chtějí před soud dostat gang 58 osob. Policisté jsou přesvědčeni, že tito lidé se podíleli na pašování kokainu a heroinu do Austrálie. Na počátku celého procesu se v kauze objevilo také jméno moderátora Slávka Boury (55). Ten ale tvrdí, že drogy nepašoval.
13.12.2019 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)

Hvězda legendárního Rande je nadále v hledáčku policie. V kauze pašování drog padl návrh na obžalobu

 
Slávek Boura je nadále mezi trestně stíhanými v kauze mezinárodní distribuce drog. Kriminalisté navrhli státnímu zástupci podání obžaloby v kauze gangu, který pašoval kokain a heroin do Austrálie a využíval k tomu vlastní cestovní kancelář. Bývalá televizní hvězda je mezi 58 obviněnými.
13.12.2019 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Slávek Boura (96 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »